L.C. MONTY PYTHON – HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE  4 : 1

U ogledu dvije renomirane ekipe, a ujedno i derbiju kola gledali smo izuzetno kvalitetnu utakmicu. Sama utakmica odigrana je na vrhunskoj razini, taktičkim varijantama, uigranim akcijama i obranama.

Prvo poluvrijeme bolje otvara domaćin koji već u trećoj minuti postiže pogodak. Nakon primljenog pogotka gost riskira, te pokušava sa igračem-vratarom što prije poravnati rezultat, ali sve se razbija na granitnoj obrani domaćina. Domaćin u dva navrata u 7. minuti susreta kažnjava takvu igru gostiju, te podižu rezultat na 3 : 0. U 8. minuti gosti nakon uigrane akcije ipak uspijevaju načeti mrežu protivnika, te se sa zaostatkom od dva gola odlazi na odmor.

Drugo poluvrijeme igra gostiju se ne mijenja, redaju se pokušaji  sa igračem više ne bili smanjili rezultat, ali izuzetno pokretna obrana domaćina otklanja svaku opasnost. U 27. minuti utakmice domaćin jednom brzom oduzimanju lopte, povećavaju rezultatsku prednost i potvrđuju zasluženu pobjedu. Čestitke objema ekipama na prikazanoj igri.