27.01.1977.
Više
2017/2018
1. LIGA, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V25.09.2017.ZLATARIJA DVORNIK2:4      
1V18.09.2017.BOL1:3      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)       
2016/2017
2. LIGA VET, POLIKLINIKA MATULIĆ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2429.05.2017.SPLITSKA BANKA0:31     
2317.05.2017.SUN CITY RENT A CAR3:0      
2210.05.2017.ELEKTRODALMACIJA1:1  1   
2119.04.2017.D PROJEKT2:01 1   
2012.04.2017.COSMOS3:3      
1922.03.2017.MIKROFON1:2      
1722.02.2017.ANTONICA - STARA ŠVERA3:2  1   
1615.02.2017.PUSD1:4  1   
1401.02.2017.KONTRA3:2  1   
1325.01.2017.AZ - 071:1      
1218.01.2017.KLJACI4:1      
1113.01.2017.SPLITSKA BANKA2:2  1   
930.11.2016.ELEKTRODALMACIJA1:2      
725.11.2016.COSMOS1:1      
519.10.2016.OSANDESETE - MALA KAVANA4:0      
412.10.2016.ANTONICA - STARA ŠVERA1:2      
230.09.2016.ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET0:2      
121.09.2016.KONTRA2:4  1   
          
  UKUPNO 18 NASTUPA 2 7   
LIGA KUP VET, POLIKLINIKA MATULIĆ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
431.05.2017.GRAD SPLIT - G. K. GRAD2:0      
303.03.2017.ANTONICA - STARA ŠVERA3:4  11  
          
  UKUPNO 2 NASTUPA   11  
2. LIGA, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V01.06.2017.CONTY7:3      
2525.05.2017.OLIVA2:7      
23V11.05.2017.LIVERPOOL2:3      
22V27.04.2017.GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 33:1      
20V16.03.2017.CROATIA KMAN 834:1      
19V09.03.2017.MAX - MORIS4:3      
18V23.02.2017.KLINIKA SUĆIDAR1:4      
17V16.02.2017.RIBARI3:2      
1609.02.2017.SAMO SPINUT3:5      
15V02.02.2017.STAKLO MAAS3:3      
1426.01.2017.VOLE GRADELE4:3      
13V19.01.2017.CONTY4:5      
1222.12.2016.OLIVA2:1      
11V12.01.2017.MILNA10:2      
10V01.12.2016.LIVERPOOL5:4      
9V17.11.2016.GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 36:5      
8V      
7V03.11.2016.CROATIA KMAN 833:2      
6V20.10.2016.MAX - MORIS8:1      
5V13.10.2016.KLINIKA SUĆIDAR2:2      
406.10.2016.RIBARI3:4      
329.09.2016.SAMO SPINUT7:5      
2V22.09.2016.STAKLO MAAS1:0      
115.09.2016.VOLE GRADELE3:5      
          
  UKUPNO 24 NASTUPA (17 V)       
LIGA KUP, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V21.11.2016.GARAŽA PUJANKE6:2      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2015/2016
2. LIGA VET, POLIKLINIKA MATULIĆ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2611.05.2016.AZ - 071:4      
2504.05.2016.OSANDESETE - MALA KAVANA4:01 1   
2427.04.2016.CROATIA BLIZNA2:3      
2313.04.2016.KLJACI0:0      
2123.03.2016.KONTRA0:21     
2002.03.2016.SVETI JAKOV2:2      
1924.02.2016.SPLITSKA BANKA2:0  1   
1819.02.2016.ELEKTRODALMACIJA1:3      
1710.02.2016.FIRULE 19673:0  1   
1627.01.2016.ANTONICA - STARA ŠVERA2:11     
1520.01.2016.COSMOS2:1  1   
1413.01.2016.PUSD2:0      
          
  UKUPNO 12 NASTUPA 3 4   
LIGA KUP VET, POLIKLINIKA MATULIĆ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
105.04.2016.PODSTRANA0:4      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2. LIGA, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2612.05.2016.SMRDEČIJA FAST F. BIG MAMA TR.8:3      
2505.05.2016.GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 32:1      
24V28.04.2016.RIBARI1:3      
23V21.04.2016.MAX - MORIS6:2      
22V14.04.2016.GARAŽA PUJANKE0:2      
20V31.03.2016.COLO COLO4:0      
19V03.03.2016.OLIVA3:7      
17V18.02.2016.IL VICTUM EN-WE1:7      
16V11.02.2016.VOLE GRADELE0:5      
15V04.02.2016.LIVERPOOL4:1      
14V21.01.2016.KLINIKA SUĆIDAR4:2      
13V14.01.2016.SMRDEČIJA FAST F. BIG MAMA TR.0:3      
12V17.12.2015.GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 30:3      
10V03.12.2015.MAX - MORIS2:3      
926.11.2015.GARAŽA PUJANKE1:1      
819.11.2015.MILNA5:3      
6V05.11.2015.OLIVA3:7      
5V29.10.2015.SPLITSKA BANKA - MLADI5:2      
4V22.10.2015.IL VICTUM EN-WE3:7      
3V15.10.2015.VOLE GRADELE4:4      
1V24.09.2015.KLINIKA SUĆIDAR0:5      
          
  UKUPNO 21 NASTUPA (17 V)       
LIGA KUP, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V27.11.2015.B.B. COX2:6      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2014/2015
2. LIGA, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2630.04.2015.KLINIKA SUĆIDAR5:2  11  
25V16.04.2015.MILNA3:2      
24V09.04.2015.GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 32:2      
23V26.03.2015.OLIVA0:3      
22V12.03.2015.SAMO SPINUT1:2      
21V05.03.2015.SMRDEČIJA FAST F. BIG MAMA TR.1:5      
20V26.02.2015.OXA TISAK5:4      
19V19.02.2015.MAX - MORIS4:8      
1812.02.2015.CB SINATRA VERAQUA3:2      
1705.02.2015.RIBARI0:5      
16V29.01.2015.SPLITSKA BANKA - MLADI3:1      
15V22.01.2015.BOL4:4      
1415.01.2015.LIVERPOOL4:3  1   
1318.12.2014.KLINIKA SUĆIDAR3:3      
12V11.12.2014.MILNA3:4      
11V04.12.2014.GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 32:2      
10V27.11.2014.OLIVA3:4      
920.11.2014.SAMO SPINUT1:0      
813.11.2014.SMRDEČIJA FAST F. BIG MAMA TR.7:5      
706.11.2014.OXA TISAK1:3      
6V30.10.2014.MAX - MORIS5:1      
5V23.10.2014.CB SINATRA VERAQUA4:3      
416.10.2014.RIBARI2:3      
3V09.10.2014.SPLITSKA BANKA - MLADI3:3      
2V02.10.2014.BOL3:7      
1V18.09.2014.LIVERPOOL4:2      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (17 V)   21  
LIGA KUP, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
326.04.2015.ZRNO SOLI5:3  1   
1V28.02.2015.SPLIT 35:4      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (1 V)   1   
2013/2014
1. LIGA, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
25V14.04.2014.DUJMOVAČA D.O.O.6:1      
24V07.04.2014.ARTEM4:5      
23V31.03.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE0:7      
22V24.03.2014.MNK ZLATKO CELENT10:4      
21V17.03.2014.L.C. MONTY PAYTON5:3      
2010.03.2014.GARAŽA PUJANKE4:2      
1903.03.2014.COLO COLO5:1      
1817.02.2014.STROŽANAC7:4      
1710.02.2014.PB SPLIT10:2      
16V03.02.2014.RIBARI4:3      
15V27.01.2014.APIOS KIDAN ŽILE7:5      
14V20.01.2014.ZLATARNA DVORNIK5:5      
13V13.01.2014.EBUR Split UNHSDR7:6      
12V09.12.2013.DUJMOVAČA D.O.O.2:2      
11V02.12.2013.ARTEM2:5      
10V25.11.2013.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE7:0      
9V18.11.2013.MNK ZLATKO CELENT4:5      
8V11.11.2013.L.C. MONTY PAYTON1:6      
7V28.10.2013.GARAŽA PUJANKE1:3      
6V21.10.2013.COLO COLO3:3      
5V14.10.2013.STROŽANAC2:0      
4V07.10.2013.PB SPLIT4:6      
3V30.09.2013.RIBARI4:2      
2V23.09.2013.APIOS KIDAN ŽILE6:4      
1V16.09.2013.ZLATARNA DVORNIK5:5      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (21 V)       
LIGA KUP, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
108.04.2014.UDRUGA BOĆARA BRANITELJA2:5      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2012/2013
1. LIGA, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2606.05.2013.IS DEUTSCHE4:9      
2529.04.2013.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE9:7111   
2422.04.2013.STROŽANAC3:1  11  
2315.04.2013.COLO COLO4:2      
2208.04.2013.DOMUS - Croatia Kman 833:7  1   
21V25.03.2013.APIOS KIDAN ŽILE7:3      
2011.03.2013.ARTEM7:4      
1904.03.2013.DUJMOVAČA D.O.O.2:2      
1825.02.2013.PB SPLIT5:4      
1718.02.2013.MNK U.N. HAJDUKA S.D.R.7:7      
15V04.02.2013.ZLATARNA DVORNIK4:5      
14V28.01.2013.MNK ZLATKO CELENT5:2      
1214.01.2013.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1:4      
11V17.12.2012.STROŽANAC4:3      
1003.12.2012.COLO COLO2:4      
926.11.2012.DOMUS - Croatia Kman 839:1      
8V19.11.2012.APIOS KIDAN ŽILE2:4      
7V05.11.2012.ARTEM3:3      
629.10.2012.DUJMOVAČA D.O.O.2:6      
522.10.2012.PB SPLIT3:3      
415.10.2012.MNK U.N. HAJDUKA S.D.R.1:2      
3V01.10.2012.ORBICO3:4      
224.09.2012.ZLATARNA DVORNIK5:2      
117.09.2012.MNK ZLATKO CELENT2:5      
          
  UKUPNO 24 NASTUPA (7 V) 1131  
LIGA KUP, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
424.05.2013.USTANOVA ZLATNE GODINE2:3      
311.05.2013.VIK6:1      
116.03.2013.VESELI MORNARI7:6      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA       
2011/2012
4. LIGA VET, KONOBA ŠPERUN
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2017.03.2012.D PROJEKT1:3      
1910.03.2012.HEP PROIZVODNJA0:1   1  
1803.03.2012.KONOBA FIFE0:11     
1725.02.2012.SO.CAP ORIGINAL4:3      
          
  UKUPNO 4 NASTUPA 1  1  
1. LIGA, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2621.05.2012.KAMELEON KLUB7:2      
2514.05.2012.STROŽANAC3:4      
24V30.04.2012.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:1      
23V23.04.2012.GARAŽA PUJANKE6:2      
22V16.04.2012.PB SPLIT3:2      
2102.04.2012.ORBICO7:1      
20V02.02.1900.MNK ZLATKO CELENT0:6      
1912.03.2012.IS DEUTSCHE4:5      
1805.03.2012.APIOS KIDAN ŽILE4:2      
1727.02.2012.RADUNICA6:1      
1620.02.2012.COLO COLO5:1      
1513.02.2012.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR5:2      
1430.01.2012.TOPEL MOBITELI4:1      
1323.01.2012.KAMELEON KLUB4:5      
1216.01.2012.STROŽANAC5:1      
1005.12.2011.GARAŽA PUJANKE2:3      
928.11.2011.PB SPLIT2:4      
8V21.11.2011.ORBICO2:6      
7V14.11.2011.MNK ZLATKO CELENT1:1      
6V24.10.2011.IS DEUTSCHE2:5      
5V17.10.2011.APIOS KIDAN ŽILE2:2      
410.10.2011.RADUNICA9:3      
3V03.10.2011.COLO COLO1:2      
1V19.09.2011.TOPEL MOBITELI4:1      
          
  UKUPNO 24 NASTUPA (10 V)       
LIGA KUP, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
4V23.05.2012.HOTEL ROTONDO - EGBERT3:4      
315.05.2012.MNK ZLATKO CELENT4:0      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (1 V)       
2010/2011
1. LIGA, PARNA MASTIONA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2611.04.2011.APIOS KIDAN ŽILE2:4      
2504.04.2011.DOMUS - Croatia Kman 837:12     
2428.03.2011.PB SPLIT3:1      
2214.03.2011.STROŽANAC1:7      
2107.03.2011.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR9:8      
2028.02.2011.GARAŽA PUJANKE4:0      
1921.02.2011.DUJMOVAČA D.O.O.10:3      
1814.02.2011.TOPEL MOBITELI3:3      
1707.02.2011.IS DEUTSCHE3:6      
1631.01.2011.MNK ZLATKO CELENT6:0      
1524.01.2011.RADUNICA2:0      
1417.01.2011.DALER4:3      
1313.12.2010.APIOS KIDAN ŽILE7:6      
1206.12.2010.DOMUS - Croatia Kman 832:4      
1015.11.2010.HERCEGOVAC - NICCOMI5:2      
908.11.2010.STROŽANAC7:4      
825.10.2010.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR1:5      
718.10.2010.GARAŽA PUJANKE3:2      
611.10.2010.DUJMOVAČA D.O.O.2:4      
504.10.2010.TOPEL MOBITELI4:3      
320.09.2010.MNK ZLATKO CELENT2:6      
106.09.2010.DALER1:4      
          
  UKUPNO 22 NASTUPA 2     
REGISTRACIJE U UDRUZI
TIHOMIR BETTI, UDRUGA ZA MALI NOGOMET - SPLIT, Nadzorni odbor, Neaktivna registracija
TIHOMIR BETTI, UDRUGA ZA MALI NOGOMET - SPLIT, Skupština, Aktivna registracija