05.02.1979.
Više
2019/2020
3. LIGA VET, TRŠĆANSKA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
404.10.2019.KONOBA ŠPERUN0:1      
327.09.2019.BRONX1:2      
220.09.2019.DOBRI - KONOBA PIMPINELLA2:2      
113.09.2019.MZ LOKVE- TOMA BEBIĆ1:21     
          
  UKUPNO 4 NASTUPA 1     
3. LIGA, MIJO I DRUGOVI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
4V19.10.2019.DŠR KMAN5:4      
2V29.09.2019.KREMPIJEVO7:2      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)       
2018/2019
2. LIGA VET, ISSA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2629.05.2019.OSANDESETE - MALA KAVANA0:0      
2522.05.2019.D PROJEKT5:12     
2415.05.2019.PB SPLIT VETERANI1:51     
2324.04.2019.KONTRA1:2      
2127.03.2019.ARTEM2:0      
2013.03.2019.POLIKLINIKA MATULIĆ3:1   1  
1906.03.2019.MICKEY MOUSE2:31     
1827.02.2019.PUSD1:2      
1701.03.2019.PROMET SPLIT2:1      
1530.01.2019.HEP PROIZVODNJA1:1   1  
1423.01.2019.ANTONICA1:1      
1316.01.2019.OSANDESETE - MALA KAVANA0:0      
1212.12.2018.D PROJEKT0:0      
1028.11.2018.KONTRA2:2      
914.11.2018.BASIC RASVJETA1:0      
807.11.2018.ARTEM1:1      
731.10.2018.POLIKLINIKA MATULIĆ3:0      
624.10.2018.MICKEY MOUSE1:3      
512.10.2018.PUSD0:0  11  
328.09.2018.KONOBA ZENTA3:2      
112.09.2018.ANTONICA1:4   1  
          
  UKUPNO 21 NASTUPA 4 14  
LIGA KUP VET, ISSA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
117.10.2018.ELEKTRODALMACIJA4:1      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
3. LIGA, MIJO I DRUGOVI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2618.05.2019.OLIVA3:0      
2504.05.2019.CANICULA SUN CITY7:1      
2427.04.2019.F.C. UNITED7:10      
2313.04.2019.MAX - MORIS1:1      
2206.04.2019.MEFST5:5      
2131.03.2019.KREMPIJEVO2:3      
2016.03.2019.MNK ŠOLTA4:5      
1802.03.2019.BILI 92:5      
1716.02.2019.HOPS SPLIT4:42     
1609.02.2019.SIERRA LEONE1:2      
1502.02.2019.SAMO ZABAVA3:3      
14V26.01.2019.PV JAPIRKO3:5      
13V19.01.2019.OLIVA5:2      
1212.01.2019.CANICULA SUN CITY1:6      
1115.12.2018.F.C. UNITED4:5      
10V08.12.2018.MAX - MORIS1:6      
901.12.2018.MEFST6:1 1    
824.11.2018.KREMPIJEVO8:7      
719.11.2018.MNK ŠOLTA0:7      
611.11.2018.PIVARIJ BURGER AND BEER1:6      
5V03.11.2018.BILI 94:2      
3V30.09.2018.SIERRA LEONE0:4      
          
  UKUPNO 22 NASTUPA (5 V) 21    
LIGA KUP, MIJO I DRUGOVI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
118.10.2018.DWS KIDAN ŽILE2:3      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2017/2018
2. LIGA VET, ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2606.06.2018.STARA ŠVERA0:1      
2530.05.2018.KONOBA ZENTA1:2      
2402.05.2018.ŠIMIĆ DOM2:0      
2325.04.2018.ELEKTRODALMACIJA0:2      
2218.04.2018.SUN CITY RENT A CAR2:1      
2111.04.2018.PUSD0:1      
2006.04.2018.POLIKLINIKA MATULIĆ0:2      
1921.03.2018.PROMET SPLIT1:2      
1814.03.2018.IS DEUTSCHE0:0      
1728.02.2018.KONTRA2:2      
1514.02.2018.D PROJEKT2:1   1  
1431.01.2018.OSANDESETE - MALA KAVANA1:2      
1324.01.2018.STARA ŠVERA1:3      
1222.12.2017.KONOBA ZENTA2:3      
1006.12.2017.ELEKTRODALMACIJA2:0      
929.11.2017.SUN CITY RENT A CAR0:2      
815.11.2017.PUSD2:2      
717.11.2017.POLIKLINIKA MATULIĆ2:2      
518.10.2017.IS DEUTSCHE3:1   1  
411.10.2017.KONTRA5:0      
227.09.2017.D PROJEKT3:1   1  
120.09.2017.OSANDESETE - MALA KAVANA0:1      
          
  UKUPNO 22 NASTUPA    3  
LIGA KUP VET, ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
309.03.2018.CROATIA BLIZNA2:4      
209.01.2018.MICKEY MOUSE- FAST FOOD LOZO2:5      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA       
3. LIGA, MIJO I DRUGOVI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2405.05.2018.BILI 91:7      
2321.04.2018.D.D.K. LOKVE4:5      
2107.04.2018.DŠR KMAN1:1      
2017.03.2018.BOBIS9:0      
1503.02.2018.F.K. REDI - KUL PHUKET BAR2:2     1
1427.01.2018.SIERRA LEONE2:2      
1213.01.2018.KACUNAR5:3      
1116.12.2017.BILI 96:5      
902.12.2017.PV JAPIRKO5:2      
719.11.2017.BOBIS4:3      
628.11.2017.ZRNO SOLI8:1      
407.10.2017.MNK ŠOLTA3:3      
330.09.2017.MALA KAVANA3:1      
231.10.2017.F.K. REDI - KUL PHUKET BAR7:3      
1V16.09.2017.SIERRA LEONE2:4      
          
  UKUPNO 15 NASTUPA (1 V)      1
LIGA KUP, MIJO I DRUGOVI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
121.11.2017.MALA KAVANA4:1      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2016/2017
4. LIGA, ANDORA - RELJEF d.o.o.
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2604.06.2017.F.C. KAVANA CLUB6:7      
2528.05.2017.SPORT2LIFE12:2      
2314.05.2017.BOL SPLIT5:2      
2223.04.2017.F.K. REDI - KUL9:2      
2119.03.2017.SIERRA LEONE1:11      
2012.03.2017.CRABANDI C.B. ROOM4:2 1    
1905.03.2017.CANICULA SUN CITY1:1      
1826.02.2017.PV JAPIRKO0:2      
1719.02.2017.HOPS SPLIT4:4      
1612.02.2017.VICTA2:5      
1505.02.2017.F.C. UNITED6:4      
1429.01.2017.TOBOGAN4:4      
1322.01.2017.F.C. KAVANA CLUB5:5      
1215.01.2017.SPORT2LIFE4:6      
1004.12.2016.BOL SPLIT3:10      
927.11.2016.F.K. REDI - KUL1:3      
713.11.2016.CRABANDI C.B. ROOM7:1  1  1
606.11.2016.CANICULA SUN CITY4:21     
516.10.2016.PV JAPIRKO0:3      
409.10.2016.HOPS SPLIT4:0      
302.10.2016.VICTA3:4      
225.09.2016.F.C. UNITED3:1      
118.09.2016.TOBOGAN4:5      
          
  UKUPNO 23 NASTUPA 111  1
LIGA KUP, ANDORA - RELJEF d.o.o.
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
124.11.2016.IL VICTUM AUTO Š. KRUŽNI TOK6:41 1   
          
  UKUPNO 1 NASTUPA 1 1   
2. LIGA VET, ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2509.06.2017.ELEKTRODALMACIJA3:11 1   
2424.05.2017.KONTRA0:3      
2210.05.2017.D PROJEKT0:1  21  
2119.04.2017.PUSD3:1      
2012.04.2017.AZ - 070:1      
1922.03.2017.OSANDESETE - MALA KAVANA0:1      
1615.02.2017.COSMOS6:0      
1510.02.2017.POLIKLINIKA MATULIĆ1:0      
1401.02.2017.KONOBA ANTONICA2:2  1   
1220.01.2017.ELEKTRODALMACIJA2:4      
1121.12.2016.KONTRA0:3      
930.11.2016.D PROJEKT0:1      
816.11.2016.PUSD0:0      
602.11.2016.OSANDESETE - MALA KAVANA1:2      
412.10.2016.MIKROFON2:1  1   
305.10.2016.COSMOS0:2      
230.09.2016.POLIKLINIKA MATULIĆ0:2      
121.09.2016.KONOBA ANTONICA2:0  2   
          
  UKUPNO 18 NASTUPA 1 71  
LIGA KUP VET, ISSA - CAFFE BAR KAŠTELET
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
301.03.2017.KONOBA ZENTA4:0  1   
225.11.2016.ViK0:6  1   
          
  UKUPNO 2 NASTUPA   2   
2015/2016
4. LIGA, ANDORA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2622.05.2016.DŠR KMAN2:31 1   
2515.05.2016.ERICSSON NIKOLA TESLA1:7      
2424.04.2016.HOPS SPLIT0:2  1   
2310.04.2016.JEL NEĆEŠ4:3      
2203.04.2016.D.D.K. LOKVE7:9      
2106.03.2016.CANICULA SUN CITY2:4  1   
2028.02.2016.KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI3:2  1   
1921.02.2016.ZRNO SOLI6:4      
1814.02.2016.GRADSKI KOTAR BAČVICE5:3      
1717.04.2016.C.B. ALBATROS4:6      
1631.01.2016.ISPOD PELE1:1      
1524.01.2016.F.C. UNITED2:2  11  
1417.01.2016.BOL SPLIT4:7      
1320.12.2015.DŠR KMAN4:2      
1213.12.2015.ERICSSON NIKOLA TESLA3:3      
1106.12.2015.HOPS SPLIT4:6      
1029.11.2015.JEL NEĆEŠ1:2  11  
815.11.2015.CANICULA SUN CITY1:4      
708.11.2015.KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI5:8  1   
625.10.2015.ZRNO SOLI2:3  1   
518.10.2015.GRADSKI KOTAR BAČVICE3:4      
411.10.2015.C.B. ALBATROS3:3      
304.10.2015.ISPOD PELE2:6  1   
227.09.2015.F.C. UNITED2:31     
120.09.2015.BOL SPLIT1:4      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA 2 92  
4. LIGA VET, TRŠĆANSKA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2721.05.2016.MIŠO BOBI LANČIĆ - GT TRADE2:1      
2630.04.2016.SO.CAP ORIGINAL2:0      
2202.04.2016.ETIRI ASP2:0  1   
1920.02.2016.MZ LOKVE- TOMA BEBIĆ1:2  3   
1813.02.2016.MIŠO BOBI LANČIĆ - GT TRADE0:1  1   
1706.02.2016.SO.CAP ORIGINAL1:1  1   
1630.01.2016.EXPERT KONGRESNI SERVIS1:1  2   
1309.01.2016.ETIRI ASP0:1  1   
814.11.2015.SO.CAP ORIGINAL0:1  1   
517.10.2015.PROMET SPLIT3:2  21  
231.10.2015.BATERIJA0:4  2   
119.09.2015.MZ LOKVE- TOMA BEBIĆ5:3      
          
  UKUPNO 12 NASTUPA   141  
2014/2015
3. LIGA, ANDORA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2623.05.2015.BILI 97:4      
2516.05.2015.IL VICTUM10:1      
2409.05.2015.KACUNAR GRAĐEVNO ZEC1:7  1   
2302.05.2015.SIERRA LEONE2:1      
2225.04.2015.VOLE GRADELE5:2  1   
2111.04.2015.MALA KAVANA1:6      
2028.03.2015.PIVNICA KARLO3:31 1   
1914.03.2015.STAKLO MAAS3:5  21  
1728.02.2015.GRENKE3:5  1   
1621.02.2015.F.C. KAVANA CLUB2:3  2   
1507.02.2015.MIJO I DRUGOVI2:61     
1431.01.2015.EL CLASICO15:1      
1324.01.2015.BILI 90:6  31  
1217.01.2015.IL VICTUM3:8      
1110.01.2015.KACUNAR GRAĐEVNO ZEC3:0  1   
1020.12.2014.SIERRA LEONE4:6      
913.12.2014.VOLE GRADELE3:9      
830.11.2014.MALA KAVANA9:1  1   
608.11.2014.STAKLO MAAS3:11  1   
525.10.2014.MNK ŠOLTA2:5      
418.10.2014.GRENKE5:0      
312.10.2014.F.C. KAVANA CLUB11:3      
          
  UKUPNO 22 NASTUPA 2 142  
LIGA KUP, ANDORA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
112.03.2015.KACUNAR GRAĐEVNO ZEC3:1  11  
          
  UKUPNO 1 NASTUPA   11  
3. LIGA VET, TRŠĆANSKA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2508.05.2015.KONOBA ŠPERUN1:1  1   
2424.04.2015.KONOBA FIFE4:21     
2210.04.2015.MIKROFON2:5      
2013.03.2015.MUSIC CLUB PINO7:2  1   
1906.03.2015.BRONX0:2  1   
1820.02.2015.IS DEUTSCHE0:2      
1713.02.2015.OSANDESETE4:1      
1606.02.2015.TRENTON4:1      
1530.01.2015.HEP PROIZVODNJA1:2      
1423.01.2015.CAFFE BAR PJACETA0:5  2   
1319.12.2014.DOBRI - KONOBA PIMPINELLA3:0  1   
1212.12.2014.KONOBA ŠPERUN1:01 1   
1105.12.2014.KONOBA FIFE2:1 12   
921.11.2014.MIKROFON5:1  2   
707.11.2014.MUSIC CLUB PINO1:41     
631.10.2014.BRONX1:4  1   
524.10.2014.IS DEUTSCHE6:11     
417.10.2014.OSANDESETE0:2      
310.10.2014.TRENTON0:3  3   
203.10.2014.HEP PROIZVODNJA1:4  21  
          
  UKUPNO 20 NASTUPA 41171  
2013/2014
3. LIGA, ANDORA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2526.04.2014.BILI 94:3  11  
2412.04.2014.UDRUGA BOĆARA BRANITELJA5:5      
2305.04.2014.GRENKE4:51     
2204.04.2014.F.C. KAVANA CLUB7:4      
2115.03.2014.MERTOJAK1:4      
2008.03.2014.MNK ŠOLTA2:21 31  
1922.02.2014.BRODOSPLIT2:8  1   
1815.02.2014.KACUNAR3:2      
1708.02.2014.MILNA0:3      
1601.02.2014.PISMON ZVATI3:5  1   
1525.01.2014.MNK BOL3:5  11  
1418.01.2014.GRADSKA4:7  1   
1311.01.2014.LOBBY BAR SPLIT5:2      
1116.12.2013.UDRUGA BOĆARA BRANITELJA2:13  1   
1014.12.2013.GRENKE3:4      
830.11.2013.MERTOJAK3:4      
723.11.2013.MNK ŠOLTA2:4  1   
616.11.2013.BRODOSPLIT4:2      
526.10.2013.KACUNAR4:1  2   
419.11.2013.MILNA3:1      
305.10.2013.PISMON ZVATI0:4  1   
          
  UKUPNO 21 NASTUPA 2 133  
4. LIGA VET, TRŠĆANSKA VETERANI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3317.05.2014.VODOVOD I KANALIZACIJA1:4      
3103.05.2014.HEP PROIZVODNJA0:1      
3026.04.2014.EXPERT KONGRESNI SERVIS1:0      
2705.04.2014.MNK PROMET SPLIT1:11 1   
2629.03.2014.KONOBA ŠPERUN3:3  1   
2522.03.2014.MJESNA ZAJEDNICA LOKVE1:1      
2418.03.2014.IS DEUTSCHE1:3  1   
2208.03.2014.VODOVOD I KANALIZACIJA1:1      
2128.02.2014.BATERIJA0:0  1   
2022.02.2014.HEP PROIZVODNJA2:1      
1918.02.2014.EXPERT KONGRESNI SERVIS1:31 1   
1815.02.2014.MIŠO LANČIĆ - COBRA SERVICE1:1      
1613.02.2014.MNK PROMET SPLIT3:1      
          
  UKUPNO 13 NASTUPA 2 5   
2012/2013
LIGA KUP, ANDORA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
309.05.2013.KAMELEON CLUB4:7  1   
202.05.2013.SIERRA LEONE4:3      
118.04.2013.KREMPIJ3:4  2   
          
  UKUPNO 3 NASTUPA   3   
3. LIGA, ANDORA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2618.05.2013.MERTOJAK4:3  1   
2511.05.2013.MNK ŠOLTA2:2      
2404.05.2013.LOBBY BAR SPLIT1:5  1   
2327.04.2013.MASLINICA1:6  1   
2106.04.2013.PISMON ZVATI4:3      
2016.03.2013.NEGRO SPINUT2:6      
1909.03.2013.KACUNAR4:21 1   
1723.02.2013.BATERIJA1:3      
1616.02.2013.AS KUPA3:2      
1509.02.2013.BILI 94:61     
1402.02.2013.STANO-UPRAVA - GRADSKA2:1  1   
1326.01.2013.MERTOJAK3:1      
1212.01.2013.MNK ŠOLTA1:4      
1008.12.2012.MASLINICA7:4  21  
824.11.2012.PISMON ZVATI1:1  1   
717.11.2012.NEGRO SPINUT0:1      
603.11.2012.KACUNAR3:4  1   
413.10.2012.BATERIJA5:2      
306.10.2012.AS KUPA4:51     
229.09.2012.BILI 92:5      
122.09.2012.STANO-UPRAVA - GRADSKA5:3      
          
  UKUPNO 21 NASTUPA 3 91  
2011/2012
LIGA KUP, ANDORA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
310.05.2012.PB SPLIT4:6     1
204.05.2012.GRADSKA2:5      
130.03.2012.CAFFE BAR VATRA9:1      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA      1
4. LIGA, ANDORA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2620.05.2012.MERTOJAK4:7   1  
2406.05.2012.BILI AS1:0      
2329.04.2012.ERICSSON NIKOLA TESLA7:2      
2222.04.2012.FAST FOOD MALA KUĆA SPINUT3:8      
2115.04.2012.MNK ŠOLTA4:3      
2001.04.2012.MNK ETIRI3:5      
1925.03.2012.G.T. TRADE6:3      
1811.03.2012.MILNA3:6      
1704.03.2012.LE MERIDIEN LAV0:3      
1626.02.2012.OPS SPLIT2:5      
1519.02.2012.KACUNAR3:2      
1429.01.2012.JACK DANIELS3:2      
1315.01.2012.MERTOJAK3:2      
1208.01.2012.TRŠĆANSKA5:21     
1118.12.2011.BILI AS1:2      
1011.12.2011.ERICSSON NIKOLA TESLA8:3      
904.12.2011.FAST FOOD MALA KUĆA SPINUT6:5      
820.11.2011.MNK ŠOLTA3:0      
706.11.2011.MNK ETIRI4:3      
630.10.2011.G.T. TRADE5:5      
523.10.2011.MILNA3:2      
409.10.2011.LE MERIDIEN LAV0:4      
302.10.2011.OPS SPLIT3:5   1  
225.09.2011.KACUNAR2:8      
118.09.2011.JACK DANIELS2:1      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA 1  2  
2010/2011
4. LIGA, ANDORA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2517.04.2011.ELCLASICO - DULUX BOJE5:5      
2410.04.2011.G.T. TRADE3:2      
2303.04.2011.ERICSSON NIKOLA TESLA2:11     
2227.03.2011.OPS SPLIT7:2      
2120.03.2011.LE MERIDIEN LAV1:1      
2006.03.2011.MNK ETIRI - HANSAFLEX3:1      
1927.02.2011.BRANIMIR INTERIJERI1:3      
1820.02.2011.OTP BANKA3:1      
1706.02.2011.DŠR KMAN6:1      
1630.01.2011.VIK4:2      
1523.01.2011.ZARA 072:9      
1416.01.2011.MNK ŠOLTA5:0      
1312.12.2010.MNK ŽRNOVNICA1:41     
1205.12.2010.ELCLASICO - DULUX BOJE1:5      
1128.11.2010.G.T. TRADE2:6      
1021.11.2010.ERICSSON NIKOLA TESLA3:1      
914.11.2010.OPS SPLIT4:41     
807.11.2010.LE MERIDIEN LAV6:2      
724.10.2010.MNK ETIRI - HANSAFLEX4:6      
617.10.2010.BRANIMIR INTERIJERI3:1      
504.12.2010.OTP BANKA3:21     
403.10.2010.DŠR KMAN7:21     
326.09.2010.VIK2:4      
219.09.2010.ZARA 078:3      
116.09.2010.MNK ŠOLTA3:72     
          
  UKUPNO 25 NASTUPA 7     
LIGA KUP, ANDORA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
111.04.2011.PEKARA BABIĆ4:2      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA