STROŽANAC - ZLATKO CELENT A.Š. KRUŽNI TOK  7 : 2

Golijada na utakmici između gore navedenih ekipa koja nije davala nikakve naznake da bi mogla tako završiti. Prvo poluvrijeme proteklo je u igri visokog ritma obje ekipe, stvorene su mnoge izgledne prilike za postizanje zgoditka, ali obrane su bile rezolutne i na vrijeme su spriječavale poentiranje. U 8 minuti utakmice nakon uigrane akcije iz prekida domačin dolazi do prednosti zgoditkom Ante Tokića koji je bio i jedini zgoditak iz ovog perioda.

Drugo poluvrijeme bolje otvara gost koji već u začetku perioda dolazi do poravnanja rezultata preko Marka Bošnjaka nakon sjajne akcije. A onda domaćin podiže igru na viši nivo, te sa dva gola Marina Jukića i jednim Antonia Ivaniševića diže vodstvo na 4 : 1 u samo dvije minute. U 21 minuti Ante Rađa postiže zgoditak za 4 : 2 i vraća nadu u povratak, ali alfa i omega domaće ekipe Marko Galiot sa dva rutinerska zgoditka pokapa sve nade gostiju u povoljan rezultat. Na kraju u listu strijelaca još se upisao i Neven Klarić i to je bio kraj 7 : 2 za zasluženu pobjedu domaćina koji je u svim segmentima igre nadigrao respektabilnog protivnika.