LIGA KUP VETERANI

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):12
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:0 / 0 / 0
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

KAZNE NA DATUM 17.12.2018.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

IVICA VILENICA, STAARI VUCIBALUN zabrana igranja još 2 utakmice
GORAN NJEGIĆ, BIBERON MARASKA je suspendiran
MARKO STAPIĆ, ViK je suspendiran


1. KRUG
16.10.2018.16:30MIKROFON4 : 1ŠIMIĆ DOM
17:25CROATIA BLIZNA7 : 1BASIC RASVJETA
18:25SINTAKSA - SUN CITY RENT A CAR3 : 2D PROJEKT
19:20ANTONICA - STARA ŠVERA2 : 5COSMOS
17.10.2018.17:15POLIKLINIKA MATULIĆ2 : 1KLJACI
18:05ELEKTRODALMACIJA4 : 1ISSA
19:00KONOBA ZENTA2 : 3FIRULE 1967
18.12.2018.20:20PB SPLIT VETERANIVAGABUNDO
STATISTIKA 1. KRUGA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):34 (4.86)
CROATIA BLIZNA   6
COSMOS   5
ELEKTRODALMACIJA   4
MIKROFON   3
SINTAKSA - SUN CITY RENT A CAR   3
POLIKLINIKA MATULIĆ   2
ANTONICA - STARA ŠVERA   2
KONOBA ZENTA   2
D PROJEKT   2
FIRULE 1967   2
BASIC RASVJETA   1
ŠIMIĆ DOM   1
ISSA   1


Broj golova P1 / P2:17 / 17


Postigli golova - 2MLADEN VRANJKOVIĆ, COSMOS
MARKO MILAT, CROATIA BLIZNA
ROMEO JOVIĆ, ELEKTRODALMACIJA
STOJAN SVETIN, CROATIA BLIZNA
MARIJO MIOČEVIĆ, MIKROFON


Postigli golova - 1LUKA JELIĆ, ISSA
MARINKO ŠKARIČIĆ, ELEKTRODALMACIJA
MIRKO SELAK, ELEKTRODALMACIJA
DAMIR BARBIR, D PROJEKT
DARKO VRLETA, CROATIA BLIZNA
ANTE BULJAC, POLIKLINIKA MATULIĆ
MIJO KARDUM, POLIKLINIKA MATULIĆ
FILE PARAMAN, CROATIA BLIZNA
DRAŽEN PEZO, BASIC RASVJETA
TINO RADMILO, D PROJEKT
IVAN PETRUŠIĆ, SINTAKSA - SUN CITY
ŽELJKO ELEZ, FIRULE 1967
DAVOR TOMIĆ, KONOBA ZENTA
ANTE BOBAN, FIRULE 1967
JOŠKO ERGOVIĆ, KONOBA ZENTA
ZVONIMIR GRUBIŠIĆ, ŠIMIĆ DOM
DRAGAN BUBIĆ, ANTONICA - STARA ŠV
VLATKO GABRIĆ, COSMOS
JOSIP ČAGALJ, SINTAKSA - SUN CITY
BORIS RADANOVIĆ, MIKROFON
TOMISLAV BAŠIĆ, COSMOS
IVO GABRIĆ, COSMOS
JOŠKO PARAĆ, ANTONICA - STARA ŠV
NEVEN BANIĆ, SINTAKSA - SUN CITY


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
D PROJEKT   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1MATKO ERCEG, D PROJEKT


Broj žutih kartona (po utakmici):7 (1)
FIRULE 1967   2 (2)
D PROJEKT   1 (1)
KONOBA ZENTA   1 (1)
COSMOS   1 (1)
Žutih kartona - 1DENIS KOSOR, D PROJEKT
MATKO KALINIĆ, COSMOS
IVAN ŠABIĆ, KONOBA ZENTA
MIJO KLIŠMANIĆ, FIRULE 1967
KREŠIMIR ZRNIĆ, FIRULE 1967
2. KRUG
21.12.2018.18:30PROMET SPLITČISTOĆA
08.01.2019.17:25100LAR CB ELEPHANTMICKEY MOUSE
18:25FIRULE 1967VET. L.C. MONTY PYTHON TOLO TRADE
19:20BIBERON MARASKAMIKROFON
20:20ETIRI ASPHEP PROIZVODNJA
21:15DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDARPB SPLIT VETERANI
VAGABUNDO
09.01.2019.16:20SINTAKSA - SUN CITY RENT A CARCAFFE BAR EMANUEL
17:15DOBRI - KONOBA PIMPINELLAANTIPIROS
19:00INTERGRADNJA SOLIN TORCIDA BRDAKONTRA
19:50ELEKTRODALMACIJAARTEM
10.01.2019.16:30COSMOSLE MERIDIEN LAV
11.01.2019.16:20PROFIL NA KVADRATViK
17:15PUSDSTAARI VUCIBALUN
18:15POLIKLINIKA MATULIĆJADRANSKO OSIGURANJE
19:10PODSTRANAOSANDESETE - MALA KAVANA
20:10CROATIA BLIZNABATERIJA
3. KRUG
  

  

  

  

  

  

  

  

4. KRUG
  

  

  

  

5. KRUG
  

  

6. KRUG