10.12.1980.
Više
2019/2020
1. LIGA, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
5V21.10.2019.DWS KIDAN ŽILE7:2      
414.10.2019.STAKLO MAAS2:6      
3V23.09.2019.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK1:4      
2V16.09.2019.STROŽANAC4:7      
1V09.09.2019.C.B. SEA WOLF3:3      
          
  UKUPNO 5 NASTUPA (4 V)       
LIGA KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V07.10.2019.PARNA MASTIONA7:5      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2. LIGA VET, PB SPLIT VETERANI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
516.10.2019.POLIKLINIKA MATULIĆ2:2   1  
409.10.2019.KONTRA5:2      
325.09.2019.FIRULE 19670:3      
220.09.2019.D PROJEKT3:0      
111.09.2019.PROMET SPLIT2:3      
          
  UKUPNO 5 NASTUPA    1  
2018/2019
SUPER KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V03.09.2018.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE6:4      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
1. LIGA, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V20.05.2019.STAKLO MAAS3:5      
25V29.04.2019.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK2:5      
24V15.04.2019.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE0:5      
23V08.04.2019.BOL3:1      
21V18.03.2019.IL VICTUM EN-WE4:4      
20V11.03.2019.GRM I TUNJ5:3      
19V04.03.2019.ZLATARIJA DVORNIK2:3      
18V18.02.2019.C.B. TRI GRACIE GANNICUS2:4      
17V11.02.2019.C.B. SEA WOLF3:6      
16V04.02.2019.STROŽANAC4:11      
15V28.01.2019.GARAŽA PUJANKE5:3      
14V21.01.2019.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE2:2      
1314.01.2019.STAKLO MAAS5:6      
12V10.12.2018.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK4:4      
1103.12.2018.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:1      
1026.11.2018.BOL3:2      
9V12.11.2018.DWS KIDAN ŽILE2:7      
8V05.11.2018.IL VICTUM EN-WE3:10      
7V29.10.2018.GRM I TUNJ2:5      
6V22.10.2018.ZLATARIJA DVORNIK2:3      
5V15.10.2018.C.B. TRI GRACIE GANNICUS4:2      
4V01.10.2018.C.B. SEA WOLF1:1      
3V24.09.2018.STROŽANAC3:3      
2V17.09.2018.GARAŽA PUJANKE4:0      
1V10.09.2018.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE5:3      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (22 V)       
LIGA KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
5V21.05.2019.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2:4      
3V25.02.2019.RUB3:4      
2V07.01.2019.MASLINICA5:8      
117.12.2018.SAMO SPINUT3:4      
          
  UKUPNO 4 NASTUPA (3 V)       
2. LIGA VET, PB SPLIT VETERANI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2629.05.2019.POLIKLINIKA MATULIĆ3:1      
2524.05.2019.ANTONICA1:3      
2415.05.2019.ISSA1:5      
2324.04.2019.ARTEM1:5      
2210.04.2019.PROMET SPLIT4:0      
2127.03.2019.D PROJEKT3:1      
1906.03.2019.BASIC RASVJETA1:3   1  
1820.02.2019.KONTRA1:5      
1713.02.2019.OSANDESETE - MALA KAVANA1:5      
1606.02.2019.MICKEY MOUSE4:1      
1530.01.2019.PUSD3:1      
1423.01.2019.KONOBA ZENTA0:3      
1316.01.2019.POLIKLINIKA MATULIĆ1:11     
1214.12.2018.ANTONICA3:1   1  
1105.12.2018.ISSA4:11     
1028.11.2018.ARTEM0:1      
914.11.2018.PROMET SPLIT3:3      
807.11.2018.D PROJEKT0:2   1  
721.12.2018.HEP PROIZVODNJA0:1      
624.10.2018.BASIC RASVJETA0:2      
510.10.2018.KONTRA3:3      
403.10.2018.OSANDESETE - MALA KAVANA2:2      
317.10.2018.MICKEY MOUSE0:4      
219.09.2018.PUSD0:5      
112.09.2018.KONOBA ZENTA2:1      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA 2  3  
LIGA KUP VET, PB SPLIT VETERANI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
118.12.2018.VAGABUNDO1:2      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2017/2018
SUPER KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V06.09.2017.IL VICTUM7:3      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
1. LIGA, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V28.05.2018.STAKLO MAAS10:14      
25V30.04.2018.STROŽANAC9:5      
24V23.04.2018.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE5:7      
23V16.04.2018.IL VICTUM6:5      
22V09.04.2018.ZLATARIJA DVORNIK8:2      
21V26.03.2018.PARNA MASTIONA5:5      
20V19.03.2018.DWS KIDAN ŽILE3:2      
19V12.03.2018.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK5:8      
18V07.03.2018.STEFI4:8      
17V19.02.2018.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4:3      
16V12.02.2018.GARAŽA PUJANKE5:1      
1505.02.2018.BOL2:5      
14V29.01.2018.GRM I TUNJ5:4      
13V22.01.2018.STAKLO MAAS6:3      
1212.01.2018.STROŽANAC6:4      
11V11.12.2017.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE2:2      
10V04.12.2017.IL VICTUM4:4      
9V27.11.2017.ZLATARIJA DVORNIK4:5      
8V13.11.2017.PARNA MASTIONA4:2      
7V06.11.2017.DWS KIDAN ŽILE1:2      
6V23.10.2017.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK5:4      
5V16.10.2017.STEFI6:2      
4V09.10.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE0:1      
3V02.10.2017.GARAŽA PUJANKE2:3      
2V25.09.2017.BOL5:2      
1V18.09.2017.GRM I TUNJ5:6      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (24 V)       
LIGA KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
5V11.06.2018.PARNA MASTIONA4:8      
4V27.04.2018.STAKLO MAAS8:7      
3V06.03.2018.MAX - MORIS3:7      
215.01.2018.MASLINICA9:6      
1V30.10.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4:5      
          
  UKUPNO 5 NASTUPA (4 V)       
3. LIGA VET, PB SPLIT VETERANI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2613.06.2018.DOBRI - KONOBA PIMPINELLA7:3      
2508.06.2018.PROFIL NA KVADRAT2:11     
2404.05.2018.TRENTON3:0      
2320.04.2018.KLJACI3:2      
2213.04.2018.BRONX4:1      
2106.04.2018.ViK3:3      
2023.03.2018.GEOSONDA1:9      
1916.03.2018.DOLCE IVA5:11     
1802.03.2018.DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDAR0:4      
1609.02.2018.SVETI JAKOV0:51     
1526.01.2018.HEP PROIZVODNJA1:4      
1419.01.2018.MZ LOKVE- TOMA BEBIĆ1:2      
1322.12.2017.DOBRI - KONOBA PIMPINELLA0:61     
1215.12.2017.PROFIL NA KVADRAT0:0      
1108.12.2017.TRENTON1:31     
1001.12.2017.KLJACI1:1      
917.11.2017.BRONX3:3      
810.11.2017.ViK5:21     
727.10.2017.GEOSONDA0:0      
620.10.2017.DOLCE IVA1:5      
513.10.2017.DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDAR1:1      
406.10.2017.AZ - 072:31     
329.09.2017.SVETI JAKOV5:1      
224.11.2017.HEP PROIZVODNJA2:0   1  
115.09.2017.MZ LOKVE- TOMA BEBIĆ5:02 1   
          
  UKUPNO 25 NASTUPA 9 11  
LIGA KUP VET, PB SPLIT VETERANI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
309.03.2018.PODSTRANA0:3      
210.01.2018.D PROJEKT0:1      
131.10.2017.FIRULE 19673:0      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA       
2016/2017
SUPER KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V06.09.2016.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:1      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
1. LIGA, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2619.06.2017.STROŽANAC6:3  1   
2512.06.2017.L.C. M. PYTHON ST GRAMIT12:3      
24V05.06.2017.GARAŽA PUJANKE3:6      
2322.05.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:8      
22V15.05.2017.MASLINICA3:6      
21V24.04.2017.BEACH BAR COOL5:4      
20V20.03.2017.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.9:2      
19V13.03.2017.ZLATARIJA DVORNIK4:5      
18V06.03.2017.ZLATKO CELENT6:2      
17V20.02.2017.BOL12:3      
15V06.02.2017.IL VICTUM AUTO Š. KRUŽNI TOK8:1      
14V30.01.2017.ARTEM4:8      
13V23.01.2017.STROŽANAC2:5      
12V16.01.2017.L.C. M. PYTHON ST GRAMIT5:3      
11V19.12.2016.GARAŽA PUJANKE3:7      
1009.01.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2:1      
9V12.12.2016.MASLINICA8:7      
8V14.11.2016.BEACH BAR COOL6:2      
7V07.11.2016.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.7:6      
6V31.10.2016.ZLATARIJA DVORNIK5:3      
5V17.10.2016.ZLATKO CELENT6:3      
4V10.10.2016.BOL7:1      
303.10.2016.KIDAN ŽILE3:7      
2V26.09.2016.IL VICTUM AUTO Š. KRUŽNI TOK1:8      
1V19.09.2016.ARTEM3:6      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (20 V)   1   
LIGA KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
6V26.06.2017.RIBARI5:2      
5V21.06.2017.GARAŽA PUJANKE4:5      
408.06.2017.KIDAN ŽILE3:6      
329.05.2017.LIVERPOOL4:6      
2V02.03.2017.TOBOGAN4:10      
1V12.01.2017.GRENKE4:14      
          
  UKUPNO 6 NASTUPA (4 V)       
3. LIGA VET, ViK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
18V24.02.2017.DOLCE IVA2:3      
17V17.02.2017.SVETI JAKOV2:1      
16V10.02.2017.PROMET SPLIT2:2      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA (3 V)       
4. LIGA VET, PB SPLIT VETERANI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2724.06.2017.BATERIJA0:6      
2617.06.2017.KONOBA ŠPERUN0:3      
2510.06.2017.PROFIL NA KVADRAT0:1  1   
2403.06.2017.MIŠO BOBI LANČIĆ - GT TRADE1:3      
2220.05.2017.TRŠĆANSKA3:2      
2129.04.2017.ETIRI ASP2:0      
2022.04.2017.SO.CAP ORIGINAL1:3  1   
1918.03.2017.CAFFE BAR EMANUEL8:01 1   
1811.03.2017.BATERIJA1:1  1   
1704.03.2017.KONOBA ŠPERUN1:0      
1618.02.2017.PROFIL NA KVADRAT3:0  2   
1511.02.2017.MIŠO BOBI LANČIĆ - GT TRADE1:0      
1328.01.2017.TRŠĆANSKA3:1      
1221.01.2017.ETIRI ASP0:2      
1114.01.2017.SO.CAP ORIGINAL2:0  2   
1017.12.2016.CAFFE BAR EMANUEL1:2  2   
910.12.2016.BATERIJA0:3  1   
803.12.2016.KONOBA ŠPERUN1:1      
719.11.2016.PROFIL NA KVADRAT0:2      
612.11.2016.MIŠO BOBI LANČIĆ - GT TRADE1:2      
415.10.2016.TRŠĆANSKA4:1      
315.12.2016.ETIRI ASP1:01     
224.09.2016.SO.CAP ORIGINAL0:41 1   
117.09.2016.CAFFE BAR EMANUEL8:13     
          
  UKUPNO 24 NASTUPA 6 12   
LIGA KUP VET, PB SPLIT VETERANI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
122.11.2016.JADRANSKO OSIGURANJE0:3  3   
          
  UKUPNO 1 NASTUPA   3   
2015/2016
1. LIGA, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V02.05.2016.NEGRO SPINUT12:5      
25V25.04.2016.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.2:2      
24V18.04.2016.MASLINICA8:7      
23V11.04.2016.ZLATKO CELENT5:5      
22V04.04.2016.STROŽANAC7:4      
21V21.03.2016.ZLATARIJA DVORNIK6:6      
20V29.02.2016.KIDAN ŽILE3:3      
19V22.02.2016.BEACH BAR COOL5:2      
18V15.02.2016.ARTEM2:2      
17V08.02.2016.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA10:4      
16V01.02.2016.CROATIA KMAN 833:8      
15V25.01.2016.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE6:2      
14V18.01.2016.BOL6:1      
13V11.01.2016.NEGRO SPINUT3:6      
12V14.12.2015.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.4:6      
11V07.12.2015.MASLINICA6:3      
1030.11.2015.ZLATKO CELENT3:7      
9V16.11.2015.STROŽANAC2:5      
8V09.11.2015.ZLATARIJA DVORNIK5:3      
7V02.11.2015.KIDAN ŽILE5:5      
6V26.10.2015.BEACH BAR COOL3:13      
5V19.10.2015.ARTEM4:6      
4V12.10.2015.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA3:3      
3V05.10.2015.CROATIA KMAN 831:3      
2V28.09.2015.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1:1      
1V21.09.2015.BOL5:6      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (25 V)       
LIGA KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
7V18.05.2016.IL VICTUM5:3      
6V16.05.2016.GARAŽA PUJANKE2:1      
5V28.04.2016.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4:3      
4V12.04.2016.KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI9:4      
3V30.03.2016.GANNICUS2:5      
227.11.2015.SUTIKVA 20122:6      
          
  UKUPNO 6 NASTUPA (5 V)       
3. LIGA VET, ViK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2620.05.2016.MIKROFON2:2  1   
2506.05.2016.KONOBA FIFE0:1  1   
2429.04.2016.MUSIC CLUB PINO4:2  1   
2322.04.2016.DOLCE IVA0:3      
2215.04.2016.HEP PROIZVODNJA2:1  1   
2101.04.2016.TEŠKI WAROŠ1:0  1   
2004.03.2016.DOBRI - KONOBA PIMPINELLA0:1 11   
1926.02.2016.IS DEUTSCHE3:21     
1819.02.2016.GEOSONDA1:1      
1712.02.2016.TURNOVAC2:21 21  
1605.02.2016.BRONX0:2      
1522.01.2016.SPLIT 17005:01  1  
1415.01.2016.TRENTON1:1  1   
1308.01.2016.MIKROFON0:3      
1211.12.2015.KONOBA FIFE2:1      
          
  UKUPNO 15 NASTUPA 3192  
2014/2015
LIGA KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
7V05.06.2015.KIDAN ŽILE1:0      
6V02.06.2015.ZLATARIJA DVORNIK3:1     1
5V01.06.2015.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.4:3      
3V30.04.2015.ĐANI Rent a Car/UNHSDR0:1      
1V28.02.2015.JEL NEĆEŠ4:13      
          
  UKUPNO 5 NASTUPA (5 V)      1
SUPER KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V09.09.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.4:6      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
1. LIGA, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
25V20.04.2015.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA4:4      
24V13.04.2015.ZLATKO CELENT7:8      
23V30.03.2015.CROATIA KMAN 835:8      
22V16.03.2015.KIDAN ŽILE4:6      
21V09.03.2015.ARTEM11:2      
20V02.03.2015.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC3:3      
19V23.02.2015.MASLINICA4:7      
18V16.02.2015.GARAŽA PUJANKE3:3      
17V09.02.2015.DUJMOVAČA D.O.O.4:4      
16V02.02.2015.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.4:2      
15V26.01.2015.ĐANI Rent a Car/UNHSDR1:1      
14V19.01.2015.ZLATARIJA DVORNIK7:3      
13V15.12.2014.STROŽANAC5:5      
12V08.12.2014.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA6:2      
11V01.12.2014.ZLATKO CELENT4:3      
10V24.11.2014.CROATIA KMAN 836:3      
9V10.11.2014.KIDAN ŽILE11:2      
8V03.11.2014.ARTEM5:12      
7V27.10.2014.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC3:3      
6V20.10.2014.MASLINICA4:3      
5V13.10.2014.GARAŽA PUJANKE6:5      
4V06.10.2014.DUJMOVAČA D.O.O.4:5      
3V29.09.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.4:6      
2V22.09.2014.ĐANI Rent a Car/UNHSDR5:5      
1V15.09.2014.ZLATARIJA DVORNIK3:6      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (25 V)       
2013/2014
1. LIGA, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V28.04.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.2:5      
25V14.04.2014.MNK ZLATKO CELENT5:1      
24V07.04.2014.KIDAN ŽILE5:8      
23V31.03.2014.RIBARI1:7      
22V24.03.2014.GARAŽA PUJANKE1:5      
21V17.03.2014.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC1:0      
20V10.03.2014.L.C. MONTY PAYTON3:3      
19V03.03.2014.EBUR Split UNHSDR5:0      
18V17.02.2014.ZLATARNA DVORNIK6:3      
17V10.02.2014.PARNA MASTIONA10:2      
16V03.02.2014.STROŽANAC4:3      
15V27.01.2014.DUJMOVAČA D.O.O.4:1      
14V20.01.2014.ARTEM1:6      
13V13.01.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.2:2      
12V09.12.2013.MNK ZLATKO CELENT3:4      
11V02.12.2013.KIDAN ŽILE7:4      
10V25.11.2013.RIBARI5:3      
918.11.2013.GARAŽA PUJANKE4:4      
8V11.11.2013.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC3:6      
728.10.2013.L.C. MONTY PAYTON2:3      
6V21.10.2013.EBUR Split UNHSDR1:6      
5V14.10.2013.ZLATARNA DVORNIK3:4      
4V07.10.2013.PARNA MASTIONA4:6      
3V30.09.2013.STROŽANAC4:6      
2V23.09.2013.DUJMOVAČA D.O.O.2:4      
1V16.09.2013.ARTEM1:0      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (24 V)       
LIGA KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V15.04.2014.KIDAN ŽILE2:3      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2012/2013
1. LIGA, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2606.05.2013.ARTEM6:5      
2529.04.2013.MNK ZLATKO CELENT6:3      
2422.04.2013.MNK U.N. HAJDUKA S.D.R.5:3      
2315.04.2013.KIDAN ŽILE11:4      
2208.04.2013.STROŽANAC1:5      
2125.03.2013.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.4:3      
2011.03.2013.ZLATARNA DVORNIK8:6      
1904.03.2013.DOMUS - Croatia Kman 834:5      
1825.02.2013.PARNA MASTIONA5:4      
1718.02.2013.IS DEUTSCHE8:5      
1611.02.2013.DUJMOVAČA D.O.O.9:7      
1504.02.2013.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC3:4      
1428.01.2013.ORBICO4:6  1   
1321.01.2013.ARTEM2:10      
1214.01.2013.MNK ZLATKO CELENT6:4      
1117.12.2012.MNK U.N. HAJDUKA S.D.R.4:3      
10V03.12.2012.KIDAN ŽILE5:6      
926.11.2012.STROŽANAC6:6      
819.11.2012.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.5:5      
705.11.2012.ZLATARNA DVORNIK2:1      
629.10.2012.DOMUS - Croatia Kman 834:7      
522.10.2012.PARNA MASTIONA3:3      
415.10.2012.IS DEUTSCHE3:6      
301.10.2012.DUJMOVAČA D.O.O.5:1      
          
  UKUPNO 24 NASTUPA (1 V)   1   
LIGA KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
111.04.2013.TIKA TAKA - CLO BAR6:7      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2011/2012
LIGA KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
423.05.2012.D.D.K. LOKVE4:7     1
310.05.2012.ANDORA4:6   1  
204.05.2012.F.C. KAVANA CLUB3:8      
104.04.2012.MNK KMAN - KONOBA NEVERA4:9      
          
  UKUPNO 4 NASTUPA    1 1
1. LIGA, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2621.05.2012.TOPEL MOBITELI5:71     
2514.05.2012.KIDAN ŽILE2:4      
2430.04.2012.COLO COLO4:2      
2323.04.2012.MNK ZLATKO CELENT6:5      
2102.04.2012.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR1:2      
2019.03.2012.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.2:3      
1912.03.2012.STROŽANAC1:4      
1805.03.2012.KAMELEON KLUB4:2      
1727.02.2012.IS DEUTSCHE4:21     
1620.02.2012.ORBICO3:3      
1513.02.2012.RADUNICA3:7      
1430.01.2012.GARAŽA PUJANKE5:5      
1323.01.2012.TOPEL MOBITELI4:3      
1216.01.2012.KIDAN ŽILE0:11      
1112.12.2011.COLO COLO4:3      
1005.12.2011.MNK ZLATKO CELENT3:2      
928.11.2011.PARNA MASTIONA2:4      
821.11.2011.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR5:41     
714.11.2011.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.5:4      
624.10.2011.STROŽANAC1:4      
517.10.2011.KAMELEON KLUB1:3      
410.10.2011.IS DEUTSCHE3:4      
303.10.2011.ORBICO0:2      
226.09.2011.RADUNICA6:3      
119.09.2011.GARAŽA PUJANKE2:2      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA 3     
2010/2011
1. LIGA, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2611.04.2011.HERCEGOVAC - NICCOMI7:3      
2504.04.2011.STROŽANAC2:7      
2428.03.2011.PARNA MASTIONA3:1      
2321.03.2011.MNK ZLATKO CELENT3:3      
2214.03.2011.GARAŽA PUJANKE4:3      
2107.03.2011.DUJMOVAČA D.O.O.6:4      
2028.02.2011.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR2:2      
1921.02.2011.KIDAN ŽILE5:0      
1814.02.2011.DALER6:5      
1707.02.2011.TOPEL MOBITELI5:2      
1631.01.2011.IS DEUTSCHE4:9      
1524.01.2011.DOMUS - Croatia Kman 835:0      
1417.01.2011.RADUNICA3:3      
1313.12.2010.HERCEGOVAC - NICCOMI1:4      
1206.12.2010.STROŽANAC8:0      
1122.11.2010.PARNA MASTIONA4:61     
1015.11.2010.MNK ZLATKO CELENT6:3      
908.11.2010.GARAŽA PUJANKE4:3      
825.10.2010.DUJMOVAČA D.O.O.1:2      
718.10.2010.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR0:2      
611.10.2010.KIDAN ŽILE3:2   1  
504.10.2010.DALER2:1      
427.09.2010.TOPEL MOBITELI2:6      
320.09.2010.IS DEUTSCHE4:2      
213.09.2010.DOMUS - Croatia Kman 833:6      
106.09.2010.RADUNICA3:01     
          
  UKUPNO 26 NASTUPA 2  1  
LIGA KUP, PB SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
101.04.2011.BATERIJA2:3      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
REGISTRACIJE U UDRUZI
MARJAN SAŠA, UDRUGA ZA MALI NOGOMET - SPLIT, Upravni odbor, Aktivna registracija
MARJAN SAŠA, UDRUGA ZA MALI NOGOMET - SPLIT, Skupština, Aktivna registracija