1. LIGA

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:3 / 0 / 1
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja
Akumulirani kartoni / kazna3 akumulirana žuta kartona povlače automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

TABLICA 1. LIGA - 2022/2023
Više Plas Klub Uku Pob Ner Por Gol Kaz Bod Forma
1L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE12110174:35 (39)033PPIPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman121111111111              
bodovi369121518212427273033              
2ZLATARIJA DVORNIK12102060:24 (36)032PPPPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman212223332222              
bodovi369101316172023262932              
3STAKLO MAAS1282248:35 (13)026PPPPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman577566665443              
bodovi3369910111417202326              
4ZLATKO CELENT1272351:32 (19)023PIPII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman754332223334              
bodovi147101316172020232323              
5DWS KIDAN ŽILE1272338:35 (3)023PPNPI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman343454544555              
bodovi369101013131619202323              
6HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1253433:30 (3)018IIPII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman765645456666              
bodovi14781112151515181818              
7C.B. SEA WOLF1252540:38 (2)017PNIIP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman336777777777              
bodovi366777101314141417              
8MILNA1252548:50 (-2)017IPPPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman13101112111112138888              
bodovi011145558111417              
9GARAŽA PUJANKE1233642:54 (-12)012INNPI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman911810121010891099              
bodovi00333677891212              
10RABONA SPLIT - CB LATINO1232736:52 (-16)011INIIP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman11121298891010111110              
bodovi0003677788811              
11ZRNO SOLI1231835:44 (-9)010INPII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman68989911121291011              
bodovi333666667101010              
12F.K. REDI - KUL1222829:47 (-18)08IIIIN
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman109101110128911121212              
bodovi011144777778              
13VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ1221925:52 (-27)07PIIIN
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman111313131313131113131313              
bodovi000000366667              
14GANNICUS12101129:60 (-31)03IIIPI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman141414141414141414141414              
bodovi000000000033              
   STATISTIKA LIGE
Odigrano utakmica:84


Broj golova (po utakmici):574 (6.83)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   72 (6)
ZLATARIJA DVORNIK   58 (4.83)
ZLATKO CELENT   51 (4.25)
MILNA   47 (3.92)
STAKLO MAAS   46 (3.83)
GARAŽA PUJANKE   41 (3.42)
C.B. SEA WOLF   39 (3.25)
DWS KIDAN ŽILE   38 (3.17)
RABONA SPLIT - CB LATINO   35 (2.92)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   33 (2.75)
ZRNO SOLI   32 (2.67)
F.K. REDI - KUL   29 (2.42)
GANNICUS   28 (2.33)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   25 (2.08)


Broj golova P1 / P2:225 / 349


Postigli golova - 29ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 16MATE ROIĆ, MILNA


Postigli golova - 14DAVID KATIĆ, GARAŽA PUJANKE


Postigli golova - 13ANTONIO BLAŽEVIĆ, STAKLO MAAS
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT


Postigli golova - 12JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 11ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
JOŠKO JELAVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 10PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT


Postigli golova - 9GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL


Postigli golova - 8MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 7RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
IVAN PRIMORAC, HERCEGOVAC VISOKO PO
TOMISLAV IVANKOVIĆ, ZRNO SOLI
LUKA GRUBIŠIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 6LOVRE LUKIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
VICKO RADIĆ, MILNA
IVAN LABETIĆ, MILNA
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
KARLO SIROVICA, MILNA
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL


Postigli golova - 5TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DINO GRUBIŠIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARKO TROSKOT, GANNICUS
JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
DUJE SMOLJAN, DWS KIDAN ŽILE
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE


Postigli golova - 4JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE - BMW S
KREŠIMIR PALADA, L.C. M. PYTHON- TOLO
DEAN BANIĆ, GANNICUS
ANTONIO KULIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
ANTE VUKIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
MIROSLAV NINČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN LEKO, ZLATARIJA DVORNIK
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
IVAN ARAR, RABONA SPLIT - CB LA
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE - BMW S


Postigli golova - 3JOŠKO JAKŠIĆ, MILNA
MARIN JURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
LUKA PISAC, STAKLO MAAS
IVAN DRAGIČEVIĆ, MILNA
JOSIP MILIČEVIĆ, F.K. REDI - KUL
ANTE MATAS, VOLE GRADELE - BMW S
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS
DOMAGOJ FRANIĆ, GANNICUS
DUJE BAČIĆ, GANNICUS
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
TONI RENDIĆ, C.B. SEA WOLF
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
FILIP ĐEREK, GARAŽA PUJANKE
BORIS JUKIĆ, GANNICUS


Postigli golova - 2LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
IVICA RAMADŽA, RABONA SPLIT - CB LA
LUKA TERZIĆ, MILNA
JOSIP BARBIR, GARAŽA PUJANKE
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
DUJE KOLJANIN, ZRNO SOLI
LUKA MUNIVRANA, RABONA SPLIT - CB LA
IGOR ZLATAR, F.K. REDI - KUL
DENIS KUZMANIĆ, F.K. REDI - KUL
HRVOJE JURAS, VOLE GRADELE - BMW S
ANTONIO TOLO, L.C. M. PYTHON- TOLO
BRUNO KALAŠ, GANNICUS
MLADEN ROŽIĆ, C.B. SEA WOLF
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DOMINIK ČIČIĆ, C.B. SEA WOLF
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
TOMISLAV BOROVAC, GANNICUS
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
MATEO PALADIN, STAKLO MAAS
MARIN SUTON, HERCEGOVAC VISOKO PO
JURE ALJINOVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVICA JOZIĆ, STAKLO MAAS
DUJE VLADOVIĆ, GANNICUS


Postigli golova - 1MARIN BAKOTA, VOLE GRADELE - BMW S
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS
IVAN MILIČEVIĆ, ZRNO SOLI
KARLO ŠIMUNOVIĆ, MILNA
MARIO ROGULJIĆ, STAKLO MAAS
VINKO ROJE, RABONA SPLIT - CB LA
ANTE PRGOMET, ZRNO SOLI
TONI MATULIĆ, MILNA
MARIO TAĆI, GANNICUS
ANTONIO GRACIN, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTONIO ZLATAR, MILNA
IVAN JURJEVIĆ, C.B. SEA WOLF
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARIN VUKOVIĆ, ZRNO SOLI
, MILNA
JOSIP SMOLJANOVIĆ, STAKLO MAAS
ANTE ŠUŠNJARA, STAKLO MAAS
VJERAN STRNIŠA, F.K. REDI - KUL
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
MATEO POLJARIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
RINO BILJAK, MILNA
MARIN CRNOGORAC, ZRNO SOLI
NEDJELJKO LEŠINA, ZLATARIJA DVORNIK
MISLAV LAŽETA, ZLATARIJA DVORNIK
ŽELJKO FRANIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTONIO PERIŠIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
MARKO JUKIĆ, GANNICUS
ROZARIO ČOBANOV, GARAŽA PUJANKE
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIO SUNKO, GANNICUS
ANDRO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI
ANTE BOČINA, GANNICUS
IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
TONIO TEKLIĆ, STAKLO MAAS
IVAN KRSTULOVIĆ OPARA, ZLATARIJA DVORNIK
RINO KLIŠKIĆ, ZRNO SOLI
TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
KARLO VUKOVIĆ, ZRNO SOLI
MATEJ MARETIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
ANTE CRNJAC, C.B. SEA WOLF


Broj crvenih kartona - udaljavanja:8 (0.1)
ZRNO SOLI   3 (0.25)
DWS KIDAN ŽILE   2 (0.17)
MILNA   1 (0.08)
GARAŽA PUJANKE   1 (0.08)
STAKLO MAAS   1 (0.08)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
TEO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI
LUKA TERZIĆ, MILNA
DUJE SMOLJAN, DWS KIDAN ŽILE
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
ANDRO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI
PETAR PULIĆ, GARAŽA PUJANKE


Broj žutih kartona (po utakmici):154 (1.83)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   21 (1.75)
DWS KIDAN ŽILE   17 (1.42)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   14 (1.17)
F.K. REDI - KUL   13 (1.08)
ZRNO SOLI   13 (1.08)
MILNA   11 (0.92)
STAKLO MAAS   11 (0.92)
ZLATKO CELENT   9 (0.75)
C.B. SEA WOLF   9 (0.75)
RABONA SPLIT - CB LATINO   9 (0.75)
GANNICUS   8 (0.67)
GARAŽA PUJANKE   5 (0.42)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   4 (0.33)
ZLATARIJA DVORNIK   4 (0.33)
Žutih kartona - 4ANTE MATAS, VOLE GRADELE - BMW S
Žutih kartona - 3ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
MATEO PALADIN, STAKLO MAAS
MATE ROIĆ, MILNA
ROKO MATULIĆ, MILNA
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
BRANIMIR TOMIČIĆ, ZLATKO CELENT
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE VUKIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
IGOR BULJAN, VOLE GRADELE - BMW S
Žutih kartona - 2PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
DUJE KOLJANIN, ZRNO SOLI
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE
IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE - BMW S
DUJE BAČIĆ, GANNICUS
DENIS BOČINA, VOLE GRADELE - BMW S
HRVOJE JURAS, VOLE GRADELE - BMW S
MATE VRDOLJAK, F.K. REDI - KUL
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
LOVRE LUKIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
MARKO BREKALO, F.K. REDI - KUL
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
Žutih kartona - 1JOSIP MILIČEVIĆ, F.K. REDI - KUL
ANTE BOČINA, GANNICUS
MARIO PINTAR, GANNICUS
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
ANTE BABIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN MARTINAC, ZLATKO CELENT
IVAN RIBIČIĆ, ZLATKO CELENT
IVAN JELIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
TONI MATULIĆ, MILNA
ANTONIO GRACIN, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARKO KOŠTIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
TOMISLAV IVANKOVIĆ, ZRNO SOLI
DUJE JAVORČIĆ, GARAŽA PUJANKE
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
JAKOV VRANJIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
ANTE PRGOMET, ZRNO SOLI
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
KREŠIMIR PALADA, L.C. M. PYTHON- TOLO
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
DENIS KUZMANIĆ, F.K. REDI - KUL
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
IVAN ARAR, RABONA SPLIT - CB LA
ANTONIO BLAŽEVIĆ, STAKLO MAAS
LUKA PISAC, STAKLO MAAS
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
FILIP KURTOVIĆ, GANNICUS
DUJE VLADOVIĆ, GANNICUS
SLAVKO GRBAVAC, GARAŽA PUJANKE
ROKO GRABAR, DWS KIDAN ŽILE
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA ŠARAN, RABONA SPLIT - CB LA
MARIO SUNKO, GANNICUS
VICKO RADIĆ, MILNA
MARIJO MIOČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
RINO KLIŠKIĆ, ZRNO SOLI
KARLO VUKOVIĆ, ZRNO SOLI
NIKOLA KIREVSKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
VICE TERZIĆ, MILNA
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARIN SUTON, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP BARBIR, GARAŽA PUJANKE
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE - BMW S
MARIO ZRNO, C.B. SEA WOLF
MARIO ORLOVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DARKO MARINOVIĆ, MILNA
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
LUKA MUNIVRANA, RABONA SPLIT - CB LA
KARLO SIROVICA, MILNA
TOMISLAV BOROVAC, GANNICUS
DOMINIK ČIČIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTONIO KULIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
DRAGAN DAMJANOVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
LUKA MARTINIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
IVAN PRIMORAC, HERCEGOVAC VISOKO PO
KAZNE NA DATUM 27.01.2023.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE zabrana igranja još 4 utakmice
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS zabrana igranja još 1 utakmicu
ANDRO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI zabrana igranja još 3 utakmice
TEO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI je suspendiran
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI zabrana igranja još 2 utakmice
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL zabrana igranja još 1 utakmicu


ZAPISNICI 1. LIGA - 2022/2023
1. KOLO
12.09.2022.16:00DWS KIDAN ŽILE6 : 3RABONA SPLIT - CB LATINO
16:55ZLATARIJA DVORNIK5 : 0MILNA
18:50F.K. REDI - KUL3 : 5STAKLO MAAS
19:50L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE9 : 0GANNICUS
20:45ZLATKO CELENT3 : 3HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
21:45ZRNO SOLI2 : 1GARAŽA PUJANKE
26.10.2022.19:50C.B. SEA WOLF6 : 3VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
STATISTIKA 1. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):48 (6.86)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   9
DWS KIDAN ŽILE   6
C.B. SEA WOLF   6
STAKLO MAAS   5
ZLATARIJA DVORNIK   5
ZLATKO CELENT   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3
F.K. REDI - KUL   3
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   3
ZRNO SOLI   2
RABONA SPLIT - CB LATINO   2
GARAŽA PUJANKE   1


Broj golova P1 / P2:22 / 26


Postigli golova - 4DINO GRUBIŠIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 2TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
LUKA GRUBIŠIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE


Postigli golova - 1LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN PRIMORAC, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTONIO TOLO, L.C. M. PYTHON- TOLO
JOŠKO JELAVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
TOMISLAV IVANKOVIĆ, ZRNO SOLI
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE - BMW S
HRVOJE JURAS, VOLE GRADELE - BMW S
ANTONIO PERIŠIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, C.B. SEA WOLF
ŽELJKO FRANIĆ, C.B. SEA WOLF
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
IGOR ZLATAR, F.K. REDI - KUL
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE - BMW S


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):7 (1)
ZRNO SOLI   2 (2)
STAKLO MAAS   2 (2)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
MILNA   1 (1)
Žutih kartona - 1KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
DUJE KOLJANIN, ZRNO SOLI
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
IGOR BULJAN, VOLE GRADELE - BMW S
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
DARKO MARINOVIĆ, MILNA
2. KOLO
10.10.2022.16:00GANNICUS1 : 4C.B. SEA WOLF
16:55GARAŽA PUJANKE3 : 5L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
17:55STAKLO MAAS1 : 2DWS KIDAN ŽILE
18:50VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ0 : 8ZLATARIJA DVORNIK
19:50RABONA SPLIT - CB LATINO2 : 4ZLATKO CELENT
20:45HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3 : 2ZRNO SOLI
21:45F.K. REDI - KUL3 : 3MILNA
STATISTIKA 2. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):41 (5.86)
ZLATARIJA DVORNIK   8
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   5
ZLATKO CELENT   4
C.B. SEA WOLF   4
MILNA   3
F.K. REDI - KUL   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3
GARAŽA PUJANKE   3
DWS KIDAN ŽILE   2
RABONA SPLIT - CB LATINO   2
ZRNO SOLI   2
GANNICUS   1
STAKLO MAAS   1


Broj golova P1 / P2:22 / 19


Postigli golova - 3MATE ROIĆ, MILNA
LUKA GRUBIŠIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT


Postigli golova - 2ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 1ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
IVAN LEKO, ZLATARIJA DVORNIK
ROZARIO ČOBANOV, GARAŽA PUJANKE
ANTONIO TOLO, L.C. M. PYTHON- TOLO
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
TONI RENDIĆ, C.B. SEA WOLF
MARKO JUKIĆ, GANNICUS
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
MISLAV LAŽETA, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - CB LA


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1DUJE SMOLJAN, DWS KIDAN ŽILE


Broj žutih kartona (po utakmici):15 (2.14)
MILNA   3 (3)
ZRNO SOLI   2 (2)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   2 (2)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
RABONA SPLIT - CB LATINO   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
Žutih kartona - 1RINO KLIŠKIĆ, ZRNO SOLI
KARLO VUKOVIĆ, ZRNO SOLI
VICE TERZIĆ, MILNA
ROKO MATULIĆ, MILNA
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
MATE ROIĆ, MILNA
NIKOLA KIREVSKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
LOVRE LUKIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
JOSIP BARBIR, GARAŽA PUJANKE
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
HRVOJE JURAS, VOLE GRADELE - BMW S
ANTE VUKIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
3. KOLO
17.10.2022.16:00HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE5 : 3VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
16:55RABONA SPLIT - CB LATINO1 : 2ZLATARIJA DVORNIK
17:55MILNA2 : 7ZLATKO CELENT
18:50GARAŽA PUJANKE4 : 3GANNICUS
19:50F.K. REDI - KUL2 : 7L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
20:45ZRNO SOLI1 : 5DWS KIDAN ŽILE
21:45STAKLO MAAS4 : 2C.B. SEA WOLF
STATISTIKA 3. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):46 (6.57)
ZLATKO CELENT   7
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   7
DWS KIDAN ŽILE   5
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   5
STAKLO MAAS   4
GARAŽA PUJANKE   4
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   3
GANNICUS   3
C.B. SEA WOLF   2
F.K. REDI - KUL   2
MILNA   2
ZLATARIJA DVORNIK   1
RABONA SPLIT - CB LATINO   1


Broj golova P1 / P2:16 / 30


Postigli golova - 2BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
MATE ROIĆ, MILNA
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
KREŠIMIR PALADA, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
IVICA JOZIĆ, STAKLO MAAS
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO


Postigli golova - 1VJERAN STRNIŠA, F.K. REDI - KUL
JOŠKO JELAVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
DOMINIK ČIČIĆ, C.B. SEA WOLF
MATEO POLJARIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTONIO BLAŽEVIĆ, STAKLO MAAS
ANTE ŠUŠNJARA, STAKLO MAAS
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, C.B. SEA WOLF
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
FILIP ĐEREK, GARAŽA PUJANKE
NEDJELJKO LEŠINA, ZLATARIJA DVORNIK
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE - BMW S
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
DEAN BANIĆ, GANNICUS
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
DUJE BAČIĆ, GANNICUS
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
BORIS JUKIĆ, GANNICUS
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.29)
MILNA   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1LUKA TERZIĆ, MILNA
PETAR PULIĆ, GARAŽA PUJANKE


Broj žutih kartona (po utakmici):17 (2.43)
GANNICUS   3 (3)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
C.B. SEA WOLF   2 (2)
MILNA   2 (2)
ZRNO SOLI   1 (1)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   1 (1)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
RABONA SPLIT - CB LATINO   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
Žutih kartona - 1ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
FILIP KURTOVIĆ, GANNICUS
DUJE VLADOVIĆ, GANNICUS
ROKO GRABAR, DWS KIDAN ŽILE
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
DUJE BAČIĆ, GANNICUS
SLAVKO GRBAVAC, GARAŽA PUJANKE
MARIJO MIOČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
LOVRE LUKIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
VICKO RADIĆ, MILNA
MARIN SUTON, HERCEGOVAC VISOKO PO
MATE ROIĆ, MILNA
4. KOLO
24.10.2022.16:00STAKLO MAAS7 : 4MILNA
16:55GANNICUS3 : 5ZRNO SOLI
17:55RABONA SPLIT - CB LATINO2 : 1F.K. REDI - KUL
18:50ZLATARIJA DVORNIK2 : 2C.B. SEA WOLF
19:50HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2 : 2DWS KIDAN ŽILE
20:45VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ2 : 4L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
21:45GARAŽA PUJANKE1 : 6ZLATKO CELENT
STATISTIKA 4. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):43 (6.14)
STAKLO MAAS   7
ZLATKO CELENT   6
ZRNO SOLI   5
MILNA   4
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   4
GANNICUS   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   2
C.B. SEA WOLF   2
RABONA SPLIT - CB LATINO   2
DWS KIDAN ŽILE   2
ZLATARIJA DVORNIK   2
GARAŽA PUJANKE   1
F.K. REDI - KUL   1


Broj golova P1 / P2:15 / 28


Postigli golova - 3JOŠKO JELAVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 2PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
TOMISLAV IVANKOVIĆ, ZRNO SOLI
LOVRE LUKIĆ, RABONA SPLIT - CB LA


Postigli golova - 1RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
MARIN SUTON, HERCEGOVAC VISOKO PO
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE - BMW S
MATEO PALADIN, STAKLO MAAS
DAVID KATIĆ, GARAŽA PUJANKE
JOŠKO JAKŠIĆ, MILNA
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
ANTE MATAS, VOLE GRADELE - BMW S
MIROSLAV NINČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
TOMISLAV BOROVAC, GANNICUS
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
KARLO SIROVICA, MILNA
MARIN CRNOGORAC, ZRNO SOLI
ANDRO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, C.B. SEA WOLF
IVAN LABETIĆ, MILNA
MARKO TROSKOT, GANNICUS
MARIO SUNKO, GANNICUS
RINO BILJAK, MILNA


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):18 (2.57)
DWS KIDAN ŽILE   4 (4)
C.B. SEA WOLF   3 (3)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   3 (3)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
ZLATKO CELENT   1 (1)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
GANNICUS   1 (1)
ZRNO SOLI   1 (1)
RABONA SPLIT - CB LATINO   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
Žutih kartona - 1TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
DRAGAN DAMJANOVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE - BMW S
BRANIMIR TOMIČIĆ, ZLATKO CELENT
ANTE MATAS, VOLE GRADELE - BMW S
LUKA MARTINIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
DOMINIK ČIČIĆ, C.B. SEA WOLF
LUKA ŠARAN, RABONA SPLIT - CB LA
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
MARIO SUNKO, GANNICUS
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
MARIO ZRNO, C.B. SEA WOLF
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
MATEO PALADIN, STAKLO MAAS
5. KOLO
07.11.2022.16:00L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE5 : 3DWS KIDAN ŽILE
16:55C.B. SEA WOLF1 : 4F.K. REDI - KUL
17:55GANNICUS0 : 3HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
18:50ZRNO SOLI1 : 6ZLATKO CELENT
19:50MILNA12 : 6GARAŽA PUJANKE
20:45RABONA SPLIT - CB LATINO4 : 2VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
21:45ZLATARIJA DVORNIK5 : 1STAKLO MAAS
STATISTIKA 5. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):53 (7.57)
MILNA   12
GARAŽA PUJANKE   6
ZLATKO CELENT   6
ZLATARIJA DVORNIK   5
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   5
RABONA SPLIT - CB LATINO   4
F.K. REDI - KUL   4
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3
DWS KIDAN ŽILE   3
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   2
STAKLO MAAS   1
ZRNO SOLI   1
C.B. SEA WOLF   1


Broj golova P1 / P2:24 / 29


Postigli golova - 7MATE ROIĆ, MILNA


Postigli golova - 4DAVID KATIĆ, GARAŽA PUJANKE


Postigli golova - 3MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 2DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
KARLO SIROVICA, MILNA
JOŠKO JAKŠIĆ, MILNA
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP MILIČEVIĆ, F.K. REDI - KUL
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL


Postigli golova - 1IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA TERZIĆ, MILNA
ANTONIO BLAŽEVIĆ, STAKLO MAAS
MATEJ MARETIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
IVAN LEKO, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA MUNIVRANA, RABONA SPLIT - CB LA
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
IVICA RAMADŽA, RABONA SPLIT - CB LA
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
KARLO VUKOVIĆ, ZRNO SOLI
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):10 (1.43)
STAKLO MAAS   2 (2)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   2 (2)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
RABONA SPLIT - CB LATINO   1 (1)
MILNA   1 (1)
Žutih kartona - 1ANTONIO KULIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
MATEO PALADIN, STAKLO MAAS
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE VUKIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE - BMW S
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
ROKO MATULIĆ, MILNA
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
6. KOLO
14.11.2022.16:00ZLATARIJA DVORNIK5 : 4ZRNO SOLI
16:55VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ0 : 3ZLATKO CELENT
17:55HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2 : 2STAKLO MAAS
18:50MILNA3 : 3RABONA SPLIT - CB LATINO
19:50GARAŽA PUJANKE5 : 1F.K. REDI - KUL
20:45L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE5 : 3C.B. SEA WOLF
21:45GANNICUS2 : 5DWS KIDAN ŽILE
STATISTIKA 6. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):42 (6)
GARAŽA PUJANKE   5
DWS KIDAN ŽILE   5
ZLATARIJA DVORNIK   5
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   4
ZRNO SOLI   4
C.B. SEA WOLF   3
RABONA SPLIT - CB LATINO   3
ZLATKO CELENT   3
MILNA   3
GANNICUS   2
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
STAKLO MAAS   2
F.K. REDI - KUL   1


Broj golova P1 / P2:17 / 25


Postigli golova - 3ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 2DAVID KATIĆ, GARAŽA PUJANKE
JOSIP BARBIR, GARAŽA PUJANKE
LUKA GRUBIŠIĆ, C.B. SEA WOLF
BRUNO KALAŠ, GANNICUS
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - CB LA


Postigli golova - 1MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
IVAN KRSTULOVIĆ OPARA, ZLATARIJA DVORNIK
MLADEN ROŽIĆ, C.B. SEA WOLF
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
DUJE SMOLJAN, DWS KIDAN ŽILE
IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN LEKO, ZLATARIJA DVORNIK
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
RINO KLIŠKIĆ, ZRNO SOLI
IVAN PRIMORAC, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN DRAGIČEVIĆ, MILNA
KARLO SIROVICA, MILNA
ANTONIO KULIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
VICKO RADIĆ, MILNA
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):9 (1.29)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3 (3)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   2 (2)
GANNICUS   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
RABONA SPLIT - CB LATINO   1 (1)
Žutih kartona - 1LUKA MUNIVRANA, RABONA SPLIT - CB LA
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
TOMISLAV BOROVAC, GANNICUS
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
DENIS BOČINA, VOLE GRADELE - BMW S
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIO ORLOVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
IGOR BULJAN, VOLE GRADELE - BMW S
7. KOLO
21.11.2022.16:00MILNA3 : 9L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
16:55F.K. REDI - KUL4 : 2GANNICUS
17:55ZRNO SOLI1 : 6C.B. SEA WOLF
18:50RABONA SPLIT - CB LATINO2 : 6HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
19:50ZLATKO CELENT3 : 3ZLATARIJA DVORNIK
20:45GARAŽA PUJANKE6 : 6STAKLO MAAS
21:45DWS KIDAN ŽILE0 : 4VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
STATISTIKA 7. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):53 (7.57)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   9
STAKLO MAAS   6
GARAŽA PUJANKE   6
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   6
C.B. SEA WOLF   5
F.K. REDI - KUL   4
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   4
ZLATKO CELENT   3
ZLATARIJA DVORNIK   3
MILNA   2
GANNICUS   2
RABONA SPLIT - CB LATINO   2
ZRNO SOLI   1


Broj golova P1 / P2:24 / 29


Postigli golova - 5ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 3ANTONIO BLAŽEVIĆ, STAKLO MAAS
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE


Postigli golova - 2RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN PRIMORAC, HERCEGOVAC VISOKO PO
MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN LABETIĆ, MILNA
ANTE VUKIĆ, VOLE GRADELE - BMW S


Postigli golova - 1BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
MIROSLAV NINČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS
FILIP ĐEREK, GARAŽA PUJANKE
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE - BMW S
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
MATEO PALADIN, STAKLO MAAS
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
TONIO TEKLIĆ, STAKLO MAAS
LOVRE LUKIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
ANTE BOČINA, GANNICUS
TOMISLAV BOROVAC, GANNICUS
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO
MLADEN ROŽIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, C.B. SEA WOLF
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):10 (1.43)
MILNA   2 (2)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2 (2)
ZLATKO CELENT   2 (2)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   1 (1)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
Žutih kartona - 1BRANIMIR TOMIČIĆ, ZLATKO CELENT
MATEO PALADIN, STAKLO MAAS
TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE - BMW S
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
IVAN PRIMORAC, HERCEGOVAC VISOKO PO
KARLO SIROVICA, MILNA
MATE VRDOLJAK, F.K. REDI - KUL
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
MATE ROIĆ, MILNA
8. KOLO
12.12.2022.16:55GARAŽA PUJANKE4 : 5ZLATARIJA DVORNIK
17:55DWS KIDAN ŽILE3 : 2MILNA
18:50GANNICUS1 : 4VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
19:50STAKLO MAAS4 : 2ZRNO SOLI
20:45F.K. REDI - KUL1 : 6ZLATKO CELENT
21:45RABONA SPLIT - CB LATINO5 : 11L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
22.12.2022.21:15HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE0 : 3C.B. SEA WOLF
STATISTIKA 8. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):48 (6.86)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   11
ZLATKO CELENT   6
RABONA SPLIT - CB LATINO   5
ZLATARIJA DVORNIK   4
STAKLO MAAS   4
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   4
C.B. SEA WOLF   3
DWS KIDAN ŽILE   3
GARAŽA PUJANKE   3
MILNA   2
GANNICUS   1
ZRNO SOLI   1
F.K. REDI - KUL   1


Broj golova P1 / P2:18 / 30


Postigli golova - 6ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 3JOŠKO JELAVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 2DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
LOVRE LUKIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
DAVID KATIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTONIO BLAŽEVIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 1PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
JOSIP MILIČEVIĆ, F.K. REDI - KUL
IVAN ARAR, RABONA SPLIT - CB LA
LUKA MUNIVRANA, RABONA SPLIT - CB LA
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
BORIS JUKIĆ, GANNICUS
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARIN JURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN LEKO, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE CRNJAC, C.B. SEA WOLF
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
ANTE MATAS, VOLE GRADELE - BMW S
MARIN BAKOTA, VOLE GRADELE - BMW S
IVAN DRAGIČEVIĆ, MILNA
KARLO ŠIMUNOVIĆ, MILNA
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DUJE SMOLJAN, DWS KIDAN ŽILE
MARIO ROGULJIĆ, STAKLO MAAS


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):15 (2.14)
F.K. REDI - KUL   3 (3)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   2 (2)
RABONA SPLIT - CB LATINO   2 (2)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2 (2)
ZRNO SOLI   2 (2)
MILNA   1 (1)
GANNICUS   1 (1)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   1 (1)
ZLATKO CELENT   1 (1)
Žutih kartona - 1JOSIP MILIČEVIĆ, F.K. REDI - KUL
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN JELIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
MARKO BREKALO, F.K. REDI - KUL
IVAN RIBIČIĆ, ZLATKO CELENT
ROKO MATULIĆ, MILNA
ANTE BABIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE BOČINA, GANNICUS
ANTE MATAS, VOLE GRADELE - BMW S
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
9. KOLO
19.12.2022.16:00ZLATKO CELENT2 : 5STAKLO MAAS
16:55ZRNO SOLI3 : 3RABONA SPLIT - CB LATINO
17:55ZLATARIJA DVORNIK9 : 4GANNICUS
18:50DWS KIDAN ŽILE3 : 2F.K. REDI - KUL
19:50VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ0 : 5MILNA
20:45C.B. SEA WOLF4 : 4GARAŽA PUJANKE
21:45L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE5 : 1HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
STATISTIKA 9. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):48 (6.86)
ZLATARIJA DVORNIK   9
MILNA   5
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   5
GARAŽA PUJANKE   4
STAKLO MAAS   4
C.B. SEA WOLF   4
DWS KIDAN ŽILE   3
ZRNO SOLI   3
RABONA SPLIT - CB LATINO   3
GANNICUS   3
F.K. REDI - KUL   2
ZLATKO CELENT   2
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1


Broj golova P1 / P2:21 / 27


Postigli golova - 5PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 3ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 2JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
ANTONIO BLAŽEVIĆ, STAKLO MAAS
DENIS KUZMANIĆ, F.K. REDI - KUL
TONI RENDIĆ, C.B. SEA WOLF
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
DAVID KATIĆ, GARAŽA PUJANKE
KARLO SIROVICA, MILNA
MARIN JURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT


Postigli golova - 1PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
IVAN LABETIĆ, MILNA
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARIN SUTON, HERCEGOVAC VISOKO PO
LUKA PISAC, STAKLO MAAS
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
VICKO RADIĆ, MILNA
MARIO TAĆI, GANNICUS
DUJE BAČIĆ, GANNICUS
TOMISLAV IVANKOVIĆ, ZRNO SOLI
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
MARKO TROSKOT, GANNICUS
JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
IVAN DRAGIČEVIĆ, MILNA
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
DUJE KOLJANIN, ZRNO SOLI
IVICA RAMADŽA, RABONA SPLIT - CB LA
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
STAKLO MAAS   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS


Broj žutih kartona (po utakmici):16 (2.29)
ZLATKO CELENT   4 (4)
F.K. REDI - KUL   2 (2)
GARAŽA PUJANKE   2 (2)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   1 (1)
GANNICUS   1 (1)
ZRNO SOLI   1 (1)
RABONA SPLIT - CB LATINO   1 (1)
Žutih kartona - 1MARKO BREKALO, F.K. REDI - KUL
IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DENIS KUZMANIĆ, F.K. REDI - KUL
ANTE MATAS, VOLE GRADELE - BMW S
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
MARIO PINTAR, GANNICUS
BRANIMIR TOMIČIĆ, ZLATKO CELENT
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
IVAN MARTINAC, ZLATKO CELENT
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
10. KOLO
09.01.2023.16:05F.K. REDI - KUL3 : 5HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
16:55DWS KIDAN ŽILE3 : 3GARAŽA PUJANKE
17:55L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE3 : 4ZLATARIJA DVORNIK
18:50C.B. SEA WOLF3 : 8MILNA
19:50ZRNO SOLI9 : 1VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
20:45STAKLO MAAS5 : 1RABONA SPLIT - CB LATINO
21:45ZLATKO CELENT4 : 3GANNICUS
STATISTIKA 10. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):54 (7.71)
ZRNO SOLI   9
MILNA   8
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   5
STAKLO MAAS   5
ZLATKO CELENT   4
ZLATARIJA DVORNIK   4
GANNICUS   3
C.B. SEA WOLF   3
GARAŽA PUJANKE   3
F.K. REDI - KUL   3
DWS KIDAN ŽILE   3
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   2
RABONA SPLIT - CB LATINO   1
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   1


Broj golova P1 / P2:13 / 41


Postigli golova - 3IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, C.B. SEA WOLF
MATE ROIĆ, MILNA
ANTONIO BLAŽEVIĆ, STAKLO MAAS
VICKO RADIĆ, MILNA
IVAN PRIMORAC, HERCEGOVAC VISOKO PO
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI


Postigli golova - 2JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA PISAC, STAKLO MAAS
DUJE SMOLJAN, DWS KIDAN ŽILE


Postigli golova - 1IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
DEAN BANIĆ, GANNICUS
DOMAGOJ FRANIĆ, GANNICUS
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
ANTE PRGOMET, ZRNO SOLI
BORIS JUKIĆ, GANNICUS
MARIN VUKOVIĆ, ZRNO SOLI
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
DUJE KOLJANIN, ZRNO SOLI
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
TOMISLAV IVANKOVIĆ, ZRNO SOLI
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
IVAN LABETIĆ, MILNA
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
DAVID KATIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
, MILNA
MIROSLAV NINČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE VUKIĆ, VOLE GRADELE - BMW S


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.29)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
ZRNO SOLI   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANDRO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI


Broj žutih kartona (po utakmici):14 (2)
DWS KIDAN ŽILE   4 (4)
STAKLO MAAS   2 (2)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   2 (2)
C.B. SEA WOLF   2 (2)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
ZLATKO CELENT   1 (1)
Žutih kartona - 1HRVOJE JURAS, VOLE GRADELE - BMW S
ANTE VUKIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
LUKA PISAC, STAKLO MAAS
ANTONIO BLAŽEVIĆ, STAKLO MAAS
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
11. KOLO
16.01.2023.16:00RABONA SPLIT - CB LATINO4 : 6GANNICUS
16:55STAKLO MAAS3 : 2VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
17:55ZLATKO CELENT6 : 7L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
18:50HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1 : 2GARAŽA PUJANKE
19:50DWS KIDAN ŽILE5 : 2C.B. SEA WOLF
20:45ZLATARIJA DVORNIK4 : 1F.K. REDI - KUL
21:45MILNA3 : 2ZRNO SOLI
STATISTIKA 11. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):47 (6.71)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   7
ZLATKO CELENT   6
GANNICUS   6
DWS KIDAN ŽILE   5
RABONA SPLIT - CB LATINO   4
ZLATARIJA DVORNIK   4
STAKLO MAAS   3
MILNA   3
C.B. SEA WOLF   2
GARAŽA PUJANKE   2
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   2
ZRNO SOLI   1
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1
F.K. REDI - KUL   1


Broj golova P1 / P2:9 / 38


Postigli golova - 3IVAN ARAR, RABONA SPLIT - CB LA
JOŠKO JELAVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARKO TROSKOT, GANNICUS


Postigli golova - 2JURE ALJINOVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
KREŠIMIR PALADA, L.C. M. PYTHON- TOLO
DUJE VLADOVIĆ, GANNICUS


Postigli golova - 1MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
DUJE SMOLJAN, DWS KIDAN ŽILE
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
IVAN JURJEVIĆ, C.B. SEA WOLF
DINO GRUBIŠIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA TERZIĆ, MILNA
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
ANTONIO ZLATAR, MILNA
VICKO RADIĆ, MILNA
IGOR ZLATAR, F.K. REDI - KUL
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
ANTE MATAS, VOLE GRADELE - BMW S
ANTONIO KULIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
DOMAGOJ FRANIĆ, GANNICUS
HRVOJE JURAS, VOLE GRADELE - BMW S
JOSIP SMOLJANOVIĆ, STAKLO MAAS
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
DAVID KATIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
ZRNO SOLI   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI


Broj žutih kartona (po utakmici):10 (1.43)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   3 (3)
ZRNO SOLI   2 (2)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
RABONA SPLIT - CB LATINO   1 (1)
GANNICUS   1 (1)
Žutih kartona - 1IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
TOMISLAV IVANKOVIĆ, ZRNO SOLI
KREŠIMIR PALADA, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE MATAS, VOLE GRADELE - BMW S
IVAN ARAR, RABONA SPLIT - CB LA
IGOR BULJAN, VOLE GRADELE - BMW S
DENIS BOČINA, VOLE GRADELE - BMW S
DUJE BAČIĆ, GANNICUS
12. KOLO
23.01.2023.16:00C.B. SEA WOLF4 : 1ZLATKO CELENT
16:55MILNA3 : 2HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
17:55GARAŽA PUJANKE3 : 6RABONA SPLIT - CB LATINO
18:50L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE4 : 3ZRNO SOLI
19:50GANNICUS4 : 5STAKLO MAAS
20:45DWS KIDAN ŽILE1 : 8ZLATARIJA DVORNIK
21:45VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ4 : 4F.K. REDI - KUL
STATISTIKA 12. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):51 (7.29)
ZLATARIJA DVORNIK   8
RABONA SPLIT - CB LATINO   6
C.B. SEA WOLF   4
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   4
STAKLO MAAS   4
F.K. REDI - KUL   4
GANNICUS   4
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   4
ZRNO SOLI   3
GARAŽA PUJANKE   3
MILNA   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
ZLATKO CELENT   1
DWS KIDAN ŽILE   1


Broj golova P1 / P2:24 / 27


Postigli golova - 4KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 2ANTONIO KULIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
DEAN BANIĆ, GANNICUS
TOMISLAV IVANKOVIĆ, ZRNO SOLI
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE - BMW S
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 1DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
DOMAGOJ FRANIĆ, GANNICUS
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS
ANTONIO BLAŽEVIĆ, STAKLO MAAS
DUJE BAČIĆ, GANNICUS
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
ANTE VUKIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE - BMW S
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MIROSLAV NINČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN MILIČEVIĆ, ZRNO SOLI
MATE ROIĆ, MILNA
ANTONIO GRACIN, HERCEGOVAC VISOKO PO
TONI MATULIĆ, MILNA
IVAN LABETIĆ, MILNA
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
DOMINIK ČIČIĆ, C.B. SEA WOLF
DAVID KATIĆ, GARAŽA PUJANKE
JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
VINKO ROJE, RABONA SPLIT - CB LA
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
FILIP ĐEREK, GARAŽA PUJANKE
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
LOVRE LUKIĆ, RABONA SPLIT - CB LA
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
ZRNO SOLI   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1TEO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI


Broj žutih kartona (po utakmici):13 (1.86)
F.K. REDI - KUL   3 (3)
ZRNO SOLI   2 (2)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2 (2)
VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ   2 (2)
STAKLO MAAS   1 (1)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
MILNA   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
Žutih kartona - 1JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
JAKOV VRANJIĆ, VOLE GRADELE - BMW S
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
MATE VRDOLJAK, F.K. REDI - KUL
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
DUJE KOLJANIN, ZRNO SOLI
TONI MATULIĆ, MILNA
ANTONIO GRACIN, HERCEGOVAC VISOKO PO
DUJE JAVORČIĆ, GARAŽA PUJANKE
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE PRGOMET, ZRNO SOLI
MARKO KOŠTIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
13. KOLO
  ZRNO SOLIF.K. REDI - KUL
  C.B. SEA WOLFRABONA SPLIT - CB LATINO
  GANNICUSMILNA
  ZLATARIJA DVORNIKHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  ZLATKO CELENTDWS KIDAN ŽILE
  VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆGARAŽA PUJANKE
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADESTAKLO MAAS
14. KOLO
  GARAŽA PUJANKEZRNO SOLI
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEZLATKO CELENT
  GANNICUSL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  STAKLO MAASF.K. REDI - KUL
  VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆC.B. SEA WOLF
  MILNAZLATARIJA DVORNIK
  RABONA SPLIT - CB LATINODWS KIDAN ŽILE
15. KOLO
  MILNAF.K. REDI - KUL
  ZRNO SOLIHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  ZLATKO CELENTRABONA SPLIT - CB LATINO
  ZLATARIJA DVORNIKVOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
  DWS KIDAN ŽILESTAKLO MAAS
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEGARAŽA PUJANKE
  C.B. SEA WOLFGANNICUS
16. KOLO
  C.B. SEA WOLFSTAKLO MAAS
  DWS KIDAN ŽILEZRNO SOLI
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEF.K. REDI - KUL
  GANNICUSGARAŽA PUJANKE
  ZLATKO CELENTMILNA
  ZLATARIJA DVORNIKRABONA SPLIT - CB LATINO
  VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
17. KOLO
  ZLATKO CELENTGARAŽA PUJANKE
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEVOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
  DWS KIDAN ŽILEHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  C.B. SEA WOLFZLATARIJA DVORNIK
  F.K. REDI - KULRABONA SPLIT - CB LATINO
  ZRNO SOLIGANNICUS
  MILNASTAKLO MAAS
18. KOLO
  STAKLO MAASZLATARIJA DVORNIK
  VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆRABONA SPLIT - CB LATINO
  GARAŽA PUJANKEMILNA
  ZLATKO CELENTZRNO SOLI
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEGANNICUS
  F.K. REDI - KULC.B. SEA WOLF
  DWS KIDAN ŽILEL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
19. KOLO
  DWS KIDAN ŽILEGANNICUS
  C.B. SEA WOLFL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  F.K. REDI - KULGARAŽA PUJANKE
  RABONA SPLIT - CB LATINOMILNA
  STAKLO MAASHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  ZLATKO CELENTVOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
  ZRNO SOLIZLATARIJA DVORNIK
20. KOLO
  VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆDWS KIDAN ŽILE
  STAKLO MAASGARAŽA PUJANKE
  ZLATARIJA DVORNIKZLATKO CELENT
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJERABONA SPLIT - CB LATINO
  C.B. SEA WOLFZRNO SOLI
  GANNICUSF.K. REDI - KUL
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEMILNA
21. KOLO
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADERABONA SPLIT - CB LATINO
  ZLATKO CELENTF.K. REDI - KUL
  ZRNO SOLISTAKLO MAAS
  VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆGANNICUS
  MILNADWS KIDAN ŽILE
  C.B. SEA WOLFHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  ZLATARIJA DVORNIKGARAŽA PUJANKE
22. KOLO
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  GARAŽA PUJANKEC.B. SEA WOLF
  MILNAVOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
  F.K. REDI - KULDWS KIDAN ŽILE
  GANNICUSZLATARIJA DVORNIK
  RABONA SPLIT - CB LATINOZRNO SOLI
  STAKLO MAASZLATKO CELENT
23. KOLO
  GANNICUSZLATKO CELENT
  RABONA SPLIT - CB LATINOSTAKLO MAAS
  VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆZRNO SOLI
  MILNAC.B. SEA WOLF
  ZLATARIJA DVORNIKL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  GARAŽA PUJANKEDWS KIDAN ŽILE
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEF.K. REDI - KUL
24. KOLO
  ZRNO SOLIMILNA
  F.K. REDI - KULZLATARIJA DVORNIK
  C.B. SEA WOLFDWS KIDAN ŽILE
  GARAŽA PUJANKEHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEZLATKO CELENT
  VOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆSTAKLO MAAS
  GANNICUSRABONA SPLIT - CB LATINO
25. KOLO
  F.K. REDI - KULVOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
  ZLATARIJA DVORNIKDWS KIDAN ŽILE
  STAKLO MAASGANNICUS
  ZRNO SOLIL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  RABONA SPLIT - CB LATINOGARAŽA PUJANKE
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEMILNA
  ZLATKO CELENTC.B. SEA WOLF
26. KOLO
  MILNAGANNICUS
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEZLATARIJA DVORNIK
  DWS KIDAN ŽILEZLATKO CELENT
  GARAŽA PUJANKEVOLE GRADELE - BMW SERVIS MARINIĆ
  STAKLO MAASL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  F.K. REDI - KULZRNO SOLI
  RABONA SPLIT - CB LATINOC.B. SEA WOLF