22.06.1980.
Više
2019/2020
1. LIGA, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V09.09.2019.C.B. TRI GRACIE GANNICUS2:5      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2018/2019
1. LIGA, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V20.05.2019.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2:2      
25V29.04.2019.BOL5:8      
24V15.04.2019.ZLATARIJA DVORNIK2:2      
23V08.04.2019.STAKLO MAAS4:5      
22V01.04.2019.STROŽANAC6:5      
21V18.03.2019.C.B. TRI GRACIE GANNICUS2:3      
20V11.03.2019.C.B. SEA WOLF4:5      
19V04.03.2019.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE1:4      
18V18.02.2019.GRM I TUNJ2:5      
17V11.02.2019.DWS KIDAN ŽILE1:2      
16V04.02.2019.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK2:4      
15V28.01.2019.PB SPLIT5:3      
14V21.01.2019.IL VICTUM EN-WE4:3      
12V10.12.2018.BOL4:1      
11V03.12.2018.ZLATARIJA DVORNIK1:0      
10V26.11.2018.STAKLO MAAS3:0      
9V12.11.2018.STROŽANAC7:5      
8V05.11.2018.C.B. TRI GRACIE GANNICUS1:1      
7V29.10.2018.C.B. SEA WOLF5:1      
6V22.10.2018.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE1:3      
5V15.10.2018.GRM I TUNJ2:2      
4V01.10.2018.DWS KIDAN ŽILE3:4      
3V24.09.2018.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK3:5      
2V17.09.2018.PB SPLIT4:0      
1V10.09.2018.IL VICTUM EN-WE1:2      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (25 V)       
LIGA KUP, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3V25.02.2019.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE4:2      
2V07.01.2019.GRADSKI KOTAR BAČVICE4:0      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)       
2017/2018
1. LIGA, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V28.05.2018.PARNA MASTIONA1:2      
25V30.04.2018.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE5:2      
24V23.04.2018.STEFI2:3      
23V16.04.2018.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK1:8      
21V26.03.2018.ZLATARIJA DVORNIK3:4      
20V19.03.2018.STROŽANAC4:5      
19V12.03.2018.DWS KIDAN ŽILE1:2      
18V26.02.2018.STAKLO MAAS4:8      
17V19.02.2018.IL VICTUM4:2      
16V12.02.2018.PB SPLIT5:1      
15V05.02.2018.GRM I TUNJ2:5      
14V29.01.2018.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1:0      
13V22.01.2018.PARNA MASTIONA1:4      
12V18.12.2017.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE5:2      
11V11.12.2017.STEFI3:7      
10V04.12.2017.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK8:4      
9V27.11.2017.BOL1:1      
8V13.11.2017.ZLATARIJA DVORNIK3:5      
7V06.11.2017.STROŽANAC7:1      
6V23.10.2017.DWS KIDAN ŽILE1:4      
5V16.10.2017.STAKLO MAAS5:5      
4V09.10.2017.IL VICTUM1:7      
3V02.10.2017.PB SPLIT2:3      
2V25.09.2017.GRM I TUNJ2:2      
1V18.09.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:3      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (25 V)       
LIGA KUP, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3V05.03.2018.TRSTENIK4:3      
2V09.01.2018.F.K. REDI - KUL PHUKET BAR0:5      
1V20.11.2017.ŠPIGULA4:3      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA (3 V)       
2016/2017
1. LIGA, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2619.06.2017.KIDAN ŽILE7:2      
2512.06.2017.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.3:6      
2405.06.2017.PB SPLIT3:6      
23V22.05.2017.BOL3:3      
22V15.05.2017.BEACH BAR COOL3:1      
2124.04.2017.STROŽANAC3:4      
2020.03.2017.ZLATARIJA DVORNIK1:3      
1913.03.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1:2      
1806.03.2017.L.C. M. PYTHON ST GRAMIT2:3      
1720.02.2017.ARTEM4:5      
1613.02.2017.ZLATKO CELENT5:6      
1506.02.2017.MASLINICA2:8      
1430.01.2017.IL VICTUM AUTO Š. KRUŽNI TOK3:5      
1323.01.2017.KIDAN ŽILE7:4      
1216.01.2017.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.2:4      
1119.12.2016.PB SPLIT3:7      
1005.12.2016.BOL2:7      
928.11.2016.BEACH BAR COOL4:3      
8V14.11.2016.STROŽANAC0:3      
707.11.2016.ZLATARIJA DVORNIK2:2      
631.10.2016.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2:2      
517.10.2016.L.C. M. PYTHON ST GRAMIT8:4      
410.10.2016.ARTEM5:4      
303.10.2016.ZLATKO CELENT2:5      
226.09.2016.MASLINICA7:2      
1V19.09.2016.IL VICTUM AUTO Š. KRUŽNI TOK3:5      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (4 V)       
LIGA KUP, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
6V26.06.2017.STAKLO MAAS6:9      
5V21.06.2017.PB SPLIT4:5      
4V08.06.2017.GANNICUS7:4      
3V30.05.2017.C.B. ALBATROS3:0      
2V01.03.2017.ZLATARIJA DVORNIK9:10      
121.11.2016.PARNA MASTIONA6:2      
          
  UKUPNO 6 NASTUPA (5 V)       
4. LIGA VET, PB SPLIT VETERANI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2403.06.2017.MIŠO BOBI LANČIĆ - GT TRADE1:3      
2220.05.2017.TRŠĆANSKA3:2      
1918.03.2017.CAFFE BAR EMANUEL8:0      
1811.03.2017.BATERIJA1:1      
1618.02.2017.PROFIL NA KVADRAT3:0      
1511.02.2017.MIŠO BOBI LANČIĆ - GT TRADE1:0      
          
  UKUPNO 6 NASTUPA       
2015/2016
2. LIGA, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2612.05.2016.OTP BANKA2:4      
2505.05.2016.LIVERPOOL2:2      
2428.04.2016.IL VICTUM1:3      
2321.04.2016.RIBARI2:2      
22V14.04.2016.PARNA MASTIONA0:2      
2107.04.2016.SMRDEČIJA FAST F. BIG MAMA TR.5:4      
2031.03.2016.MILNA5:3      
1903.03.2016.VOLE GRADELE2:5      
1825.02.2016.OLIVA2:3      
1718.02.2016.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC1:0      
1611.02.2016.GRM I TUNJ2:1      
1504.02.2016.KLINIKA SUĆIDAR3:51     
1421.01.2016.MAX - MORIS11:1      
1314.01.2016.OTP BANKA2:0      
1217.12.2015.LIVERPOOL8:0      
1110.12.2015.IL VICTUM3:4      
1003.12.2015.RIBARI2:3      
926.11.2015.PARNA MASTIONA1:1      
819.11.2015.SMRDEČIJA FAST F. BIG MAMA TR.2:10      
712.11.2015.MILNA1:6      
605.11.2015.VOLE GRADELE8:11     
529.10.2015.OLIVA0:3      
422.10.2015.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC0:1      
315.10.2015.GRM I TUNJ3:4      
201.10.2015.KLINIKA SUĆIDAR3:2      
124.09.2015.MAX - MORIS2:7  11  
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (1 V) 2 11  
LIGA KUP, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
718.05.2016.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA8:5      
616.05.2016.PB SPLIT2:1      
527.04.2016.ZLATKO CELENT1:3      
413.04.2016.MNK ŠOLTA2:3      
310.03.2016.ERICSSON NIKOLA TESLA0:4      
208.12.2015.ZRNO SOLI5:61     
          
  UKUPNO 6 NASTUPA 1     
2014/2015
1. LIGA, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2627.04.2015.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.5:5      
2520.04.2015.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC2:4  11  
2413.04.2015.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA2:5      
2330.03.2015.DUJMOVAČA D.O.O.6:51     
2216.03.2015.ARTEM3:6      
2109.03.2015.STROŽANAC9:71 21  
2002.03.2015.MASLINICA6:4      
1923.02.2015.CROATIA KMAN 832:3      
1816.02.2015.PB SPLIT3:3      
1709.02.2015.ZLATARIJA DVORNIK3:8      
1602.02.2015.ZLATKO CELENT4:71     
1526.01.2015.KIDAN ŽILE4:21     
1419.01.2015.ĐANI Rent a Car/UNHSDR3:3      
13V15.12.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.1:5      
1208.12.2014.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC1:42     
11V01.12.2014.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA0:4      
1024.11.2014.DUJMOVAČA D.O.O.2:51     
910.11.2014.ARTEM3:6  1   
803.11.2014.STROŽANAC1:1  1   
727.10.2014.MASLINICA3:1      
620.10.2014.CROATIA KMAN 834:6      
513.10.2014.PB SPLIT6:51     
406.10.2014.ZLATARIJA DVORNIK3:11     
329.09.2014.ZLATKO CELENT4:21 1   
222.09.2014.KIDAN ŽILE7:0      
115.09.2014.ĐANI Rent a Car/UNHSDR0:4      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (2 V) 10 62  
LIGA KUP, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
528.05.2015.ZRNO SOLI1:3      
427.05.2015.BOL4:32     
330.04.2015.CONTY3:4      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA 2     
2013/2014
1. LIGA, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2628.04.2014.KIDAN ŽILE2:21     
2514.04.2014.RIBARI1:6  1   
2407.04.2014.EBUR Split UNHSDR4:3      
2331.03.2014.DUJMOVAČA D.O.O.2:2      
2224.03.2014.PB SPLIT1:5      
2117.03.2014.ZLATARNA DVORNIK4:1      
2010.03.2014.PARNA MASTIONA4:2      
1903.03.2014.ARTEM2:3      
1817.02.2014.L.C. MONTY PAYTON4:3      
1710.02.2014.STROŽANAC2:4      
1603.02.2014.MNK ZLATKO CELENT6:2      
1527.01.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.4:0      
1420.01.2014.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC3:3      
1313.01.2014.KIDAN ŽILE3:3  11  
1209.12.2013.RIBARI1:3      
1107.01.2014.EBUR Split UNHSDR6:4      
1025.11.2013.DUJMOVAČA D.O.O.3:2      
918.11.2013.PB SPLIT4:4      
811.11.2013.ZLATARNA DVORNIK3:3      
728.10.2013.PARNA MASTIONA1:3      
621.10.2013.ARTEM5:2      
514.10.2013.L.C. MONTY PAYTON5:3  1   
407.10.2013.STROŽANAC6:4      
330.09.2013.MNK ZLATKO CELENT8:21     
223.09.2013.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.4:5      
116.09.2013.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC1:0      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA 2 31  
LIGA KUP, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
103.04.2014.STROŽANAC4:1      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2012/2013
1. LIGA, ARTEM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
24V22.04.2013.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC5:3      
23V15.04.2013.MNK ZLATKO CELENT2:2      
22V08.04.2013.IS DEUTSCHE7:14      
21V25.03.2013.ORBICO1:5      
20V11.03.2013.PARNA MASTIONA7:4      
18V25.02.2013.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.5:4      
8V19.11.2012.ORBICO6:6      
7V05.11.2012.PARNA MASTIONA3:3      
6V29.10.2012.MNK U.N. HAJDUKA S.D.R.1:2      
5V22.10.2012.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.3:6      
4V15.10.2012.ZLATARNA DVORNIK1:5      
3V01.10.2012.STROŽANAC6:5      
2V24.09.2012.KIDAN ŽILE3:4      
1V17.09.2012.DOMUS - Croatia Kman 834:3      
          
  UKUPNO 14 NASTUPA (14 V)       
LIGA KUP, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
504.06.2013.USTANOVA ZLATNE GODINE5:4      
428.05.2013.TIKA TAKA - CLO BAR6:11     
3V17.05.2013.BILI 94:2      
119.03.2013.MNK U.N. HAJDUKA S.D.R.6:5      
          
  UKUPNO 4 NASTUPA (1 V) 1     
2. LIGA, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2623.05.2013.PIVNICA KARLO4:4      
2516.05.2013.RIBARI1:2      
2409.05.2013.EBUR Split UNHSDR3:5      
2302.05.2013.OLIVA4:5  1   
2225.04.2013.ANTIPIROS7:3      
2111.04.2013.L.C. MONTY PAYTON2:2      
2021.03.2013.KLINIKA SUĆIDAR2:2      
1914.03.2013.AMBASADOR NEKRETNINE4:1      
1807.03.2013.LIVERPOOL6:41     
1728.02.2013.OXA TISAK2:3      
1621.02.2013.MAX - MORIS3:4      
1514.02.2013.OTP BANKA5:2      
1407.02.2013.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR2:2      
1331.01.2013.PIVNICA KARLO1:31     
1224.01.2013.RIBARI4:2      
1117.01.2013.EBUR Split UNHSDR6:4      
1010.01.2013.OLIVA5:71     
908.01.2013.ANTIPIROS3:9      
813.12.2012.L.C. MONTY PAYTON3:42     
729.11.2012.KLINIKA SUĆIDAR4:3      
615.11.2012.AMBASADOR NEKRETNINE10:0      
508.11.2012.LIVERPOOL3:3  11  
418.10.2012.OXA TISAK2:51     
311.10.2012.MAX - MORIS2:10      
227.09.2012.OTP BANKA1:2      
120.09.2012.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR3:1      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA 6 21  
2011/2012
2. LIGA, ARTEM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V24.05.2012.ZLATARNA DVORNIK6:4      
25V17.05.2012.FORZA MAROCCO1:5      
24V10.05.2012.DUJMOVAČA D.O.O.2:8      
23V03.05.2012.OXA TISAK2:3      
22V26.04.2012.GRM & TUNJ5:4      
21V12.04.2012.HOTEL ROTONDO - EGBERT1:4      
20V29.03.2012.RIBARI1:11      
19V15.03.2012.KLINIKA SUĆIDAR3:2      
18V08.03.2012.ANTIPIROS10:3      
17V01.03.2012.L.C. MONTY PAYTON2:4      
16V23.02.2012.DOMUS - Croatia Kman 836:3      
15V16.02.2012.OLIVA3:4      
14V26.01.2012.AMBASADOR NEKRETNINE4:3      
13V19.01.2012.ZLATARNA DVORNIK2:3      
12V12.01.2012.FORZA MAROCCO6:4      
11V15.12.2011.DUJMOVAČA D.O.O.1:9      
10V08.12.2011.OXA TISAK4:2      
9V24.11.2011.GRM & TUNJ3:3      
8V22.12.2011.HOTEL ROTONDO - EGBERT6:6      
7V10.11.2011.RIBARI4:1      
6V03.11.2011.KLINIKA SUĆIDAR4:0      
5V20.10.2011.ANTIPIROS2:4      
4V13.10.2011.L.C. MONTY PAYTON0:3      
3V06.10.2011.DOMUS - Croatia Kman 834:6      
1V22.09.2011.AMBASADOR NEKRETNINE7:5      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA (25 V)       
LIGA KUP, ARTEM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V30.04.2012.PIVNICA KARLO - MIKA PUTZ4:3      
1V10.04.2012.TIKA TAKA5:3      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)       
1. LIGA, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2621.05.2012.KIDAN ŽILE4:41     
2514.05.2012.IS DEUTSCHE8:5      
2430.04.2012.MNK ZLATKO CELENT0:4      
2323.04.2012.PARNA MASTIONA6:2      
2216.04.2012.KAMELEON KLUB5:1      
2102.04.2012.COLO COLO3:5      
2019.03.2012.TOPEL MOBITELI1:11     
1912.03.2012.RADUNICA6:1      
1805.03.2012.STROŽANAC4:2      
1727.02.2012.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR7:1      
1620.02.2012.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.2:4      
1513.02.2012.ORBICO3:7      
1430.01.2012.PB SPLIT5:5      
1323.01.2012.KIDAN ŽILE1:5      
12V16.01.2012.IS DEUTSCHE4:3      
1112.12.2011.MNK ZLATKO CELENT3:1      
1005.12.2011.PARNA MASTIONA2:3      
928.11.2011.KAMELEON KLUB2:5      
821.11.2011.COLO COLO3:1      
714.11.2011.TOPEL MOBITELI4:4      
624.10.2011.RADUNICA4:1      
517.10.2011.STROŽANAC3:17      
410.10.2011.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR2:4      
303.10.2011.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.9:31     
226.09.2011.ORBICO2:1      
119.09.2011.PB SPLIT2:2      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA (1 V) 3     
LIGA KUP, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
118.04.2012.LAVANDIN ZA UMIVANJE4:3   1  
          
  UKUPNO 1 NASTUPA    1  
2010/2011
2. LIGA, ARTEM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
25V20.04.2011.CREDO BANKA5:4      
24V10.04.2011.ANTIPIROS8:5      
23V31.03.2011.PIVNICA KARLO - MIKA PUTZ1:3      
22V24.03.2011.OXA TISAK6:1      
21V20.03.2011.HOTEL ROTONDO6:4      
20V03.03.2011.ORBICO5:1      
19V24.02.2011.KLINIKA SUĆIDAR6:2      
18V10.02.2011.ZLATARNA DVORNIK5:5      
17V17.02.2011.GRM & TUNJ3:3      
14V13.01.2011.COLO COLO3:2      
13V15.12.2010.OLIVA1:3      
12V11.12.2010.CREDO BANKA5:5      
11V02.12.2010.ANTIPIROS1:6      
          
  UKUPNO 13 NASTUPA (13 V)       
LIGA KUP, ARTEM
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V16.04.2011.ANTIPIROS6:3      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
1. LIGA, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2611.04.2011.RADUNICA2:4      
2504.04.2011.DALER1:1      
2428.03.2011.IS DEUTSCHE2:2      
2321.03.2011.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR5:12     
2214.03.2011.PB SPLIT4:3      
2107.03.2011.DOMUS - Croatia Kman 835:51     
2028.02.2011.PARNA MASTIONA4:0      
1921.02.2011.STROŽANAC7:4      
1814.02.2011.HERCEGOVAC - NICCOMI3:3      
1707.02.2011.KIDAN ŽILE4:5   1  
1631.01.2011.DUJMOVAČA D.O.O.6:5      
1524.01.2011.TOPEL MOBITELI1:6      
1416.01.2011.MNK ZLATKO CELENT4:82     
1313.12.2010.RADUNICA4:8      
1206.12.2010.DALER1:8      
1122.11.2010.IS DEUTSCHE3:21     
1015.11.2010.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR3:2      
908.11.2010.PB SPLIT4:3      
825.10.2010.DOMUS - Croatia Kman 832:2      
718.10.2010.PARNA MASTIONA3:2      
611.10.2010.STROŽANAC1:7      
504.10.2010.HERCEGOVAC - NICCOMI0:2      
427.09.2010.KIDAN ŽILE1:1      
320.09.2010.DUJMOVAČA D.O.O.2:3      
213.09.2010.TOPEL MOBITELI7:32     
106.09.2010.MNK ZLATKO CELENT3:3      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA 8  1  
LIGA KUP, GARAŽA PUJANKE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
109.04.2011.ARTEM2:3      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
REGISTRACIJE U UDRUZI
JOSIP RADIĆ, UDRUGA ZA MALI NOGOMET - SPLIT, Predsjednik, Neaktivna registracija
JOSIP RADIĆ, UDRUGA ZA MALI NOGOMET - SPLIT, Upravni odbor, Neaktivna registracija
JOSIP RADIĆ, UDRUGA ZA MALI NOGOMET - SPLIT, Skupština, Neaktivna registracija