ANTONICA  A.S. MARKO ANČIĆ   -  DA NI RADUNICE   0 : 2  (0 : 0)

U veoma važnoj utakmice za opstanak sastale su ekipe sa istim brojem bodova. Obje ekipe nisu došle u najboljim sastavima što ih nije omelo da u utakmicu krenu vrlo agresivno, čvrsto, napadački sa velikom željom za osvajanje spasonosnih bodova.

Tijekom poluvremena tempo igre je sve jači,  Radunica  je nešto bolja, stvaraju se polu šanse, a na zasluženi odmor odlazi se bez golova.

Drugo  poluvrijeme nastavlja se s istim žarom, borbeno, jako sa puno uklizavanja, ali vrlo fer i korektno sa obje strane. Radunica je opet za nijansu bolja ima veći posjed lopte, po lijevoj strani bježi najbolji igrač susreta Joško Brnabić i „špicom“ postiže gol za 0:1.

Antonica se skroz otvara što koristi lukavi Dean Banić i već je 0:2. Antonica se ne predaje, uvode golmana-igrača, napadaju svim silama, ali preokret sprječava odlični golman Ivan Triva i do kraja rezultat ostaje nepromijenjen. Radunica zasluženo odnosi tri velika boda.