BIBERON MARASKA – CROATIA BLIZNA  3 : 3 (3 : 2)

Utakmica između ekipa koje pretendiraju na naslov prvaka, u potpunosti je ispunila status derbija. Prvo poluvrijeme sadržavalo je sve ono što se od ovako kvalitetnih ekipa moglo očekivati. Bolje su utakmicu otvorili igrači ekipe „BIBERON MARASKA“, koji su odmah krenuli napadački, agresivno, bez kalkulacija i do treće minute već su vodili sa dva gola prednosti. Ta prednost se vrlo brzo istopila, kada je „CROATIA BLIZNA“ u istoj minuti postigla gol za 2:1, a nakon samo pola minute autogolom Biliškova, dolaze do izjednačenja. Nakon toga „BIBERON MARASKA“ slučajnim odbijancem, koji pogađa Gudelja, dolaze do ponovnog vodstva od 3:2, pa je takvim rezultatom završilo prvo poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme nije bilo toliko dinamično i sadržajno kao prvo, pogotovo nakon izjednačujućeg gola „CROATIE BLIZNA“. Nakon toga gola ekipe su se više fokusirale na čvršću obranu, nego na napad i nužno postizanje gola. Jedino bitno kasnije dogodilo se u šesnaestoj minuti kada je dosuđen penal za „CROATIA BLIZNU“, a koji nije uspio iskoristiti Milat. Na kraju je neriješen rezultat nekako najrealniji, ali ipak „CROATIJI“ ostaje žal za propuštenim penalom, jer su ovim rezultatom izgubili vodeću poziciju na tablici.