LIGA KUP

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:0 / 0 / 0
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

KAZNE NA DATUM 04.08.2021.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

MIRKO LUKETIN, MASLINICA zabrana igranja još 1 utakmicu
ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANNICUS je suspendiran
ANTE RUŽIĆ, MNK ŠOLTA zabrana igranja još 1 utakmicu
FILIP PERKOVIĆ, OTP BANKA zabrana igranja još 1 utakmicu
FILIP ŠAKIĆ, C.B. TRI GRACIE je suspendiran
IVAN ROSO, C.B. TRI GRACIE je suspendiran


1. KOLO
01.06.2021.17:00SVETI KAJO 3D INTERIJER12 : 11SKALICE 2017
17:55C.B. SEA WOLF6 : 4LOS MATHEMATICOS
02.06.2021.16:00VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE4 : 3MEFST
17:00MNK ŠOLTA2 : 4C.B. TRI GRACIE
18:00C.B. TRI GRACIE GANNICUS1 : 3ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
18:55DWS KIDAN ŽILE4 : 0STROŽANAC
04.06.2021.17:55GRM I TUNJ PEL-3 DAIKIN3 : 4STAKLO MAAS
18:55RUB0 : 4L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
19:50HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE5 : 4GARAŽA PUJANKE
05.06.2021.18:00BATERIJELO BANDINJOSI8 : 4MIJO I DRUGOVI
18:55UDRUGA STUDENATA BIK9 : 3JVP SPLIT
19:50F.K. REDI - KUL3 : 6G TOČKA
06.06.2021.16:00OTP BANKA2 : 6FIESTA CAFE
17:00ŠTRAPALA5 : 1VICKA
17:55MASLINICA7 : 2PB SPLIT - K i R
18:55TRSTENIK JUNGS3 : 2ZRNO SOLI
STATISTIKA 1. KOLA
Odigrano utakmica:16


Broj golova (po utakmici):114 (7.13)
UDRUGA STUDENATA BIK   9
SKALICE 2017   9
BATERIJELO BANDINJOSI   8
SVETI KAJO 3D INTERIJER   8
MASLINICA   7
G TOČKA   6
FIESTA CAFE   6
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   4
ŠTRAPALA   4
DWS KIDAN ŽILE   4
C.B. TRI GRACIE   4
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   4
MIJO I DRUGOVI   4
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   3
JVP SPLIT   3
F.K. REDI - KUL   3
MEFST   3
LOS MATHEMATICOS   3
TRSTENIK JUNGS   3
C.B. SEA WOLF   3
MNK ŠOLTA   2
GARAŽA PUJANKE   2
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
PB SPLIT - K i R   2
OTP BANKA   2
ZRNO SOLI   2
VICKA   1
STAKLO MAAS   1
GRM I TUNJ PEL-3 DAIKIN   1
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1


Broj golova P1 / P2:45 / 69


Postigli golova - 4PETAR JURICA, UDRUGA STUDENATA BIK


Postigli golova - 3ALEN ANTONIO SUNARA, C.B. TRI GRACIE
ANTONIO BLAŽEVIĆ, SVETI KAJO 3D INTERI
IVAN RADIĆ, G TOČKA
JERKO MARINIĆ KRAGIĆ, SKALICE 2017


Postigli golova - 2STIPE ORDULJ, MASLINICA
ŠIME JURČIĆ, MASLINICA
ZVONIMIR KATUŠA, UDRUGA STUDENATA BIK
ANDRIJA ALJINOVIĆ, MASLINICA
MARKO MLADIN, DWS KIDAN ŽILE
MIRKO BALIĆ, SVETI KAJO 3D INTERI
PETAR PETRANIĆ, FIESTA CAFE
NIKOLA PERVAN, SKALICE 2017
TONINO ZOROTOVIĆ, SKALICE 2017
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN BOŽINA, SKALICE 2017
MISLAV JURIČEVIĆ, MNK ŠOLTA
JURE BAŠIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
IVAN LEKO, G TOČKA
LUKA IVANKOVIĆ, BATERIJELO BANDINJOS
FRANCO MANDIĆ, BATERIJELO BANDINJOS
JERKO IVANKOVIĆ, BATERIJELO BANDINJOS


Postigli golova - 1MILE MUJAN, ŠTRAPALA
FILIP ŠAKIĆ, C.B. TRI GRACIE
BEPO KUZMIĆ, TRSTENIK JUNGS
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
MATEJ JUKIĆ, TRSTENIK JUNGS
ANTONIO JONJIĆ, VICKA
IVAN MORO, ŠTRAPALA
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT AŠ KR
DOMAGOJ FRANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
ALEN MARIĆ, GRM I TUNJ PEL-3 DAI
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT AŠ KR
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR
JURE KARDUM, ŠTRAPALA
LOVRE TOMIĆ, ŠTRAPALA
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ROBERT JANČIĆ, BATERIJELO BANDINJOS
STIPE BODROŽIĆ, OTP BANKA
ANTE STIPIĆ, FIESTA CAFE
IVAN PITEŠA, FIESTA CAFE
LUKA JAVORČIĆ, OTP BANKA
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
JOŠKO TOLIĆ, FIESTA CAFE
LUKA ŠARAN, FIESTA CAFE
BOŠKO MEŠTROVIĆ, MIJO I DRUGOVI
KARLO MATIĆ, MIJO I DRUGOVI
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
IVAN BILOBRK, SVETI KAJO 3D INTERI
ANTE PARČINA, SVETI KAJO 3D INTERI
NIKOLA RADNIĆ, SVETI KAJO 3D INTERI
ZORAN BIRČIĆ, MIJO I DRUGOVI
BOŠKO JAKŠIĆ, MASLINICA
MISLAV ILIĆ, MEFST
IVAN BORJAN, MEFST
JURE ĆAVAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARIN BAKOTA, VOLE GRADELE- C.B. B
MIHOVIL TADIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
HRVOJE JURAS, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE MATAS, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, C.B. SEA WOLF
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
TIN POCRNJIĆ, F.K. REDI - KUL
ANTE KUŠETA, LOS MATHEMATICOS
LUKA GRUBIŠIĆ, C.B. SEA WOLF
ANDREJ RADIĆ, LOS MATHEMATICOS
JOSIP BEPO LABETIĆ, LOS MATHEMATICOS
FABIJAN ČUKELJ, MEFST
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
TONI FRANOLIĆ, TRSTENIK JUNGS
STIPE LATINČIĆ, JVP SPLIT
MARTIN VUKSAN, UDRUGA STUDENATA BIK
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
TOMISLAV KASALO, PB SPLIT - K i R
DENIS KUZMANIĆ, F.K. REDI - KUL
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
ĆIRIL AMULIĆ, JVP SPLIT
ZORAN BOROVAC, JVP SPLIT
FILIP ĐEREK, GARAŽA PUJANKE
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIJO ŠKOKIĆ, G TOČKA
IVAN ŠIMAC, BATERIJELO BANDINJOS
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
DUJE GUDELJ, PB SPLIT - K i R


Broj crvenih kartona - udaljavanja:3 (0.19)
OTP BANKA   1 (1)
MNK ŠOLTA   1 (1)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1FILIP PERKOVIĆ, OTP BANKA
ANTE RUŽIĆ, MNK ŠOLTA
ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN


Broj žutih kartona (po utakmici):30 (1.88)
SKALICE 2017   4 (4)
JVP SPLIT   3 (3)
LOS MATHEMATICOS   3 (3)
ZRNO SOLI   3 (3)
GARAŽA PUJANKE   2 (2)
C.B. TRI GRACIE   2 (2)
SVETI KAJO 3D INTERIJER   2 (2)
MNK ŠOLTA   2 (2)
ŠTRAPALA   1 (1)
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   1 (1)
PB SPLIT - K i R   1 (1)
G TOČKA   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
RUB   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
MASLINICA   1 (1)
GRM I TUNJ PEL-3 DAIKIN   1 (1)
Žutih kartona - 1MISLAV JURIČEVIĆ, MNK ŠOLTA
ANTONIO GALIĆ, MNK ŠOLTA
LUKA BAJRUŠOVIĆ, ŠTRAPALA
DUŠKO MARTINAC, ZLATKO CELENT AŠ KR
ANDRIJA ALJINOVIĆ, MASLINICA
ALEN MARIĆ, GRM I TUNJ PEL-3 DAI
DENIS BOČINA, C.B. TRI GRACIE
NENO GRUBIŠIĆ, C.B. TRI GRACIE
PETAR DURAN, SKALICE 2017
DUJE BONAČIĆ, SKALICE 2017
JERKO MARINIĆ KRAGIĆ, SKALICE 2017
ANDRIJA ŠABIĆ, SKALICE 2017
ANTONIO BLAŽEVIĆ, SVETI KAJO 3D INTERI
MARIO ĆAPETA, SVETI KAJO 3D INTERI
LUKA ZELEMBABA, PB SPLIT - K i R
ĆIRIL AMULIĆ, JVP SPLIT
IVOR MEŠTROVIĆ, LOS MATHEMATICOS
VLADIMIR KUŠETA, LOS MATHEMATICOS
FILIP SABLJIĆ, G TOČKA
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
JURE CVJETKOVIĆ, ZRNO SOLI
BOŽO ŠKALIC, LOS MATHEMATICOS
ANDRIJA BOŠNJAK, RUB
JOSIP LIPOTIĆ, JVP SPLIT
ANTE IVIĆ, JVP SPLIT
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE MIŠICA, ZRNO SOLI
2. KOLO
08.06.2021.17:00BATERIJELO BANDINJOSI0 : 6TRSTENIK JUNGS
17:55L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE7 : 3VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
09.06.2021.17:00HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3 : 1UDRUGA STUDENATA BIK
17:55MASLINICA1 : 4STAKLO MAAS
18:55G TOČKA0 : 6C.B. SEA WOLF
10.06.2021.17:55SVETI KAJO 3D INTERIJER3 : 5FIESTA CAFE
18:55C.B. TRI GRACIE0 : 3DWS KIDAN ŽILE
12.06.2021.19:00ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK5 : 2ŠTRAPALA
STATISTIKA 2. KOLA
Odigrano utakmica:8


Broj golova (po utakmici):47 (5.88)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   7
TRSTENIK JUNGS   6
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   5
FIESTA CAFE   5
C.B. SEA WOLF   5
STAKLO MAAS   4
DWS KIDAN ŽILE   3
SVETI KAJO 3D INTERIJER   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   3
ŠTRAPALA   2
UDRUGA STUDENATA BIK   1


Broj golova P1 / P2:10 / 37


Postigli golova - 3TONI FRANOLIĆ, TRSTENIK JUNGS
ANTONIO BLAŽEVIĆ, SVETI KAJO 3D INTERI
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 2ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
PETAR PETRANIĆ, FIESTA CAFE


Postigli golova - 1BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT AŠ KR
ALDO MORO, ŠTRAPALA
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT AŠ KR
LUKA TOKIĆ, STAKLO MAAS
VINKO ROJE, FIESTA CAFE
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT AŠ KR
TONI KIREVSKI, ŠTRAPALA
IVAN TUSTONJIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ROBERT ZOVKO, FIESTA CAFE
MARKO MLADIN, DWS KIDAN ŽILE
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MILAN DRUŽIJANIĆ, FIESTA CAFE
IVOR ŠULJIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR
MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
MISLAV KUSTURA, C.B. SEA WOLF
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
MARIN ROGULJIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
TOMA GRUBIŠIĆ, TRSTENIK JUNGS
IVAN BUČEVIĆ, TRSTENIK JUNGS
PETAR MIJIĆ, TRSTENIK JUNGS
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE VUKIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
PETAR JURICA, UDRUGA STUDENATA BIK
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE MATAS, VOLE GRADELE- C.B. B
JURE ĆAVAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B
FILIP BIUK, STAKLO MAAS


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.25)
C.B. TRI GRACIE   1 (1)
MASLINICA   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1FILIP ŠAKIĆ, C.B. TRI GRACIE
MIRKO LUKETIN, MASLINICA


Broj žutih kartona (po utakmici):13 (1.63)
FIESTA CAFE   2 (2)
ŠTRAPALA   1 (1)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
TRSTENIK JUNGS   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   1 (1)
MASLINICA   1 (1)
Žutih kartona - 1TONI KIREVSKI, ŠTRAPALA
MARKO MLADIN, DWS KIDAN ŽILE
JOŠKO TOLIĆ, FIESTA CAFE
MILAN DRUŽIJANIĆ, FIESTA CAFE
IVAN PERIĆ, TRSTENIK JUNGS
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
STIPE ORDULJ, MASLINICA
NIKOLA ČIZMIĆ, C.B. SEA WOLF
LUKA MARTINIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
ČETVRTFINALE
11.06.2021.19:00TRSTENIK JUNGS1 : 5C.B. SEA WOLF
19:55L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE4 : 0HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
12.06.2021.19:55DWS KIDAN ŽILE3 : 0FIESTA CAFE
14.06.2021.18:00STAKLO MAAS0 : 3ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
STATISTIKA ČETVRTFINALA
Odigrano utakmica:4


Broj golova (po utakmici):13 (3.25)
C.B. SEA WOLF   5
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   4
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   3
TRSTENIK JUNGS   1


Broj golova P1 / P2:5 / 8


Postigli golova - 2DUJE KUSTURA, C.B. SEA WOLF
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARKO GAŠPAR, ZLATKO CELENT AŠ KR
LUKA GRUBIŠIĆ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 1ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT AŠ KR
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
TONI FRANOLIĆ, TRSTENIK JUNGS
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):7 (1.75)
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   2 (2)
TRSTENIK JUNGS   2 (2)
C.B. SEA WOLF   2 (2)
STAKLO MAAS   1 (1)
Žutih kartona - 1DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT AŠ KR
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT AŠ KR
MATEJ JUKIĆ, TRSTENIK JUNGS
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
BEPO KUZMIĆ, TRSTENIK JUNGS
DUJE KUSTURA, C.B. SEA WOLF
POLUFINALE
15.06.2021.17:00C.B. SEA WOLF4 : 7L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
17:55DWS KIDAN ŽILE3 : 1ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
STATISTIKA POLUFINALA
Odigrano utakmica:2


Broj golova (po utakmici):14 (7)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   7
DWS KIDAN ŽILE   3
C.B. SEA WOLF   3
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   1


Broj golova P1 / P2:6 / 8


Postigli golova - 4ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 2JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE


Postigli golova - 1MISLAV MIŠIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DUŠKO MARTINAC, ZLATKO CELENT AŠ KR
JURE ĆAVAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTONIO MRKOVIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO
LUKA TEŠIJA, C.B. SEA WOLF


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):3 (1.5)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
Žutih kartona - 1JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
JURE ĆAVAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
FINALE
17.06.2021.19:00L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE4 : 3DWS KIDAN ŽILE