ELEKTRODALMACIJA – CROATIA BLIZNA  3 : 4

Dobra i prava prvenstvena utakmica u koju obje ekipe ulaze bez nekoliko važnih igrača. Ekipa Croatia Blizna bolje otvara utakmicu i već u 3. minuti dolaze do prednosti preko M. Delića. Nije se dugo čekalo na odgovor domaćina koji poravnava rezultat u 6. minuti golom J. Radana. Nakon toga utakmica ulazi u jedan period gdje se igra rastrgano i nepovezano uz dosta nervoze. Poslije minute odmora gosti uspjevaju povezati svoju igru i u posljednje tri minute prvog poluvremena dolaze do prednosti.

Drugo poluvrijeme ekipa Elektrodalmacije otvara bolje i u 30 sekundi golom R. Jovića vraća utakmicu u neivjesnost. I dok je ekipa Croatia Blizna ispromašivala svoje prilike, u 17. minuti lijepim golom M. Škaričić iz voleja smanjuje rezultat na 3 : 4. Do kraja utakmice su se izmjenjivale prilike na obje strane, ali rezultat se nije mijenjao.