ČISTOĆA – GRAD SPLIT G.K. GRAD  1 : 2

Predstava koja bi zadovoljila i najveće gurmane malog nogometa. Obje ekipe su prikazale nogomet na visokom nivou, utakmica koju je krasila dinamika od prve do zadnje sekunde. Prvo poluvrijeme je proteklo u izuzetno visokom ritmu, gdje je domaćin bolje otvorio utakmicu, te konstantno napadao na gol protivnika. U 4. minuti utakmice izuzetna akcija domaćina koja je okrunjena i lijepim pogotkom. Gost pokušava uzvratiti, ali sve akcije koje su bile domaćin uspješno sprječava. U smiraju prvog poluvremena, tj. u 11. minuti utakmice gost efektnim pogotkom poravnava rezultat te na odmor odlazi u egalu.

Drugo poluvrijeme također visoki ritam igre, redaju se prilike i poluprilike na obje strane, ali obrana na čelu sa vratarima uspješno rješava sve problematične situacije. U 18. minuti susreta izuzetno snažan i precizan udarac gostujućeg igrača i mreža se trese iza nemoćnog vratara 1 : 2. Domaćin opet podiže ritam igre, ali nervoza čini svoje, akcije nisu točne, koncentracija nije na nivou te rezultat ostaje isti. Na kraju zaslužena pobjeda gostiju i nova tri boda na kontu.