LIGA KUP

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:0 / 0 / 0
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

KAZNE NA DATUM 17.12.2018.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

MARKO GALIOT, STROŽANAC zabrana igranja još 1 utakmicu
PETAR VELIČKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE zabrana igranja još 2 utakmice
DENIS BOČINA, PIVARIJ BURGER AND BEER zabrana igranja još 3 utakmice
MARIO ORLOVIĆ, PV JAPIRKO zabrana igranja još 1 utakmicu
CONNOR NEIL SIMPSON, PV JAPIRKO zabrana igranja još 1 utakmicu
FRANO ĆURIĆ, LOS MATHEMATICOS je suspendiran
IVAN BAZINA, LOS MATHEMATICOS je suspendiran


1. KRUG
16.10.2018.20:15AUTOPRAONICA IVAN4 : 2SAN MARINO
21:15RUB4 : 0TEHNIČAR
18.10.2018.18:25PV JAPIRKO4 : 2VOLE GRADELE
19:25C.B. SEA WOLF8 : 7BILI 9
20:20MASLINICA2 : 1SAMO ZABAVA
21:20MIJO I DRUGOVI2 : 3DWS KIDAN ŽILE
19.10.2018.16:50PLAKALUŠA4 : 2HOPS SPLIT
17:45MAX - MORIS2 : 4HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
21.11.2018.19:00GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 36 : 2MEFST
23.11.2018.18:30SIERRA LEONE4 : 1CAFFE BAR VRIME
17.12.2018.16:30SAMO SPINUTPB SPLIT
17:25JAKO SPORT GANNICUSZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
19:20STROŽANACIL VICTUM EN-WE
20:20CANICULABOL SPLIT - LA LUNA CAFFE
18.12.2018.18:25BUGARIMILNA
19.12.2018.17:15STAKLO MAASLOS MATHEMATICOS
18:05GRADSKI KOTAR BAČVICEUZALUDAN TRUD
STATISTIKA 1. KRUGA
Odigrano utakmica:10


Broj golova (po utakmici):62 (6.2)
C.B. SEA WOLF   8
BILI 9   6
GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 3   6
PLAKALUŠA   4
PV JAPIRKO   4
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   4
SIERRA LEONE   4
RUB   4
AUTOPRAONICA IVAN   4
DWS KIDAN ŽILE   3
HOPS SPLIT   2
VOLE GRADELE   2
MIJO I DRUGOVI   2
MAX - MORIS   2
MASLINICA   2
SAN MARINO   2
CAFFE BAR VRIME   1
MEFST   1
SAMO ZABAVA   1


Broj golova P1 / P2:19 / 43


Postigli golova - 3DOMAGOJ LJUBA, C.B. SEA WOLF
VALERIJE JURIĆ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 2FRANO DILBER, AUTOPRAONICA IVAN
KREŠIMIR VUKOVIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
JOSIP TOLUŠIĆ, BILI 9
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
TEO KARDUM, PLAKALUŠA
TONI MUŠURA, GRM I TUNJ DAIKIN PE
DOMAGOJ ČULE, PV JAPIRKO
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE VILJAC, RUB


Postigli golova - 1DRAGAN PERIĆ, MIJO I DRUGOVI
IVAN BATOVANJA, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN LOVIĆ, MAX - MORIS
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
DUJE SESARTIĆ, MAX - MORIS
SLAVEN GRAČANIN, GRM I TUNJ DAIKIN PE
TOMISLAV ČAGALJ, HOPS SPLIT
VJEKOSLAV TOMIĆ, PLAKALUŠA
DARKO BARANOVIĆ, HOPS SPLIT
TONI VUKŠIĆ, PLAKALUŠA
IVAN MUSTAPIĆ, MEFST
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
VICE JURIĆ, SIERRA LEONE
MARKO ČULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
MARTIN GRUBIŠA, BILI 9
LOVRE TOMIĆ, SAN MARINO
TONI RADICA, SAN MARINO
JOSIP BORZIĆ, AUTOPRAONICA IVAN
MARKO BLAŽEVIĆ, AUTOPRAONICA IVAN
ANTONIO ŠTIMAC, RUB
ANTE BURIĆ, RUB
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE
DUJE MARINOVIĆ, PV JAPIRKO
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE
ANTONIO LISICA, MASLINICA
DARIO ŠUNJIĆ, MASLINICA
DOMAGOJ OMRČEN, PV JAPIRKO
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
NEDILJKO BABAN, SIERRA LEONE
JERKO VEŽA, BILI 9
ANTONIO MRKOVIĆ, C.B. SEA WOLF
TADI TAMIM, SAMO ZABAVA
ANTON IVANKOVIĆ, BILI 9
DINO BUNTIĆ, BILI 9
MARIN BOSNIĆ, CAFFE BAR VRIME


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):12 (1.2)
BILI 9   3 (3)
C.B. SEA WOLF   2 (2)
PV JAPIRKO   2 (2)
SAN MARINO   2 (2)
PLAKALUŠA   1 (1)
MEFST   1 (1)
AUTOPRAONICA IVAN   1 (1)
Žutih kartona - 1ANTE CRNJAC, C.B. SEA WOLF
ANTON IVANKOVIĆ, BILI 9
VALERIJE JURIĆ, C.B. SEA WOLF
NIKLAS MARC ANTON KRAUSE, MEFST
JOSIP JERKOVIĆ, PLAKALUŠA
MARTIN GRUBIŠA, BILI 9
JERKO VEŽA, BILI 9
MARIO ORLOVIĆ, PV JAPIRKO
TONI BAJRIĆ, AUTOPRAONICA IVAN
MARIN TAFRA, SAN MARINO
MARIO BABIN, SAN MARINO
DOMAGOJ ČULE, PV JAPIRKO
2. KRUG
20.12.2018.20:20PLAKALUŠAPARNA MASTIONA C.B. FARAON
08.01.2019.16:30C.B. SEA WOLFSIERRA LEONE
09.01.2019.18:05DWS KIDAN ŽILEMNK ŠOLTA
10.01.2019.17:25CORPO MORTOSTAKLO MAAS
LOS MATHEMATICOS
18:25F.K. REDI - KUL C.B. VERTIGOBUGARI
MILNA
19:20L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEGRM I TUNJ DAIKIN PEL- 3
20:20RUBAUTOPRAONICA IVAN
21:15PIVARIJ BURGER AND BEERTRSTENIK
13.01.2019.19:00MNK ENIZRNO SOLI
19:55CANICULA
BOL SPLIT - LA LUNA CAFFE
RIBARI
14.01.2019.16:30STROŽANAC
IL VICTUM EN-WE
PV JAPIRKO
17:25JAKO SPORT GANNICUS
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
DŠR KMAN
18:25BOLZLATARIJA DVORNIK
19:20MASLINICASAMO SPINUT
PB SPLIT
20:20HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJELIVERPOOL
21:15GARAŽA PUJANKEGRADSKI KOTAR BAČVICE
UZALUDAN TRUD
3. KRUG
  

  

  

  

  

  

  

  

4. KRUG
  

  

  

  

5. KRUG
  

  

6. KRUG