3. LIGA

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:3 / 0 / 1
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja
Akumulirani kartoni / kazna3 akumulirana žuta kartona povlače automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

TABLICA 3. LIGA - 2019/2020
Više Plas Klub Uku Pob Ner Por Gol Kaz Bod Forma
1KREMPIJEVO13102151:23 (28)032PNNPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman4111111111111             
bodovi36912151821212425262932             
2RUB1392256:23 (33)029PNPPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman1753324423222             
bodovi3369101313161920232629             
3TEHNOFORMAT1382340:24 (16)026IIPPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman6446443345433             
bodovi1477101114171717202326             
4CANICULA SUN CITY1371545:32 (13)022IPIII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman6222232232344             
bodovi14710131316191922222222             
5MIJO I DRUGOVI1371547:38 (9)022PPPIP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman310101013129876565             
bodovi3333347101316191922             
6SIERRA LEONE1362529:31 (-2)020PPIPI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman6435656764756             
bodovi147771010111417172020             
7HOPS SPLIT1361632:36 (-4)019IIIPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman14141113968599987             
bodovi00336910131313131619             
8OLIVA1352634:43 (-9)017PIPII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman10964575658678             
bodovi03677811111414171717             
9DŠR KMAN1343631:40 (-9)015PPNPN
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman1112131114141413121011109             
bodovi00033334710111415             
10MEFST1351722:35 (-13)-115PPIII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman13131412119119878910             
bodovi0003477101316161515             
11F.C. UNITED1341835:52 (-17)013IIIPI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman63787107101011121111             
bodovi14447710101010101313             
12TRSTENIK1333729:32 (-3)012INPIN
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman28978810111112101212             
bodovi3336677778111112             
13MNK ŠOLTA1315719:30 (-11)08INNII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman12111214101112121313131313             
bodovi0112556667888             
14CORPO MORTO1322917:48 (-31)08IINIP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman5489121313141414141414             
bodovi3444444444558             
   STATISTIKA LIGE
Odigrano utakmica:91


Broj golova (po utakmici):472 (5.19)
RUB   55 (4.23)
KREMPIJEVO   50 (3.85)
MIJO I DRUGOVI   47 (3.62)
CANICULA SUN CITY   45 (3.46)
TEHNOFORMAT   38 (2.92)
OLIVA   33 (2.54)
F.C. UNITED   33 (2.54)
HOPS SPLIT   32 (2.46)
TRSTENIK   28 (2.15)
SIERRA LEONE   27 (2.08)
DŠR KMAN   27 (2.08)
MEFST   22 (1.69)
MNK ŠOLTA   18 (1.38)
CORPO MORTO   17 (1.31)


Broj golova P1 / P2:183 / 289


Postigli golova - 15MARIO ZEBIĆ, KREMPIJEVO


Postigli golova - 14ŽELJKO SIROVICA, F.C. UNITED


Postigli golova - 11MATEO ČALJKUŠIĆ, KREMPIJEVO
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI


Postigli golova - 10ANTE BURIĆ, RUB


Postigli golova - 9BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
MARKO BLAŽEVIĆ, TEHNOFORMAT


Postigli golova - 8DEJAN TOMIĆ, CANICULA SUN CITY
IVAN MIKAS, OLIVA
ANTE CRNOGORAC, KREMPIJEVO
LUKA MIJOČ, CANICULA SUN CITY
LUKA MAROVIĆ, RUB
MARIJAN MILAS, RUB
IVAN BORJAN, MEFST
SLAVEN BRČIĆ, F.C. UNITED


Postigli golova - 7MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
DINO DOMAZET, HOPS SPLIT
FRANO DILBER, TEHNOFORMAT
DRAGAN PERIĆ, MIJO I DRUGOVI


Postigli golova - 6JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
MISLAV ILIĆ, MEFST
DUJE JURIĆ, DŠR KMAN
DUJE TOPIĆ, DŠR KMAN
ANTE VUKOVIĆ, HOPS SPLIT
IVICA RAMADŽA, RUB


Postigli golova - 5MARKO DRAŠKOVIĆ, OLIVA
TOMISLAV ČAGALJ, HOPS SPLIT
ANTONIO ŠTIMAC, RUB
LUKA VUČIĆ, TRSTENIK
TOMISLAV POCRNJA, SIERRA LEONE
FRANE DODOJA, DŠR KMAN


Postigli golova - 4VESELKO OREČ, KREMPIJEVO
MARIN LOVIĆ, TRSTENIK
ANTONIO DOMIĆ, CORPO MORTO
MARIN ROMIĆ, TEHNOFORMAT
VILI KARDUM, TEHNOFORMAT
MARIO MORAČA, CANICULA SUN CITY
DARIO MAROVIĆ, OLIVA
BRUNO PINTER, CANICULA SUN CITY
LINO VUČICA, KREMPIJEVO
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
FILIP BAŠIĆ, MNK ŠOLTA
IVAN GRGIĆ, OLIVA
JOSIP VULIĆ, RUB
DARIO CVITANIĆ, MIJO I DRUGOVI
LUKA JAVORČIĆ, MIJO I DRUGOVI
LUKA FRANIĆ, TRSTENIK
NIKOLA KIREVSKI, TRSTENIK
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
ANTE VILJAC, RUB
LEO RUŽIĆ, OLIVA
BRUNO PLAZIBAT, HOPS SPLIT
NEDILJKO BABAN, SIERRA LEONE


Postigli golova - 3MISLAV VUČKOVIĆ, CANICULA SUN CITY
DARIJO VRANJEŠ, HOPS SPLIT
MATE PRNJAK, TRSTENIK
ANTE REBIĆ, MNK ŠOLTA
PETAR BAŠIĆ, SIERRA LEONE
IVAN PETRIČEVIĆ, RUB
JOSIP BARIČEVIĆ, F.C. UNITED
IVAN PRANČEVIĆ, TEHNOFORMAT
TONĆI RADANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
SLAVKO LOLIĆ, F.C. UNITED
DUJE SESARTIĆ, OLIVA
JURE TRIVKOVIĆ, KREMPIJEVO
IVAN VRGOČ, CANICULA SUN CITY
JURAJ MARETIĆ, RUB
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
MARIN BUBIĆ, TEHNOFORMAT
KARLO BONKOVIĆ, F.C. UNITED
IVAN POLJAK, MIJO I DRUGOVI
ANTE ELEZ, DŠR KMAN
IVAN ŠOŠO, HOPS SPLIT
LEO VARIN, MNK ŠOLTA


Postigli golova - 2MARIN DUVNJAK, TRSTENIK
JOSIP MILOŠ, KREMPIJEVO
DUJE MILOŠ, DŠR KMAN
ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN
FRANE BEGO, DŠR KMAN
MARIN BURICA, MNK ŠOLTA
GIANINO BUDIMIR BEKAN, CORPO MORTO
MIRO BARIĆ, CORPO MORTO
ROBERT LJUBIČIĆ, CANICULA SUN CITY
TOMISLAV MRAVAK, F.C. UNITED
IVAN KRSTULOVIĆ, HOPS SPLIT
JOSIP LATINČIĆ, CORPO MORTO
TONI VOLAREVIĆ, CANICULA SUN CITY
MATEO MIKELIĆ, MNK ŠOLTA
MARKO ČERINA, CORPO MORTO
ANTONIO DELAŠ, OLIVA
MARTINO MIKELIĆ, OLIVA
PETAR ODRLJIN, CANICULA SUN CITY
HRVOJE ĐIKIĆ, CANICULA SUN CITY
ANTE KREČAK, TEHNOFORMAT
TOMISLAV ZUJIĆ, SIERRA LEONE
JURICA ŠALINOVIĆ, CORPO MORTO
ZDRAVKO MARKOVIĆ, TEHNOFORMAT
BRAKE LARS, MEFST
CASPER REYNOLS VENSTAD, MEFST
FILIP MILAS, RUB


Postigli golova - 1IVAN MIJANOVIĆ, MNK ŠOLTA
NIKOLA BIKIĆ, SIERRA LEONE
DARKO BARANOVIĆ, HOPS SPLIT
PETAR ZEČIĆ, KREMPIJEVO
MARKO ĆUDINA, OLIVA
DRAŽEN HRNČIĆ, MNK ŠOLTA
OGNJESLAV SIMIĆ, MNK ŠOLTA
PETAR KALITERNA, MEFST
JURE UGRIN, KREMPIJEVO
FABIJAN ČUKELJ, MEFST
MARIN KATALINIĆ, CORPO MORTO
BOŠKO NOVAKOVIĆ, SIERRA LEONE
BORNA LOJPUR, MEFST
IVAN IVIŠIĆ, CORPO MORTO
TOMISLAV KRIŽAN, TEHNOFORMAT
IVAN SAVKOVIĆ, TEHNOFORMAT
DRAGO ŠARIĆ, MIJO I DRUGOVI
MIHOVIL UGRIN, KREMPIJEVO
PAVAO BRITVIĆ, RUB
RATKO CVITANIĆ, CORPO MORTO
IVAN LEVENTIĆ, TRSTENIK
BOŠKO MEŠTROVIĆ, MIJO I DRUGOVI
DINO UROŠEVIĆ BEROŠ, RUB
ZORAN MATELJAN, MIJO I DRUGOVI
IVAN ČULIĆ, TRSTENIK
LUKA VRLIĆ, MNK ŠOLTA
NIKOLA HAJDER, DŠR KMAN
JOŠKO ROGIĆ, TEHNOFORMAT
DUJE KULUŠIĆ, HOPS SPLIT
VLADIMIR HUIĆ, MEFST
MATKO ERCEG, CANICULA SUN CITY
JOSIP BORZIĆ, TEHNOFORMAT


Broj crvenih kartona - udaljavanja:14 (0.15)
MIJO I DRUGOVI   5 (0.38)
DŠR KMAN   3 (0.23)
MNK ŠOLTA   2 (0.15)
OLIVA   2 (0.15)
CORPO MORTO   1 (0.08)
RUB   1 (0.08)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN
ANTONIO JURIČIĆ, RUB
BERNARD BEKAVAC, DŠR KMAN
MIRO BARIĆ, CORPO MORTO
DENIS BEGOVIĆ, MNK ŠOLTA
LUKA JAVORČIĆ, MIJO I DRUGOVI
KARLO MATIĆ, MIJO I DRUGOVI
IVAN JURIĆ, DŠR KMAN
STANKO ELEZOVIĆ, MNK ŠOLTA
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
NEVEN LUČEV, OLIVA
DARIO CVITANIĆ, MIJO I DRUGOVI
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
DUJE SESARTIĆ, OLIVA


Broj žutih kartona (po utakmici):139 (1.53)
KREMPIJEVO   14 (1.08)
TEHNOFORMAT   13 (1)
TRSTENIK   11 (0.85)
CANICULA SUN CITY   11 (0.85)
MIJO I DRUGOVI   10 (0.77)
RUB   10 (0.77)
OLIVA   10 (0.77)
SIERRA LEONE   10 (0.77)
DŠR KMAN   10 (0.77)
F.C. UNITED   9 (0.69)
MNK ŠOLTA   8 (0.62)
CORPO MORTO   7 (0.54)
HOPS SPLIT   6 (0.46)
MEFST   6 (0.46)
Žutih kartona - 4FRANO DILBER, TEHNOFORMAT
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
Žutih kartona - 3MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
JOSIP BARIČEVIĆ, F.C. UNITED
PETAR KOVAČEVIĆ, TEHNOFORMAT
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
MARIN LOVIĆ, TRSTENIK
HRVOJE ĆATIPOVIĆ, DŠR KMAN
MIHOVIL UGRIN, KREMPIJEVO
TOMISLAV ČULIĆ, F.C. UNITED
Žutih kartona - 2ŽELJKO SIROVICA, F.C. UNITED
MISLAV VUČKOVIĆ, CANICULA SUN CITY
MARIN BLAJIĆ, KREMPIJEVO
ROBERT BALIĆ, SIERRA LEONE
ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN
MARKO ČERINA, CORPO MORTO
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
KAJO PODRUG, KREMPIJEVO
MARKO BLAŽEVIĆ, TEHNOFORMAT
ANTE CRNOGORAC, KREMPIJEVO
NIKLAS MARC ANTON KRAUSE, MEFST
ANTONIO JURIČIĆ, RUB
JURICA ŠALINOVIĆ, CORPO MORTO
JURAJ MARETIĆ, RUB
IVAN BORJAN, MEFST
TOMISLAV ZUJIĆ, SIERRA LEONE
ANTE RUŽIĆ, MNK ŠOLTA
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
IVAN ŠOŠO, HOPS SPLIT
HRVOJE ĐIKIĆ, CANICULA SUN CITY
Žutih kartona - 1DUJE JURIĆ, DŠR KMAN
LUKA FRANIĆ, TRSTENIK
DARIJO VRANJEŠ, HOPS SPLIT
ZDRAVKO MARKOVIĆ, TEHNOFORMAT
JOSIP BUZOV, MEFST
LUKA VUČIĆ, TRSTENIK
VILI KARDUM, TEHNOFORMAT
BOŠKO VRCAN, OLIVA
DINO DOMAZET, HOPS SPLIT
TONI KAĆUNIĆ, DŠR KMAN
ANTE VUKOVIĆ, HOPS SPLIT
IVAN GRGIĆ, OLIVA
IVAN PRANČEVIĆ, TEHNOFORMAT
ANTONIO ŠTIMAC, RUB
VESELKO OREČ, KREMPIJEVO
MIRO BARIĆ, CORPO MORTO
LEO VARIN, MNK ŠOLTA
MATE RUŽIĆ, OLIVA
IVAN MIKAS, OLIVA
LEO RUŽIĆ, OLIVA
NEVEN LUČEV, OLIVA
ANTONIO DELAŠ, OLIVA
TOMISLAV ČAGALJ, HOPS SPLIT
JURE UGRIN, KREMPIJEVO
DARIO MAROVIĆ, OLIVA
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
STJEPAN ERCEGOVIĆ, MNK ŠOLTA
LUKA VRLIĆ, MNK ŠOLTA
LINO VUČICA, KREMPIJEVO
IVICA RAMADŽA, RUB
DRAGAN PERIĆ, MIJO I DRUGOVI
NIKOLA KIREVSKI, TRSTENIK
ANTE VILJAC, RUB
HRVOJE KOŠUTNIK, TRSTENIK
DUJE TOPIĆ, DŠR KMAN
ANTE REBIĆ, MNK ŠOLTA
LUKA JAVORČIĆ, MIJO I DRUGOVI
MARIJAN MILAS, RUB
LOVRE MEŠTROVIĆ, MNK ŠOLTA
JOSIP MILOŠ, KREMPIJEVO
DUJE SESARTIĆ, OLIVA
ZORAN MATELJAN, MIJO I DRUGOVI
MARIN BUBIĆ, TEHNOFORMAT
IVAN POLJAK, MIJO I DRUGOVI
TOMISLAV MRAVAK, F.C. UNITED
ANTE ELEZ, DŠR KMAN
MARIO MORAČA, CANICULA SUN CITY
ROBERT LJUBIČIĆ, CANICULA SUN CITY
MARKO ĆUDINA, OLIVA
IVAN MUSTAPIĆ, MEFST
ANTONIO DOMIĆ, CORPO MORTO
LUKA MAROVIĆ, RUB
IVAN ČULIĆ, TRSTENIK
TEO ZEČIĆ, KREMPIJEVO
IVAN SMOLJANOVIĆ, TRSTENIK
DUJE MILOŠ, DŠR KMAN
JOSIP VULIĆ, RUB
ANTE BURGER, CANICULA SUN CITY
OGNJESLAV SIMIĆ, MNK ŠOLTA
PATRICK OZRETIĆ, CORPO MORTO
KAZNE NA DATUM 21.01.2020.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

DENIS BEGOVIĆ, MNK ŠOLTA je suspendiran
JOSIP BARIČEVIĆ, F.C. UNITED zabrana igranja još 1 utakmicu
DARIO CVITANIĆ, MIJO I DRUGOVI je suspendiran


ZAPISNICI 3. LIGA - 2019/2020
1. KOLO
21.09.2019.15:25F.C. UNITED2 : 2TEHNOFORMAT
16:20MNK ŠOLTA0 : 4MIJO I DRUGOVI
17:20OLIVA2 : 3CORPO MORTO
19:15HOPS SPLIT1 : 7RUB
20:10SIERRA LEONE2 : 2CANICULA SUN CITY
04.10.2019.17:35TRSTENIK5 : 0MEFST
11.10.2019.21:00KREMPIJEVO3 : 1DŠR KMAN
STATISTIKA 1. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):34 (4.86)
RUB   7
TRSTENIK   5
MIJO I DRUGOVI   4
KREMPIJEVO   3
CORPO MORTO   3
SIERRA LEONE   2
CANICULA SUN CITY   2
OLIVA   2
F.C. UNITED   2
TEHNOFORMAT   2
HOPS SPLIT   1
DŠR KMAN   1


Broj golova P1 / P2:15 / 19


Postigli golova - 3ANTE BURIĆ, RUB


Postigli golova - 2LUKA JAVORČIĆ, MIJO I DRUGOVI
MARIO ZEBIĆ, KREMPIJEVO
MATE PRNJAK, TRSTENIK


Postigli golova - 1ANTE VILJAC, RUB
ANTE CRNOGORAC, KREMPIJEVO
DINO DOMAZET, HOPS SPLIT
JURAJ MARETIĆ, RUB
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
IVAN VRGOČ, CANICULA SUN CITY
MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
DEJAN TOMIĆ, CANICULA SUN CITY
PAVAO BRITVIĆ, RUB
JOSIP VULIĆ, RUB
FRANE BEGO, DŠR KMAN
JOSIP LATINČIĆ, CORPO MORTO
KARLO BONKOVIĆ, F.C. UNITED
FRANO DILBER, TEHNOFORMAT
NIKOLA KIREVSKI, TRSTENIK
LUKA FRANIĆ, TRSTENIK
IVAN LEVENTIĆ, TRSTENIK
SLAVEN BRČIĆ, F.C. UNITED
MARIN BUBIĆ, TEHNOFORMAT
IVAN MIKAS, OLIVA
GIANINO BUDIMIR BEKAN, CORPO MORTO
RATKO CVITANIĆ, CORPO MORTO
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
BOŠKO MEŠTROVIĆ, MIJO I DRUGOVI
MARKO DRAŠKOVIĆ, OLIVA


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.29)
OLIVA   1 (1)
MNK ŠOLTA   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1NEVEN LUČEV, OLIVA
STANKO ELEZOVIĆ, MNK ŠOLTA


Broj žutih kartona (po utakmici):9 (1.29)
F.C. UNITED   2 (2)
SIERRA LEONE   2 (2)
KREMPIJEVO   2 (2)
MNK ŠOLTA   1 (1)
TEHNOFORMAT   1 (1)
DŠR KMAN   1 (1)
Žutih kartona - 1MIHOVIL UGRIN, KREMPIJEVO
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
LINO VUČICA, KREMPIJEVO
HRVOJE ĆATIPOVIĆ, DŠR KMAN
TOMISLAV ČULIĆ, F.C. UNITED
FRANO DILBER, TEHNOFORMAT
ANTE RUŽIĆ, MNK ŠOLTA
JOSIP BARIČEVIĆ, F.C. UNITED
2. KOLO
28.09.2019.14:05MEFST1 : 2OLIVA
15:05CANICULA SUN CITY5 : 1TRSTENIK
16:00CORPO MORTO1 : 1MNK ŠOLTA
17:00DŠR KMAN2 : 4F.C. UNITED
29.09.2019.14:45RUB1 : 2SIERRA LEONE
15:45KREMPIJEVO7 : 2MIJO I DRUGOVI
21.11.2019.21:15TEHNOFORMAT2 : 1HOPS SPLIT
STATISTIKA 2. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):32 (4.57)
KREMPIJEVO   7
CANICULA SUN CITY   5
F.C. UNITED   4
SIERRA LEONE   2
MIJO I DRUGOVI   2
DŠR KMAN   2
TEHNOFORMAT   2
OLIVA   2
MNK ŠOLTA   1
MEFST   1
RUB   1
CORPO MORTO   1
TRSTENIK   1
HOPS SPLIT   1


Broj golova P1 / P2:14 / 18


Postigli golova - 3SLAVEN BRČIĆ, F.C. UNITED
DEJAN TOMIĆ, CANICULA SUN CITY


Postigli golova - 2MARIO ZEBIĆ, KREMPIJEVO
ANTE CRNOGORAC, KREMPIJEVO
IVAN VRGOČ, CANICULA SUN CITY
MATEO ČALJKUŠIĆ, KREMPIJEVO


Postigli golova - 1NEDILJKO BABAN, SIERRA LEONE
MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
JURAJ MARETIĆ, RUB
MIHOVIL UGRIN, KREMPIJEVO
LUKA JAVORČIĆ, MIJO I DRUGOVI
IVAN SAVKOVIĆ, TEHNOFORMAT
DRAGO ŠARIĆ, MIJO I DRUGOVI
KARLO BONKOVIĆ, F.C. UNITED
FILIP BAŠIĆ, MNK ŠOLTA
MATE PRNJAK, TRSTENIK
IVAN BORJAN, MEFST
MARKO DRAŠKOVIĆ, OLIVA
JURICA ŠALINOVIĆ, CORPO MORTO
FRANE BEGO, DŠR KMAN
ANTE KREČAK, TEHNOFORMAT
LEO RUŽIĆ, OLIVA
ANTE ELEZ, DŠR KMAN
DINO DOMAZET, HOPS SPLIT


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):14 (2)
CANICULA SUN CITY   3 (3)
MIJO I DRUGOVI   2 (2)
DŠR KMAN   2 (2)
MEFST   1 (1)
KREMPIJEVO   1 (1)
RUB   1 (1)
TEHNOFORMAT   1 (1)
OLIVA   1 (1)
F.C. UNITED   1 (1)
TRSTENIK   1 (1)
Žutih kartona - 1PETAR KOVAČEVIĆ, TEHNOFORMAT
TOMISLAV MRAVAK, F.C. UNITED
ANTE VILJAC, RUB
DRAGAN PERIĆ, MIJO I DRUGOVI
MIHOVIL UGRIN, KREMPIJEVO
LUKA JAVORČIĆ, MIJO I DRUGOVI
ANTE ELEZ, DŠR KMAN
DUJE MILOŠ, DŠR KMAN
MARIO MORAČA, CANICULA SUN CITY
IVAN MUSTAPIĆ, MEFST
ROBERT LJUBIČIĆ, CANICULA SUN CITY
ANTE BURGER, CANICULA SUN CITY
IVAN SMOLJANOVIĆ, TRSTENIK
IVAN GRGIĆ, OLIVA
3. KOLO
05.10.2019.14:25RUB9 : 0CORPO MORTO
15:20MIJO I DRUGOVI2 : 3HOPS SPLIT
16:20TEHNOFORMAT2 : 0MNK ŠOLTA
18:15KREMPIJEVO3 : 2TRSTENIK
19:10SIERRA LEONE4 : 0F.C. UNITED
20:10DŠR KMAN2 : 5OLIVA
19.11.2019.21:15CANICULA SUN CITY4 : 0MEFST
STATISTIKA 3. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):34 (4.86)
RUB   8
OLIVA   5
CANICULA SUN CITY   4
SIERRA LEONE   3
KREMPIJEVO   3
HOPS SPLIT   3
MIJO I DRUGOVI   2
DŠR KMAN   2
TRSTENIK   2
TEHNOFORMAT   2


Broj golova P1 / P2:15 / 19


Postigli golova - 3ANTE VILJAC, RUB


Postigli golova - 2VILI KARDUM, TEHNOFORMAT
MARIO ZEBIĆ, KREMPIJEVO
IVAN ŠOŠO, HOPS SPLIT
IVICA RAMADŽA, RUB


Postigli golova - 1TOMISLAV POCRNJA, SIERRA LEONE
NEDILJKO BABAN, SIERRA LEONE
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
MARKO DRAŠKOVIĆ, OLIVA
ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN
FRANE DODOJA, DŠR KMAN
DARIO MAROVIĆ, OLIVA
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
DUJE SESARTIĆ, OLIVA
IVAN MIKAS, OLIVA
LEO RUŽIĆ, OLIVA
MARIO MORAČA, CANICULA SUN CITY
IVAN POLJAK, MIJO I DRUGOVI
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
DINO UROŠEVIĆ BEROŠ, RUB
ANTE BURIĆ, RUB
TOMISLAV ČAGALJ, HOPS SPLIT
LUKA MIJOČ, CANICULA SUN CITY
LINO VUČICA, KREMPIJEVO
LUKA MAROVIĆ, RUB
DEJAN TOMIĆ, CANICULA SUN CITY
TONI VOLAREVIĆ, CANICULA SUN CITY
LUKA FRANIĆ, TRSTENIK


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):13 (1.86)
SIERRA LEONE   2 (2)
MIJO I DRUGOVI   2 (2)
F.C. UNITED   1 (1)
DŠR KMAN   1 (1)
KREMPIJEVO   1 (1)
OLIVA   1 (1)
MEFST   1 (1)
MNK ŠOLTA   1 (1)
TEHNOFORMAT   1 (1)
CANICULA SUN CITY   1 (1)
HOPS SPLIT   1 (1)
Žutih kartona - 1DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
TOMISLAV ČULIĆ, F.C. UNITED
ROBERT BALIĆ, SIERRA LEONE
DUJE SESARTIĆ, OLIVA
ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN
JOSIP MILOŠ, KREMPIJEVO
NIKLAS MARC ANTON KRAUSE, MEFST
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
IVAN POLJAK, MIJO I DRUGOVI
LOVRE MEŠTROVIĆ, MNK ŠOLTA
PETAR KOVAČEVIĆ, TEHNOFORMAT
HRVOJE ĐIKIĆ, CANICULA SUN CITY
IVAN ŠOŠO, HOPS SPLIT
4. KOLO
19.10.2019.14:25DŠR KMAN5 : 4MIJO I DRUGOVI
15:20MEFST3 : 0SIERRA LEONE
16:20MNK ŠOLTA2 : 2OLIVA
17:15TEHNOFORMAT2 : 8KREMPIJEVO
18:15RUB8 : 3F.C. UNITED
19:10CORPO MORTO0 : 4TRSTENIK
20:10CANICULA SUN CITY7 : 3HOPS SPLIT
STATISTIKA 4. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):49 (7)
RUB   8
KREMPIJEVO   8
CANICULA SUN CITY   7
MIJO I DRUGOVI   4
TRSTENIK   4
DŠR KMAN   4
F.C. UNITED   3
HOPS SPLIT   3
MEFST   3
TEHNOFORMAT   2
OLIVA   2
MNK ŠOLTA   1


Broj golova P1 / P2:20 / 29


Postigli golova - 3LUKA MIJOČ, CANICULA SUN CITY
ŽELJKO SIROVICA, F.C. UNITED
ANTE BURIĆ, RUB
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI


Postigli golova - 2MARIO ZEBIĆ, KREMPIJEVO
MARIJAN MILAS, RUB
IVICA RAMADŽA, RUB
JURE TRIVKOVIĆ, KREMPIJEVO
LINO VUČICA, KREMPIJEVO
IVAN BORJAN, MEFST
ANTE ELEZ, DŠR KMAN


Postigli golova - 1DUJE KULUŠIĆ, HOPS SPLIT
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
MARIO MORAČA, CANICULA SUN CITY
NIKOLA KIREVSKI, TRSTENIK
LUKA FRANIĆ, TRSTENIK
MATKO ERCEG, CANICULA SUN CITY
MARIN DUVNJAK, TRSTENIK
DEJAN TOMIĆ, CANICULA SUN CITY
ANTE VUKOVIĆ, HOPS SPLIT
DARIJO VRANJEŠ, HOPS SPLIT
BRUNO PINTER, CANICULA SUN CITY
MATEO ČALJKUŠIĆ, KREMPIJEVO
LEO VARIN, MNK ŠOLTA
VLADIMIR HUIĆ, MEFST
ZORAN MATELJAN, MIJO I DRUGOVI
DUJE TOPIĆ, DŠR KMAN
MARKO DRAŠKOVIĆ, OLIVA
IVAN MIKAS, OLIVA
FRANE DODOJA, DŠR KMAN
TOMISLAV KRIŽAN, TEHNOFORMAT
VESELKO OREČ, KREMPIJEVO
IVAN PRANČEVIĆ, TEHNOFORMAT
LUKA MAROVIĆ, RUB


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.29)
MIJO I DRUGOVI   2 (2)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
DARIO CVITANIĆ, MIJO I DRUGOVI


Broj žutih kartona (po utakmici):9 (1.29)
MIJO I DRUGOVI   2 (2)
TRSTENIK   1 (1)
CANICULA SUN CITY   1 (1)
CORPO MORTO   1 (1)
KREMPIJEVO   1 (1)
MNK ŠOLTA   1 (1)
TEHNOFORMAT   1 (1)
RUB   1 (1)
Žutih kartona - 1MARKO ČERINA, CORPO MORTO
NIKOLA KIREVSKI, TRSTENIK
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
MARIJAN MILAS, RUB
MARIN BLAJIĆ, KREMPIJEVO
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
ANTE RUŽIĆ, MNK ŠOLTA
MARIN BUBIĆ, TEHNOFORMAT
ZORAN MATELJAN, MIJO I DRUGOVI
5. KOLO
26.10.2019.14:25TRSTENIK3 : 5F.C. UNITED
15:20OLIVA2 : 4KREMPIJEVO
17:15MEFST3 : 3RUB
18:15SIERRA LEONE1 : 5HOPS SPLIT
19:10MIJO I DRUGOVI3 : 4CANICULA SUN CITY
20:10TEHNOFORMAT1 : 0CORPO MORTO
19.11.2019.17:25MNK ŠOLTA4 : 2DŠR KMAN
STATISTIKA 5. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):40 (5.71)
HOPS SPLIT   5
F.C. UNITED   5
MNK ŠOLTA   4
KREMPIJEVO   4
CANICULA SUN CITY   4
MIJO I DRUGOVI   3
RUB   3
MEFST   3
TRSTENIK   3
OLIVA   2
DŠR KMAN   2
TEHNOFORMAT   1
SIERRA LEONE   1


Broj golova P1 / P2:16 / 24


Postigli golova - 3JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY


Postigli golova - 2TOMISLAV ČAGALJ, HOPS SPLIT
DINO DOMAZET, HOPS SPLIT
MARIN LOVIĆ, TRSTENIK
ANTE BURIĆ, RUB
ANTE CRNOGORAC, KREMPIJEVO
SLAVEN BRČIĆ, F.C. UNITED
ŽELJKO SIROVICA, F.C. UNITED
MARIO ZEBIĆ, KREMPIJEVO
IVAN POLJAK, MIJO I DRUGOVI


Postigli golova - 1BRAKE LARS, MEFST
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
CASPER REYNOLS VENSTAD, MEFST
BRUNO PLAZIBAT, HOPS SPLIT
HRVOJE ĐIKIĆ, CANICULA SUN CITY
MARKO BLAŽEVIĆ, TEHNOFORMAT
TOMISLAV ZUJIĆ, SIERRA LEONE
ANTE REBIĆ, MNK ŠOLTA
MARTINO MIKELIĆ, OLIVA
DUJE SESARTIĆ, OLIVA
MARIN DUVNJAK, TRSTENIK
JOSIP BARIČEVIĆ, F.C. UNITED
FILIP BAŠIĆ, MNK ŠOLTA
LEO VARIN, MNK ŠOLTA
MISLAV ILIĆ, MEFST
DUJE TOPIĆ, DŠR KMAN
MATEO MIKELIĆ, MNK ŠOLTA
DUJE JURIĆ, DŠR KMAN
MARIJAN MILAS, RUB


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.29)
DŠR KMAN   1 (1)
OLIVA   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1IVAN JURIĆ, DŠR KMAN
DUJE SESARTIĆ, OLIVA


Broj žutih kartona (po utakmici):11 (1.57)
SIERRA LEONE   2 (2)
MEFST   1 (1)
MIJO I DRUGOVI   1 (1)
DŠR KMAN   1 (1)
MNK ŠOLTA   1 (1)
TRSTENIK   1 (1)
KREMPIJEVO   1 (1)
F.C. UNITED   1 (1)
Žutih kartona - 1IVAN BORJAN, MEFST
MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
TOMISLAV ZUJIĆ, SIERRA LEONE
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
DUJE TOPIĆ, DŠR KMAN
ANTE REBIĆ, MNK ŠOLTA
HRVOJE KOŠUTNIK, TRSTENIK
MIHOVIL UGRIN, KREMPIJEVO
ŽELJKO SIROVICA, F.C. UNITED
6. KOLO
09.11.2019.14:25CORPO MORTO0 : 3HOPS SPLIT
15:20RUB5 : 3DŠR KMAN
16:20MNK ŠOLTA1 : 3SIERRA LEONE
17:15MIJO I DRUGOVI1 : 1TEHNOFORMAT
18:15CANICULA SUN CITY0 : 3KREMPIJEVO
19:10TRSTENIK2 : 2OLIVA
20:10MEFST4 : 0F.C. UNITED
STATISTIKA 6. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):28 (4)
RUB   5
MEFST   4
KREMPIJEVO   3
HOPS SPLIT   3
SIERRA LEONE   3
DŠR KMAN   3
OLIVA   2
TRSTENIK   2
TEHNOFORMAT   1
MNK ŠOLTA   1
MIJO I DRUGOVI   1


Broj golova P1 / P2:11 / 17


Postigli golova - 3ANTE VUKOVIĆ, HOPS SPLIT
LUKA MAROVIĆ, RUB


Postigli golova - 2FRANE DODOJA, DŠR KMAN
IVAN BORJAN, MEFST


Postigli golova - 1IVAN GRGIĆ, OLIVA
IVAN MIKAS, OLIVA
ANTE CRNOGORAC, KREMPIJEVO
MISLAV ILIĆ, MEFST
CASPER REYNOLS VENSTAD, MEFST
JOSIP MILOŠ, KREMPIJEVO
LUKA FRANIĆ, TRSTENIK
NIKOLA KIREVSKI, TRSTENIK
JOŠKO ROGIĆ, TEHNOFORMAT
DUJE MILOŠ, DŠR KMAN
IVAN PETRIČEVIĆ, RUB
JOSIP VULIĆ, RUB
FILIP BAŠIĆ, MNK ŠOLTA
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
TOMISLAV POCRNJA, SIERRA LEONE
MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
MATEO ČALJKUŠIĆ, KREMPIJEVO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):13 (1.86)
RUB   3 (3)
DŠR KMAN   2 (2)
TRSTENIK   2 (2)
KREMPIJEVO   1 (1)
F.C. UNITED   1 (1)
MIJO I DRUGOVI   1 (1)
MNK ŠOLTA   1 (1)
CORPO MORTO   1 (1)
TEHNOFORMAT   1 (1)
Žutih kartona - 1TEO ZEČIĆ, KREMPIJEVO
PETAR KOVAČEVIĆ, TEHNOFORMAT
IVAN ČULIĆ, TRSTENIK
MARIN LOVIĆ, TRSTENIK
ŽELJKO SIROVICA, F.C. UNITED
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
OGNJESLAV SIMIĆ, MNK ŠOLTA
HRVOJE ĆATIPOVIĆ, DŠR KMAN
ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN
JURAJ MARETIĆ, RUB
JOSIP VULIĆ, RUB
ANTONIO JURIČIĆ, RUB
JURICA ŠALINOVIĆ, CORPO MORTO
7. KOLO
24.11.2019.14:25MIJO I DRUGOVI5 : 2TRSTENIK
15:25KREMPIJEVO3 : 2MEFST
17:15SIERRA LEONE2 : 3OLIVA
18:15TEHNOFORMAT4 : 2RUB
19:10CANICULA SUN CITY6 : 0DŠR KMAN
20:10F.C. UNITED7 : 1CORPO MORTO
09.01.2020.17:25HOPS SPLIT1 : 1MNK ŠOLTA
STATISTIKA 7. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):39 (5.57)
F.C. UNITED   7
CANICULA SUN CITY   6
MIJO I DRUGOVI   5
TEHNOFORMAT   4
OLIVA   3
KREMPIJEVO   3
MEFST   2
RUB   2
TRSTENIK   2
SIERRA LEONE   2
CORPO MORTO   1
HOPS SPLIT   1
MNK ŠOLTA   1


Broj golova P1 / P2:17 / 22


Postigli golova - 3SLAVKO LOLIĆ, F.C. UNITED
ŽELJKO SIROVICA, F.C. UNITED


Postigli golova - 2MARIO ZEBIĆ, KREMPIJEVO
LUKA MIJOČ, CANICULA SUN CITY
FRANO DILBER, TEHNOFORMAT
DRAGAN PERIĆ, MIJO I DRUGOVI


Postigli golova - 1MARKO BLAŽEVIĆ, TEHNOFORMAT
IVAN PETRIČEVIĆ, RUB
MARIN BUBIĆ, TEHNOFORMAT
ROBERT LJUBIČIĆ, CANICULA SUN CITY
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
SLAVEN BRČIĆ, F.C. UNITED
MIRO BARIĆ, CORPO MORTO
MARIO MORAČA, CANICULA SUN CITY
IVICA RAMADŽA, RUB
BRUNO PINTER, CANICULA SUN CITY
PETAR BAŠIĆ, SIERRA LEONE
MISLAV ILIĆ, MEFST
IVAN BORJAN, MEFST
TONĆI RADANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
MARIN LOVIĆ, TRSTENIK
DARIO CVITANIĆ, MIJO I DRUGOVI
JURE TRIVKOVIĆ, KREMPIJEVO
DINO DOMAZET, HOPS SPLIT
IVAN GRGIĆ, OLIVA
IVAN ČULIĆ, TRSTENIK
MARKO DRAŠKOVIĆ, OLIVA
IVAN MIKAS, OLIVA
ANTE REBIĆ, MNK ŠOLTA
TOMISLAV POCRNJA, SIERRA LEONE


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.29)
RUB   1 (1)
MIJO I DRUGOVI   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1ANTONIO JURIČIĆ, RUB
KARLO MATIĆ, MIJO I DRUGOVI


Broj žutih kartona (po utakmici):12 (1.71)
RUB   4 (4)
CORPO MORTO   2 (2)
TEHNOFORMAT   2 (2)
SIERRA LEONE   1 (1)
KREMPIJEVO   1 (1)
OLIVA   1 (1)
MEFST   1 (1)
Žutih kartona - 1ANTONIO JURIČIĆ, RUB
LUKA MAROVIĆ, RUB
IVICA RAMADŽA, RUB
ANTONIO DOMIĆ, CORPO MORTO
PATRICK OZRETIĆ, CORPO MORTO
JURAJ MARETIĆ, RUB
MARKO BLAŽEVIĆ, TEHNOFORMAT
KAJO PODRUG, KREMPIJEVO
MARKO ĆUDINA, OLIVA
ROBERT BALIĆ, SIERRA LEONE
FRANO DILBER, TEHNOFORMAT
NIKLAS MARC ANTON KRAUSE, MEFST
8. KOLO
30.11.2019.15:25F.C. UNITED4 : 9MIJO I DRUGOVI
16:20CANICULA SUN CITY5 : 3MNK ŠOLTA
17:15MEFST3 : 2CORPO MORTO
18:15DŠR KMAN2 : 2SIERRA LEONE
19:10KREMPIJEVO0 : 2HOPS SPLIT
16.12.2019.21:15RUB4 : 2OLIVA
19.12.2019.21:15TEHNOFORMAT2 : 1TRSTENIK
STATISTIKA 8. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):41 (5.86)
MIJO I DRUGOVI   9
CANICULA SUN CITY   5
F.C. UNITED   4
RUB   4
MNK ŠOLTA   3
MEFST   3
HOPS SPLIT   2
TEHNOFORMAT   2
OLIVA   2
SIERRA LEONE   2
DŠR KMAN   2
CORPO MORTO   2
TRSTENIK   1


Broj golova P1 / P2:17 / 24


Postigli golova - 4DRAGAN PERIĆ, MIJO I DRUGOVI


Postigli golova - 3MISLAV ILIĆ, MEFST
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI


Postigli golova - 2NEDILJKO BABAN, SIERRA LEONE
ANTONIO ŠTIMAC, RUB
BRUNO PINTER, CANICULA SUN CITY
MARKO BLAŽEVIĆ, TEHNOFORMAT
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
MARIJAN MILAS, RUB
ŽELJKO SIROVICA, F.C. UNITED


Postigli golova - 1JOSIP LATINČIĆ, CORPO MORTO
GIANINO BUDIMIR BEKAN, CORPO MORTO
IVAN ŠOŠO, HOPS SPLIT
ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN
TOMISLAV ČAGALJ, HOPS SPLIT
NIKOLA HAJDER, DŠR KMAN
LUKA VUČIĆ, TRSTENIK
ROBERT LJUBIČIĆ, CANICULA SUN CITY
JOSIP BARIČEVIĆ, F.C. UNITED
IVAN MIKAS, OLIVA
DUJE SESARTIĆ, OLIVA
SLAVEN BRČIĆ, F.C. UNITED
TONI VOLAREVIĆ, CANICULA SUN CITY
LUKA VRLIĆ, MNK ŠOLTA
MATEO MIKELIĆ, MNK ŠOLTA
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
FILIP BAŠIĆ, MNK ŠOLTA


Broj crvenih kartona - udaljavanja:3 (0.43)
DŠR KMAN   2 (2)
MIJO I DRUGOVI   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1BERNARD BEKAVAC, DŠR KMAN
ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI


Broj žutih kartona (po utakmici):16 (2.29)
HOPS SPLIT   3 (3)
TRSTENIK   3 (3)
OLIVA   2 (2)
DŠR KMAN   2 (2)
RUB   1 (1)
TEHNOFORMAT   1 (1)
KREMPIJEVO   1 (1)
CORPO MORTO   1 (1)
Žutih kartona - 1MARIN BLAJIĆ, KREMPIJEVO
ANTE VUKOVIĆ, HOPS SPLIT
IVAN PRANČEVIĆ, TEHNOFORMAT
LUKA VUČIĆ, TRSTENIK
MARIN LOVIĆ, TRSTENIK
LUKA FRANIĆ, TRSTENIK
IVAN ŠOŠO, HOPS SPLIT
DINO DOMAZET, HOPS SPLIT
ANTONIO ŠTIMAC, RUB
BOŠKO VRCAN, OLIVA
DARIO MAROVIĆ, OLIVA
JURICA ŠALINOVIĆ, CORPO MORTO
HRVOJE ĆATIPOVIĆ, DŠR KMAN
TONI KAĆUNIĆ, DŠR KMAN
9. KOLO
07.12.2019.14:25HOPS SPLIT2 : 4DŠR KMAN
15:25SIERRA LEONE4 : 2TEHNOFORMAT
16:20MNK ŠOLTA1 : 2MEFST
17:15F.C. UNITED1 : 2KREMPIJEVO
18:15CORPO MORTO1 : 4MIJO I DRUGOVI
19:10OLIVA4 : 3CANICULA SUN CITY
20:10TRSTENIK1 : 4RUB
STATISTIKA 9. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):34 (4.86)
MIJO I DRUGOVI   4
RUB   4
OLIVA   4
SIERRA LEONE   4
DŠR KMAN   4
CANICULA SUN CITY   3
MEFST   2
TEHNOFORMAT   2
HOPS SPLIT   2
TRSTENIK   1
F.C. UNITED   1
MNK ŠOLTA   1
KREMPIJEVO   1
CORPO MORTO   1


Broj golova P1 / P2:9 / 25


Postigli golova - 2PETAR ODRLJIN, CANICULA SUN CITY
IVAN BORJAN, MEFST
DUJE JURIĆ, DŠR KMAN
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI


Postigli golova - 1IVAN MIKAS, OLIVA
DARIO CVITANIĆ, MIJO I DRUGOVI
LEO RUŽIĆ, OLIVA
ANTONIO DELAŠ, OLIVA
MARIO MORAČA, CANICULA SUN CITY
NIKOLA KIREVSKI, TRSTENIK
ANTE BURIĆ, RUB
FILIP MILAS, RUB
MARIJAN MILAS, RUB
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
LUKA MAROVIĆ, RUB
IVAN GRGIĆ, OLIVA
MATEO ČALJKUŠIĆ, KREMPIJEVO
MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
PETAR BAŠIĆ, SIERRA LEONE
DUJE TOPIĆ, DŠR KMAN
DINO DOMAZET, HOPS SPLIT
DUJE MILOŠ, DŠR KMAN
TOMISLAV ZUJIĆ, SIERRA LEONE
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
JOSIP BARIČEVIĆ, F.C. UNITED
IVAN KRSTULOVIĆ, HOPS SPLIT
MARIN BURICA, MNK ŠOLTA
FRANO DILBER, TEHNOFORMAT
JOSIP BORZIĆ, TEHNOFORMAT
MARKO ČERINA, CORPO MORTO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
CORPO MORTO   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1MIRO BARIĆ, CORPO MORTO


Broj žutih kartona (po utakmici):11 (1.57)
TEHNOFORMAT   2 (2)
SIERRA LEONE   2 (2)
CANICULA SUN CITY   1 (1)
TRSTENIK   1 (1)
KREMPIJEVO   1 (1)
MEFST   1 (1)
HOPS SPLIT   1 (1)
DŠR KMAN   1 (1)
F.C. UNITED   1 (1)
Žutih kartona - 1JOSIP BARIČEVIĆ, F.C. UNITED
ANTE CRNOGORAC, KREMPIJEVO
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
JOSIP BUZOV, MEFST
ZDRAVKO MARKOVIĆ, TEHNOFORMAT
DARIJO VRANJEŠ, HOPS SPLIT
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
VILI KARDUM, TEHNOFORMAT
DUJE JURIĆ, DŠR KMAN
10. KOLO
15.12.2019.14:20KREMPIJEVO2 : 2RUB
15:15F.C. UNITED2 : 6CANICULA SUN CITY
16:15OLIVA3 : 5MIJO I DRUGOVI
17:10TRSTENIK2 : 2MNK ŠOLTA
18:10SIERRA LEONE3 : 2CORPO MORTO
19:05DŠR KMAN3 : 1TEHNOFORMAT
20:05HOPS SPLIT0 : 3MEFST
STATISTIKA 10. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):36 (5.14)
CANICULA SUN CITY   6
MIJO I DRUGOVI   5
OLIVA   3
SIERRA LEONE   3
MEFST   3
DŠR KMAN   3
CORPO MORTO   2
MNK ŠOLTA   2
F.C. UNITED   2
TRSTENIK   2
RUB   2
KREMPIJEVO   2
TEHNOFORMAT   1


Broj golova P1 / P2:15 / 21


Postigli golova - 3DUJE JURIĆ, DŠR KMAN


Postigli golova - 2LUKA MIJOČ, CANICULA SUN CITY
LUKA VUČIĆ, TRSTENIK
MISLAV VUČKOVIĆ, CANICULA SUN CITY
TOMISLAV POCRNJA, SIERRA LEONE


Postigli golova - 1NIKOLA BIKIĆ, SIERRA LEONE
IVAN MIJANOVIĆ, MNK ŠOLTA
ANTE REBIĆ, MNK ŠOLTA
DARIO CVITANIĆ, MIJO I DRUGOVI
MARIN BUBIĆ, TEHNOFORMAT
BRAKE LARS, MEFST
FABIJAN ČUKELJ, MEFST
BORNA LOJPUR, MEFST
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
MARKO ČERINA, CORPO MORTO
IVAN IVIŠIĆ, CORPO MORTO
IVAN GRGIĆ, OLIVA
ŽELJKO SIROVICA, F.C. UNITED
TOMISLAV MRAVAK, F.C. UNITED
MARIO ZEBIĆ, KREMPIJEVO
ANTONIO ŠTIMAC, RUB
VESELKO OREČ, KREMPIJEVO
DEJAN TOMIĆ, CANICULA SUN CITY
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
JOSIP VULIĆ, RUB
TONĆI RADANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
LUKA JAVORČIĆ, MIJO I DRUGOVI
IVAN MIKAS, OLIVA
DARIO MAROVIĆ, OLIVA


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
MIJO I DRUGOVI   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1LUKA JAVORČIĆ, MIJO I DRUGOVI


Broj žutih kartona (po utakmici):8 (1.14)
KREMPIJEVO   2 (2)
MNK ŠOLTA   2 (2)
MIJO I DRUGOVI   2 (2)
HOPS SPLIT   1 (1)
TEHNOFORMAT   1 (1)
Žutih kartona - 1LUKA VRLIĆ, MNK ŠOLTA
FRANO DILBER, TEHNOFORMAT
TOMISLAV ČAGALJ, HOPS SPLIT
STJEPAN ERCEGOVIĆ, MNK ŠOLTA
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
JURE UGRIN, KREMPIJEVO
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
VESELKO OREČ, KREMPIJEVO
11. KOLO
21.12.2019.15:25DŠR KMAN2 : 2CORPO MORTO
16:20MNK ŠOLTA3 : 3KREMPIJEVO
17:15HOPS SPLIT1 : 4TRSTENIK
18:15MIJO I DRUGOVI3 : 2SIERRA LEONE
09.01.2020.21:15TEHNOFORMAT9 : 1MEFST
19.01.2020.18:50F.C. UNITED2 : 4OLIVA
19:50RUB4 : 0CANICULA SUN CITY
STATISTIKA 11. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):36 (5.14)
TEHNOFORMAT   8
RUB   4
OLIVA   3
MIJO I DRUGOVI   3
MNK ŠOLTA   3
TRSTENIK   3
KREMPIJEVO   3
DŠR KMAN   2
CORPO MORTO   2
F.C. UNITED   2
MEFST   1
SIERRA LEONE   1
HOPS SPLIT   1


Broj golova P1 / P2:13 / 23


Postigli golova - 2MARIO ZEBIĆ, KREMPIJEVO
DUJE TOPIĆ, DŠR KMAN
MARIN ROMIĆ, TEHNOFORMAT
ZDRAVKO MARKOVIĆ, TEHNOFORMAT
MARKO BLAŽEVIĆ, TEHNOFORMAT


Postigli golova - 1IVICA RAMADŽA, RUB
IVAN PETRIČEVIĆ, RUB
DRAGAN PERIĆ, MIJO I DRUGOVI
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
DARIO MAROVIĆ, OLIVA
MARKO ĆUDINA, OLIVA
TOMISLAV MRAVAK, F.C. UNITED
MARTINO MIKELIĆ, OLIVA
ŽELJKO SIROVICA, F.C. UNITED
JOSIP VULIĆ, RUB
DARIO CVITANIĆ, MIJO I DRUGOVI
LUKA MAROVIĆ, RUB
MARIN LOVIĆ, TRSTENIK
ANTONIO DOMIĆ, CORPO MORTO
JURICA ŠALINOVIĆ, CORPO MORTO
VILI KARDUM, TEHNOFORMAT
PETAR KALITERNA, MEFST
IVAN PRANČEVIĆ, TEHNOFORMAT
VESELKO OREČ, KREMPIJEVO
LEO VARIN, MNK ŠOLTA
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
LUKA VUČIĆ, TRSTENIK
DRAŽEN HRNČIĆ, MNK ŠOLTA
OGNJESLAV SIMIĆ, MNK ŠOLTA
BRUNO PLAZIBAT, HOPS SPLIT


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):5 (0.71)
CANICULA SUN CITY   2 (2)
F.C. UNITED   1 (1)
SIERRA LEONE   1 (1)
KREMPIJEVO   1 (1)
Žutih kartona - 1JOSIP BARIČEVIĆ, F.C. UNITED
MISLAV VUČKOVIĆ, CANICULA SUN CITY
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
TOMISLAV ZUJIĆ, SIERRA LEONE
KAJO PODRUG, KREMPIJEVO
12. KOLO
11.01.2020.14:30OLIVA2 : 4HOPS SPLIT
15:25MIJO I DRUGOVI2 : 6RUB
16:25F.C. UNITED2 : 1MNK ŠOLTA
17:20CANICULA SUN CITY0 : 3TEHNOFORMAT
18:20TRSTENIK0 : 1SIERRA LEONE
19:15MEFST0 : 3DŠR KMAN
20:15CORPO MORTO1 : 6KREMPIJEVO
STATISTIKA 12. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):27 (3.86)
RUB   6
KREMPIJEVO   6
HOPS SPLIT   4
TEHNOFORMAT   2
F.C. UNITED   2
OLIVA   2
MIJO I DRUGOVI   2
CORPO MORTO   1
SIERRA LEONE   1
MNK ŠOLTA   1


Broj golova P1 / P2:10 / 17


Postigli golova - 2ANTE VUKOVIĆ, HOPS SPLIT
ANTONIO ŠTIMAC, RUB
MARIJAN MILAS, RUB


Postigli golova - 1ANTE CRNOGORAC, KREMPIJEVO
PETAR BAŠIĆ, SIERRA LEONE
ANTONIO DOMIĆ, CORPO MORTO
MARKO BLAŽEVIĆ, TEHNOFORMAT
VESELKO OREČ, KREMPIJEVO
PETAR ZEČIĆ, KREMPIJEVO
LINO VUČICA, KREMPIJEVO
JURE UGRIN, KREMPIJEVO
IVAN PRANČEVIĆ, TEHNOFORMAT
MATEO ČALJKUŠIĆ, KREMPIJEVO
KARLO BONKOVIĆ, F.C. UNITED
IVAN KRSTULOVIĆ, HOPS SPLIT
DINO DOMAZET, HOPS SPLIT
DARIO MAROVIĆ, OLIVA
LEO RUŽIĆ, OLIVA
JURAJ MARETIĆ, RUB
FILIP MILAS, RUB
ŽELJKO SIROVICA, F.C. UNITED
TONĆI RADANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
MARIN BURICA, MNK ŠOLTA


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
MNK ŠOLTA   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1DENIS BEGOVIĆ, MNK ŠOLTA


Broj žutih kartona (po utakmici):7 (1)
CANICULA SUN CITY   2 (2)
KREMPIJEVO   1 (1)
CORPO MORTO   1 (1)
TEHNOFORMAT   1 (1)
OLIVA   1 (1)
TRSTENIK   1 (1)
Žutih kartona - 1MARKO ČERINA, CORPO MORTO
ANTE CRNOGORAC, KREMPIJEVO
MARIN LOVIĆ, TRSTENIK
MARKO BLAŽEVIĆ, TEHNOFORMAT
HRVOJE ĐIKIĆ, CANICULA SUN CITY
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
ANTONIO DELAŠ, OLIVA
13. KOLO
18.01.2020.14:30SIERRA LEONE3 : 7KREMPIJEVO
15:25TRSTENIK2 : 2DŠR KMAN
16:25MNK ŠOLTA0 : 1RUB
17:20CORPO MORTO4 : 3CANICULA SUN CITY
18:20HOPS SPLIT6 : 3F.C. UNITED
19:15MEFST0 : 3MIJO I DRUGOVI
20:15OLIVA1 : 9TEHNOFORMAT
STATISTIKA 13. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):42 (6)
TEHNOFORMAT   9
KREMPIJEVO   7
HOPS SPLIT   6
CORPO MORTO   4
MIJO I DRUGOVI   3
CANICULA SUN CITY   3
SIERRA LEONE   3
DŠR KMAN   2
TRSTENIK   2
OLIVA   1
F.C. UNITED   1
RUB   1


Broj golova P1 / P2:11 / 31


Postigli golova - 5MATEO ČALJKUŠIĆ, KREMPIJEVO


Postigli golova - 3FRANO DILBER, TEHNOFORMAT


Postigli golova - 2MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
DARIJO VRANJEŠ, HOPS SPLIT
MARIN ROMIĆ, TEHNOFORMAT
ANTONIO DOMIĆ, CORPO MORTO
BRUNO PLAZIBAT, HOPS SPLIT
MARKO BLAŽEVIĆ, TEHNOFORMAT


Postigli golova - 1ŽELJKO SIROVICA, F.C. UNITED
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
ANTE KREČAK, TEHNOFORMAT
ANTONIO DELAŠ, OLIVA
VILI KARDUM, TEHNOFORMAT
TOMISLAV ČAGALJ, HOPS SPLIT
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
DEJAN TOMIĆ, CANICULA SUN CITY
FRANE DODOJA, DŠR KMAN
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
ANTE CRNOGORAC, KREMPIJEVO
JOSIP MILOŠ, KREMPIJEVO
BOŠKO NOVAKOVIĆ, SIERRA LEONE
DUJE TOPIĆ, DŠR KMAN
LUKA VUČIĆ, TRSTENIK
MIRO BARIĆ, CORPO MORTO
MARIN KATALINIĆ, CORPO MORTO
MISLAV VUČKOVIĆ, CANICULA SUN CITY
HRVOJE ĐIKIĆ, CANICULA SUN CITY
LUKA MAROVIĆ, RUB
DARKO BARANOVIĆ, HOPS SPLIT


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):11 (1.57)
OLIVA   4 (4)
MEFST   1 (1)
TEHNOFORMAT   1 (1)
F.C. UNITED   1 (1)
CORPO MORTO   1 (1)
MNK ŠOLTA   1 (1)
CANICULA SUN CITY   1 (1)
TRSTENIK   1 (1)
Žutih kartona - 1IVAN MIKAS, OLIVA
NEVEN LUČEV, OLIVA
LEO RUŽIĆ, OLIVA
FRANO DILBER, TEHNOFORMAT
MATE RUŽIĆ, OLIVA
IVAN BORJAN, MEFST
LEO VARIN, MNK ŠOLTA
MISLAV VUČKOVIĆ, CANICULA SUN CITY
MIRO BARIĆ, CORPO MORTO
TOMISLAV ČULIĆ, F.C. UNITED
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
14. KOLO
25.01.2020.14:30TEHNOFORMATF.C. UNITED
15:25CORPO MORTOOLIVA
16:25MIJO I DRUGOVIMNK ŠOLTA
17:20DŠR KMANKREMPIJEVO
18:20MEFSTTRSTENIK
19:15RUBHOPS SPLIT
20:15CANICULA SUN CITYSIERRA LEONE
15. KOLO
  OLIVAMEFST
  TRSTENIKCANICULA SUN CITY
  F.C. UNITEDDŠR KMAN
  MNK ŠOLTACORPO MORTO
  HOPS SPLITTEHNOFORMAT
  SIERRA LEONERUB
  MIJO I DRUGOVIKREMPIJEVO
16. KOLO
  CORPO MORTORUB
  MNK ŠOLTATEHNOFORMAT
  HOPS SPLITMIJO I DRUGOVI
  MEFSTCANICULA SUN CITY
  TRSTENIKKREMPIJEVO
  F.C. UNITEDSIERRA LEONE
  OLIVADŠR KMAN
17. KOLO
  MIJO I DRUGOVIDŠR KMAN
  SIERRA LEONEMEFST
  KREMPIJEVOTEHNOFORMAT
  OLIVAMNK ŠOLTA
  F.C. UNITEDRUB
  TRSTENIKCORPO MORTO
  HOPS SPLITCANICULA SUN CITY
18. KOLO
  F.C. UNITEDTRSTENIK
  KREMPIJEVOOLIVA
  RUBMEFST
  HOPS SPLITSIERRA LEONE
  CANICULA SUN CITYMIJO I DRUGOVI
  CORPO MORTOTEHNOFORMAT
  DŠR KMANMNK ŠOLTA
19. KOLO
  SIERRA LEONEMNK ŠOLTA
  HOPS SPLITCORPO MORTO
  DŠR KMANRUB
  TEHNOFORMATMIJO I DRUGOVI
  KREMPIJEVOCANICULA SUN CITY
  OLIVATRSTENIK
  F.C. UNITEDMEFST
20. KOLO
  TRSTENIKMIJO I DRUGOVI
  MEFSTKREMPIJEVO
  OLIVASIERRA LEONE
  RUBTEHNOFORMAT
  MNK ŠOLTAHOPS SPLIT
  DŠR KMANCANICULA SUN CITY
  CORPO MORTOF.C. UNITED
21. KOLO
  MNK ŠOLTACANICULA SUN CITY
  OLIVARUB
  MIJO I DRUGOVIF.C. UNITED
  CORPO MORTOMEFST
  SIERRA LEONEDŠR KMAN
  HOPS SPLITKREMPIJEVO
  TRSTENIKTEHNOFORMAT
22. KOLO
  DŠR KMANHOPS SPLIT
  TEHNOFORMATSIERRA LEONE
  MEFSTMNK ŠOLTA
  KREMPIJEVOF.C. UNITED
  MIJO I DRUGOVICORPO MORTO
  CANICULA SUN CITYOLIVA
  RUBTRSTENIK
23. KOLO
  RUBKREMPIJEVO
  CANICULA SUN CITYF.C. UNITED
  MNK ŠOLTATRSTENIK
  MIJO I DRUGOVIOLIVA
  CORPO MORTOSIERRA LEONE
  TEHNOFORMATDŠR KMAN
  MEFSTHOPS SPLIT
24. KOLO
  MEFSTTEHNOFORMAT
  CORPO MORTODŠR KMAN
  TRSTENIKHOPS SPLIT
  CANICULA SUN CITYRUB
  OLIVAF.C. UNITED
  KREMPIJEVOMNK ŠOLTA
  SIERRA LEONEMIJO I DRUGOVI
25. KOLO
  HOPS SPLITOLIVA
  RUBMIJO I DRUGOVI
  TEHNOFORMATCANICULA SUN CITY
  SIERRA LEONETRSTENIK
  DŠR KMANMEFST
  MNK ŠOLTAF.C. UNITED
  KREMPIJEVOCORPO MORTO
26. KOLO
  KREMPIJEVOSIERRA LEONE
  DŠR KMANTRSTENIK
  CANICULA SUN CITYCORPO MORTO
  F.C. UNITEDHOPS SPLIT
  RUBMNK ŠOLTA
  MIJO I DRUGOVIMEFST
  TEHNOFORMATOLIVA