FavBet 1. LIGA

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:3 / 0 / 1
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja
Akumulirani kartoni / kazna3 akumulirana žuta kartona povlače automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

TABLICA FavBet 1. LIGA - 2021/2022
Više Plas Klub Uku Pob Ner Por Gol Kaz Bod Forma
1L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE15131172:21 (51)040PNPPI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman233111111111111           
bodovi369121518212427303334374040           
2STAKLO MAAS15102362:38 (24)032PIIPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman845544422222222           
bodovi14771013141720232626262932           
3DWS KIDAN ŽILE15101461:54 (7)031PPIPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman656655553543333           
bodovi14471010131619192225252831           
4HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1591558:44 (14)028INPPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman111478664666654           
bodovi369999121518181819222528           
5ZLATARIJA DVORNIK1583453:39 (14)027PNNPI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman222322346434445           
bodovi369101316161616192223242727           
6ZLATKO CELENT1575344:44 (0)026PPPPN
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman467989788777766           
bodovi344588111112131619222526           
7C.B. SEA WOLF1574457:46 (11)025INPIN
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman574233235355577           
bodovi347101114171717202021242425           
8F.K. REDI - KUL1553742:44 (-2)018PNIPI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman11138767999988888           
bodovi0036999910111415151818           
9RABONA SPLIT - FAUL BAR1543847:61 (-14)-114IIIIP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman889896877899999           
bodovi11256991212121212121215           
10GRM I TUNJ DAIKIN PEL 31526748:60 (-12)012NNNIP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman141113131310121212121111121210           
bodovi0111144456789912           
11K i R1525852:76 (-24)011INIII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman12911101011101110101010101011           
bodovi011223447101011111111           
12C.B. TRI GRACIE GANNICUS1524933:52 (-19)010NPPII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman61012111112131414141413111112           
bodovi111222222347101010           
13GARAŽA PUJANKE15231024:45 (-21)09IINIP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman121414141414141313131314141413           
bodovi000001145555669           
14MILNA15231053:82 (-29)09INNII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman101210121213111011111212131314           
bodovi001111477778999           
   STATISTIKA LIGE
Odigrano utakmica:105


Broj golova (po utakmici):685 (6.52)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   72 (4.8)
STAKLO MAAS   60 (4)
DWS KIDAN ŽILE   59 (3.93)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   56 (3.73)
C.B. SEA WOLF   54 (3.6)
MILNA   53 (3.53)
ZLATARIJA DVORNIK   53 (3.53)
K i R   52 (3.47)
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   46 (3.07)
RABONA SPLIT - FAUL BAR   45 (3)
ZLATKO CELENT   42 (2.8)
F.K. REDI - KUL   39 (2.6)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   32 (2.13)
GARAŽA PUJANKE   22 (1.47)


Broj golova P1 / P2:290 / 395


Postigli golova - 17ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 16JURICA ETEROVIĆ, MILNA


Postigli golova - 15FILIP BIUK, STAKLO MAAS
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT


Postigli golova - 14MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 13MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS


Postigli golova - 11SRĐAN GVOZDEN, K i R
DUJE KOCEIĆ, K i R


Postigli golova - 10RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
NIKOLA ZADRO, GRM I TUNJ DAIKIN PE
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 9MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN ARAR, GRM I TUNJ DAIKIN PE
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
IVAN LABETIĆ, MILNA
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE


Postigli golova - 8PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
DUJE GUDELJ, K i R
TONI LEGČEVIĆ, STAKLO MAAS
ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN


Postigli golova - 7MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN JURJEVIĆ, C.B. SEA WOLF
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
VINKO ROJE, RABONA SPLIT - FAUL
MARIN JURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO
MLADEN BAJAMIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE


Postigli golova - 6PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
STIPE ČAČIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
VICKO RADIĆ, MILNA
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
DEAN BANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
DINO VELEMIROVIĆ, K i R


Postigli golova - 5DINO PLAZIBAT, RABONA SPLIT - FAUL
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
IVAN MARTINAC, ZLATKO CELENT
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
TOMISLAV KASALO, K i R
KARLO MIHAIĆ, MILNA


Postigli golova - 4FILIP ĐEREK, GARAŽA PUJANKE
HRVOJE BARTULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
JURE ĆAVAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE


Postigli golova - 3IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, C.B. SEA WOLF
MARKO BOŠNJAK, ZLATKO CELENT
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA TERZIĆ, MILNA
MARKO ŠUNJIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MARIN ROMIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
JOSIP MAMIĆ, DWS KIDAN ŽILE
TONI MUŠURA, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MARIN JURJEVIĆ, K i R
DUJE BAČIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN DRAGIČEVIĆ, MILNA
FILIP BOGUT, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
LUKA GRUBIŠIĆ, C.B. SEA WOLF
ROKO MATULIĆ, MILNA
IGOR ŠULJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
DINO GRUBIŠIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA MIJOČ, L.C. M. PYTHON- TOLO
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
SINIŠA GUDELJ, K i R


Postigli golova - 2MISLAV KUSTURA, C.B. SEA WOLF
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
TOMISLAV BOROVAC, C.B. TRI GRACIE GANN
JOSIP BARBIR, GARAŽA PUJANKE
BRUNO KALAŠ, C.B. TRI GRACIE GANN
MARIN SUNARA, STAKLO MAAS
MARKO TROSKOT, C.B. TRI GRACIE GANN
JOSIP JURETIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
DUJE VLADOVIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
MARKO MLADIN, DWS KIDAN ŽILE
ALEN MARIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MARIN ORŠULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS
MARKO JURETA, K i R
JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
DOMAGOJ FRANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
LOVRE LUKIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
MATE ROIĆ, MILNA
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARKO KOŠTIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
FRANO KATIĆ, K i R
IVOR ŠULJIĆ, ZLATKO CELENT
IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE


Postigli golova - 1DARKO MARINOVIĆ, MILNA
ANTONIO TOLO, L.C. M. PYTHON- TOLO
EDO RADMILO, L.C. M. PYTHON- TOLO
PETAR RENDIĆ, MILNA
MISLAV MIŠIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVO JUKIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
IVAN GUDELJ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MATIJA PETAR SIMUNIĆ, F.K. REDI - KUL
IVAN TUSTONJIĆ, ZLATKO CELENT
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
JOSIP SIRIĆ, STAKLO MAAS
IVAN PRIMORAC, HERCEGOVAC VISOKO PO
STIPE VUJIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTONIO KULIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
ANTONIO BLAŽEVIĆ, STAKLO MAAS
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
JOSIP NIŽETIĆ, MILNA
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTONIO GRUBELIĆ, ZLATKO CELENT
LUKA ŠARAN, RABONA SPLIT - FAUL
ROZARIO ČOBANOV, GARAŽA PUJANKE
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
MATEO KLJUNAK, STAKLO MAAS
JAKOV DESPOTUŠIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
ŠIMUN BREKALO, F.K. REDI - KUL
TONI VUJIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
BRANKO BOSNIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
TONI RENDIĆ, C.B. SEA WOLF
DRAGAN DAMJANOVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARKO ČAGALJ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
IGOR ZLATAR, F.K. REDI - KUL
DUJE JAVORČIĆ, GARAŽA PUJANKE
RINO BILJAK, MILNA
MATE VRDOLJAK, F.K. REDI - KUL
MIŠO LONČAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARKO ŽUPANOVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
TEO PAJČIN, HERCEGOVAC VISOKO PO
LUKA AKRAP, MILNA
VJERAN STRNIŠA, F.K. REDI - KUL
IVAN KRSTULOVIĆ OPARA, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE BABIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
IVAN PALINIĆ, DWS KIDAN ŽILE
TONI MATULIĆ, MILNA
LUKA TOKIĆ, STAKLO MAAS
JAKOV ŠARIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN RIBIČIĆ, ZLATKO CELENT
DENIS KUZMANIĆ, F.K. REDI - KUL
MARIO SUNKO, C.B. TRI GRACIE GANN
ANTE ČONDIĆ, GARAŽA PUJANKE
FRANE JURČEVIĆ, K i R
JURE ALJINOVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE BOČINA, C.B. TRI GRACIE GANN
ANTE STIPIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN BATOVANJA, HERCEGOVAC VISOKO PO
ALEN ANTONIO SUNARA, STAKLO MAAS
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN KATUŠIĆ, RABONA SPLIT - FAUL


Broj crvenih kartona - udaljavanja:11 (0.1)
C.B. SEA WOLF   3 (0.2)
STAKLO MAAS   3 (0.2)
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   1 (0.07)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (0.07)
GARAŽA PUJANKE   1 (0.07)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (0.07)
DWS KIDAN ŽILE   1 (0.07)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1HRVOJE BARTULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN BABIĆ, C.B. SEA WOLF
BRANIMIR TOMIČIĆ, C.B. SEA WOLF
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
MARIN SUNARA, STAKLO MAAS
LUKA TOKIĆ, STAKLO MAAS
IVAN JELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF


Broj žutih kartona (po utakmici):159 (1.51)
DWS KIDAN ŽILE   17 (1.13)
RABONA SPLIT - FAUL BAR   17 (1.13)
ZLATARIJA DVORNIK   15 (1)
GARAŽA PUJANKE   12 (0.8)
STAKLO MAAS   11 (0.73)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   10 (0.67)
C.B. SEA WOLF   10 (0.67)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   9 (0.6)
F.K. REDI - KUL   8 (0.53)
ZLATKO CELENT   8 (0.53)
MILNA   8 (0.53)
K i R   7 (0.47)
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   7 (0.47)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   6 (0.4)
Žutih kartona - 4JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
Žutih kartona - 3MARIO PINTAR, C.B. TRI GRACIE GANN
TONI MUŠURA, GRM I TUNJ DAIKIN PE
VICKO RADIĆ, MILNA
MARINKO MARETIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
DINO VELEMIROVIĆ, K i R
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS
Žutih kartona - 2DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
IVAN JELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIN ROMIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
JOSIP NIŽETIĆ, MILNA
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
MISLAV KUSTURA, C.B. SEA WOLF
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
IVAN KATUŠIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE DUVNJAK, C.B. TRI GRACIE GANN
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN SUNARA, STAKLO MAAS
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
MARKO BOŠNJAK, ZLATKO CELENT
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
PETAR PULIĆ, GARAŽA PUJANKE
Žutih kartona - 1MARKO JURETA, K i R
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JOSIP MAMIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARIN ORŠULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MARKO BREKALO, F.K. REDI - KUL
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
MARIJO MIOČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN RADAN, L.C. M. PYTHON- TOLO
DANIEL BOTICA, GRM I TUNJ DAIKIN PE
ANTE STIPIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN MARTINAC, ZLATKO CELENT
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA TERZIĆ, MILNA
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DUJE BAČIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
MARIN BABIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTONIO JURETIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
JOŠKO ROGIĆ, K i R
IVAN DRAGIČEVIĆ, MILNA
MARKO GAŠPAR, ZLATKO CELENT
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IGOR ŠULJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
LUKA ŠARAN, RABONA SPLIT - FAUL
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
FRANE JURČEVIĆ, K i R
IVAN ARAR, GRM I TUNJ DAIKIN PE
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
ANTONIO GRUBELIĆ, ZLATKO CELENT
SRĐAN GVOZDEN, K i R
MIŠO LONČAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARKO ŠUNJIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
SLAVKO GRBAVAC, GARAŽA PUJANKE
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
LUKA MIJOČ, L.C. M. PYTHON- TOLO
DINO PLAZIBAT, RABONA SPLIT - FAUL
ANTE BOČINA, C.B. TRI GRACIE GANN
MARIN JURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE ŠEĆER, ZLATARIJA DVORNIK
TIN POCRNJIĆ, F.K. REDI - KUL
NIKO KUČER, F.K. REDI - KUL
IVAN BATOVANJA, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVICA JOZIĆ, STAKLO MAAS
IVAN JURJEVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
MARKO TROSKOT, C.B. TRI GRACIE GANN
TONI RENDIĆ, C.B. SEA WOLF
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
TONI LEGČEVIĆ, STAKLO MAAS
IVAN KRSTULOVIĆ OPARA, ZLATARIJA DVORNIK
KAZNE NA DATUM 22.01.2022.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE pravo nastupa 17.02.2022.
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE zabrana igranja još 1 utakmicu
VICKO RADIĆ, MILNA zabrana igranja još 1 utakmicu


ZAPISNICI FavBet 1. LIGA - 2021/2022
1. KOLO
13.09.2021.16:00ZLATKO CELENT3 : 2MILNA
16:55RABONA SPLIT - FAUL BAR3 : 3STAKLO MAAS
17:55GARAŽA PUJANKE1 : 3ZLATARIJA DVORNIK
18:50F.K. REDI - KUL1 : 2C.B. SEA WOLF
19:50K i R1 : 3L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
20:45DWS KIDAN ŽILE5 : 5C.B. TRI GRACIE GANNICUS
21:45HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE6 : 2GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3
STATISTIKA 1. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):38 (5.43)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   5
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   5
DWS KIDAN ŽILE   4
ZLATARIJA DVORNIK   3
ZLATKO CELENT   3
RABONA SPLIT - FAUL BAR   3
STAKLO MAAS   3
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   3
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   2
C.B. SEA WOLF   2
MILNA   2
GARAŽA PUJANKE   1
F.K. REDI - KUL   1
K i R   1


Broj golova P1 / P2:11 / 27


Postigli golova - 2MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
TOMISLAV BOROVAC, C.B. TRI GRACIE GANN
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, RABONA SPLIT - FAUL


Postigli golova - 1ANTE BOČINA, C.B. TRI GRACIE GANN
JURE ALJINOVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DUJE KOCEIĆ, K i R
DUJE VLADOVIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
DUJE BAČIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
ANTE BABIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MARKO KOŠTIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
NIKOLA ZADRO, GRM I TUNJ DAIKIN PE
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO
STIPE ČAČIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
LUKA TOKIĆ, STAKLO MAAS
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
IVAN MARTINAC, ZLATKO CELENT
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
DINO GRUBIŠIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN JURJEVIĆ, C.B. SEA WOLF
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF


Broj žutih kartona (po utakmici):9 (1.29)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
MILNA   1 (1)
RABONA SPLIT - FAUL BAR   1 (1)
ZLATKO CELENT   1 (1)
Žutih kartona - 1TONI RENDIĆ, C.B. SEA WOLF
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE ŠEĆER, ZLATARIJA DVORNIK
PETAR PULIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE STIPIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
ANTONIO GRUBELIĆ, ZLATKO CELENT
LUKA TERZIĆ, MILNA
2. KOLO
20.09.2021.16:00L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE1 : 0GARAŽA PUJANKE
16:55GRM I TUNJ DAIKIN PEL 33 : 3K i R
17:55C.B. SEA WOLF3 : 3ZLATKO CELENT
18:50ZLATARIJA DVORNIK4 : 2RABONA SPLIT - FAUL BAR
19:50MILNA3 : 4DWS KIDAN ŽILE
20:45C.B. TRI GRACIE GANNICUS0 : 3HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
21:45F.K. REDI - KUL1 : 3STAKLO MAAS
STATISTIKA 2. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):33 (4.71)
DWS KIDAN ŽILE   4
ZLATARIJA DVORNIK   4
MILNA   3
K i R   3
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   3
STAKLO MAAS   3
C.B. SEA WOLF   3
ZLATKO CELENT   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3
RABONA SPLIT - FAUL BAR   2
F.K. REDI - KUL   1
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1


Broj golova P1 / P2:14 / 19


Postigli golova - 2RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
DUJE KOCEIĆ, K i R


Postigli golova - 1ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
IVAN KRSTULOVIĆ OPARA, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA AKRAP, MILNA
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
VICKO RADIĆ, MILNA
TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
TEO PAJČIN, HERCEGOVAC VISOKO PO
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, C.B. SEA WOLF
TONI RENDIĆ, C.B. SEA WOLF
MARKO ČAGALJ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
TONI VUJIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
SRĐAN GVOZDEN, K i R
BRANKO BOSNIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MARKO BOŠNJAK, ZLATKO CELENT
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
IVAN JURJEVIĆ, C.B. SEA WOLF
VINKO ROJE, RABONA SPLIT - FAUL


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1HRVOJE BARTULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE


Broj žutih kartona (po utakmici):12 (1.71)
RABONA SPLIT - FAUL BAR   2 (2)
GARAŽA PUJANKE   2 (2)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
ZLATKO CELENT   1 (1)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
K i R   1 (1)
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
Žutih kartona - 1MARINKO MARETIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE BOČINA, C.B. TRI GRACIE GANN
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
MARKO BOŠNJAK, ZLATKO CELENT
PETAR PULIĆ, GARAŽA PUJANKE
MIŠO LONČAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
SRĐAN GVOZDEN, K i R
TONI MUŠURA, GRM I TUNJ DAIKIN PE
TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE
3. KOLO
27.09.2021.16:00C.B. TRI GRACIE GANNICUS1 : 4ZLATARIJA DVORNIK
16:55MILNA3 : 3RABONA SPLIT - FAUL BAR
17:55STAKLO MAAS5 : 2DWS KIDAN ŽILE
18:50GRM I TUNJ DAIKIN PEL 30 : 2L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
19:50F.K. REDI - KUL4 : 3K i R
20:45HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE5 : 1ZLATKO CELENT
21:45C.B. SEA WOLF5 : 0GARAŽA PUJANKE
STATISTIKA 3. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):36 (5.14)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   5
STAKLO MAAS   5
ZLATARIJA DVORNIK   4
C.B. SEA WOLF   4
K i R   3
RABONA SPLIT - FAUL BAR   3
MILNA   3
F.K. REDI - KUL   3
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   2
DWS KIDAN ŽILE   2
ZLATKO CELENT   1
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1


Broj golova P1 / P2:12 / 24


Postigli golova - 3FILIP BIUK, STAKLO MAAS
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO


Postigli golova - 2JURICA ETEROVIĆ, MILNA
TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE
SINIŠA GUDELJ, K i R
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 1IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
IGOR ŠULJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
MARKO ŽUPANOVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
LUKA MIJOČ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ROKO MATULIĆ, MILNA
JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DOMAGOJ FRANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
STIPE ČAČIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
FRANE JURČEVIĆ, K i R


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
STAKLO MAAS   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1MARIN SUNARA, STAKLO MAAS


Broj žutih kartona (po utakmici):7 (1)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   1 (1)
RABONA SPLIT - FAUL BAR   1 (1)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
Žutih kartona - 1LUKA MIJOČ, L.C. M. PYTHON- TOLO
TONI MUŠURA, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
4. KOLO
04.10.2021.16:55C.B. SEA WOLF6 : 5STAKLO MAAS
17:55MILNA3 : 6F.K. REDI - KUL
18:50RABONA SPLIT - FAUL BAR6 : 2GARAŽA PUJANKE
19:50C.B. TRI GRACIE GANNICUS3 : 3ZLATKO CELENT
20:45ZLATARIJA DVORNIK4 : 4K i R
21:45GRM I TUNJ DAIKIN PEL 31 : 5DWS KIDAN ŽILE
06.12.2021.17:25L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE6 : 1HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
STATISTIKA 4. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):54 (7.71)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   6
F.K. REDI - KUL   6
RABONA SPLIT - FAUL BAR   6
C.B. SEA WOLF   6
STAKLO MAAS   5
DWS KIDAN ŽILE   5
K i R   4
ZLATARIJA DVORNIK   4
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   3
MILNA   3
ZLATKO CELENT   2
GARAŽA PUJANKE   2
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   1
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1


Broj golova P1 / P2:28 / 26


Postigli golova - 3MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 2VINKO ROJE, RABONA SPLIT - FAUL
TOMISLAV KASALO, K i R
FRANO KATIĆ, K i R
DEAN BANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS
MARKO MLADIN, DWS KIDAN ŽILE
DINO PLAZIBAT, RABONA SPLIT - FAUL
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 1FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
LOVRE LUKIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
NIKOLA ZADRO, GRM I TUNJ DAIKIN PE
DRAGAN DAMJANOVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DUJE VLADOVIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE
LUKA TERZIĆ, MILNA
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
MIŠO LONČAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
FILIP BOGUT, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
VJERAN STRNIŠA, F.K. REDI - KUL
RINO BILJAK, MILNA
MATE VRDOLJAK, F.K. REDI - KUL
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, C.B. SEA WOLF
IVAN JURJEVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
STAKLO MAAS   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1LUKA TOKIĆ, STAKLO MAAS


Broj žutih kartona (po utakmici):15 (2.14)
GARAŽA PUJANKE   2 (2)
MILNA   2 (2)
C.B. SEA WOLF   2 (2)
STAKLO MAAS   2 (2)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
K i R   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
RABONA SPLIT - FAUL BAR   1 (1)
Žutih kartona - 1TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE
NIKO KUČER, F.K. REDI - KUL
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
DINO PLAZIBAT, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN JELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DINO VELEMIROVIĆ, K i R
JOSIP NIŽETIĆ, MILNA
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
5. KOLO
11.10.2021.16:00K i R3 : 4ZLATKO CELENT
16:55GARAŽA PUJANKE1 : 8F.K. REDI - KUL
17:55L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE9 : 2C.B. TRI GRACIE GANNICUS
18:50HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2 : 3DWS KIDAN ŽILE
19:50STAKLO MAAS8 : 6GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3
20:45MILNA0 : 5ZLATARIJA DVORNIK
21:45RABONA SPLIT - FAUL BAR1 : 1C.B. SEA WOLF
STATISTIKA 5. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):51 (7.29)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   9
STAKLO MAAS   8
F.K. REDI - KUL   7
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   6
ZLATARIJA DVORNIK   5
ZLATKO CELENT   4
DWS KIDAN ŽILE   3
K i R   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
C.B. SEA WOLF   1
RABONA SPLIT - FAUL BAR   1
GARAŽA PUJANKE   1
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1


Broj golova P1 / P2:27 / 24


Postigli golova - 4LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 3FILIP BIUK, STAKLO MAAS
MLADEN BAJAMIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE


Postigli golova - 2IVAN ARAR, GRM I TUNJ DAIKIN PE
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
TONI LEGČEVIĆ, STAKLO MAAS
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 1MARIN ROMIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
IVAN PALINIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARIN JURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
DINO GRUBIŠIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
HRVOJE BARTULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
LUKA MIJOČ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
DINO VELEMIROVIĆ, K i R
DUJE GUDELJ, K i R
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
MARIN JURJEVIĆ, K i R
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
BRUNO KALAŠ, C.B. TRI GRACIE GANN
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN MARTINAC, ZLATKO CELENT
MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
DUJE JAVORČIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
IGOR ZLATAR, F.K. REDI - KUL
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):7 (1)
RABONA SPLIT - FAUL BAR   2 (2)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1 (1)
ZLATKO CELENT   1 (1)
Žutih kartona - 1MARIN ROMIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS
MARIO PINTAR, C.B. TRI GRACIE GANN
IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
6. KOLO
18.10.2021.16:00RABONA SPLIT - FAUL BAR8 : 3HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
16:55ZLATARIJA DVORNIK9 : 4DWS KIDAN ŽILE
17:55C.B. TRI GRACIE GANNICUS0 : 2C.B. SEA WOLF
18:50STAKLO MAAS7 : 4MILNA
19:50GRM I TUNJ DAIKIN PEL 33 : 2F.K. REDI - KUL
20:45K i R2 : 2GARAŽA PUJANKE
21:45L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE8 : 1ZLATKO CELENT
STATISTIKA 6. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):55 (7.86)
ZLATARIJA DVORNIK   9
RABONA SPLIT - FAUL BAR   8
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   8
STAKLO MAAS   7
MILNA   4
DWS KIDAN ŽILE   4
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   3
GARAŽA PUJANKE   2
F.K. REDI - KUL   2
K i R   2
C.B. SEA WOLF   2
ZLATKO CELENT   1


Broj golova P1 / P2:25 / 30


Postigli golova - 4MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 3ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
TONI LEGČEVIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 2IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
HRVOJE BARTULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
DINO PLAZIBAT, RABONA SPLIT - FAUL
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE


Postigli golova - 1STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE
DUJE GUDELJ, K i R
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
DUJE KOCEIĆ, K i R
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
JURE ĆAVAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE STIPIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
LUKA MIJOČ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
KARLO MIHAIĆ, MILNA
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
DINO GRUBIŠIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN BATOVANJA, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN JURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
LUKA TERZIĆ, MILNA
MARIN SUNARA, STAKLO MAAS
LOVRE LUKIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
STIPE ČAČIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
NIKOLA ZADRO, GRM I TUNJ DAIKIN PE


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO


Broj žutih kartona (po utakmici):7 (1)
ZLATARIJA DVORNIK   2 (2)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
K i R   1 (1)
MILNA   1 (1)
RABONA SPLIT - FAUL BAR   1 (1)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
Žutih kartona - 1DINO VELEMIROVIĆ, K i R
SLAVKO GRBAVAC, GARAŽA PUJANKE
VICKO RADIĆ, MILNA
MARIN JURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARINKO MARETIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
7. KOLO
25.10.2021.16:55F.K. REDI - KUL3 : 7L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
17:55HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE5 : 4GARAŽA PUJANKE
18:50MILNA4 : 2C.B. TRI GRACIE GANNICUS
19:50DWS KIDAN ŽILE5 : 4RABONA SPLIT - FAUL BAR
20:45GRM I TUNJ DAIKIN PEL 32 : 4C.B. SEA WOLF
21:45ZLATKO CELENT3 : 2ZLATARIJA DVORNIK
06.12.2021.16:30STAKLO MAAS2 : 2K i R
STATISTIKA 7. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):48 (6.86)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   7
DWS KIDAN ŽILE   5
RABONA SPLIT - FAUL BAR   4
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   4
C.B. SEA WOLF   4
MILNA   4
GARAŽA PUJANKE   4
ZLATKO CELENT   3
F.K. REDI - KUL   3
ZLATARIJA DVORNIK   2
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   2
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   2
K i R   2
STAKLO MAAS   2


Broj golova P1 / P2:24 / 24


Postigli golova - 3IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 2DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
FILIP ĐEREK, GARAŽA PUJANKE
MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT


Postigli golova - 1ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
IVAN JURJEVIĆ, C.B. SEA WOLF
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
NIKOLA ZADRO, GRM I TUNJ DAIKIN PE
IVAN ARAR, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MARIN ROMIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARKO TROSKOT, C.B. TRI GRACIE GANN
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
JURE ĆAVAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
ŠIMUN BREKALO, F.K. REDI - KUL
DUJE GUDELJ, K i R
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
SRĐAN GVOZDEN, K i R
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
ALEN ANTONIO SUNARA, STAKLO MAAS
DEAN BANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
JOSIP BARBIR, GARAŽA PUJANKE
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE ČONDIĆ, GARAŽA PUJANKE
IVAN LABETIĆ, MILNA


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):15 (2.14)
DWS KIDAN ŽILE   4 (4)
RABONA SPLIT - FAUL BAR   3 (3)
ZLATKO CELENT   2 (2)
ZLATARIJA DVORNIK   2 (2)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1 (1)
Žutih kartona - 1IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
MARKO ŠUNJIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MARKO BOŠNJAK, ZLATKO CELENT
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
MARIN ROMIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
MARINKO MARETIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
ANTE DUVNJAK, C.B. TRI GRACIE GANN
TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
IVAN KATUŠIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
8. KOLO
08.11.2021.16:00GRM I TUNJ DAIKIN PEL 32 : 3RABONA SPLIT - FAUL BAR
16:55C.B. TRI GRACIE GANNICUS1 : 3GARAŽA PUJANKE
17:55ZLATKO CELENT0 : 4STAKLO MAAS
18:50L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE4 : 2ZLATARIJA DVORNIK
19:50C.B. SEA WOLF3 : 7HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
20:45F.K. REDI - KUL3 : 5DWS KIDAN ŽILE
21:45MILNA11 : 7K i R
STATISTIKA 8. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):52 (7.43)
MILNA   11
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   7
K i R   7
DWS KIDAN ŽILE   5
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   4
GARAŽA PUJANKE   3
C.B. SEA WOLF   3
STAKLO MAAS   3
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   2
ZLATARIJA DVORNIK   2
RABONA SPLIT - FAUL BAR   2
F.K. REDI - KUL   2
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1


Broj golova P1 / P2:25 / 27


Postigli golova - 3MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE
IVAN LABETIĆ, MILNA


Postigli golova - 2MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
KARLO MIHAIĆ, MILNA
DUJE KOCEIĆ, K i R
MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN JURJEVIĆ, K i R
DINO VELEMIROVIĆ, K i R
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE


Postigli golova - 1IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
SINIŠA GUDELJ, K i R
VICKO RADIĆ, MILNA
ROKO MATULIĆ, MILNA
TONI MATULIĆ, MILNA
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
MATE ROIĆ, MILNA
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
FILIP ĐEREK, GARAŽA PUJANKE
DUJE BAČIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
TONI MUŠURA, GRM I TUNJ DAIKIN PE
STIPE ČAČIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
MLADEN BAJAMIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
IGOR ŠULJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1MARIN BABIĆ, C.B. SEA WOLF


Broj žutih kartona (po utakmici):13 (1.86)
STAKLO MAAS   3 (3)
RABONA SPLIT - FAUL BAR   2 (2)
ZLATARIJA DVORNIK   2 (2)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   2 (2)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
Žutih kartona - 1IVAN KRSTULOVIĆ OPARA, ZLATARIJA DVORNIK
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN JURJEVIĆ, C.B. SEA WOLF
TIN POCRNJIĆ, F.K. REDI - KUL
TONI LEGČEVIĆ, STAKLO MAAS
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
MARKO TROSKOT, C.B. TRI GRACIE GANN
MARIO PINTAR, C.B. TRI GRACIE GANN
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
9. KOLO
15.11.2021.16:00DWS KIDAN ŽILE5 : 3C.B. SEA WOLF
16:55HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE5 : 2MILNA
17:55RABONA SPLIT - FAUL BAR1 : 6L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
18:50ZLATKO CELENT1 : 1F.K. REDI - KUL
19:50ZLATARIJA DVORNIK2 : 4STAKLO MAAS
20:45GARAŽA PUJANKE2 : 2GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3
21:45K i R3 : 2C.B. TRI GRACIE GANNICUS
STATISTIKA 9. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):39 (5.57)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   6
DWS KIDAN ŽILE   5
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   5
STAKLO MAAS   4
K i R   3
C.B. SEA WOLF   3
GARAŽA PUJANKE   2
ZLATARIJA DVORNIK   2
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   2
MILNA   2
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   2
F.K. REDI - KUL   1
RABONA SPLIT - FAUL BAR   1
ZLATKO CELENT   1


Broj golova P1 / P2:19 / 20


Postigli golova - 2ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
TONI LEGČEVIĆ, STAKLO MAAS
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 1STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
MARIN ORŠULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVAN ARAR, GRM I TUNJ DAIKIN PE
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
MARIO SUNKO, C.B. TRI GRACIE GANN
SRĐAN GVOZDEN, K i R
BRUNO KALAŠ, C.B. TRI GRACIE GANN
MARKO JURETA, K i R
TOMISLAV KASALO, K i R
IVAN RIBIČIĆ, ZLATKO CELENT
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
JAKOV ŠARIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN LABETIĆ, MILNA
STIPE ČAČIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.29)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1BRANIMIR TOMIČIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN JELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Broj žutih kartona (po utakmici):12 (1.71)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
STAKLO MAAS   2 (2)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
K i R   1 (1)
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   1 (1)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
Žutih kartona - 1MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN ARAR, GRM I TUNJ DAIKIN PE
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
FRANE JURČEVIĆ, K i R
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
IVICA JOZIĆ, STAKLO MAAS
IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MISLAV KUSTURA, C.B. SEA WOLF
IVAN BATOVANJA, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
10. KOLO
22.11.2021.16:00F.K. REDI - KUL2 : 2C.B. TRI GRACIE GANNICUS
16:55ZLATKO CELENT4 : 4GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3
17:55K i R7 : 4RABONA SPLIT - FAUL BAR
18:50GARAŽA PUJANKE1 : 2STAKLO MAAS
19:50HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2 : 3ZLATARIJA DVORNIK
20:45C.B. SEA WOLF7 : 3MILNA
21:45DWS KIDAN ŽILE2 : 3L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
STATISTIKA 10. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):44 (6.29)
K i R   7
C.B. SEA WOLF   6
ZLATKO CELENT   4
RABONA SPLIT - FAUL BAR   4
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   4
ZLATARIJA DVORNIK   3
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   3
MILNA   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
F.K. REDI - KUL   2
STAKLO MAAS   2
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   2
DWS KIDAN ŽILE   1
GARAŽA PUJANKE   1


Broj golova P1 / P2:22 / 22


Postigli golova - 2PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
DUJE KOCEIĆ, K i R
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
SRĐAN GVOZDEN, K i R
ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
IVAN LABETIĆ, MILNA


Postigli golova - 1MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
KARLO MIHAIĆ, MILNA
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
JURE ĆAVAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
EDO RADMILO, L.C. M. PYTHON- TOLO
LUKA GRUBIŠIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
MISLAV KUSTURA, C.B. SEA WOLF
IVAN KATUŠIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN ARAR, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
TONI MUŠURA, GRM I TUNJ DAIKIN PE
IVAN MARTINAC, ZLATKO CELENT
DENIS KUZMANIĆ, F.K. REDI - KUL
NIKOLA ZADRO, GRM I TUNJ DAIKIN PE
HRVOJE BARTULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
VINKO ROJE, RABONA SPLIT - FAUL
FILIP ĐEREK, GARAŽA PUJANKE
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
DINO VELEMIROVIĆ, K i R
MARKO JURETA, K i R
DUJE GUDELJ, K i R
MARIN SUNARA, STAKLO MAAS


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):14 (2)
GARAŽA PUJANKE   2 (2)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
F.K. REDI - KUL   2 (2)
RABONA SPLIT - FAUL BAR   2 (2)
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   2 (2)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
ZLATKO CELENT   1 (1)
K i R   1 (1)
Žutih kartona - 1IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN KATUŠIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
DANIEL BOTICA, GRM I TUNJ DAIKIN PE
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
TONI MUŠURA, GRM I TUNJ DAIKIN PE
IVAN MARTINAC, ZLATKO CELENT
DINO VELEMIROVIĆ, K i R
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
11. KOLO
29.11.2021.16:00MILNA2 : 10L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
16:55C.B. SEA WOLF2 : 5ZLATARIJA DVORNIK
17:55DWS KIDAN ŽILE6 : 5K i R
18:50C.B. TRI GRACIE GANNICUS3 : 3GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3
19:50ZLATKO CELENT2 : 1GARAŽA PUJANKE
20:45RABONA SPLIT - FAUL BAR0 : 4F.K. REDI - KUL
21:45STAKLO MAAS4 : 2HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
STATISTIKA 11. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):49 (7)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   10
DWS KIDAN ŽILE   6
ZLATARIJA DVORNIK   5
K i R   5
F.K. REDI - KUL   4
STAKLO MAAS   4
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   3
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   3
MILNA   2
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
C.B. SEA WOLF   2
ZLATKO CELENT   2
GARAŽA PUJANKE   1


Broj golova P1 / P2:22 / 27


Postigli golova - 3MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 2ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
SRĐAN GVOZDEN, K i R
JOSIP MAMIĆ, DWS KIDAN ŽILE
NIKOLA ZADRO, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DUJE GUDELJ, K i R
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 1IVAN MARTINAC, ZLATKO CELENT
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
MARKO BOŠNJAK, ZLATKO CELENT
JAKOV DESPOTUŠIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
JURE ĆAVAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
DARKO MARINOVIĆ, MILNA
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
MARIN ORŠULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIN JURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
TOMISLAV KASALO, K i R
PETAR RENDIĆ, MILNA
DOMAGOJ FRANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTONIO TOLO, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):15 (2.14)
DWS KIDAN ŽILE   3 (3)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   2 (2)
ZLATARIJA DVORNIK   2 (2)
RABONA SPLIT - FAUL BAR   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
ZLATKO CELENT   1 (1)
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
K i R   1 (1)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
Žutih kartona - 1ANTE DUVNJAK, C.B. TRI GRACIE GANN
MARIO PINTAR, C.B. TRI GRACIE GANN
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARKO BREKALO, F.K. REDI - KUL
MARIN ORŠULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
JOSIP MAMIĆ, DWS KIDAN ŽILE
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIJO MIOČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MISLAV KUSTURA, C.B. SEA WOLF
MARKO JURETA, K i R
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
IVAN RADAN, L.C. M. PYTHON- TOLO
12. KOLO
13.12.2021.16:00GARAŽA PUJANKE1 : 2DWS KIDAN ŽILE
16:55STAKLO MAAS2 : 5C.B. TRI GRACIE GANNICUS
17:55GRM I TUNJ DAIKIN PEL 36 : 6MILNA
18:50K i R3 : 3HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
19:50ZLATARIJA DVORNIK1 : 1F.K. REDI - KUL
20:45ZLATKO CELENT5 : 1RABONA SPLIT - FAUL BAR
03.01.2022.19:20L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE2 : 2C.B. SEA WOLF
STATISTIKA 12. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):38 (5.43)
MILNA   6
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   5
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   5
ZLATKO CELENT   5
K i R   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3
DWS KIDAN ŽILE   2
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   2
STAKLO MAAS   2
C.B. SEA WOLF   2
ZLATARIJA DVORNIK   1
RABONA SPLIT - FAUL BAR   1
F.K. REDI - KUL   1


Broj golova P1 / P2:11 / 27


Postigli golova - 3NIKOLA ZADRO, GRM I TUNJ DAIKIN PE
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN


Postigli golova - 2IVAN LABETIĆ, MILNA
IVAN DRAGIČEVIĆ, MILNA
FILIP BIUK, STAKLO MAAS


Postigli golova - 1LUKA GRUBIŠIĆ, C.B. SEA WOLF
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, C.B. SEA WOLF
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN JURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
SRĐAN GVOZDEN, K i R
VINKO ROJE, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN MARTINAC, ZLATKO CELENT
ANTONIO GRUBELIĆ, ZLATKO CELENT
IGOR ŠULJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP NIŽETIĆ, MILNA
DEAN BANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
JOSIP JURETIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARKO ŠUNJIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
ROKO MATULIĆ, MILNA
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP MAMIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DUJE GUDELJ, K i R
MLADEN BAJAMIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
DINO VELEMIROVIĆ, K i R


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.29)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE


Broj žutih kartona (po utakmici):10 (1.43)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
MILNA   1 (1)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
Žutih kartona - 1JOSIP NIŽETIĆ, MILNA
IGOR ŠULJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
13. KOLO
20.12.2021.16:00HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4 : 2F.K. REDI - KUL
16:55K i R5 : 11C.B. SEA WOLF
17:55ZLATARIJA DVORNIK3 : 3GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3
18:50DWS KIDAN ŽILE2 : 5ZLATKO CELENT
19:50RABONA SPLIT - FAUL BAR2 : 6C.B. TRI GRACIE GANNICUS
20:45L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE2 : 1STAKLO MAAS
21:45GARAŽA PUJANKE4 : 4MILNA
STATISTIKA 13. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):51 (7.29)
C.B. SEA WOLF   10
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   6
K i R   5
MILNA   4
ZLATKO CELENT   4
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   4
GARAŽA PUJANKE   3
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   3
ZLATARIJA DVORNIK   3
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   2
DWS KIDAN ŽILE   2
F.K. REDI - KUL   2
RABONA SPLIT - FAUL BAR   2
STAKLO MAAS   1


Broj golova P1 / P2:19 / 32


Postigli golova - 3DUJE KOCEIĆ, K i R
IVAN JURJEVIĆ, C.B. SEA WOLF
VICKO RADIĆ, MILNA


Postigli golova - 2IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARKO ŠUNJIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
DEAN BANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 1LUKA ŠARAN, RABONA SPLIT - FAUL
MARIN ROMIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
JOSIP BARBIR, GARAŽA PUJANKE
KARLO MIHAIĆ, MILNA
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
ROZARIO ČOBANOV, GARAŽA PUJANKE
DUJE BAČIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
MATEO KLJUNAK, STAKLO MAAS
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO
JOSIP JURETIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
MISLAV MIŠIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
SRĐAN GVOZDEN, K i R
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
MISLAV KUSTURA, C.B. SEA WOLF
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
MARIN JURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MLADEN BAJAMIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
TOMISLAV KASALO, K i R
MARKO BOŠNJAK, ZLATKO CELENT


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
STAKLO MAAS   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS


Broj žutih kartona (po utakmici):9 (1.29)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   3 (3)
MILNA   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
RABONA SPLIT - FAUL BAR   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
Žutih kartona - 1MILAN DRUŽIJANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
VICKO RADIĆ, MILNA
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO
LUKA ŠARAN, RABONA SPLIT - FAUL
MARIN SUNARA, STAKLO MAAS
14. KOLO
10.01.2022.16:55MILNA2 : 6ZLATKO CELENT
17:55ZLATARIJA DVORNIK2 : 1GARAŽA PUJANKE
18:50C.B. SEA WOLF3 : 4F.K. REDI - KUL
19:50L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE9 : 2K i R
20:45C.B. TRI GRACIE GANNICUS1 : 4DWS KIDAN ŽILE
21:45GRM I TUNJ DAIKIN PEL 33 : 7HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
20.01.2022.20:45STAKLO MAAS6 : 2RABONA SPLIT - FAUL BAR
STATISTIKA 14. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):51 (7.29)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   9
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   7
ZLATKO CELENT   6
STAKLO MAAS   6
F.K. REDI - KUL   4
DWS KIDAN ŽILE   4
C.B. SEA WOLF   3
RABONA SPLIT - FAUL BAR   2
MILNA   2
K i R   2
ZLATARIJA DVORNIK   2
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   2
GARAŽA PUJANKE   1
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1


Broj golova P1 / P2:16 / 35


Postigli golova - 3ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
MIJO MIŠERDA, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 2ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
FILIP BOGUT, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVOR ŠULJIĆ, ZLATKO CELENT
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
JURICA ETEROVIĆ, MILNA


Postigli golova - 1LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
SRĐAN GVOZDEN, K i R
DINO VELEMIROVIĆ, K i R
IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARKO KOŠTIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN ARAR, GRM I TUNJ DAIKIN PE
TONI MUŠURA, GRM I TUNJ DAIKIN PE
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
MARKO TROSKOT, C.B. TRI GRACIE GANN
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
ANTONIO BLAŽEVIĆ, STAKLO MAAS
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
TONI LEGČEVIĆ, STAKLO MAAS
ANTONIO KULIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
VINKO ROJE, RABONA SPLIT - FAUL
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
LUKA GRUBIŠIĆ, C.B. SEA WOLF
MATIJA PETAR SIMUNIĆ, F.K. REDI - KUL
IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):5 (0.71)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   2 (2)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
Žutih kartona - 1ANTONIO JURETIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
DUJE BAČIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
MARIN BABIĆ, C.B. SEA WOLF
15. KOLO
17.01.2022.16:00GARAŽA PUJANKE1 : 0L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
16:55K i R2 : 8GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3
17:55ZLATKO CELENT3 : 3C.B. SEA WOLF
18:50RABONA SPLIT - FAUL BAR7 : 4ZLATARIJA DVORNIK
19:50DWS KIDAN ŽILE7 : 4MILNA
20:45HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3 : 0C.B. TRI GRACIE GANNICUS
21:45STAKLO MAAS6 : 0F.K. REDI - KUL
STATISTIKA 15. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):46 (6.57)
GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3   8
DWS KIDAN ŽILE   7
RABONA SPLIT - FAUL BAR   6
STAKLO MAAS   5
MILNA   4
ZLATARIJA DVORNIK   4
ZLATKO CELENT   3
C.B. SEA WOLF   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3
K i R   2
GARAŽA PUJANKE   1


Broj golova P1 / P2:15 / 31


Postigli golova - 3IVAN ARAR, GRM I TUNJ DAIKIN PE


Postigli golova - 2IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
PETAR PETRANIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
TONI KLAPEŽ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
MARIN JURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ALEN MARIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE


Postigli golova - 1STIPE VUJIĆ, DWS KIDAN ŽILE
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
MATE ROIĆ, MILNA
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
IVAN DRAGIČEVIĆ, MILNA
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP SIRIĆ, STAKLO MAAS
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
IVAN PRIMORAC, HERCEGOVAC VISOKO PO
MLADEN BAJAMIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
VICKO RADIĆ, MILNA
STIPE ČAČIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
JOŠKO TOLIĆ, RABONA SPLIT - FAUL
IVAN TUSTONJIĆ, ZLATKO CELENT
IVO JUKIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
VINKO ROJE, RABONA SPLIT - FAUL
DUJE GUDELJ, K i R
LUKA TERZIĆ, MILNA
MARIJO ŠKOKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DINO PLAZIBAT, RABONA SPLIT - FAUL
TONI MEŠIN, GARAŽA PUJANKE
IVAN GUDELJ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
SRĐAN GVOZDEN, K i R


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):9 (1.29)
MILNA   2 (2)
ZLATARIJA DVORNIK   2 (2)
STAKLO MAAS   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
K i R   1 (1)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
ZLATKO CELENT   1 (1)
Žutih kartona - 1IVAN DRAGIČEVIĆ, MILNA
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN SUNARA, STAKLO MAAS
VICKO RADIĆ, MILNA
IVAN JELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JOŠKO ROGIĆ, K i R
MARKO GAŠPAR, ZLATKO CELENT
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
16. KOLO
24.01.2022.16:00ZLATARIJA DVORNIKC.B. TRI GRACIE GANNICUS
16:55RABONA SPLIT - FAUL BARMILNA
17:55DWS KIDAN ŽILESTAKLO MAAS
18:50L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEGRM I TUNJ DAIKIN PEL 3
19:50K i RF.K. REDI - KUL
20:45ZLATKO CELENTHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
21:45GARAŽA PUJANKEC.B. SEA WOLF
17. KOLO
  DWS KIDAN ŽILEGRM I TUNJ DAIKIN PEL 3
  K i RZLATARIJA DVORNIK
  ZLATKO CELENTC.B. TRI GRACIE GANNICUS
  GARAŽA PUJANKERABONA SPLIT - FAUL BAR
  F.K. REDI - KULMILNA
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  STAKLO MAASC.B. SEA WOLF
18. KOLO
  C.B. SEA WOLFRABONA SPLIT - FAUL BAR
  ZLATARIJA DVORNIKMILNA
  GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3STAKLO MAAS
  DWS KIDAN ŽILEHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  F.K. REDI - KULGARAŽA PUJANKE
  ZLATKO CELENTK i R
19. KOLO
  ZLATKO CELENTL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  GARAŽA PUJANKEK i R
  F.K. REDI - KULGRM I TUNJ DAIKIN PEL 3
  MILNASTAKLO MAAS
  C.B. SEA WOLFC.B. TRI GRACIE GANNICUS
  DWS KIDAN ŽILEZLATARIJA DVORNIK
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJERABONA SPLIT - FAUL BAR
20. KOLO
  ZLATARIJA DVORNIKZLATKO CELENT
  C.B. SEA WOLFGRM I TUNJ DAIKIN PEL 3
  RABONA SPLIT - FAUL BARDWS KIDAN ŽILE
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSMILNA
  GARAŽA PUJANKEHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEF.K. REDI - KUL
  K i RSTAKLO MAAS
21. KOLO
  K i RMILNA
  DWS KIDAN ŽILEF.K. REDI - KUL
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEC.B. SEA WOLF
  ZLATARIJA DVORNIKL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  STAKLO MAASZLATKO CELENT
  GARAŽA PUJANKEC.B. TRI GRACIE GANNICUS
  RABONA SPLIT - FAUL BARGRM I TUNJ DAIKIN PEL 3
22. KOLO
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSK i R
  GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3GARAŽA PUJANKE
  STAKLO MAASZLATARIJA DVORNIK
  F.K. REDI - KULZLATKO CELENT
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADERABONA SPLIT - FAUL BAR
  MILNAHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  C.B. SEA WOLFDWS KIDAN ŽILE
23. KOLO
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEDWS KIDAN ŽILE
  MILNAC.B. SEA WOLF
  ZLATARIJA DVORNIKHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  STAKLO MAASGARAŽA PUJANKE
  RABONA SPLIT - FAUL BARK i R
  GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3ZLATKO CELENT
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSF.K. REDI - KUL
24. KOLO
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJESTAKLO MAAS
  F.K. REDI - KULRABONA SPLIT - FAUL BAR
  GARAŽA PUJANKEZLATKO CELENT
  GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3C.B. TRI GRACIE GANNICUS
  K i RDWS KIDAN ŽILE
  ZLATARIJA DVORNIKC.B. SEA WOLF
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEMILNA
25. KOLO
  F.K. REDI - KULZLATARIJA DVORNIK
  RABONA SPLIT - FAUL BARZLATKO CELENT
  C.B. SEA WOLFL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEK i R
  MILNAGRM I TUNJ DAIKIN PEL 3
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSSTAKLO MAAS
  DWS KIDAN ŽILEGARAŽA PUJANKE
26. KOLO
  STAKLO MAASL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSRABONA SPLIT - FAUL BAR
  ZLATKO CELENTDWS KIDAN ŽILE
  GRM I TUNJ DAIKIN PEL 3ZLATARIJA DVORNIK
  C.B. SEA WOLFK i R
  F.K. REDI - KULHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  MILNAGARAŽA PUJANKE