Shvaćajući važnost stručnosti medicinskog osoblja, okupili smo respektabilan tim liječnika specijalista koji se, prateći svjetske trendove i novine, stalno usavršavaju te tako doprinose sve jačoj poziciji naše Poliklinike na tržištu medicinskih usluga.
Desetljeće rada je iza nas i, kako na početku tako i sada, zadovoljan pacijent je najveća nagrada za naš trud i novi poticaj za još većim napretkom.

mob: +385 95 6060 777, +385 99 543 5730

Saznajte više »

II. liga

MAX MORIS  - MNK HRVATSKI DRAGOVOLJAC     2 : 2

U derbiju začelja gledali smo rastrganu utakmicu kojima svaki bod nešto znači, te pod takvim opterećenjem koncentracija  da pokažu nešto više ih je sputavala.

Prvo poluvrijeme bolje otvara domaćin koji dolazi u vodstvo već u 2. minuti susreta, nakon jedne oduzete lopte, slijedi brza reakcija i precizan šut Jakše Nejašmića za 1 : 0. Nakon ovog pogotka akcije ekipa nisu na nivou koji bi obećavao pogodak, ali šanse se otvaraju i bacaju u bunar.

Drugi pogodak vidjeli smo u 13. minuti, opet u mreži gostiju, postigao ga je Branko Piteša. Na odmor se odlazi sa prednošću domaćina od dva gola razlike.

Drugo poluvrijeme gosti koriste situaciju vratar-igrač, te podižu ritam igre i pritisak na domaćina, ali bez neke koristi. Napokon u 21. minuti  uspijevaju stvoriti višak , te pospremiti  loptu u mrežu domaćina, strijelac Marko Braovac.

Max Moris je imao pregršt prilika iz kontre, ali sve je ostalo na pokušajima. U 29. Minuti. Pogodak gostiju i poravnavanje rezultata, strijelac opet Marko Braovac.

II. liga veterana

IS DEUTSCHE – ELEKTRODALMACIJA  2 : 5

U utakmici prvog i posljednje plasiranog na tablici 2. lige veterana gledali smo zanimljivu i otvorenu utakmicu s tendencijom postići gol više. Utakmica koja je lideru prvenstva donosila mirnu završnicu u slučaju pobjede, a posljednje plasiranom nikakve šanse za ostanak.

U  4. minuti nakon akcije iz prekida Romeo Jović dovodi goste u vodstvo 0 : 1. Samo što se krenulo s centra, oduzeta lopta i snažan i precizan šut Svete Papića  0 : 2. Tridesetak sekundi kasnije igrač domaćina Marko Božić postiže pogodak, te smanjuje vodstvo gostiju na gol razlike. Stvaraju se prilike naizmjenično, ali mreža ostaje netaknuta. Na odmor se odlazi sa prednošću gostiju od jednog pogotka.

U 17. minuti susreta gost probija lijevi bok obrane domaćina, ulazi na vrh šesterca te plasiranom loptom pogađa mrežu, strijelac Sveto Papić 1 : 3 za goste.

Prvi prekršaj bilježimo u 15. sekundi utakmice, što nam govori da su suci dozvolili da se igra razvije na zadovoljstvo obje ekipe. Nakon primljenog gola, domaćin radi pritisak uz rizik primanja gola, što se i događa u 20. minuti, strijelac Marinko Škaričić. U 22. minuti gost podiže vodstvo na 1 : 5, a u 23. minuti gol za domaće postiže Marko Bašić, te smanjuje zaostatak na 2 : 5.

Čestitke ekipama na otvorenoj i korektnoj igri.

I. liga veterana

PODSTRANA – STAARI VUCIBALUN  8 : 0

Nastavlja se pobjedonosni pohod lidera prvenstva  I. lige veterana na titulu. Gol iz ničega, oduzeta lopta obrani u visini 6 metara, spretno i sretno Martin Mikuličić 1 : 0 za Podstranu. Minutu kasnije odbijena lopta gostiju, natrčava punom nogom, šut i 2 : 0 opet Martin Mikuličić.

Domaćin nastavlja uporno sa strpljivim napadima i ugrožava gol gostiju. Lopta na lijevom boku, dribling sa sredine kaznenog prostora i šut 3 : 0, strijelac Tomislav Buljan. Čim se krenulo sa centra oteta lopta, gurnuta u prostor i opet Tomislav Buljan postiže pogodak. Nakon toga auto gol Borisa Vukašina i vodstvo domaćina od visokih 5 : 0, te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

U 14. minuti probijen desni bok gostiju, ubačaj na visinu kaznenog prostora i sigurna realizacija Tome Buljana za 6 : 0.

U 15. minuti smiren i precizan udarac za 7 : 0, strijelac Marko Galiot.

Gosti pokušavaju postići pogodak, ali dobro postavljena i i smirena obrana domaćina sve njihove  napade neutralizira.

U 22. minuti u strijelce se upisuje i Boris Odak, te podiže vodstvo svoje ekipe na 8 : 0.

Na kraju čestitke ekipi Podstrana  na prikazanoj igri i zasluženoj pobjedi u kojoj su deklasirali protivnika.

I. liga

PB SPLIT - IL VICTUM EN WE  6 : 5

Derbi kola je potpuno opravdao očekivanja svih gledatelja.Odlicna utakmica prepuna rezultatskih preokreta koju je puno bolje otvorila mlađa ekipa IL Victum te vec nakon 10 minuta susreta stigla do 3 pogotka prednosti. Iskusna ekipa PB Split se vec u prvom poluvremenu odlučuje na potpuni rizik i izvlači iz igre vratara te dolazi do potpunog preokreta.U jako zanimljivoj završnici utakmice gdje je 5 min do kraja IL Victum također s igracem vratarom stigao do vodstva ekipa PB Split još jedanput pokazuje veliko iskustvo i okrece utakmicu do konacne pobjede 6 : 5.

IV. liga

MEFST – YOUNG BOYS    7 : 7

Fantastična utakmica, poslastica za gledatelje, puna ritma, naboja akcija i golova. Young boysi su bili favoriti, a dodatni impuls im je bio poraz Canicule, s kojom dijele prvo mjesto na tablici. Pobjeda ili neriješen rezultat ih penje na vodeću poziciju, ali utakmica im nije krenula po želji. Vrlo loše su ušli u utakmicu, a MEFST se postavio čvrsto i bez respekta, tako da su prvo poluvrijeme naprosto razbili „mlade momke“.

Odlazak na odmor sa rezultatom 5 : 2 za MEFST uvukao je još veću nervozu „boysima“, tako da su odmah na početku drugog dijela počeli igrati sa igračem-vratarom. S obzirom da su imali samo jednu zamjenu, izgledi za povoljan rezultat nisu im bili veliki. Igralo se gol za gol, sve do 27. minute utakmice, kada je rezultat bio 7 : 3 za MEFST. Međutim, tada dolazi na naplatu upornost i strašna želja „mladih momaka“ koji na krilima njihova najboljeg igrača i vodećeg strijelca lige, Stipe Jakšića, do kraja postižu četiri pogotka i dolaze do zasluženog boda.