• Prijave se primaju do 1.11.2018. u uredu Udruge i na mob. 091/4537-590
  • Prilikom prijave potrebno je dostaviti potvrdu o nekažnjavanju
I. liga veterana

CROATIA BLIZNA – BASIC RASVJETA  7 : 1

Početak utakmice čvrst i borben. Iz drugog prekida (kornera) autogol. Drugi prekid, Croatia Blizna, već vodi sa 2 : 0. Utakmica se smirila i kvalitetnija ekipa Croatia Blizna bez velikih napora pobjeđuje sa velikih 7 : 0.

I. liga

L.C. MONTY PYTHON TOLO TRADE – ZLATARIJA DVORNIK  3 : 2

Prvo poluvrijeme očekivan pritisak i dominacija vodeće ekipe na tablici Monty Python, koja je rezultirala vodstvom od dva gola prednosti.

U drugom dijelu na kratko se vraća u igru Zlatarija Dvornik golom Baljkasa, ali ubrzo Bralić koristi pogrešku igrača obrane i vratara Zlatarije i ponovno vraća razliku na dva gola. S tim golom su „lideri“ trebali mirno i rutinski utakmicu privesti kraju, ali sa igračem-vratarom Zlatarija uspijeva postići gol, koji je ipak došao prekasno. Ostalo je vrlo malo vremena do kraja,tako da je Monty Python uspio obraniti prednost, te doći do još jedne pobjede i stopostotnog učinka u dosadašnjem dijelu natjecanja.

III. liga

F.C. UNITED – MAX MORIS   3 : 2

U zanimljivoj i rezultatski neizvjesnoj utakmici vidjeli smo izuzetno borbenu utakmicu, ali rastrganu bez organiziranih akcija sa individualnim potezima pojedinaca, koji su na kraju i presudili utakmicu.

Prvi pogodak vidjeli smo tek u 11 minuti utakmice kojeg je postigao igrač Nikola Čulo. Kada se već predviđao isti rezultat, petnaest sekundi prije kraja prvog dijela ukazao se Toni Grčić kod domaćina, te poravnao rezultat nakon prekida.

Drugo poluvrijeme bolje otvara gostujuća ekipa koja već u drugoj minuti nastavka dolazi ponovno u vodstvo golom Marina Lovića. Na novo poravnavanje nije se dugo čekalo, jer je u 22 minuti Karlo Marinović poentirao za domaćina, te donio egal.

U 28 minuti nakon upornosti da dođe u posjed ničije lopte u tome i uspijeva, te uz spretnost i malo sreće biva nagrađen, jer pogađa protivničku mrežu i dovodi svoju ekipu u vodstvo koje se održalo do kraja susreta.

Ekipa F.C. United je pokazala više volje i želje, uz dosta trke za pobjedu, koja im je na kraju došla kao nagrada.

III. LIGA VETERANA

IS DEUTSCHE  -  KLJACI  2 : 5

Na samom početku gledali smo uspavanu utakmicu, međutim nakon pogotka ekipe Kljaci, obje ekipe se bude. IS Deutsche radi preokret i prelazi u vodstvo od  2 : 1. Igra se brzo, otvoreno i borbeno, dolazi do greške u obrani ekipe IS Deutsche i autogolom Kljaci poravnavaju rezultat.

Tada na scenu stupa najbolji igrač susreta Edvard Prnjak i sa dva gola dovodi svoju ekipu u nedostižnu prednost od 2 : 4. Na kraju još jedan autogol i konačan rezultat 2 : 5 za ekipu Kljaci, zasluženo.