SAMO ZABAVA – ZRNO SOLI   2 : 4

Utakmica između posljednje i treće ekipe na tablici, očekivano počinje dominacijom gostiju koji već u 20. sekundi postižu pogodak preko K. Kovačića. U 9. minuti isti igrač postiže drugi pogodak, da bi domaćin tek što su krenuli s centra, nakon lijepo uigrane akcije golom F. Ljubičića smanjili vodstvo na 1 : 2.

Drugo poluvrijeme bolje otvara domaćin, te preko T. Tamima poravnava rezultat u 18. minuti. Gosti se tada pokušavaju vratiti i podignuti tempo iz prvog poluvremena, ali svi napori završavaju u bloku domaćina koji se odlično brani i čeka priliku iz kontranapada.

Tek na samom kraju kada je okopnila snaga kod domaćina u 29. minuti, Zrno soli sa dva brza gola preko M. Crnogorca i M. Nazlića rješavaju pitanje pobjednika za konačnih 2 : 4.

Na kraju vrlo zanimljiva utakmica, iako na samom početku nije tako izgledala.