Desetljeće rada je iza nas i, kako na početku tako i sada, zadovoljan pacijent je najveća nagrada za naš trud i novi poticaj za još većim napretkom.

Ured Udruge neće raditi na Veliki četvrtak i Veliki petak. Za sve informacije možete nas kontaktirati na mob. 091/45 37 590.

Sretan i blagoslovljen Uskrs !!!

ODGODA 23. KOLA II. LIGE VETERANA

Poštovani,

zbog kvara na vodovodnim instalacijama u dvorani S.C. „Gripe“ primorani smo danas (17.4.2019.) odgoditi utakmice II. lige veterana.

Također, velika isprika ekipama I. lige veterana koje su jučer zbog iznenadnog kvara na vodovodnim instalacijama ostale bez tople vode.

BILI 9 – MEFST   4 : 4

Odlična utakmica puna lijepih akcija i atraktivnih poteza dviju ekipa koje su do posljednjeg trenutka utakmice nastojale doći do sva tri boda. Ekipe su se tijekom susreta izmjenjivale u vodstvu, te s igračem vratarom dolazile do preokreta. Konačnih 4 : 4 je najrealniji ishod ove jako zanimljive utakmice.

II. liga veterana

KONTRA – ARTEM  0 : 4

Derbi kola opravdao je svoj naziv, od prve minute odlična igra na prvoligaškom nivou. Ekipa  Kontra igra ljepše za oko i ima prvu 100 % igru za gol. Međutim, Artem iz kontranapada postiže dva pogotka, te u posljednjoj sekundi poluvremena postižu i treći pogodak.

Drugo poluvrijeme opet vrhunska izvedba obje ekipe. Redaju se šanse na obe strane, ali ekipa Artem zaključuje utakmicu sa još jednim pogotkom i zasluženo odnosi tri boda koja im daju velike izglede za osvajanje 1. mjesta.