23.04.1976.
Više
2018/2019
3. LIGA, MNK ŠOLTA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2618.05.2019.SAMO ZABAVA1:5      
2427.04.2019.OLIVA4:1   1  
2313.04.2019.CANICULA2:2      
2131.03.2019.PV JAPIRKO3:1      
1115.12.2018.OLIVA1:2      
10V08.12.2018.CANICULA0:5      
9V01.12.2018.HOPS SPLIT1:1      
8V24.11.2018.PV JAPIRKO4:3      
7V19.11.2018.MIJO I DRUGOVI0:7      
6V11.11.2018.F.C. UNITED0:5      
3V17.11.2018.MEFST1:5      
          
  UKUPNO 11 NASTUPA (6 V)    1  
2015/2016
3. LIGA, MNK ŠOLTA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2628.05.2016.C.B. SHPITZA SOLIN6:5      
24V30.04.2016.GANNICUS1:5      
2216.04.2016.SIERRA LEONE0:3      
21V09.04.2016.OXA TISAK5:5      
11V19.12.2015.GANNICUS6:2      
10V05.12.2015.CONTY3:4      
9V28.11.2015.SIERRA LEONE1:1      
7V14.11.2015.MIJO I DRUGOVI3:2      
5V24.10.2015.CARGO CARE2:3      
4V01.12.2015.MALA KAVANA4:1      
3V10.10.2015.KACUNAR2:4      
          
  UKUPNO 11 NASTUPA (9 V)       
2014/2015
3. LIGA, MNK ŠOLTA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2623.05.2015.KACUNAR GRAĐEVNO ZEC4:1      
2516.05.2015.SIERRA LEONE7:2      
2409.05.2015.STAKLO MAAS4:8      
22V25.04.2015.F.C. KAVANA CLUB2:7      
21V11.04.2015.PIVNICA KARLO0:3      
2028.03.2015.ANTIPIROS3:2      
19V14.03.2015.EL CLASICO3:4      
18V07.03.2015.ANDORA2:4      
17V28.02.2015.VOLE GRADELE1:2      
1621.02.2015.IL VICTUM2:11  1   
15V21.03.2015.BILI 93:5      
14V31.01.2015.MALA KAVANA2:2      
13V24.01.2015.KACUNAR GRAĐEVNO ZEC1:5      
12V17.01.2015.SIERRA LEONE8:1      
11V10.01.2015.STAKLO MAAS3:5      
10V20.12.2014.MIJO I DRUGOVI1:4      
9V06.12.2014.F.C. KAVANA CLUB3:4      
8V29.11.2014.PIVNICA KARLO5:2      
7V15.11.2014.ANTIPIROS5:1      
6V08.11.2014.EL CLASICO3:4      
5V25.10.2014.ANDORA2:5      
4V18.10.2014.VOLE GRADELE4:2      
3V11.10.2014.IL VICTUM2:1      
1V20.09.2014.MALA KAVANA5:3      
          
  UKUPNO 24 NASTUPA (19 V)   1   
LIGA KUP, MNK ŠOLTA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V11.01.2015.GARAŽA PUJANKE6:4      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2013/2014
3. LIGA, MNK ŠOLTA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V11.05.2014.GRADSKA6:8      
24V12.04.2014.MERTOJAK1:5      
23V05.04.2014.UDRUGA BOĆARA BRANITELJA4:3      
22V29.03.2014.ANTIPIROS3:7      
2115.03.2014.MILNA0:6      
20V08.03.2014.ANDORA2:2      
19V22.02.2014.KACUNAR1:0      
18V15.02.2014.F.C. KAVANA CLUB4:2      
17V08.02.2014.BILI 96:6      
16V01.02.2014.MNK BOL3:4      
15V30.01.2014.BRODOSPLIT0:4      
14V18.01.2014.PISMON ZVATI2:2      
13V11.01.2014.GRADSKA3:4      
12V21.12.2013.LOBBY BAR SPLIT2:4      
11V16.12.2013.MERTOJAK1:3      
10V14.12.2013.UDRUGA BOĆARA BRANITELJA6:5      
9V07.12.2013.ANTIPIROS2:3      
830.11.2013.MILNA5:2      
7V23.11.2013.ANDORA2:4      
6V16.11.2013.KACUNAR3:3      
5V26.10.2013.F.C. KAVANA CLUB3:1      
4V19.10.2013.BILI 94:4      
3V05.10.2013.MNK BOL8:3      
2V28.09.2013.BRODOSPLIT1:8      
1V21.09.2013.PISMON ZVATI3:0      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (23 V)       
LIGA KUP, MNK ŠOLTA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
326.04.2014.D.D.K. LOKVE3:4      
1V24.03.2014.MERTOJAK2:4      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (1 V)       
2012/2013
3. LIGA, MNK ŠOLTA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
20V16.03.2013.MASLINICA5:3     1
19V09.03.2013.BATERIJA0:2      
18V02.03.2013.KACUNAR3:5      
17V23.02.2013.BILI 95:5      
16V16.02.2013.LOBBY BAR SPLIT0:2      
15V09.02.2013.PISMON ZVATI2:2      
14V02.02.2013.GRM I TUNJ2:1      
1326.01.2013.GRM I TUNJ2:1      
12V12.01.2013.ANDORA1:4      
11V15.12.2012.NEGRO SPINUT5:2      
10V08.12.2012.STANO-UPRAVA - GRADSKA6:4      
9V01.12.2012.MERTOJAK0:2      
8V24.11.2012.AS KUPA2:3      
7V17.11.2012.MASLINICA1:1      
6V03.11.2012.BATERIJA5:2      
5V20.10.2012.KACUNAR2:1      
4V13.10.2012.BILI 94:1      
3V06.10.2012.LOBBY BAR SPLIT2:3      
2V29.09.2012.PISMON ZVATI1:2      
1V22.09.2012.GRM I TUNJ1:3      
          
  UKUPNO 20 NASTUPA (19 V)      1
2011/2012
4. LIGA, MNK ŠOLTA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V20.05.2012.OPS SPLIT5:3      
25V13.05.2012.JACK DANIELS6:1      
22V22.04.2012.KACUNAR2:0      
21V15.04.2012.ANDORA4:3      
20V01.04.2012.FAST FOOD MALA KUĆA SPINUT1:0      
19V25.03.2012.MERTOJAK3:1      
18V11.03.2012.MNK ETIRI3:2      
17V04.03.2012.TRŠĆANSKA3:0      
16V26.02.2012.BILI AS4:5      
15V19.02.2012.LE MERIDIEN LAV7:1      
14V29.01.2012.G.T. TRADE3:4      
13V15.01.2012.OPS SPLIT2:3      
12V08.01.2012.JACK DANIELS2:2      
11V18.12.2011.ERICSSON NIKOLA TESLA4:2      
10V11.12.2011.MILNA1:1      
8V20.11.2011.ANDORA3:0      
7V06.11.2011.FAST FOOD MALA KUĆA SPINUT2:2      
6V30.10.2011.MERTOJAK5:2      
5V23.10.2011.MNK ETIRI2:5      
4V09.10.2011.TRŠĆANSKA1:0      
3V02.10.2011.BILI AS2:1      
2V25.09.2011.LE MERIDIEN LAV0:1      
1V18.09.2011.G.T. TRADE1:5      
          
  UKUPNO 23 NASTUPA (23 V)       
LIGA KUP, MNK ŠOLTA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
4V18.05.2012.MNK DALMATINAC6:2      
3V15.05.2012.JACK DANIELS4:2      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)       
2010/2011
4. LIGA, MNK ŠOLTA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
25V17.04.2011.VIK6:6      
23V03.04.2011.ELCLASICO - DULUX BOJE2:5      
22V27.03.2011.DŠR KMAN8:4      
21V20.03.2011.BRANIMIR INTERIJERI5:2      
20V26.03.2011.OTP BANKA3:1      
18V20.02.2011.LE MERIDIEN LAV4:5      
1706.02.2011.MNK ETIRI - HANSAFLEX6:5      
1630.01.2011.OPS SPLIT5:7      
15V23.01.2011.ERICSSON NIKOLA TESLA4:2      
1416.01.2011.ANDORA5:0      
13V12.12.2010.ZARA 071:6      
1205.12.2010.VIK1:5      
1128.11.2010.MNK ŽRNOVNICA5:21     
1021.11.2010.ELCLASICO - DULUX BOJE2:4      
914.11.2010.DŠR KMAN2:5      
807.11.2010.BRANIMIR INTERIJERI5:9      
724.10.2010.OTP BANKA1:3      
617.10.2010.G.T. TRADE7:4      
510.10.2010.LE MERIDIEN LAV1:8      
403.10.2010.MNK ETIRI - HANSAFLEX0:4      
326.09.2010.OPS SPLIT3:1      
219.09.2010.ERICSSON NIKOLA TESLA2:3      
116.09.2010.ANDORA3:7      
          
  UKUPNO 23 NASTUPA (8 V) 1     
LIGA KUP, MNK ŠOLTA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3V28.04.2011.MNK ZLATKO CELENT0:5      
1V31.03.2011.LELOPEK2:4      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)       
REGISTRACIJE U UDRUZI
DENIS BEGOVIĆ, UDRUGA ZA MALI NOGOMET - SPLIT, Delegat, Neaktivna registracija
DENIS BEGOVIĆ, UDRUGA ZA MALI NOGOMET - SPLIT, Skupština, Aktivna registracija