DWS KIDAN ŽILE - LC MONTY PYTHON TOLO TRADE   2 : 4

Derbi utakmica 15. kola opravdala je svoja očekivanja. Odlična utakmica od početka do kraja. Krenulo je žestoko već u prvoj minuti gosti dolaze do vodstva preko E. Radmila koji se oslobodio svog čuvara i pogodio za 1:0. Domaćin brzo odgovara i u šestoj minuti J. Kirevski se oslobađa svog čuvara i sa devet metara preciznim udarcem pogađa malu mrežicu nemoćnog Lončara. Tempo nije padao cijelo vrijeme, obje ekipe su tražile gol i u takvoj igri gosti iz jedne gužve ponovo dolaze do prednosti autogolom M. Mišića kojeg  jedan odbijanac ispred gola pogađa, te skreće loptu u svoju mrežu. Domaćin ni tada ne posustaje nego kreće još žešće po izjednačenje do kojeg dolazi u trinaestoj minuti nakon lijepe akcije T. Klapeža i J. Kirevskog na povratnu loptu dolazi T. Klapež i preciznim udarcem matira M. Lončara.

Drugo poluvrijeme nastavljeno je u istom ritmu, međutim, do pred sam kraj utakmice kada se već očekivalo da će završiti podjelom bodova gosti ponovo dolaze do prednosti golom T. Bralića minutu prije kraja nakon neopreznosti i pada koncentracije u domaćoj obrani. Tada domaćin kreće na sve ili ništa te pokušava sa igračem-vratarom, ali to im se nije isplatilo jer u posljednjoj minuti M. Lončar pogađa preko cijelog igrališta za 2 : 4, te time rješava ovo vrlo dobru i zanimljivu utakmicu u kojoj gost zasluženo odnosi sva tri boda.