LIGA KUP

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:0 / 0 / 0
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

KAZNE NA DATUM 22.10.2020.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

DINO BEČIĆ, GRM I TUNJ je suspendiran
IVAN ARAR, GRM I TUNJ je suspendiran
NEVEN KLARIĆ, STROŽANAC zabrana igranja još 5 utakmice
MARKO ČERINA, CORPO MORTO zabrana igranja još 1 utakmicu
MISLAV KUSTURA, C.B. SEA WOLF je suspendiran
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI je suspendiran


1. KRUG
07.10.2019.16:30PB SPLIT7 : 5PARNA MASTIONA
17:25BARAKANA BELLAGIO1 : 9STAKLO MAAS
18:25CANICULA SUN CITY10 : 9SIERRA LEONE
19:20F.K. REDI - KUL PHUKET BAR5 : 3C.B. BRAVO RIVER PLATE
20:20PV JAPIRKO4 : 5TRSTENIK
10.10.2019.16:30GRM I TUNJ4 : 0MASLINICA
17:25VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC7 : 1SAMO ZABAVA
18:25UZALUDAN TRUD1 : 2ZRNO SOLI
18.11.2019.18:25L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE4 : 3BOL
19.11.2019.18:25CORPO MORTO1 : 4CONTY
21.11.2019.16:30SAMO SPINUT4 : 0VICKA
17:25MNK ŠOLTA3 : 1MUTAVI
STATISTIKA 1. KRUGA
Odigrano utakmica:12


Broj golova (po utakmici):68 (5.67)
STAKLO MAAS   9
VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC   7
PB SPLIT   6
PARNA MASTIONA   5
SAMO SPINUT   4
CONTY   4
F.K. REDI - KUL PHUKET BAR   4
GRM I TUNJ   4
C.B. BRAVO RIVER PLATE   3
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   3
MNK ŠOLTA   3
BOL   3
ZRNO SOLI   2
PV JAPIRKO   2
TRSTENIK   2
CANICULA SUN CITY   1
SIERRA LEONE   1
BARAKANA BELLAGIO   1
UZALUDAN TRUD   1
MUTAVI   1
SAMO ZABAVA   1
CORPO MORTO   1


Broj golova P1 / P2:29 / 39


Postigli golova - 4JOŠKO JELAVIĆ, PB SPLIT


Postigli golova - 3FILIP BIUK, STAKLO MAAS
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- BAKRA
MARIN JUKIĆ, CONTY


Postigli golova - 2MARKO ČULIĆ, GRM I TUNJ
ANTE PRGOMET, PARNA MASTIONA
STJEPAN KREŠIĆ, PARNA MASTIONA
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
JOSIP BOBAN, SAMO SPINUT


Postigli golova - 1NEDJELJKO LOZIĆ, C.B. BRAVO RIVER PLA
TIN POCRNJIĆ, F.K. REDI - KUL PHUK
MARIN BOŠNJAK, C.B. BRAVO RIVER PLA
ANTE REBIĆ, MNK ŠOLTA
LUKA VRLIĆ, MNK ŠOLTA
STIPE ĆURKOVIĆ, MUTAVI
VICE KALEBIĆ, CONTY
FILIP BAŠIĆ, MNK ŠOLTA
NENO GRUBIŠIĆ, BOL
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
JURE GLASOVIĆ, ZRNO SOLI
TONI VOLAREVIĆ, CANICULA SUN CITY
NEDILJKO BABAN, SIERRA LEONE
IVAN CRNOJA, UZALUDAN TRUD
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVICA ZLATAR, BOL
BOŠKO BOTICA, BOL
ZVONIMIR BUŠIĆ, C.B. BRAVO RIVER PLA
GIANINO BUDIMIR BEKAN, CORPO MORTO
MARKO GAVRANIĆ, SAMO SPINUT
PIERO BUTOROVIĆ, GRM I TUNJ
BOŽE VUJEVIĆ, GRM I TUNJ
MIRKO JURJEVIĆ, PB SPLIT
IVAN BABAJA, PARNA MASTIONA
ALEN ANTONIO SUNARA, STAKLO MAAS
FILIP BOŽIĆ, BARAKANA BELLAGIO
MIRKO MILAKOVIĆ, PV JAPIRKO
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
TONI RENDIĆ, PV JAPIRKO
SLOBODAN GUDELJ VELAGA, PB SPLIT
NIKOLA MIKULIĆ, SAMO ZABAVA
MATE PRNJAK, TRSTENIK
MATIJA PETAR SIMUNIĆ, F.K. REDI - KUL PHUK
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL PHUK
MARKO JAREBICA, SAMO SPINUT
MARKO MANDARIĆ, VOLE GRADELE- BAKRA
LUKA MARTINIĆ, VOLE GRADELE- BAKRA
JAKOV VRANJIĆ, VOLE GRADELE- BAKRA
MIHOVIL TADIĆ, VOLE GRADELE- BAKRA
NIKO KUČER, F.K. REDI - KUL PHUK


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.08)
PB SPLIT   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1KREŠIMIR VOJNOVIĆ, PB SPLIT


Broj žutih kartona (po utakmici):16 (1.33)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   3 (3)
PARNA MASTIONA   2 (2)
BOL   1 (1)
UZALUDAN TRUD   1 (1)
CANICULA SUN CITY   1 (1)
ZRNO SOLI   1 (1)
MNK ŠOLTA   1 (1)
F.K. REDI - KUL PHUKET BAR   1 (1)
GRM I TUNJ   1 (1)
MASLINICA   1 (1)
PB SPLIT   1 (1)
SAMO ZABAVA   1 (1)
TRSTENIK   1 (1)
Žutih kartona - 1ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
MATEJ BODLOVIĆ, BOL
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
PETAR MRKONJIĆ, UZALUDAN TRUD
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
ANDRO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI
MATEO MIKELIĆ, MNK ŠOLTA
MATIJA PETAR SIMUNIĆ, F.K. REDI - KUL PHUK
DARIO ŠUNJIĆ, MASLINICA
VJERAN BUBALO, GRM I TUNJ
IVAN JURJEVIĆ, PB SPLIT
NIKO ĐAKOVIĆ, PARNA MASTIONA
VEDRAN OMRČEN, SAMO ZABAVA
STJEPAN KREŠIĆ, PARNA MASTIONA
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
2. KRUG
SLOBODAN ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
18.11.2019.20:20F.K. REDI - KUL PHUKET BAR3 : 5C.B. TRI GRACIE GANNICUS
16.12.2019.16:30TRSTENIK2 : 4STAKLO MAAS
17:25DWS KIDAN ŽILE6 : 1G TOČKA
19.12.2019.19:20LIVERPOOL6 : 1SAMO SPINUT
20:20SPORTSKI CENTAR KORNER5 : 3VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC
07.01.2020.17:25MNK ŠOLTA4 : 3CONTY
18:25MEFST1 : 2ZRNO SOLI
09.01.2020.18:25LOS MATHEMATICOS1 : 12L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
20:20HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE8 : 6MIJO I DRUGOVI
10.01.2020.21:00C.B. SEA WOLF7 : 3BATERIJELO BANDINJOSI
27.01.2020.17:25PB SPLIT4 : 3RUB
18:25MILNA1 : 5CANICULA SUN CITY
19:20STROŽANAC0 : 4GRM I TUNJ
21:15ZLATARIJA DVORNIK5 : 4GARAŽA PUJANKE
28.01.2020.19:20JVP SPLIT7 : 1FIESTA CAFE
STATISTIKA 2. KRUGA
Odigrano utakmica:15


Broj golova (po utakmici):111 (7.4)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   11
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   8
C.B. SEA WOLF   7
JVP SPLIT   7
MIJO I DRUGOVI   6
LIVERPOOL   6
DWS KIDAN ŽILE   6
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   5
ZLATARIJA DVORNIK   5
SPORTSKI CENTAR KORNER   5
CANICULA SUN CITY   5
STAKLO MAAS   4
GRM I TUNJ   4
PB SPLIT   4
GARAŽA PUJANKE   4
F.K. REDI - KUL PHUKET BAR   3
VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC   3
RUB   3
BATERIJELO BANDINJOSI   3
TRSTENIK   2
ZRNO SOLI   2
G TOČKA   1
MILNA   1
MEFST   1
CONTY   1
SAMO SPINUT   1
LOS MATHEMATICOS   1
MNK ŠOLTA   1
FIESTA CAFE   1


Broj golova P1 / P2:46 / 65


Postigli golova - 4DUJE RIBIČIĆ, STAKLO MAAS
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARIN ROGULJIĆ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 3JURE ĆAVAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
SLOBODAN GUDELJ VELAGA, PB SPLIT
FRANE JURJEVIĆ, SPORTSKI CENTAR KORN
NIKOLA MORO, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTONIO LISICA, GARAŽA PUJANKE
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 2ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
IVICA VRDOLJAK, LIVERPOOL
DEJAN TOMIĆ, CANICULA SUN CITY
PETAR ELEZ, JVP SPLIT
ANTE KOVAČEVIĆ, BATERIJELO BANDINJOS
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
HRVOJE BARTULIĆ, GRM I TUNJ
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
STIPE VRDOLJAK, LIVERPOOL
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL PHUK
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
ANTONIO MRKOVIĆ, C.B. SEA WOLF
MATKO VRDOLJAK, LIVERPOOL


Postigli golova - 1IVAN BATOVANJA, HERCEGOVAC VISOKO PO
KARLO MATIĆ, MIJO I DRUGOVI
DRAGAN PERIĆ, MIJO I DRUGOVI
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
DARKO BIKIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN BORJAN, MEFST
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, DWS KIDAN ŽILE
MARIJO ŠKOKIĆ, G TOČKA
ANTE MORO, DWS KIDAN ŽILE
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
FRANE KOJUNDŽIĆ, DWS KIDAN ŽILE
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
LUKA MIJOČ, CANICULA SUN CITY
LUKA BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARKO MLADIN, DWS KIDAN ŽILE
ANDREJ RADIĆ, LOS MATHEMATICOS
MARIO PINTAR, C.B. TRI GRACIE GANN
ANTE MATAS, VOLE GRADELE- BAKRA
JOSIP VULIĆ, RUB
HRVOJE ŠIŠKO, VOLE GRADELE- BAKRA
MARIN BAKOTA, VOLE GRADELE- BAKRA
MARKO LOZANČIĆ, SPORTSKI CENTAR KORN
DAVOR ŠKOKIĆ, SPORTSKI CENTAR KORN
ANTE BURIĆ, RUB
SINIŠA GUDELJ, PB SPLIT
MARIN LOVIĆ, TRSTENIK
MATE PRNJAK, TRSTENIK
MARKO ČULIĆ, GRM I TUNJ
MARKO ŠUNJIĆ, GRM I TUNJ
JURAJ MARETIĆ, RUB
ANTONIO PERIŠIĆ, JVP SPLIT
JOSIP KOVAČEVIĆ, JVP SPLIT
DUJE BAČIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
MARKO TROSKOT, C.B. TRI GRACIE GANN
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL PHUK
MISLAV LAŽETA, CONTY
IGOR ŠULJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN MIJANOVIĆ, MNK ŠOLTA
HRVOJE NIŽIĆ, SAMO SPINUT
ŽELJKO FRANIĆ, C.B. SEA WOLF
PETAR PETRANIĆ, FIESTA CAFE
MATE ROGULJ, JVP SPLIT
BOŽIDAR BAUČIĆ, JVP SPLIT
ZORAN BOROVAC, JVP SPLIT
ROBERT JANČIĆ, BATERIJELO BANDINJOS
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.13)
MIJO I DRUGOVI   1 (1)
BATERIJELO BANDINJOSI   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1DARIO CVITANIĆ, MIJO I DRUGOVI
LUKA IVANKOVIĆ, BATERIJELO BANDINJOS


Broj žutih kartona (po utakmici):26 (1.73)
TRSTENIK   4 (4)
BATERIJELO BANDINJOSI   3 (3)
VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC   2 (2)
F.K. REDI - KUL PHUKET BAR   2 (2)
STAKLO MAAS   2 (2)
CONTY   2 (2)
MIJO I DRUGOVI   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
CANICULA SUN CITY   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
GRM I TUNJ   1 (1)
PB SPLIT   1 (1)
RUB   1 (1)
FIESTA CAFE   1 (1)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1 (1)
Žutih kartona - 1DEAN BANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL PHUK
ROKO PRNJAK, BATERIJELO BANDINJOS
ANTE KOVAČEVIĆ, BATERIJELO BANDINJOS
FRANCO MANDIĆ, BATERIJELO BANDINJOS
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL PHUK
JURE MIŠERDA, CONTY
TONI BALIĆ, GARAŽA PUJANKE
MISLAV VUČKOVIĆ, CANICULA SUN CITY
DARIO CVITANIĆ, MIJO I DRUGOVI
MISLAV LAŽETA, CONTY
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
MATE PRNJAK, TRSTENIK
MARIN LOVIĆ, TRSTENIK
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
HRVOJE KOŠUTNIK, TRSTENIK
TONI IVANIŠEVIĆ, STAKLO MAAS
HRVOJE BARTULIĆ, GRM I TUNJ
SINIŠA GUDELJ, PB SPLIT
MATE ČAJO, VOLE GRADELE- BAKRA
PETAR PETRANIĆ, FIESTA CAFE
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- BAKRA
JURAJ MARETIĆ, RUB
3. KRUG
24.02.2020.16:30ZRNO SOLI3 : 4CANICULA SUN CITY
17:25JVP SPLIT2 : 6C.B. SEA WOLF
18:25HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE6 : 3L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
19:20STAKLO MAAS10 : 0GRM I TUNJ
20:20DWS KIDAN ŽILE3 : 6ZLATARIJA DVORNIK
25.02.2020.16:30ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK6 : 2LIVERPOOL
21:15PB SPLIT7 : 3SPORTSKI CENTAR KORNER
26.02.2020.17:15C.B. TRI GRACIE GANNICUS3 : 0MNK ŠOLTA
STATISTIKA 3. KRUGA
Odigrano utakmica:8


Broj golova (po utakmici):61 (7.63)
STAKLO MAAS   10
ZLATARIJA DVORNIK   6
C.B. SEA WOLF   6
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   6
PB SPLIT   5
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   5
CANICULA SUN CITY   4
ZRNO SOLI   3
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   3
DWS KIDAN ŽILE   3
SPORTSKI CENTAR KORNER   3
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   3
LIVERPOOL   2
JVP SPLIT   2


Broj golova P1 / P2:25 / 36


Postigli golova - 6TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 3MISLAV KUSTURA, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 2ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT AŠ KR
MARKO BOŠNJAK, ZLATKO CELENT AŠ KR
JOŠKO BEBIĆ, LIVERPOOL
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, ZRNO SOLI
MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
JOŠKO JELAVIĆ, PB SPLIT
IVAN MATAS, SPORTSKI CENTAR KORN


Postigli golova - 1JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
DEJAN TOMIĆ, CANICULA SUN CITY
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
IVAN BATOVANJA, HERCEGOVAC VISOKO PO
ROBERT LJUBIČIĆ, CANICULA SUN CITY
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
MATKO ERCEG, CANICULA SUN CITY
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DINO GRUBIŠIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ALEN ANTONIO SUNARA, STAKLO MAAS
ANTE MORO, DWS KIDAN ŽILE
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARKO MLADIN, DWS KIDAN ŽILE
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
SLOBODAN GUDELJ VELAGA, PB SPLIT
IVAN RIBIČIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR
ANTE CRNJAC, C.B. SEA WOLF
ANTONIO PERIŠIĆ, JVP SPLIT
KREŠIMIR PALADA, PB SPLIT
TONI JAKOVAC, JVP SPLIT
MARIJO KREŠO, PB SPLIT
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT AŠ KR
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARIO SOČO, SPORTSKI CENTAR KORN
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
TOMISLAV BOROVAC, C.B. TRI GRACIE GANN
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.13)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Broj žutih kartona (po utakmici):26 (3.25)
DWS KIDAN ŽILE   4 (4)
GRM I TUNJ   3 (3)
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   2 (2)
JVP SPLIT   2 (2)
LIVERPOOL   2 (2)
STAKLO MAAS   2 (2)
PB SPLIT   2 (2)
SPORTSKI CENTAR KORNER   2 (2)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
CANICULA SUN CITY   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1 (1)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
Žutih kartona - 1MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARKO TROSKOT, C.B. TRI GRACIE GANN
SAŠA FRADELIĆ, LIVERPOOL
DAMIR MIKULIĆ, LIVERPOOL
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
FRANE KOJUNDŽIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
TONI KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
MARKO MLADIN, DWS KIDAN ŽILE
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
HRVOJE BARTULIĆ, GRM I TUNJ
ANTE DOMINIKOVIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
MARIN SUNARA, STAKLO MAAS
TONI VUJIĆ, GRM I TUNJ
TONI MUŠURA, GRM I TUNJ
KREŠIMIR VOJNOVIĆ, PB SPLIT
KREŠIMIR PALADA, PB SPLIT
ANTE IVIĆ, JVP SPLIT
JOSIP ERCEGOVIĆ, JVP SPLIT
MARKO SUMAN, SPORTSKI CENTAR KORN
MARKO GAŠPAR, ZLATKO CELENT AŠ KR
MARKO LOZANČIĆ, SPORTSKI CENTAR KORN
4. KRUG
17.06.2020.17:00CANICULA SUN CITY7 : 6ZLATARIJA DVORNIK
17:55C.B. TRI GRACIE GANNICUS0 : 6HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
18:55C.B. SEA WOLF3 : 8ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
19:50STAKLO MAAS7 : 2PB SPLIT
STATISTIKA 4. KRUGA
Odigrano utakmica:4


Broj golova (po utakmici):30 (7.5)
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   8
STAKLO MAAS   7
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   6
C.B. SEA WOLF   3
ZLATARIJA DVORNIK   2
CANICULA SUN CITY   2
PB SPLIT   2


Broj golova P1 / P2:10 / 20


Postigli golova - 4ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT AŠ KR


Postigli golova - 3FILIP BIUK, STAKLO MAAS
MARKO GAŠPAR, ZLATKO CELENT AŠ KR
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO


Postigli golova - 2RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 1IVAN VRGOČ, CANICULA SUN CITY
PETAR ODRLJIN, CANICULA SUN CITY
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
JOŠKO JELAVIĆ, PB SPLIT
MIRKO JURJEVIĆ, PB SPLIT
MARIN SUNARA, STAKLO MAAS
MARKO BOŠNJAK, ZLATKO CELENT AŠ KR
DUJE RIBIČIĆ, STAKLO MAAS
MISLAV KUSTURA, C.B. SEA WOLF


Broj crvenih kartona - udaljavanja:4 (1)
C.B. SEA WOLF   2 (2)
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1TONI RENDIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT AŠ KR
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF


Broj žutih kartona (po utakmici):6 (1.5)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
CANICULA SUN CITY   1 (1)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
Žutih kartona - 1JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DEJAN TOMIĆ, CANICULA SUN CITY
DOMAGOJ FRANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
MARIN SUNARA, STAKLO MAAS
5. KRUG
19.06.2020.19:55HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4 : 0CANICULA SUN CITY
20:50STAKLO MAAS6 : 5ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
STATISTIKA 5. KRUGA
Odigrano utakmica:2


Broj golova (po utakmici):9 (4.5)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   4
STAKLO MAAS   3
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   2


Broj golova P1 / P2:4 / 5


Postigli golova - 2DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO


Postigli golova - 1HRVOJE JURAS, HERCEGOVAC VISOKO PO
IGOR ŠULJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARKO GAŠPAR, ZLATKO CELENT AŠ KR
MATEO KLJUNAK, STAKLO MAAS
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
TONI IVANIŠEVIĆ, STAKLO MAAS
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT AŠ KR


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):2 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   1 (1)
Žutih kartona - 1MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE DOMINIKOVIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR
6. KRUG
23.06.2020.20:00STAKLO MAAS4 : 2HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE