05.05.1990.
Više
2019/2020
2. LIGA, ZRNO SOLI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
9V14.11.2019.OTP BANKA2:0      
8V07.11.2019.SAMO ZABAVA2:4      
7V31.10.2019.LIVERPOOL11:0      
6V24.10.2019.SAMO SPINUT6:3      
5V17.10.2019.PARNA MASTIONA3:2      
4V03.10.2019.CONTY0:5      
3V26.09.2019.F.K. REDI - KUL PHUKET BAR1:5      
2V19.09.2019.PV JAPIRKO2:2      
1V12.09.2019.VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC0:2      
          
  UKUPNO 9 NASTUPA (9 V)       
LIGA KUP, ZRNO SOLI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V10.10.2019.UZALUDAN TRUD1:2      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2018/2019
2. LIGA, ZRNO SOLI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V30.05.2019.PARNA MASTIONA2:1      
25V23.05.2019.LIVERPOOL1:2      
24V16.05.2019.FIESTA CAFE3:3      
23V25.04.2019.RIBARI1:5      
22V11.04.2019.CONTY2:3      
21V04.04.2019.KLINIKA SUĆIDAR4:2      
20V21.03.2019.VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC3:1      
19V14.03.2019.MILNA2:1      
18V25.03.2019.MASLINICA2:7      
17V28.02.2019.OTP BANKA8:2      
16V14.02.2019.SAMO SPINUT1:4      
15V07.02.2019.GRADSKI KOTAR BAČVICE3:8      
14V24.01.2019.F.K. REDI - KUL PHUKET BAR3:0      
13V17.01.2019.PARNA MASTIONA2:3      
12V13.12.2018.LIVERPOOL6:3      
11V06.12.2018.FIESTA CAFE4:2      
10V29.11.2018.RIBARI3:3      
9V22.11.2018.CONTY7:3      
8V15.11.2018.KLINIKA SUĆIDAR1:5      
7V08.11.2018.VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC2:5      
6V25.10.2018.MILNA0:2      
5V11.10.2018.MASLINICA4:3      
4V04.10.2018.OTP BANKA1:0      
3V27.09.2018.SAMO SPINUT3:6      
2V20.09.2018.GRADSKI KOTAR BAČVICE4:2      
1V13.09.2018.F.K. REDI - KUL PHUKET BAR3:3      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (26 V)       
LIGA KUP, ZRNO SOLI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3V20.03.2019.CANICULA SUN CITY0:3      
2V13.01.2019.MNKENI0:3      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)       
2017/2018
3. LIGA, ZRNO SOLI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V09.06.2018.MALA KAVANA1:8      
25V02.06.2018.BOBIS0:3      
23V21.04.2018.MNK ŠOLTA3:3      
22V22.04.2018.DŠR KMAN2:0      
21V07.04.2018.OLIVA7:4      
20V04.04.2018.D.D.K. LOKVE10:2      
19V10.03.2018.MIJO I DRUGOVI2:5      
18V03.03.2018.BILI 90:12      
17V17.02.2018.SIERRA LEONE2:0      
16V10.02.2018.FIESTA CAFE3:1      
15V03.02.2018.PV JAPIRKO2:2      
14V27.01.2018.F.K. REDI - KUL PHUKET BAR1:0      
13V25.01.2018.MALA KAVANA3:3      
12V13.01.2018.BOBIS4:1      
11V21.01.2018.KACUNAR4:5      
10V09.12.2017.MNK ŠOLTA0:0      
9V02.12.2017.DŠR KMAN3:1      
8V25.11.2017.OLIVA2:2      
7V19.11.2017.D.D.K. LOKVE0:5      
6V28.11.2017.MIJO I DRUGOVI8:1      
5V21.10.2017.BILI 92:4      
4V07.10.2017.SIERRA LEONE1:6      
3V15.10.2017.FIESTA CAFE6:2      
2V23.09.2017.PV JAPIRKO1:5      
1V16.09.2017.F.K. REDI - KUL PHUKET BAR2:2      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (25 V)       
LIGA KUP, ZRNO SOLI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3V09.03.2018.STAKLO MAAS6:7      
2V15.01.2018.OTP BANKA6:2      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)       
2016/2017
3. LIGA, ZRNO SOLI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V24.06.2017.MIJO I DRUGOVI1:3      
25V17.06.2017.GANNICUS2:3      
24V10.06.2017.GRADSKI KOTAR BAČVICE3:2      
23V03.06.2017.BILI 94:4      
22V30.05.2017.OTP BANKA3:4      
21V20.05.2017.MALA KAVANA3:1      
20V29.04.2017.C.B. ALBATROS0:1      
19V23.04.2017.DŠR KMAN4:7      
18V18.03.2017.D.D.K. LOKVE1:1      
17V04.03.2017.GRENKE1:9      
16V18.02.2017.OXA TISAK3:3      
15V11.02.2017.MNK ŠOLTA0:4      
14V04.02.2017.KACUNAR7:3      
13V28.01.2017.MIJO I DRUGOVI7:3      
12V21.01.2017.GANNICUS6:2      
11V14.01.2017.GRADSKI KOTAR BAČVICE4:3      
10V10.12.2016.BILI 92:0      
9V03.12.2016.OTP BANKA5:4      
8V26.11.2016.MALA KAVANA2:1      
7V19.11.2016.C.B. ALBATROS4:0      
6V12.11.2016.DŠR KMAN0:3      
5V05.11.2016.D.D.K. LOKVE2:1      
4V15.10.2016.GRENKE3:9      
3V01.10.2016.OXA TISAK3:1      
2V24.09.2016.MNK ŠOLTA2:3      
1V17.09.2016.KACUNAR3:2      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (26 V)       
LIGA KUP, ZRNO SOLI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V09.01.2017.OXA TISAK3:4      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2015/2016
4. LIGA, ZRNO SOLI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
20V28.02.2016.ERICSSON NIKOLA TESLA4:2      
19V21.02.2016.ANDORA6:4      
18V14.02.2016.D.D.K. LOKVE6:1      
17V07.02.2016.F.C. UNITED2:5      
16V31.01.2016.BOL SPLIT4:6      
15V24.01.2016.ISPOD PELE1:9      
14V17.01.2016.CANICULA SUN CITY5:2      
13V20.12.2015.JEL NEĆEŠ2:3      
12V13.12.2015.GRADSKI KOTAR BAČVICE3:1      
11V06.12.2015.DŠR KMAN0:1      
10V29.11.2015.C.B. ALBATROS3:2      
9V22.11.2015.HOPS SPLIT3:5      
8V15.11.2015.KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI4:2      
7V08.11.2015.ERICSSON NIKOLA TESLA7:2      
6V25.10.2015.ANDORA2:3      
5V18.10.2015.D.D.K. LOKVE6:2      
4V11.10.2015.F.C. UNITED3:2      
3V04.10.2015.BOL SPLIT1:1      
2V27.09.2015.ISPOD PELE5:0      
1V20.09.2015.CANICULA SUN CITY3:3      
          
  UKUPNO 20 NASTUPA (20 V)       
LIGA KUP, ZRNO SOLI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V08.12.2015.GARAŽA PUJANKE5:6      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2014/2015
5A. LIGA, ZRNO SOLI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
28V09.05.2015.D.D.K. LOKVE2:2      
27V02.05.2015.LAVANDIN ZA UMIVANJE2:2      
26V25.04.2015.GASTRO RIBARNICE BRAČ9:1      
25V18.04.2015.DŠR KMAN1:4      
24V11.04.2015.LAŠKO CLUB7:2      
23V28.03.2015.GRADSKI KOTAR BAČVICE3:6      
21V12.03.2015.D.D.K. LOKVE1:0      
20V21.02.2015.LAVANDIN ZA UMIVANJE1:0      
19V14.02.2015.GASTRO RIBARNICE BRAČ0:9      
18V07.02.2015.DŠR KMAN4:1      
17V31.01.2015.LAŠKO CLUB1:5      
16V24.01.2015.GRADSKI KOTAR BAČVICE3:1      
14V10.01.2015.D.D.K. LOKVE6:3      
13V20.12.2014.LAVANDIN ZA UMIVANJE2:5      
12V13.12.2014.GASTRO RIBARNICE BRAČ5:1      
11V06.12.2014.DŠR KMAN2:4      
10V29.11.2014.LAŠKO CLUB7:3      
9V22.11.2014.GRADSKI KOTAR BAČVICE1:3      
8V15.11.2014.CHIVAS3:9      
7V08.11.2014.D.D.K. LOKVE3:3      
6V25.10.2014.LAVANDIN ZA UMIVANJE3:1      
5V19.10.2014.GASTRO RIBARNICE BRAČ3:7      
4V11.10.2014.DŠR KMAN3:2      
3V04.10.2014.LAŠKO CLUB0:0      
2V27.09.2014.GRADSKI KOTAR BAČVICE5:1      
1V20.09.2014.CHIVAS3:0      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (26 V)       
LIGA KUP, ZRNO SOLI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
7V05.06.2015.ZLATARIJA DVORNIK6:8      
6V02.06.2015.KIDAN ŽILE5:0      
5V28.05.2015.GARAŽA PUJANKE1:3      
4V16.05.2015.MILNA1:3      
3V26.04.2015.PARNA MASTIONA5:3      
1V08.02.2015.GASTRO RIBARNICE BRAČ1:7      
          
  UKUPNO 6 NASTUPA (6 V)       
REGISTRACIJE U UDRUZI
TEO RADOSTIĆ, UDRUGA ZA MALI NOGOMET - SPLIT, Skupština, Aktivna registracija
TEO RADOSTIĆ, UDRUGA ZA MALI NOGOMET - SPLIT, Upravni odbor, Aktivna registracija