09.08.1989.
Više
2018/2019
2. LIGA, BOL SPLIT - LA LUNA CAFFE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V30.05.2019.MASLINICA3:6      
25V23.05.2019.MILNA1:1      
24V16.05.2019.ZRNO SOLI3:3      
23V25.04.2019.F.K. REDI - KUL C.B. VERTIGO1:2      
22V11.04.2019.PARNA MASTIONA C.B. FARAON4:4      
20V21.03.2019.RIBARI3:4      
19V14.03.2019.OTP BANKA7:1      
18V07.03.2019.LIVERPOOL3:7      
17V25.03.2019.GRADSKI KOTAR BAČVICE0:1      
16V14.02.2019.VOLE GRADELE2:1      
15V07.02.2019.KLINIKA SUĆIDAR5:2      
14V24.01.2019.CONTY1:4      
13V17.01.2019.MASLINICA5:2      
12V20.12.2018.MILNA2:5      
11V06.12.2018.ZRNO SOLI4:2      
10V29.11.2018.F.K. REDI - KUL C.B. VERTIGO3:0      
9V22.11.2018.PARNA MASTIONA C.B. FARAON6:3      
8V15.11.2018.SAMO SPINUT0:2      
7V08.11.2018.RIBARI4:1      
6V25.10.2018.OTP BANKA9:3      
5V11.10.2018.LIVERPOOL4:1      
4V04.10.2018.GRADSKI KOTAR BAČVICE1:1      
3V27.09.2018.VOLE GRADELE2:8      
2V20.09.2018.KLINIKA SUĆIDAR3:2      
1V13.09.2018.CONTY4:3      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (25 V)       
LIGA KUP, BOL SPLIT - LA LUNA CAFFE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V17.12.2018.CANICULA6:4      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2017/2018
3. LIGA, BOL SPLIT - LA LUNA CAFFE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V09.06.2018.BOBIS6:3      
25V02.06.2018.SIERRA LEONE6:0      
24V05.05.2018.MNK ŠOLTA6:0      
23V21.04.2018.DŠR KMAN0:4      
22V14.04.2018.BILI 96:2      
20V17.03.2018.F.K. REDI - KUL C.B. VERTIGO4:1      
19V20.03.2018.PV JAPIRKO4:2      
18V03.03.2018.MIJO I DRUGOVI7:3      
16V10.02.2018.ZRNO SOLI3:1      
15V03.02.2018.D.D.K. LOKVE1:1      
14V27.01.2018.MALA KAVANA1:0      
13V20.01.2018.BOBIS1:3      
12V13.01.2018.SIERRA LEONE5:6      
11V16.12.2017.MNK ŠOLTA5:5      
10V09.12.2017.DŠR KMAN6:1      
8V25.11.2017.KACUNAR9:0      
7V19.11.2017.F.K. REDI - KUL C.B. VERTIGO6:2      
6V28.10.2017.PV JAPIRKO1:3      
5V21.10.2017.MIJO I DRUGOVI0:2      
4V07.10.2017.OLIVA3:4      
3V15.10.2017.ZRNO SOLI6:2      
2V24.09.2017.D.D.K. LOKVE2:0      
1V29.10.2017.MALA KAVANA2:1      
          
  UKUPNO 23 NASTUPA (23 V)       
2016/2017
4. LIGA, BOL SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V04.06.2017.F.C. UNITED3:0      
25V28.05.2017.SIERRA LEONE5:7      
23V14.05.2017.ANDORA - RELJEF d.o.o.5:2      
22V23.04.2017.TOBOGAN4:3      
20V12.03.2017.CANICULA5:3      
19V05.03.2017.F.C. KAVANA CLUB2:9      
18V26.02.2017.F.K. REDI - KUL4:0      
17V19.02.2017.VICTA5:1      
16V12.02.2017.LE MERIDIEN LAV6:4      
15V05.02.2017.PV JAPIRKO4:4      
14V29.01.2017.HOPS SPLIT5:4      
13V22.01.2017.F.C. UNITED1:9      
12V15.01.2017.SIERRA LEONE4:3      
11V11.12.2016.CRABANDI C.B. ROOM6:0      
10V04.12.2016.ANDORA - RELJEF d.o.o.3:10      
9V27.11.2016.TOBOGAN3:0      
8V      
7V13.11.2016.CANICULA3:1      
6V06.11.2016.F.C. KAVANA CLUB5:4      
5V16.10.2016.F.K. REDI - KUL0:3      
3V02.10.2016.LE MERIDIEN LAV3:3      
2V25.09.2016.PV JAPIRKO6:4      
1V12.11.2016.HOPS SPLIT1:3      
          
  UKUPNO 23 NASTUPA (23 V)       
2015/2016
4. LIGA, BOL SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
24V24.04.2016.F.C. UNITED1:6      
23V10.04.2016.KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI7:8      
22V03.04.2016.DŠR KMAN4:3      
21V06.03.2016.GRADSKI KOTAR BAČVICE4:8      
20V28.02.2016.ISPOD PELE7:3      
19V21.02.2016.HOPS SPLIT2:1      
18V14.02.2016.C.B. ALBATROS7:6      
17V07.02.2016.JEL NEĆEŠ1:8      
16V31.01.2016.ZRNO SOLI4:6      
14V17.01.2016.ANDORA4:7      
13V22.12.2015.ERICSSON NIKOLA TESLA2:5      
12V13.12.2015.CANICULA4:1      
11V06.12.2015.F.C. UNITED4:4      
10V29.11.2015.KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI9:3      
9V22.11.2015.DŠR KMAN2:3      
8V15.11.2015.GRADSKI KOTAR BAČVICE0:5      
7V08.11.2015.ISPOD PELE1:5      
6V25.10.2015.HOPS SPLIT2:0      
2V27.09.2015.D.D.K. LOKVE0:6      
1V20.09.2015.ANDORA1:4      
          
  UKUPNO 20 NASTUPA (20 V)       
LIGA KUP, BOL SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3V15.03.2016.C.B. ALBATROS5:4      
2V13.11.2015.NEGRO SPINUT3:4      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)       
2014/2015
4. LIGA, PAPIĆ TOURS
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V10.05.2015.KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI5:5      
25V03.05.2015.SPLIT 310:1      
24V26.04.2015.F.C. UNITED2:2      
23V19.04.2015.HOPS SPLIT3:3      
22V12.04.2015.RESTORAN TAMARIS SV. NEDILJA6:2      
21V15.03.2015.MAZDA AUTOMOBILIA5:4      
20V08.03.2015.CONTY5:7      
19V01.03.2015.STARI PLAC - ADOREA5:5      
18V22.02.2015.ETIRI4:7      
17V15.02.2015.C.B. ALBATROS2:4      
16V08.02.2015.ISPOD PELE2:1      
14V25.01.2015.S.S. KOMIN0:0      
13V18.01.2015.KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI5:3      
12V11.01.2015.SPLIT 32:4      
9V30.11.2014.RESTORAN TAMARIS SV. NEDILJA1:10      
8V23.11.2014.MAZDA AUTOMOBILIA2:6      
4V19.10.2014.C.B. ALBATROS2:3      
2V05.10.2014.EL CAMINO2:6      
1V21.09.2014.S.S. KOMIN0:4      
          
  UKUPNO 19 NASTUPA (19 V)       
LIGA KUP, PAPIĆ TOURS
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V31.01.2015.NESLANOVAC5:2      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2013/2014
4. LIGA, PAPIĆ TOURS
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V27.04.2014.HOPS SPLIT1:5      
24V06.04.2014.STARI PLAC - ADOREA1:1      
22V23.03.2014.VIK2:2      
19V23.02.2014.SIERRA LEONE5:2      
18V16.02.2014.C.B. MIRABELLA1:6      
14V19.01.2014.MIJO I DRUGOVI3:2      
13V12.01.2014.HOPS SPLIT2:4      
12V22.12.2013.D.D.K. LOKVE5:5      
11V19.12.2013.STARI PLAC - ADOREA2:4      
908.12.2013.VIK5:0      
717.11.2013.VOLE GRADELE1:5      
610.11.2013.SIERRA LEONE4:0      
503.11.2013.C.B. MIRABELLA4:7  1   
420.10.2013.RADIČIĆ TRANSPORTI8:4      
306.10.2013.IL VICTUM0:5      
229.09.2013.LAVANDIN ZA UMIVANJE4:3      
122.09.2013.MIJO I DRUGOVI5:61     
          
  UKUPNO 17 NASTUPA (9 V) 1 1   
2012/2013
5A. LIGA, USTANOVA ZLATNE GODINE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2704.05.2013.IL VICTUM2:7      
2413.04.2013.GEO PARS3:8      
2002.03.2013.MLADEŽ HDZ-A2:5      
1923.02.2013.MIJO I DRUGOVI1:31     
1816.02.2013.ERICSSON NIKOLA TESLA4:2      
1709.02.2013.KOREŠNICA1:2      
1602.02.2013.TIKA TAKA - CLO BAR4:4      
1519.01.2013.SUBOVCI2:6      
1412.01.2013.BOAVISTA1:0      
1315.12.2012.SS KOMIN6:6      
1208.12.2012.IL VICTUM0:0  1   
111     
1024.11.2012.D.D.K. LOKVE2:2      
917.11.2012.GEO PARS4:3  1   
810.11.2012.ISPOD PELE2:1  11  
703.11.2012.AEDES6:2      
627.10.2012.POSA9:1  1   
413.10.2012.MIJO I DRUGOVI4:3  1 1 
306.10.2012.ERICSSON NIKOLA TESLA1:3      
229.09.2012.KOREŠNICA0:6      
          
  UKUPNO 20 NASTUPA 2 511 
LIGA KUP, USTANOVA ZLATNE GODINE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
713.06.2013.EBUR Split UNHSDR6:2      
504.06.2013.GARAŽA PUJANKE5:4      
309.05.2013.ORBICO2:3      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA       
2011/2012
5A. LIGA, SUBOVCI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1828.01.2012.MAGLA 021:3      
1614.01.2012.TIKA TAKA4:3      
1407.01.2012.STARI PLAC - ADOREA4:3      
1317.12.2011.LAVANDIN ZA UMIVANJE1:4   1  
1210.12.2011.AEDES5:3   1  
1103.12.2011.ARISTA2:0      
1026.11.2011.ISPOD PELE2:4      
919.11.2011.POSA2:61     
812.11.2011.SIERRA LEONE6:1      
629.10.2011.F.C. UNITED MOTO CITY0:3      
415.10.2011.LELOPEK0:7      
301.10.2011.ZARA 072:1      
224.09.2011.KMANCESTER4:9      
117.09.2011.MAGLA 023:0      
          
  UKUPNO 14 NASTUPA 1  2  
2010/2011
5A. LIGA, SUB SPORT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2928.05.2011.LELOPEK0:3      
2821.05.2011.JACK DANIELS7:9   1  
2630.04.2011.D.D.K. LOKVE5:61     
2516.04.2011.LORIS1:42     
2409.04.2011.STARI PLAC - ADOREA8:0      
2302.04.2011.MERTOJAK4:2      
2226.03.2011.AEDES3:5      
2119.03.2011.F.C. UNITED4:10      
2012.03.2011.MARJAN8:02     
1819.02.2011.SIERRA LEONE2:61     
1712.02.2011.MILNA2:4      
1127.11.2010.D.D.K. LOKVE2:61     
1020.11.2010.LORIS4:5      
913.11.2010.STARI PLAC - ADOREA2:82     
806.11.2010.MERTOJAK0:4      
730.10.2010.AEDES8:21     
623.10.2010.F.C. UNITED8:2      
504.03.2011.MARJAN3:82     
          
  UKUPNO 18 NASTUPA 12  1  
LIGA KUP, SUB SPORT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
215.04.2011.MNK ZLATKO CELENT0:3      
104.04.2011.VESELI MORNARI3:61     
          
  UKUPNO 2 NASTUPA 1