MEFST – YOUNG BOYS    7 : 7

Fantastična utakmica, poslastica za gledatelje, puna ritma, naboja akcija i golova. Young boysi su bili favoriti, a dodatni impuls im je bio poraz Canicule, s kojom dijele prvo mjesto na tablici. Pobjeda ili neriješen rezultat ih penje na vodeću poziciju, ali utakmica im nije krenula po želji. Vrlo loše su ušli u utakmicu, a MEFST se postavio čvrsto i bez respekta, tako da su prvo poluvrijeme naprosto razbili „mlade momke“.

Odlazak na odmor sa rezultatom 5 : 2 za MEFST uvukao je još veću nervozu „boysima“, tako da su odmah na početku drugog dijela počeli igrati sa igračem-vratarom. S obzirom da su imali samo jednu zamjenu, izgledi za povoljan rezultat nisu im bili veliki. Igralo se gol za gol, sve do 27. minute utakmice, kada je rezultat bio 7 : 3 za MEFST. Međutim, tada dolazi na naplatu upornost i strašna želja „mladih momaka“ koji na krilima njihova najboljeg igrača i vodećeg strijelca lige, Stipe Jakšića, do kraja postižu četiri pogotka i dolaze do zasluženog boda.