OLIVA – CANICULA SUN CITY  4 : 3

Zanimljiva utakmica dviju podjednakih ekipa. Prvo poluvrijeme dosta tvrdo i koncentrirano u obrani na obje strane. Kada se činilo da će nulom završiti  prvo poluvrijeme, Oliva dolazi do vodstva u 12. minuti utakmice.

Ekipa Canicula Sun city u drugo poluvrijeme ulazi još odlučnije, te uspjeva poravnati rezultat u 18. minuti. Na krilima poravnavanja kreću po preokret, ali ekipa Olive odličnom obranom i ubojitim kontrama odlazi na 4 : 1.

Usprkos rješenoj utakmici ekipa Canicula se nije raspala već korištenjem vratara u fazi napada pokušava  doći do pozitivnijeg rezultata. To im je skoro i uspjelo jer su u zadnju minutu ušli sa samo golom zaostatka. Na njihovu žalost nisu uspjeli, Oliva zasluženo uzima sva tri boda.