10.10.1964.
Više
2019/2020
1. LIGA VET, ŠIMIĆ DOM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V10.09.2019.ADRIATIC OSIGURANJE1:1      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2018/2019
1. LIGA VET, ŠIMIĆ DOM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V30.04.2019.FIRULE 19673:2      
25V23.04.2019.COSMOS2:2      
23V09.04.2019.ADRIATIC OSIGURANJE3:1      
22V02.04.2019.CROATIA BLIZNA4:3      
21V19.03.2019.MIKROFON3:1      
20V12.03.2019.STAARI VUCIBALUN1:4      
17V12.02.2019.ČISTOĆA2:2      
15V29.01.2019.SINTAKSA0:2      
14V22.01.2019.ELEKTRODALMACIJA1:3      
13V15.01.2019.FIRULE 19671:0      
12V11.12.2018.COSMOS1:2      
10V27.11.2018.ADRIATIC OSIGURANJE7:1      
9V20.11.2018.CROATIA BLIZNA0:3      
8V06.11.2018.MIKROFON2:3      
7V30.10.2018.STAARI VUCIBALUN2:1      
6V23.10.2018.PODSTRANA1:3      
5V09.10.2018.VET. L.C. MONTY PYTHON TOLO TRADE2:1      
4V02.10.2018.ČISTOĆA6:2      
3V25.09.2018.VAGABUNDO0:2      
1V11.09.2018.ELEKTRODALMACIJA2:2      
          
  UKUPNO 20 NASTUPA (20 V)       
LIGA KUP VET, ŠIMIĆ DOM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V16.10.2018.MIKROFON4:1      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2017/2018
2. LIGA VET, ŠIMIĆ DOM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2530.05.2018.PUSD1:2      
23V25.04.2018.IS DEUTSCHE1:4      
22V18.04.2018.PROMET SPLIT2:1      
19V21.03.2018.SPLITSKA BANKA1:0      
17V28.02.2018.SUN CITY RENT A CAR1:0      
16V09.03.2018.OSANDESETE - MALA KAVANA3:2      
15V14.02.2018.POLIKLINIKA MATULIĆ2:1      
14V31.01.2018.KONOBA ZENTA1:4      
13V24.01.2018.KONTRA1:8      
11V13.12.2017.ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET3:1      
10V06.12.2017.IS DEUTSCHE6:1      
9V29.11.2017.PROMET SPLIT2:2      
8V15.11.2017.ELEKTRODALMACIJA0:3      
7V08.11.2017.STARA ŠVERA3:1      
625.10.2017.SPLITSKA BANKA3:1      
5V20.10.2017.D PROJEKT2:3      
4V11.10.2017.SUN CITY RENT A CAR2:0      
3V04.10.2017.OSANDESETE - MALA KAVANA3:1      
1V20.09.2017.KONOBA ZENTA2:3      
          
  UKUPNO 19 NASTUPA (17 V)       
LIGA KUP VET, ŠIMIĆ DOM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V16.01.2018.KLJACI3:2      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2016/2017
LIGA KUP VET, ŠIMIĆ DOM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3V28.02.2017.JADRANSKO OSIGURANJE1:5     1
2V23.11.2016.PROFIL NA KVADRAT2:4      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)      1
1. LIGA VET, ŠIMIĆ DOM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
25V13.06.2017.JADRANSKO OSIGURANJE2:6      
24V06.06.2017.MICKEY MOUSE- FAST FOOD LOZO5:2      
22V16.05.2017.GRAD SPLIT - G. K. GRAD8:1      
16V21.02.2017.L.C. MONTY PYTHON0:0      
15V14.02.2017.SPLIT TOMMY1:5      
14V07.02.2017.VAGABUNDO4:0      
13V31.01.2017.ELEKTROPRIJENOS3:0      
11V17.01.2017.MICKEY MOUSE- FAST FOOD LOZO0:7      
10V20.12.2016.FIRULE 19671:2      
9V06.12.2016.GRAD SPLIT - G. K. GRAD1:3      
6V08.11.2016.KONOBA ZENTA3:1      
5V18.10.2016.BASIC RASVJETA1:1      
1V20.09.2016.VAGABUNDO1:1      
          
  UKUPNO 13 NASTUPA (13 V)       
2015/2016
1. LIGA VET, ŠIMIĆ DOM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V24.05.2016.VAGABUNDO1:1      
25V17.05.2016.VETERANI PODSTRANE1:9      
23V26.04.2016.KONOBA ZENTA6:2      
20V22.03.2016.JAKO SPORT - MICKEY MOUSE3:7      
19V01.03.2016.TONI I GOGO1:1      
18V23.02.2016.GRAD SPLIT - G. K. GRAD0:0      
17V16.02.2016.ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET1:2      
16V09.02.2016.MOJSHOPPING.COM3:5      
15V02.02.2016.BEŽMEK - ČAĆA3:0      
14V26.01.2016.ČISTOĆA2:1      
13V19.01.2016.VAGABUNDO0:0      
12V12.01.2016.VETERANI PODSTRANE3:0      
11V15.12.2015.BASIC RASVJETA2:2      
9V24.11.2015.ELEKTROPRIJENOS1:0      
7V10.11.2015.JAKO SPORT - MICKEY MOUSE4:1      
6V27.10.2015.TONI I GOGO5:3      
5V20.10.2015.GRAD SPLIT - G. K. GRAD2:1      
3V06.10.2015.MOJSHOPPING.COM4:0      
2V29.09.2015.BEŽMEK - ČAĆA2:0      
1V22.09.2015.ČISTOĆA3:6      
          
  UKUPNO 20 NASTUPA (20 V)       
LIGA KUP VET, ŠIMIĆ DOM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
4V31.05.2016.CROATIA BLIZNA5:1      
319.05.2016.AZ - 075:4      
2V19.04.2016.BASIC RASVJETA5:4      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA (2 V)       
2014/2015
1. LIGA, ZLATKO CELENT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
19V23.02.2015.KIDAN ŽILE10:3      
11V01.12.2014.PB SPLIT4:3      
10V24.11.2014.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC2:3      
9V10.11.2014.CROATIA KMAN 833:3      
8V03.11.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.8:2      
6V20.10.2014.KIDAN ŽILE0:7      
5V13.10.2014.ZLATARIJA DVORNIK7:3      
4V06.10.2014.ARTEM3:2      
3V29.09.2014.GARAŽA PUJANKE4:2      
2V22.09.2014.STROŽANAC5:2      
1V15.09.2014.MASLINICA2:4      
          
  UKUPNO 11 NASTUPA (11 V)       
LIGA KUP, ZLATKO CELENT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V11.10.2014.LIVERPOOL0:9      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
1. LIGA VET, ŠIMIĆ DOM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V12.05.2015.BASIC RASVJETA1:1      
25V05.05.2015.TONI I GOGO2:0      
24V28.04.2015.ČISTOĆA2:3      
23V07.04.2015.JADRANSKO OSIGURANJE1:2      
22V24.03.2015.KONOBA ZENTA0:1      
21V17.03.2015.ELEKTROPRIJENOS2:2      
20V10.03.2015.JAKO SPORT - MICKEY MOUSE1:3      
19V03.03.2015.SPLITSKA BANKA3:0      
18V24.02.2015.COSMOS4:0      
17V17.02.2015.BEŽMEK - ČAĆA3:5      
16V10.02.2015.VETERANI PODSTRANE4:2      
15V03.02.2015.GRAD SPLIT - G. K. BAČVICE4:1      
14V27.01.2015.VAGABUNDO0:2      
13V16.12.2014.BASIC RASVJETA7:2      
12V09.12.2014.TONI I GOGO2:2      
11V02.12.2014.ČISTOĆA1:2      
10V25.11.2014.JADRANSKO OSIGURANJE1:1      
9V11.11.2014.KONOBA ZENTA1:0      
8V04.11.2014.ELEKTROPRIJENOS1:1      
7V28.10.2014.JAKO SPORT - MICKEY MOUSE0:1      
6V21.10.2014.SPLITSKA BANKA0:1      
5V14.10.2014.COSMOS0:1      
4V07.10.2014.BEŽMEK - ČAĆA3:2      
3V30.09.2014.VETERANI PODSTRANE4:2      
2V23.09.2014.GRAD SPLIT - G. K. BAČVICE1:5      
1V16.09.2014.VAGABUNDO5:2      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (26 V)       
LIGA KUP VET, ŠIMIĆ DOM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
122.12.2014.KATIĆ MONT1:3      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2013/2014
1. LIGA, MNK ZLATKO CELENT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
25V14.04.2014.PB SPLIT5:1      
24V07.04.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.1:7      
23V31.03.2014.STROŽANAC2:7      
22V24.03.2014.PARNA MASTIONA10:4      
21V17.03.2014.ARTEM7:1      
20V10.03.2014.ZLATARNA DVORNIK5:9      
19V03.03.2014.KIDAN ŽILE2:4      
18V17.02.2014.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC1:7      
17V10.02.2014.L.C. MONTY PAYTON9:6      
16V03.02.2014.GARAŽA PUJANKE6:2      
15V27.01.2014.RIBARI1:6      
14V20.01.2014.EBUR Split UNHSDR3:1      
13V13.01.2014.DUJMOVAČA D.O.O.5:2      
12V09.12.2013.PB SPLIT3:4      
11V02.12.2013.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.4:0      
10V25.11.2013.STROŽANAC5:2      
9V18.11.2013.PARNA MASTIONA4:5      
8V11.11.2013.ARTEM4:4      
7V28.10.2013.ZLATARNA DVORNIK3:4      
6V21.10.2013.KIDAN ŽILE3:6      
5V14.10.2013.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC4:7      
4V07.10.2013.L.C. MONTY PAYTON1:1      
3V30.09.2013.GARAŽA PUJANKE8:2      
2V23.09.2013.RIBARI2:1      
1V16.09.2013.EBUR Split UNHSDR3:8      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (25 V)       
LIGA KUP, MNK ZLATKO CELENT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V02.04.2014.MNK BOL2:7      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2. LIGA VET, ŠIMIĆ DOM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V13.05.2014.COSMOS1:2      
25V30.04.2014.KLJACI3:2      
24V23.04.2014.MNK GALLO - CALYPSO PIZZERIA1:3      
23V11.04.2014.KONOBA ANTONICA0:3      
22V26.03.2014.AZ - 072:5      
21V19.03.2014.ZORZI7:0      
20V12.03.2014.K.B. SPLIT0:4      
19V05.03.2014.POLIKLINIKA MATULIĆ1:3      
18V26.02.2014.DOLCE IVA4:1      
17V21.02.2014.C.B. ŽIŽULA1:1      
16V12.02.2014.SVETI JAKOV - KAVANA CARVER4:1      
1505.02.2014.D PROJEKT3:4      
14V29.01.2014.PUSD0:2      
13V15.01.2014.COSMOS2:2      
1207.01.2014.KLJACI1:2      
11V04.12.2013.MNK GALLO - CALYPSO PIZZERIA3:1      
10V29.11.2013.KONOBA ANTONICA1:3      
9V20.11.2013.AZ - 072:4      
8V13.11.2013.ZORZI0:0      
7V06.11.2013.K.B. SPLIT3:1      
6V30.10.2013.POLIKLINIKA MATULIĆ1:1      
5V23.10.2013.DOLCE IVA2:3      
4V11.10.2013.C.B. ŽIŽULA0:2      
3V02.10.2013.SVETI JAKOV - KAVANA CARVER3:4      
225.09.2013.D PROJEKT0:2      
118.09.2013.PUSD0:1      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (22 V)       
LIGA KUP VET, ŠIMIĆ DOM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
124.02.2014.SVETI JAKOV - KAVANA CARVER1:4      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2012/2013
1. LIGA, MNK ZLATKO CELENT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V06.05.2013.DOMUS - Croatia Kman 833:5      
25V29.04.2013.PB SPLIT6:3      
24V22.04.2013.ORBICO3:7      
23V15.04.2013.ARTEM2:2      
22V08.04.2013.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC7:6      
21V25.03.2013.ZLATARNA DVORNIK2:2      
20V11.03.2013.STROŽANAC5:7      
19V04.03.2013.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.7:5      
18V25.02.2013.IS DEUTSCHE3:5      
17V18.02.2013.DUJMOVAČA D.O.O.2:3      
16V11.02.2013.KIDAN ŽILE2:2      
15V04.02.2013.MNK U.N. HAJDUKA S.D.R.0:3      
13V21.01.2013.DOMUS - Croatia Kman 838:4      
12V14.01.2013.PB SPLIT6:4      
11V17.12.2012.ORBICO4:4      
10V03.12.2012.ARTEM4:2      
9V26.11.2012.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC7:3      
8V19.11.2012.ZLATARNA DVORNIK6:2      
7V05.11.2012.STROŽANAC3:10      
6V29.10.2012.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.1:5      
5V22.10.2012.IS DEUTSCHE3:8      
4V15.10.2012.DUJMOVAČA D.O.O.8:4      
3V01.10.2012.KIDAN ŽILE3:2      
2V24.09.2012.MNK U.N. HAJDUKA S.D.R.5:3      
1V17.09.2012.PARNA MASTIONA2:5      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (25 V)       
LIGA KUP, MNK ZLATKO CELENT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
4V25.05.2013.MNK NEVERA POSTIRA4:5      
123.03.2013.KRTICA0:82     
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (1 V) 2     
2. LIGA VET, PLETIONICA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2622.05.2013.CB LUNA1:3  1   
25V15.05.2013.U.N. HAJDUKA S.D.R.3:6      
2424.04.2013.DOLCE IVA4:2      
23V17.04.2013.FIRULE1:0      
2210.04.2013.POLIKLINIKA MATULIĆ1:3      
21V03.04.2013.ZORZI1:2      
2027.03.2013.KLJACI3:2      
1920.03.2013.PUSD1:0      
18V13.03.2013.OSANDESETE5:6      
1701.03.2013.K.B. SPLIT0:3      
16V20.02.2013.ADING HR0:2      
15V13.02.2013.MNK GALLO1:2      
1408.02.2013.ISSA - CAFFE BAR TANA2:81     
13V23.01.2013.CB LUNA0:0      
1216.01.2013.U.N. HAJDUKA S.D.R.0:2      
1109.01.2013.DOLCE IVA3:11     
10V19.12.2012.FIRULE1:0      
912.12.2012.POLIKLINIKA MATULIĆ3:3      
8V21.11.2012.ZORZI2:1      
7V12.11.2012.KLJACI1:1      
6V31.10.2012.PUSD1:0      
5V26.10.2012.OSANDESETE0:3      
4V12.10.2012.K.B. SPLIT1:3      
3V03.10.2012.ADING HR2:2      
2V26.09.2012.MNK GALLO1:2      
121.09.2012.ISSA - CAFFE BAR TANA3:4      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (15 V) 2 1   
LIGA KUP VET, PLETIONICA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
127.05.2013.ELEKTROPRIJENOS4:2      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2011/2012
1. LIGA, MNK ZLATKO CELENT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V21.05.2012.STROŽANAC6:6      
25V14.05.2012.RADUNICA7:0      
24V30.04.2012.GARAŽA PUJANKE0:4      
23V23.04.2012.PB SPLIT6:5      
22V16.04.2012.KIDAN ŽILE4:4      
21V02.04.2012.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.0:0      
20V02.02.1900.PARNA MASTIONA0:6      
19V12.03.2012.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR7:1      
18V05.03.2012.IS DEUTSCHE6:7      
17V27.02.2012.ORBICO4:4      
16V20.02.2012.TOPEL MOBITELI7:2      
14V26.03.2012.KAMELEON KLUB3:6      
13V23.01.2012.STROŽANAC2:0      
12V16.01.2012.RADUNICA3:1      
11V12.12.2011.GARAŽA PUJANKE3:1      
10V05.12.2011.PB SPLIT3:2      
9V28.11.2011.KIDAN ŽILE1:1      
8V21.11.2011.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.7:3      
7V14.11.2011.PARNA MASTIONA1:1      
6V24.10.2011.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR3:7      
5V17.10.2011.IS DEUTSCHE2:5      
4V10.10.2011.ORBICO2:5      
3V03.10.2011.TOPEL MOBITELI0:4      
2V26.09.2011.COLO COLO1:3      
1V19.09.2011.KAMELEON KLUB6:3      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (25 V)       
LIGA KUP, MNK ZLATKO CELENT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3V15.05.2012.PARNA MASTIONA4:0      
2V03.05.2012.STARI PLAC - ADOREA0:1      
1V27.04.2012.ANTIPIROS4:7      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA (3 V)       
1. LIGA VET, PLETIONICA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V22.05.2012.DISKONTI TONI0:2      
25V15.05.2012.ELEKTROPRIJENOS2:1      
2408.05.2012.GRAD SPLIT - G. K. BAČVICE5:21     
2324.04.2012.ČISTOĆA1:3   1  
2217.04.2012.FAST FOOD SUPER PAJO0:0      
21V10.04.2012.BASIC RASVJETA1:1      
19V20.03.2012.PAPUNDEK1:1      
18V13.03.2012.EL KLESARSTVO DICMO4:1      
17V06.03.2012.VAGABUNDO REST.BABILON0:2      
16V28.02.2012.SVETI JAKOV - ZLATNI SJAJ2:1      
15V21.02.2012.JAKO SPORT1:2      
14V31.01.2012.JADRANSKO OSIGURANJE0:0      
13V24.01.2012.DISKONTI TONI1:1      
12V17.01.2012.ELEKTROPRIJENOS0:0      
11V20.12.2011.GRAD SPLIT - G. K. BAČVICE0:3      
10V13.12.2011.ČISTOĆA0:0      
9V06.12.2011.FAST FOOD SUPER PAJO6:1      
8V29.11.2011.BASIC RASVJETA1:1      
7V22.11.2011.TRENTON1:1      
6V25.10.2011.PAPUNDEK2:0      
518.10.2011.EL KLESARSTVO DICMO0:4      
3V04.10.2011.SVETI JAKOV - ZLATNI SJAJ0:0      
2V27.09.2011.JAKO SPORT2:0      
1V20.09.2011.JADRANSKO OSIGURANJE4:0      
          
  UKUPNO 24 NASTUPA (20 V) 1  1  
LIGA KUP VET, PLETIONICA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V27.03.2012.ELEKTROPRIJENOS1:3      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2010/2011
1. LIGA, MNK ZLATKO CELENT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V11.04.2011.DALER1:0      
25V04.04.2011.KIDAN ŽILE2:7      
24V28.03.2011.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR5:3      
23V21.03.2011.PB SPLIT3:3      
22V14.03.2011.HERCEGOVAC - NICCOMI2:3      
21V07.03.2011.IS DEUTSCHE1:3      
20V28.02.2011.RADUNICA3:1      
19V21.02.2011.TOPEL MOBITELI0:4      
18V14.02.2011.STROŽANAC2:5      
17V07.02.2011.DOMUS - Croatia Kman 836:5      
16V31.01.2011.PARNA MASTIONA6:0      
15V24.01.2011.DUJMOVAČA D.O.O.4:1      
14V16.01.2011.GARAŽA PUJANKE4:8      
13V13.12.2010.DALER15:8      
12V06.12.2010.KIDAN ŽILE1:2      
11V22.11.2010.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR4:5      
10V15.11.2010.PB SPLIT6:3      
9V08.11.2010.HERCEGOVAC - NICCOMI6:1      
8V25.10.2010.IS DEUTSCHE1:5      
7V18.10.2010.RADUNICA0:3      
6V11.10.2010.TOPEL MOBITELI7:5      
5V04.10.2010.STROŽANAC2:2      
4V27.09.2010.DOMUS - Croatia Kman 832:8      
3V20.09.2010.PARNA MASTIONA2:6      
2V13.09.2010.DUJMOVAČA D.O.O.2:5      
1V06.09.2010.GARAŽA PUJANKE3:3      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (26 V)       
LIGA KUP, MNK ZLATKO CELENT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
5V13.05.2011.STROŽANAC4:7      
4V08.05.2011.RIBARI1:7      
3V28.04.2011.MNK ŠOLTA0:5      
2V15.04.2011.SUB SPORT0:3      
1V02.04.2011.PARNA MASTIONA0:3      
          
  UKUPNO 5 NASTUPA (5 V)       
1. LIGA VET, PLETIONICA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3010.05.2011.MNK RAMLJANE1:1      
2903.05.2011.SV.JAKOV-BAZENSKA TEHNIKA DICMO2:2      
28V26.04.2011.FENIKS 81 AK0:1      
27V20.04.2011.SPLITSKA BANKA1:1      
26V05.04.2011.GRAD SPLIT0:1      
25V12.04.2011.EXPRESS LINE 352:0      
24V27.03.2011.DISKONTI TONI2:0      
23V15.03.2011.MICKEY MOUSE0:0      
22V01.03.2011.JADRANSKO OSIGURANJE3:0      
21V22.02.2011.TRENTON2:0      
19V09.03.2011.VAGABUNDO REST.BABILON1:1      
18V25.01.2011.JAKO SPORT2:0      
17V18.01.2011.ELEKTROPRIJENOS0:2      
16V15.02.2011.ČISTOĆA0:2      
15V23.12.2010.MNK RAMLJANE4:3      
14V20.12.2010.SV.JAKOV-BAZENSKA TEHNIKA DICMO2:1      
12V07.12.2010.SPLITSKA BANKA1:1      
11V30.11.2010.GRAD SPLIT1:3      
10V23.11.2010.EXPRESS LINE 352:2      
9V14.11.2010.DISKONTI TONI0:1      
8V02.11.2010.MICKEY MOUSE0:3      
7V26.10.2010.JADRANSKO OSIGURANJE0:2      
6V19.10.2010.TRENTON1:1      
4V05.10.2010.VAGABUNDO REST.BABILON4:1      
3V28.09.2010.JAKO SPORT1:3      
2V26.09.2010.ELEKTROPRIJENOS1:1      
1V14.09.2010.ČISTOĆA1:2      
          
  UKUPNO 27 NASTUPA (25 V)       
REGISTRACIJE U UDRUZI
ZDRAVKO LANDEKA, UDRUGA ZA MALI NOGOMET - SPLIT, Skupština, Neaktivna registracija