01.09.1989.
Više
2019/2020
SUPER KUP, C.B. SEA WOLF
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
103.09.2019.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:2      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
FavBet 1. LIGA, C.B. SEA WOLF
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1002.12.2019.C.B. TRI GRACIE GANNICUS8:0      
704.11.2019.FIESTA CAFE2:3      
628.10.2019.MILNA1:2      
521.10.2019.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK4:2      
4      
216.09.2019.STAKLO MAAS5:1      
109.09.2019.PB SPLIT3:3      
          
  UKUPNO 7 NASTUPA       
2018/2019
1. LIGA, C.B. SEA WOLF
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2620.05.2019.GRM I TUNJ0:5      
2529.04.2019.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE6:1      
2415.04.2019.STAKLO MAAS4:1      
2308.04.2019.IL VICTUM EN-WE5:2      
2201.04.2019.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1:3      
2118.03.2019.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK3:4   1  
2011.03.2019.GARAŽA PUJANKE4:5      
1904.03.2019.DWS KIDAN ŽILE8:4      
1818.02.2019.BOL2:6      
1711.02.2019.PB SPLIT3:6      
1604.02.2019.ZLATARIJA DVORNIK0:4      
1528.01.2019.C.B. TRI GRACIE GANNICUS3:3      
1421.01.2019.STROŽANAC3:8      
1314.01.2019.GRM I TUNJ3:1      
1210.12.2018.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE0:1      
1103.12.2018.STAKLO MAAS3:3      
805.11.2018.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK2:4      
622.10.2018.DWS KIDAN ŽILE3:5      
515.10.2018.BOL6:1      
401.10.2018.PB SPLIT1:1      
324.09.2018.ZLATARIJA DVORNIK4:3      
217.09.2018.C.B. TRI GRACIE GANNICUS1:51     
110.09.2018.STROŽANAC2:1      
          
  UKUPNO 23 NASTUPA 1  1  
LIGA KUP, C.B. SEA WOLF
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
325.02.2019.F.K. REDI - KUL PHUKET BAR3:1   1  
208.01.2019.SIERRA LEONE5:1      
118.10.2018.BILI 98:7      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA    1  
2017/2018
1. LIGA, STEFI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2628.05.2018.ZLATARIJA DVORNIK3:1      
2530.04.2018.STAKLO MAAS1:4      
2423.04.2018.GARAŽA PUJANKE2:3      
2316.04.2018.DWS KIDAN ŽILE2:4      
2209.04.2018.GRM I TUNJ10:4      
2126.03.2018.BOL5:0      
2019.03.2018.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE4:10      
1912.03.2018.STROŽANAC5:8      
1807.03.2018.PB SPLIT4:8      
1719.02.2018.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK3:2      
1612.02.2018.PARNA MASTIONA2:1      
1505.02.2018.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1:51     
14V29.01.2018.IL VICTUM0:11      
1218.12.2017.STAKLO MAAS5:2      
1111.12.2017.GARAŽA PUJANKE3:7      
1004.12.2017.DWS KIDAN ŽILE2:2      
927.11.2017.GRM I TUNJ2:1      
813.11.2017.BOL1:6      
706.11.2017.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE7:1      
623.10.2017.STROŽANAC2:51     
516.10.2017.PB SPLIT6:2   1  
409.10.2017.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK0:5      
302.10.2017.PARNA MASTIONA2:3      
225.09.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:2      
118.09.2017.IL VICTUM1:1      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (1 V) 2  1  
2016/2017
1. LIGA, BEACH BAR COOL
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2619.06.2017.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.2:41     
2512.06.2017.ARTEM3:7      
2405.06.2017.BOL4:4      
2322.05.2017.L.C. M. PYTHON ST GRAMIT2:5      
2215.05.2017.GARAŽA PUJANKE3:1      
2124.04.2017.PB SPLIT5:4      
2020.03.2017.IL VICTUM AUTO Š. KRUŽNI TOK1:7      
1913.03.2017.MASLINICA3:8      
1806.03.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:8      
1720.02.2017.STROŽANAC3:3      
1613.02.2017.ZLATARIJA DVORNIK3:6      
1506.02.2017.ZLATKO CELENT3:5      
1430.01.2017.KIDAN ŽILE2:7      
1323.01.2017.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.6:4      
1216.01.2017.ARTEM4:6      
1109.01.2017.BOL3:2      
1005.12.2016.L.C. M. PYTHON ST GRAMIT3:6      
928.11.2016.GARAŽA PUJANKE4:3      
814.11.2016.PB SPLIT6:2      
707.11.2016.IL VICTUM AUTO Š. KRUŽNI TOK4:2      
631.10.2016.MASLINICA2:2      
517.10.2016.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4:4      
410.10.2016.STROŽANAC6:1      
303.10.2016.ZLATARIJA DVORNIK0:2      
226.09.2016.ZLATKO CELENT3:4      
119.09.2016.KIDAN ŽILE4:5      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA 1     
LIGA KUP, BEACH BAR COOL
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
201.03.2017.STROŽANAC8:3      
115.12.2016.KACUNAR6:1      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA       
2015/2016
1. LIGA, BEACH BAR COOL
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2602.05.2016.ARTEM4:6      
2525.04.2016.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA8:6      
2311.04.2016.BOL4:2      
2204.04.2016.NEGRO SPINUT3:3      
2121.03.2016.CROATIA KMAN 834:2      
2029.02.2016.ZLATKO CELENT5:11      
1922.02.2016.PB SPLIT5:2      
1815.02.2016.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.1:2      
1708.02.2016.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4:4      
1601.02.2016.MASLINICA0:7      
1525.01.2016.ZLATARIJA DVORNIK1:6      
1418.01.2016.STROŽANAC4:5      
1311.01.2016.ARTEM1:9      
1214.12.2015.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA5:3      
1107.12.2015.KIDAN ŽILE8:51     
1030.11.2015.BOL4:2      
916.11.2015.NEGRO SPINUT4:5      
809.11.2015.CROATIA KMAN 831:3      
702.11.2015.ZLATKO CELENT2:4      
626.10.2015.PB SPLIT3:13      
519.10.2015.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.3:1      
412.10.2015.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE0:2      
305.10.2015.MASLINICA9:1      
228.09.2015.ZLATARIJA DVORNIK2:8      
121.09.2015.STROŽANAC4:5      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA 1     
2014/2015
1. LIGA, DUJMOVAČA D.O.O.
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2627.04.2015.ZLATKO CELENT2:4      
2520.04.2015.ARTEM3:5      
2413.04.2015.KIDAN ŽILE2:3      
2330.03.2015.GARAŽA PUJANKE6:5      
2216.03.2015.MASLINICA2:2      
2109.03.2015.CROATIA KMAN 836:1      
2002.03.2015.STROŽANAC0:2  11  
1923.02.2015.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.2:2      
1816.02.2015.ĐANI Rent a Car/UNHSDR6:2      
1709.02.2015.PB SPLIT4:4      
1602.02.2015.ZLATARIJA DVORNIK2:8      
1526.01.2015.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC1:3      
1419.01.2015.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA2:7      
1315.12.2014.ZLATKO CELENT3:2      
1208.12.2014.ARTEM1:1      
1101.12.2014.KIDAN ŽILE3:2      
1024.11.2014.GARAŽA PUJANKE2:5      
910.11.2014.MASLINICA2:2      
803.11.2014.CROATIA KMAN 833:5      
727.10.2014.STROŽANAC1:2      
620.10.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.3:4      
513.10.2014.ĐANI Rent a Car/UNHSDR5:1      
406.10.2014.PB SPLIT4:5      
329.09.2014.ZLATARIJA DVORNIK7:3      
222.09.2014.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC3:2      
115.09.2014.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA5:0      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA   11  
2013/2014
3. LIGA, LOBBY BAR SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
18      
17      
16      
15      
14      
1311.01.2014.ANDORA5:2      
1221.12.2013.MNK ŠOLTA2:4      
1116.12.2013.BILI 92:31 1   
1014.12.2013.MILNA2:7      
907.12.2013.MERTOJAK2:3      
723.11.2013.BRODOSPLIT3:7      
602.12.2013.GRENKE4:7      
419.10.2013.GRADSKA8:1      
305.10.2013.KACUNAR7:6      
          
  UKUPNO 14 NASTUPA 1 1   
2012/2013
3. LIGA, LOBBY BAR SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2618.05.2013.KACUNAR11:6      
2511.05.2013.MASLINICA5:2      
2327.04.2013.BILI 95:7      
2220.04.2013.AS KUPA3:9      
1909.03.2013.STANO-UPRAVA - GRADSKA5:2      
1802.03.2013.NEGRO SPINUT2:1      
1723.02.2013.GRM I TUNJ7:2      
1616.02.2013.MNK ŠOLTA0:2      
1402.02.2013.PISMON ZVATI3:3      
1326.01.2013.KACUNAR3:3      
1212.01.2013.MASLINICA4:3      
1115.12.2012.ANDORA3:2      
1008.12.2012.BILI 97:8      
901.12.2012.AS KUPA5:3      
824.11.2012.NESLANOVAC - C.B. PISTURA5:2  11  
717.11.2012.BATERIJA0:3      
604.11.2012.STANO-UPRAVA - GRADSKA7:1      
520.10.2012.NEGRO SPINUT4:4      
413.10.2012.GRM I TUNJ3:4      
306.10.2012.MNK ŠOLTA2:3      
229.09.2012.MERTOJAK2:3      
          
  UKUPNO 21 NASTUPA   11  
LIGA KUP, LOBBY BAR SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
203.05.2013.MERTOJAK14:1      
126.03.2013.SUTIKVA 20125:0      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA       
2011/2012
4. LIGA, LE MERIDIEN LAV
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2513.05.2012.MERTOJAK10:4      
2406.05.2012.FAST FOOD MALA KUĆA SPINUT5:4      
2329.04.2012.G.T. TRADE4:51     
2001.04.2012.MILNA3:2      
1925.03.2012.TRŠĆANSKA2:5      
1811.03.2012.JACK DANIELS3:4      
1704.03.2012.ANDORA0:3      
1626.02.2012.ERICSSON NIKOLA TESLA3:3      
1429.01.2012.KACUNAR1:5      
1315.01.2012.MNK ETIRI6:4      
1208.01.2012.MERTOJAK2:21     
1011.12.2011.G.T. TRADE3:3      
904.12.2011.OPS SPLIT3:4      
820.11.2011.BILI AS3:41     
523.10.2011.JACK DANIELS3:4      
409.10.2011.ANDORA0:4      
302.10.2011.ERICSSON NIKOLA TESLA1:7      
          
  UKUPNO 17 NASTUPA 3     
2010/2011
4. LIGA, MNK ŽRNOVNICA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
17      
16      
15      
14      
1312.12.2010.ANDORA1:4      
1205.12.2010.ZARA 071:51     
1128.11.2010.MNK ŠOLTA5:2      
1021.11.2010.BRANIMIR INTERIJERI5:5      
914.11.2010.ELCLASICO - DULUX BOJE1:1      
807.11.2010.MNK ETIRI - HANSAFLEX3:2      
724.10.2010.OPS SPLIT4:21     
617.10.2010.LE MERIDIEN LAV3:4      
510.10.2010.DŠR KMAN6:9      
403.10.2010.VIK7:6   1  
326.09.2010.ERICSSON NIKOLA TESLA4:2      
219.09.2010.G.T. TRADE3:6      
112.09.2010.OTP BANKA2:3      
          
  UKUPNO 17 NASTUPA 2  1