NAMAŽI -  ZRNO SOLI    4 : 3   (2 : 2)

Sam početak susreta najavio je vrlo zanimljivu utakmicu,  petoligaška ekipa Namaži već nakon tri minute igre, efektnim udarcem petom Damira Zebića vodi sa 2:0. Nakon dva primljena gola Zrno soli se budi i do kraja prvog poluvremena poravnava rezultat na 2:2.

U drugom poluvremenu Zrno soli pojačava tempo i pritisak, sve je mirisalo na preokret, međutim opet odlični Zebić golom za 3:2 svojoj ekipi daje poticaj  i šansu da naprave iznenađenje.

U tom trenutku Zrno soli uvodi igrača-golmana, što rezultira brzim izjednačenjem (3:3). Nakon postignutog gola ne odustaju od svoje taktike, griješe u napadu i 19 sekundi prije kraja to koristi spretni Josip Čolak i dalekometnim udarcem sa svoje polovice na prazan gol postiže gol za zasluženu pobjedu ekipe Namaži.