24.04.1979.
Više
2023/2024
FavBet 1. LIGA, VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
13V12.02.2024.STAKLO MAAS5:5      
12V05.02.2024.GARAŽA PUJANKE2:3      
11V29.01.2024.ZLATKO CELENT7:2      
10V15.01.2024.UDRUGA STUDENATA BIK3:3      
9V08.01.2024.ZRNO SOLI1:2      
8V18.12.2023.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE4:7      
7V24.01.2024.MILNA3:4      
6V27.11.2023.ZLATARIJA DVORNIK6:0      
5V20.11.2023.ŠTRAPALA C.B. LATINO0:2      
3V30.10.2023.DWS KIDAN ŽILE2:2      
2V16.10.2023.C.B. SEA WOLF2:10      
1V09.10.2023.F.K. REDI - KUL2:3      
          
  UKUPNO 12 NASTUPA (12 V)       
4. LIGA VET, VOLE GRADELE VET.- C.B. BELVEDERE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1217.02.2024.TPA SPLIT2:1      
1104.02.2024.CAFFE BAR EMANUEL2:2      
1027.01.2024.FEŠTAŠI0:2      
921.01.2024.MIŠO BOBI LANČIĆ - GT TRADE2:0      
716.12.2023.SV. DUJE1:0      
609.12.2023.TORCIDA BRDA LS1:4      
519.11.2023.FJAKA2:1      
328.10.2023.TPA SPLIT0:1      
221.10.2023.CAFFE BAR EMANUEL1:0      
107.10.2023.FEŠTAŠI3:0      
          
  UKUPNO 10 NASTUPA       
2022/2023
FavBet 1. LIGA, VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V12.06.2023.GARAŽA PUJANKE0:1      
25V05.06.2023.F.K. REDI - KUL1:3      
23V22.05.2023.ZRNO SOLI1:9      
22V15.05.2023.MILNA4:3      
21V08.05.2023.GANNICUS4:3      
20V24.04.2023.DWS KIDAN ŽILE4:3      
19V17.04.2023.ZLATKO CELENT6:0      
18V03.04.2023.RABONA SPLIT - CB LATINO6:2      
17V27.03.2023.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE2:1      
16V20.03.2023.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1:3      
15V27.02.2023.ZLATARIJA DVORNIK3:3      
14V20.02.2023.C.B. SEA WOLF4:5      
13V06.02.2023.GARAŽA PUJANKE4:3      
12V23.01.2023.F.K. REDI - KUL4:4      
1116.01.2023.STAKLO MAAS3:2      
10V09.01.2023.ZRNO SOLI9:1      
9V19.12.2022.MILNA0:5      
8V12.12.2022.GANNICUS1:4      
7V21.11.2022.DWS KIDAN ŽILE0:4      
614.11.2022.ZLATKO CELENT0:3      
5V07.11.2022.RABONA SPLIT - CB LATINO4:2      
4V24.10.2022.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE2:4      
3V17.10.2022.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE5:3      
2V10.10.2022.ZLATARIJA DVORNIK0:8      
1V26.10.2022.C.B. SEA WOLF6:3      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (23 V)       
3. LIGA VET, TRŠĆANSKA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2402.06.2023.MICKEY MOUSE - FAST FOOD LOZO2:4      
2326.05.2023.PROFIL NA KVADRAT0:1      
2218.05.2023.OLIVA 19994:1      
2112.05.2023.DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDAR1:51     
1928.04.2023.DOBRI KONOBA PIMPINELA5:2      
1714.04.2023.LAGANINI0:6      
1631.03.2023.FJAKA2:1      
1521.05.2023.RAĐA TRGOVINA1:1      
1103.02.2023.MICKEY MOUSE - FAST FOOD LOZO0:4      
1020.01.2023.PROFIL NA KVADRAT2:11     
816.12.2022.DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDAR1:1    1 
725.11.2022.LIVERPOOL RESERVES2:2      
611.11.2022.DOBRI KONOBA PIMPINELA1:2      
504.11.2022.ETIRI ASP - HIDRORAD DRUŽIĆ1:3      
428.10.2022.LAGANINI0:1      
207.10.2022.RAĐA TRGOVINA2:2   1  
123.09.2022.MZ LOKVE- TOMA BEBIĆ0:1   1  
          
  UKUPNO 17 NASTUPA 2  21 
2021/2022
2. LIGA, VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V02.06.2022.MNK USTANIK C.B TNT OMIŠ5:5      
2523.05.2022.CROATIA PROPERTY SALES2:6      
2419.05.2022.KREMPIJEVO1:0      
23V12.05.2022.OTP BANKA2:3      
2228.04.2022.BILI 96:4      
21V07.04.2022.SAMO SPINUT5:2      
20V31.03.2022.RUB5:6      
19V24.02.2022.ZRNO SOLI3:3      
18V17.02.2022.PV JAPIRKO5:2      
17V03.02.2022.SIERRA LEONE3:2      
16V10.02.2022.LIVERPOOL5:2      
14V13.01.2022.HOPS SPLIT2:4      
13V23.12.2021.MNK USTANIK C.B TNT OMIŠ4:1   1  
12V16.12.2021.CROATIA PROPERTY SALES3:6      
11V02.12.2021.KREMPIJEVO4:1      
10V09.12.2021.OTP BANKA2:2      
9V11.11.2021.BILI 94:2      
8V04.11.2021.SAMO SPINUT3:2      
7V28.10.2021.RUB4:0      
6V21.10.2021.ZRNO SOLI4:3   1  
5V14.10.2021.PV JAPIRKO2:3      
4V06.12.2021.SIERRA LEONE0:3      
3V30.09.2021.LIVERPOOL4:4      
2V23.09.2021.STROŽANAC3:6      
1V16.09.2021.HOPS SPLIT4:2      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (22 V)    2  
LIGA KUP, VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
127.12.2021.SKALICE 20171:7      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
3. LIGA VET, TRŠĆANSKA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2503.06.2022.DOBRI KONOBA PIMPINELA1:2   1  
2420.05.2022.MICKEY MOUSE - FAST FOOD LOZO0:51     
2313.05.2022.MZ LOKVE- TOMA BEBIĆ1:0      
2229.04.2022.DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDAR2:2      
2108.04.2022.BAZENI AQUA TEAM1:1      
2001.04.2022.TEŠKI WAROŠ3:0      
1925.02.2022.DA NI RADUNICE0:0      
1704.02.2022.PROFIL NA KVADRAT1:1      
1628.01.2022.ANTONICA - AUTO SERVIS MARKO ANČIĆ1:1      
1414.01.2022.RAĐA TRGOVINA2:4      
1317.12.2021.D PROJEKT0:4      
1126.11.2021.MICKEY MOUSE - FAST FOOD LOZO1:0      
912.11.2021.DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDAR1:2      
805.11.2021.BAZENI AQUA TEAM2:3      
729.10.2021.TEŠKI WAROŠ0:3      
622.10.2021.DA NI RADUNICE1:2      
5      
408.10.2021.PROFIL NA KVADRAT1:1      
301.10.2021.ANTONICA - AUTO SERVIS MARKO ANČIĆ2:0      
224.09.2021.OLIVA 19990:4   1  
117.09.2021.RAĐA TRGOVINA1:3      
          
  UKUPNO 21 NASTUPA 1  2  
2020/2021
, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
          
  UKUPNO 0 NASTUPA       
2. LIGA, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V26.11.2020.LIVERPOOL3:1      
1V19.11.2020.OTP BANKA2:1      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)       
LIGA KUP, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V08.06.2021.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE7:3      
1V02.06.2021.MEFST4:3      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)       
, TRŠĆANSKA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
          
  UKUPNO 0 NASTUPA       
3. LIGA VET, TRŠĆANSKA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
227.11.2020.MZ LOKVE- TOMA BEBIĆ1:0      
120.11.2020.BAZENI AQUA TEAM1:2      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA       
2019/2020
2. LIGA, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
24V08.10.2020.PV JAPIRKO1:4      
23V01.10.2020.LIVERPOOL3:1      
22V24.09.2020.SAMO SPINUT7:5      
21V17.09.2020.PARNA MASTIONA6:2      
20V10.09.2020.F.K. REDI - KUL4:1      
19V12.03.2020.BILI 91:6      
18V05.03.2020.CONTY2:2      
17V27.02.2020.BOL3:6      
16V13.02.2020.SAMO SPINUT4:4      
15V06.02.2020.OTP BANKA5:2      
14V23.01.2020.ZRNO SOLI2:2      
13V16.01.2020.GRM I TUNJ4:1      
12V12.12.2019.SAMO ZABAVA3:4      
11V05.12.2019.PV JAPIRKO5:2      
10V28.11.2019.LIVERPOOL1:5      
9V14.11.2019.MASLINICA6:2      
8V07.11.2019.PARNA MASTIONA5:1      
7V31.10.2019.F.K. REDI - KUL4:0      
6V24.10.2019.BILI 92:3      
5V17.10.2019.CONTY0:3      
4V03.10.2019.BOL3:2      
3V26.09.2019.SAMO SPINUT1:1      
2V19.09.2019.OTP BANKA2:3      
1V12.09.2019.ZRNO SOLI0:2      
          
  UKUPNO 24 NASTUPA (24 V)       
LIGA KUP, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V19.12.2019.SPORTSKI CENTAR KORNER5:3      
1V10.10.2019.SAMO ZABAVA7:1      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)       
3. LIGA VET, TRŠĆANSKA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2025.09.2020.AZ - 072:1      
1918.09.2020.TEŠKI WAROŠ1:21     
1706.03.2020.KONOBA ŠPERUN3:0      
1628.02.2020.BRONX0:2   1  
          
  UKUPNO 4 NASTUPA 1  1  
2018/2019
2. LIGA, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V30.05.2019.F.K. REDI - KUL5:4      
25V23.05.2019.CONTY0:3      
24V16.05.2019.LIVERPOOL1:3      
23V25.04.2019.MILNA3:0      
22V11.04.2019.OTP BANKA2:3      
20V21.03.2019.ZRNO SOLI3:1      
19V02.05.2019.KLINIKA SUĆIDAR1:11      
18V07.03.2019.GRADSKI KOTAR BAČVICE8:2      
17V28.02.2019.PARNA MASTIONA3:1      
16V14.02.2019.BOL SPLIT – LA LUNA CAFFE2:1      
15V07.02.2019.SAMO SPINUT2:1      
14V24.01.2019.RIBARI2:1      
13V17.01.2019.F.K. REDI - KUL4:3      
7V08.11.2018.ZRNO SOLI2:5      
5V11.10.2018.GRADSKI KOTAR BAČVICE2:5      
404.10.2018.PARNA MASTIONA5:2      
2V20.09.2018.SAMO SPINUT0:3      
1V13.09.2018.RIBARI1:4      
          
  UKUPNO 18 NASTUPA (17 V)       
LIGA KUP, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V18.10.2018.PV JAPIRKO4:2      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2017/2018
LIGA KUP, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V08.01.2018.PARNA MASTIONA7:6     1
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)      1
2. LIGA, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2607.06.2018.GRADSKI KOTAR BAČVICE5:0      
25V29.05.2018.LIVERPOOL6:6      
2403.05.2018.C.B. ALBATROS1:7      
2326.04.2018.MAX - MORIS7:3      
22V19.04.2018.MILNA2:1      
2112.04.2018.KLINIKA SUĆIDAR4:1      
19V22.03.2018.GANNICUS2:3      
18V15.03.2018.MASLINICA3:6      
1701.03.2018.SAMO SPINUT0:6      
16V15.02.2018.CONTY4:4      
1408.03.2018.MNK HRVATSKI DRAGOVOLJAC2:6      
12V14.12.2017.LIVERPOOL6:4      
11V07.12.2017.C.B. ALBATROS7:2      
10V30.11.2017.MAX - MORIS7:2      
9V16.11.2017.MILNA2:6      
8V09.11.2017.KLINIKA SUĆIDAR4:7      
726.10.2017.OTP BANKA4:3      
619.10.2017.GANNICUS4:0      
5V12.10.2017.MASLINICA8:1      
430.10.2017.SAMO SPINUT3:3      
328.09.2017.CONTY5:3      
221.09.2017.RIBARI5:1   1  
114.09.2017.MNK HRVATSKI DRAGOVOLJAC1:0      
          
  UKUPNO 23 NASTUPA (11 V)    1  
2016/2017
2. LIGA, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2601.06.2017.OLIVA2:3      
24V18.05.2017.STAKLO MAAS8:1      
2311.05.2017.CROATIA KMAN 835:6  1   
22V27.04.2017.CONTY4:2      
21V23.03.2017.KLINIKA SUĆIDAR1:1      
20V16.03.2017.NEGRO SPINUT2:2      
1909.03.2017.MILNA5:0      
18V23.02.2017.RIBARI1:2      
17V16.02.2017.LIVERPOOL5:5      
16V09.02.2017.MAX - MORIS6:7      
15V02.02.2017.GRM I TUNJ2:10      
14V26.01.2017.PARNA MASTIONA4:3      
13V19.01.2017.OLIVA4:3      
12V      
11V08.12.2016.STAKLO MAAS3:0      
8V10.11.2016.KLINIKA SUĆIDAR6:2      
7V03.11.2016.NEGRO SPINUT2:4      
620.10.2016.MILNA2:3      
513.10.2016.RIBARI3:2      
406.10.2016.LIVERPOOL8:8      
222.09.2016.GRM I TUNJ2:2      
          
  UKUPNO 21 NASTUPA (14 V)   1   
LIGA KUP, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3V29.05.2017.STAKLO MAAS6:3      
2V01.03.2017.F.C. KAVANA CLUB3:1      
109.01.2017.MILNA3:4  31  
          
  UKUPNO 3 NASTUPA (2 V)   31  
2015/2016
2. LIGA, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1611.02.2016.PARNA MASTIONA0:5      
1504.02.2016.OLIVA4:5   1  
14V21.01.2016.GRM I TUNJ2:7      
1217.12.2015.MAX - MORIS1:6      
1110.12.2015.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC2:4  1   
1003.12.2015.SMRDEČIJA FAST F. BIG MAMA TR.4:2      
926.11.2015.IL VICTUM2:7      
8V19.11.2015.LIVERPOOL6:3      
6V05.11.2015.GARAŽA PUJANKE8:1      
4V22.10.2015.OTP BANKA2:6      
201.10.2015.OLIVA5:2  2   
124.09.2015.GRM I TUNJ4:2      
          
  UKUPNO 12 NASTUPA (4 V)   31  
LIGA KUP, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
211.12.2015.C.B. SHPITZA SOLIN6:3      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2014/2015
3. LIGA, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2623.05.2015.SIERRA LEONE2:2      
2409.05.2015.MIJO I DRUGOVI2:5      
2302.05.2015.F.C. KAVANA CLUB6:3      
2111.04.2015.STAKLO MAAS4:3    1 
2028.03.2015.MALA KAVANA1:1      
1914.03.2015.BILI 93:4      
1807.03.2015.EL CLASICO4:2      
1728.02.2015.MNK ŠOLTA1:2      
1621.02.2015.ANTIPIROS5:8      
1507.02.2015.IL VICTUM7:2  1   
1401.02.2015.KACUNAR GRAĐEVNO ZEC2:3      
1324.01.2015.SIERRA LEONE5:0   1  
1217.01.2015.PIVNICA KARLO5:2      
715.11.2014.MALA KAVANA8:3      
608.11.2014.BILI 92:5  1   
525.10.2014.EL CLASICO2:6      
311.10.2014.ANTIPIROS4:8  1   
204.10.2014.IL VICTUM5:7  1   
          
  UKUPNO 18 NASTUPA   411 
LIGA KUP, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
108.03.2015.BILI 94:5  1   
          
  UKUPNO 1 NASTUPA   1   
2013/2014
4. LIGA, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2627.04.2014.LAVANDIN ZA UMIVANJE2:4  1   
2513.04.2014.MIJO I DRUGOVI2:4  11  
2406.04.2014.RADIČIĆ TRANSPORTI4:2      
2330.03.2014.EL CLASICO2:6  1   
2223.03.2014.STARI PLAC - ADOREA1:1      
2116.03.2014.D.D.K. LOKVE3:4      
2009.03.2014.PAPIĆ TOURS4:2  1   
1923.02.2014.VIK5:2  1   
1816.02.2014.KREMPIJ2:41     
1709.02.2014.HOPS SPLIT1:3  31  
1602.02.2014.SIERRA LEONE2:4  1   
1526.01.2014.C.B. MIRABELLA6:0      
1419.01.2014.IL VICTUM4:2      
1312.01.2014.LAVANDIN ZA UMIVANJE2:0  1   
908.12.2013.STARI PLAC - ADOREA3:3      
807.01.2014.D.D.K. LOKVE6:11     
717.11.2013.PAPIĆ TOURS1:5      
610.11.2013.VIK9:6      
503.11.2013.KREMPIJ3:2  1   
306.10.2013.SIERRA LEONE3:2  1   
229.09.2013.C.B. MIRABELLA6:2      
122.09.2013.IL VICTUM4:1      
          
  UKUPNO 22 NASTUPA 2 122  
LIGA KUP, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
414.05.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.5:0      
222.04.2014.NEGRO SPINUT4:3  2   
120.03.2014.DUJMOVAČA D.O.O.4:81     
          
  UKUPNO 3 NASTUPA 1 2   
2012/2013
5B. LIGA, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3026.05.2013.BALLANTINES5:3      
2919.05.2013.C.B. MIRABELLA8:5      
2812.05.2013.JEL NEĆEŠ11:11     
2628.04.2013.F.C. UNITED3:31 1   
2521.04.2013.MARINERO0:3      
2307.04.2013.KAOS2:0   1  
2224.03.2013.SUTIKVA 20128:1  1   
2117.03.2013.KAMELEON CLUB2:3      
2010.03.2013.MNK ETIRI6:91 1   
1903.03.2013.MAGLA 025:5      
1824.02.2013.NANOTECH1:71 1   
1717.02.2013.CORPO MORTO3:51     
1610.02.2013.ZARA 071:41 21  
1503.02.2013.BALLANTINES3:3  2   
1320.01.2013.JEL NEĆEŠ1:7   1  
1002.12.2012.MARINERO4:4  2   
925.11.2012.RIVA1:0      
818.11.2012.KAOS1:3      
711.11.2012.SUTIKVA 20123:3  1   
604.11.2012.KAMELEON CLUB8:1      
521.10.2012.MNK ETIRI4:3      
414.10.2012.MAGLA 023:3      
307.10.2012.NANOTECH7:1      
123.09.2012.ZARA 075:4      
          
  UKUPNO 24 NASTUPA 6 113  
LIGA KUP, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
109.04.2013.MASLINICA3:42 2   
          
  UKUPNO 1 NASTUPA 2 2   
2011/2012
5B. LIGA, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3020.05.2012.CAFFE BAR VATRA3:3      
2806.05.2012.CORPO MORTO1:8      
2622.04.2012.KREMPIJ5:3      
2515.04.2012.GOF9:0      
2405.05.2012.UZALUDAN TRUD0:4      
2325.03.2012.MNK PETRIČEVO4:4      
2218.03.2012.ELCLASICO0:3      
2111.03.2012.JEL NEĆEŠ5:31     
2004.03.2012.BALLANTINES3:0      
1926.02.2012.FAST FOOD KOLODVOR6:1      
1819.02.2012.KRTICA5:1      
1729.01.2012.KA+14:4      
1622.01.2012.UDRUGA BOĆARA BRANITELJA1:6      
1515.01.2012.CAFFE BAR VATRA4:2      
1311.12.2011.CORPO MORTO3:1      
1204.12.2011.F.C. KAVANA CLUB3:4      
1020.11.2011.GOF5:11  1  
913.11.2011.UZALUDAN TRUD1:3   1  
806.11.2011.MNK PETRIČEVO6:2      
730.10.2011.ELCLASICO6:5      
623.10.2011.JEL NEĆEŠ1:1      
516.10.2011.BALLANTINES2:3      
409.10.2011.FAST FOOD KOLODVOR5:5      
302.10.2011.KRTICA1:3      
225.09.2011.KA+13:2   1  
118.09.2011.UDRUGA BOĆARA BRANITELJA4:2      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA 2  3  
LIGA KUP, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
118.04.2012.ISPOD PELE4:7   1  
          
  UKUPNO 1 NASTUPA    1  
2010/2011
5B. LIGA, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2905.06.2011.VRGORSKA KRAJINA4:11   1  
2829.05.2011.F.C. ATHLETICO5:3      
2722.05.2011.RIVA BOL4:61     
2615.05.2011.SPINUT eXSTATIC 20115:3      
2508.05.2011.JEL NEĆEŠ1:4   1  
2417.04.2011.DVORNIK 14745:5      
2310.04.2011.BALLANTINES1:61     
2203.04.2011.KMANCESTER4:11     
2020.03.2011.PEGALJ5:3      
1913.03.2011.GOF2:1      
1806.03.2011.CAFFE BAR DVA GOLUBA2:2      
1727.02.2011.TRŠĆANSKA4:3      
1620.02.2011.KACUNAR1:5      
1506.02.2011.HEMINGWAY BAR0:4   1  
1430.01.2011.VRGORSKA KRAJINA5:2      
1302.02.1900.F.C. ATHLETICO7:1      
1205.12.2010.RIVA BOL2:2      
1128.11.2010.SPINUT eXSTATIC 20113:5      
1021.11.2010.JEL NEĆEŠ1:3      
914.11.2010.DVORNIK 14743:4      
807.11.2010.BALLANTINES1:4      
724.10.2010.KMANCESTER0:3      
617.10.2010.MNK PETRIČEVO8:2      
510.10.2010.PEGALJ2:3      
403.10.2010.GOF0:5      
219.09.2010.TRŠĆANSKA7:2      
112.09.2010.KACUNAR2:0      
          
  UKUPNO 27 NASTUPA 3  3  
LIGA KUP, VOLE GRADELE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
109.04.2011.JEL NEĆEŠ1:3      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA