LIGA KUP

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:0 / 0 / 0
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

KAZNE NA DATUM 27.01.2023.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE zabrana igranja još 4 utakmice
IVAN MIKAS, OLIVA zabrana igranja još 1 utakmicu
ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN je suspendiran
ANDRO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI zabrana igranja još 3 utakmice
TEO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI je suspendiran
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI zabrana igranja još 2 utakmice
DARKO BIKIĆ, BARAKANA BELLAGIO pravo nastupa 10.03.2023.
DINO BIŠĆAN, SKALICE 2017 je suspendiran
IVAN MORO, ŠTRAPALA pravo nastupa 04.06.2023.
JOSIP RELJANOVIĆ, LANTERNA zabrana igranja još 1 utakmicu
TOMISLAV ADOLF TOMIĆ, KUĆICA- POLIKLINIKA FALCON PEREGRIN pravo nastupa 23.03.2023.


1. KOLO
20.11.2022.19:30G TOČKA5 : 4BILI 9
20:25PITARI3 : 4UDRUGA STUDENATA BIK
28.11.2022.17:25NAMAŽI5 : 6RABONA SPLIT - CB LATINO
18:25HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1 : 7ZRNO SOLI
19:20SALONA3 : 8GANNICUS
20:20C.B. SEA WOLF8 : 0PROMIL
21:15SAMO SPINUT4 : 7CORPO MORTO
04.12.2022.18:25LANTERNA2 : 13SKALICE 2017
19:20ORDINACIJA PERIO PLAN3 : 6FIZIOBALANCE BY IVAN SAVKOVIĆ
15.12.2022.20:45DWS KIDAN ŽILE3 : 2SVETI KAJO - CAFFE BAR ATLAS
22.12.2022.18:25MNK ŠOLTA4 : 2JURE ŽRTVA DELIĆ
19:20KUĆICA- POLIKLINIKA FALCON PEREGRIN3 : 5ŠTRAPALA
STATISTIKA 1. KOLA
Odigrano utakmica:12


Broj golova (po utakmici):86 (7.17)
SKALICE 2017   13
GANNICUS   8
C.B. SEA WOLF   7
ZRNO SOLI   7
CORPO MORTO   6
FIZIOBALANCE BY IVAN SAVKOVIĆ   6
ŠTRAPALA   4
UDRUGA STUDENATA BIK   4
ORDINACIJA PERIO PLAN   3
KUĆICA- POLIKLINIKA FALCON PEREGRIN   3
SALONA   3
DWS KIDAN ŽILE   3
SAMO SPINUT   3
G TOČKA   2
JURE ŽRTVA DELIĆ   2
MNK ŠOLTA   2
SVETI KAJO - CAFFE BAR ATLAS   2
BILI 9   2
PITARI   2
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1
RABONA SPLIT - CB LATINO   1
NAMAŽI   1
LANTERNA   1


Broj golova P1 / P2:36 / 50


Postigli golova - 7NIKOLA PERVAN, SKALICE 2017


Postigli golova - 3DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
DARIO VUKASOVIĆ, FIZIOBALANCE BY IVAN
PETAR PROLIĆ, ORDINACIJA PERIO PLA
IVAN JURJEVIĆ, C.B. SEA WOLF
DOMAGOJ TOPIĆ, SKALICE 2017
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI


Postigli golova - 2MARKO JUKIĆ, GANNICUS
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
RENATO MUDNIĆ, SAMO SPINUT
MARKO VRKIĆ, CORPO MORTO
ANTE PRGOMET, ZRNO SOLI
TOMISLAV JUKIĆ, CORPO MORTO
HRVOJE ROGULJIĆ, FIZIOBALANCE BY IVAN
DUJE VLADOVIĆ, GANNICUS
TONI KIREVSKI, ŠTRAPALA
TOMISLAV BOROVAC, GANNICUS
LOVRE TOMIĆ, ŠTRAPALA


Postigli golova - 1TONI KATIĆ, SALONA
DARIO MAĐOR, LANTERNA
ANTE RADOVIĆ, KUĆICA- POLIKLINIKA
BOŠKO JAKŠIĆ, KUĆICA- POLIKLINIKA
VINKO ROJE, RABONA SPLIT - CB LA
IVAN GOJUN, KUĆICA- POLIKLINIKA
IVAN JUKIĆ, SKALICE 2017
JERKO MARINIĆ KRAGIĆ, SKALICE 2017
MARTIN TARLE, SALONA
BORIS JUKIĆ, GANNICUS
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
DUJE BAČIĆ, GANNICUS
DENIS JURIĆ, SKALICE 2017
ANTE KERAN, NAMAŽI
DINO ANČIĆ, SALONA
MATEO KATUŠA, UDRUGA STUDENATA BIK
ANTONIO VRKIĆ, MNK ŠOLTA
DUJE SMOLJAN, DWS KIDAN ŽILE
DINO MATAS, SVETI KAJO - CAFFE B
MISLAV MIŠIĆ, DWS KIDAN ŽILE
TOMISLAV JERONČIĆ, JURE ŽRTVA DELIĆ
MIRO BOKŠIĆ, JURE ŽRTVA DELIĆ
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN CRNOGORAC, ZRNO SOLI
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
VICE KALEBIĆ, MNK ŠOLTA
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
JOSIP DRAŠKOVIĆ, SVETI KAJO - CAFFE B
FILIP MILOVIĆ, BILI 9
IVAN MEŠIN, G TOČKA
PETAR JURICA, UDRUGA STUDENATA BIK
IVAN BEZINA, PITARI
IVICA ZLATAR, G TOČKA
ANTONIO KOLOVRAT, BILI 9
NIKOLA ZEBIĆ, FIZIOBALANCE BY IVAN
MIRO BARIĆ, CORPO MORTO
MARKO GAVRANIĆ, SAMO SPINUT
TONI BALIĆ, CORPO MORTO
MARIO SOČO, PITARI


Broj crvenih kartona - udaljavanja:3 (0.25)
KUĆICA- POLIKLINIKA FALCON PEREGRIN   1 (1)
PITARI   1 (1)
ORDINACIJA PERIO PLAN   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1TOMISLAV ADOLF TOMIĆ, KUĆICA- POLIKLINIKA
DUJO BOBAN, PITARI
IVAN PROLIĆ, ORDINACIJA PERIO PLA


Broj žutih kartona (po utakmici):22 (1.83)
JURE ŽRTVA DELIĆ   3 (3)
KUĆICA- POLIKLINIKA FALCON PEREGRIN   3 (3)
SALONA   2 (2)
RABONA SPLIT - CB LATINO   2 (2)
SAMO SPINUT   2 (2)
ŠTRAPALA   1 (1)
MNK ŠOLTA   1 (1)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
ORDINACIJA PERIO PLAN   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
G TOČKA   1 (1)
Žutih kartona - 1DINO ANČIĆ, SALONA
VINKO ROJE, RABONA SPLIT - CB LA
JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
DAVORIN BOROVAC, SALONA
MARKO VRANKOVIĆ, ŠTRAPALA
LUKA TEŠIJA, KUĆICA- POLIKLINIKA
PETAR KALITERNA, KUĆICA- POLIKLINIKA
TOMAS PINJUŠIĆ, KUĆICA- POLIKLINIKA
IVAN MEŠIN, G TOČKA
TONI MUŠURA, SAMO SPINUT
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVAN KATAVIĆ, JURE ŽRTVA DELIĆ
MIRO BOKŠIĆ, JURE ŽRTVA DELIĆ
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
PETAR BOKAN, ORDINACIJA PERIO PLA
ANTONIO GALIĆ, MNK ŠOLTA
RENATO MUDNIĆ, SAMO SPINUT
JURE DELIĆ, JURE ŽRTVA DELIĆ
2. KOLO
08.01.2023.16:00PV JAPIRKO6 : 4G TOČKA
30.01.2023.16:30C.B. SEA WOLFGANNICUS
17:25UDRUGA STUDENATA BIKZLATARIJA DVORNIK
18:25ZRNO SOLIMNK ŠOLTA
19:20OLIVABATERIJELO BANDINJOSI
20:20VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆSKALICE 2017
21:15LOS MATHEMATICOSSTAKLO MAAS
09.02.2023.16:30CROATIA PROPERTY SALESFIZIOBALANCE BY IVAN SAVKOVIĆ
17:25RUBDWS KIDAN ŽILE
19:20RABONA SPLIT - CB LATINOLIVERPOOL
20:20DOGRADEŠTRAPALA
21:15RETRO CAFFEBARAKANA BELLAGIO
13.02.2023.18:25CORPO MORTOZLATKO CELENT
19:20MNK OXAMILNA
20:20L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEF.K. REDI - KUL
21:15GARAŽA PUJANKEDŠR KMAN
3. KOLO
  OLIVA
BATERIJELO BANDINJOSI
RETRO CAFFE
BARAKANA BELLAGIO
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
F.K. REDI - KUL
DOGRADE
ŠTRAPALA
  VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
SKALICE 2017
C.B. SEA WOLF
GANNICUS
  RABONA SPLIT - CB LATINO
LIVERPOOL
LOS MATHEMATICOS
STAKLO MAAS
  PV JAPIRKOUDRUGA STUDENATA BIK
ZLATARIJA DVORNIK
  MNK OXA
MILNA
CORPO MORTO
ZLATKO CELENT
  RUB
DWS KIDAN ŽILE
CROATIA PROPERTY SALES
FIZIOBALANCE BY IVAN SAVKOVIĆ
  GARAŽA PUJANKE
DŠR KMAN
ZRNO SOLI
MNK ŠOLTA
ČETVRTFINALE
  

  

  

  

POLUFINALE
  

  

FINALE