13.01.1984.
Više
2018/2019
2. LIGA, KLINIKA SUĆIDAR
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1213.12.2018.GRADSKI KOTAR BAČVICE1:1      
1029.11.2018.PARNA MASTIONA C.B. FARAON5:2      
625.10.2018.VOLE GRADELE7:6   1  
220.09.2018.BOL SPLIT - LA LUNA CAFFE3:2      
113.09.2018.MASLINICA7:2      
          
  UKUPNO 5 NASTUPA    1  
2017/2018
1. LIGA, STAKLO MAAS
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1322.01.2018.PB SPLIT6:3      
1218.12.2017.STEFI5:2      
1111.12.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2:5      
1004.12.2017.BOL7:1      
706.11.2017.GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 31:2      
623.10.2017.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE5:2      
516.10.2017.GARAŽA PUJANKE5:5      
409.10.2017.STROŽANAC6:3      
302.10.2017.IL VICTUM2:4      
225.09.2017.DWS KIDAN ŽILE4:4      
          
  UKUPNO 10 NASTUPA       
LIGA KUP, STAKLO MAAS
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
208.01.2018.C.B. ALBATROS8:9   1  
          
  UKUPNO 1 NASTUPA    1  
2. LIGA, LIVERPOOL
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2219.04.2018.CONTY4:0      
2112.04.2018.MASLINICA9:4      
1922.03.2018.MNK HRVATSKI DRAGOVOLJAC8:2      
1815.03.2018.OTP BANKA4:3      
1701.03.2018.MILNA2:3  11  
1508.02.2018.GRADSKI KOTAR BAČVICE2:6      
          
  UKUPNO 6 NASTUPA   11  
2016/2017
2. LIGA, STAKLO MAAS
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2601.06.2017.MILNA10:3      
2525.05.2017.GRM I TUNJ3:4   1  
2418.05.2017.VOLE GRADELE8:1      
2311.05.2017.OLIVA1:7      
2123.03.2017.NEGRO SPINUT1:3      
2016.03.2017.CONTY9:5      
1909.03.2017.KLINIKA SUĆIDAR5:1      
1823.02.2017.LIVERPOOL9:4      
1716.02.2017.MAX - MORIS10:6      
1609.02.2017.CROATIA KMAN 838:9      
1502.02.2017.PARNA MASTIONA3:3      
1426.01.2017.RIBARI4:2      
1319.01.2017.MILNA1:7      
1108.12.2016.VOLE GRADELE3:0      
1001.12.2016.OLIVA6:1      
9      
810.11.2016.NEGRO SPINUT8:2      
703.11.2016.CONTY6:6 1 1  
620.10.2016.KLINIKA SUĆIDAR3:8      
513.10.2016.LIVERPOOL4:4      
406.10.2016.MAX - MORIS2:6      
329.09.2016.CROATIA KMAN 835:0      
222.09.2016.PARNA MASTIONA1:0      
115.09.2016.RIBARI9:2      
          
  UKUPNO 24 NASTUPA  1 2  
LIGA KUP, STAKLO MAAS
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
521.06.2017.RIBARI1:2      
408.06.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE7:1      
203.03.2017.SVETI MIHAEL2:6      
124.11.2016.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.4:3      
          
  UKUPNO 4 NASTUPA       
2015/2016
3. LIGA, STAKLO MAAS
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2521.05.2016.GANNICUS2:5      
2323.04.2016.C.B. SHPITZA SOLIN2:10      
2216.04.2016.ANTIPIROS8:3      
2109.04.2016.MIJO I DRUGOVI4:7      
2002.04.2016.SIERRA LEONE4:3      
1827.02.2016.MALA KAVANA5:2      
1530.01.2016.MNK ŠOLTA2:2      
1423.01.2016.CARGO CARE3:1      
1316.01.2016.F.C. KAVANA CLUB1:5      
1209.01.2016.GANNICUS3:8      
1005.12.2015.C.B. SHPITZA SOLIN2:2      
928.11.2015.ANTIPIROS3:9      
821.11.2015.MIJO I DRUGOVI8:5      
714.11.2015.SIERRA LEONE3:3      
607.11.2015.OXA TISAK4:3      
524.10.2015.MALA KAVANA1:7      
417.10.2015.KACUNAR7:4      
310.10.2015.CONTY6:3      
231.10.2015.MNK ŠOLTA1:2      
126.09.2015.CARGO CARE1:6      
          
  UKUPNO 20 NASTUPA       
2014/2015
1. LIGA, DWS KIDAN ŽILE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1208.12.2014.ZLATARIJA DVORNIK3:3      
1101.12.2014.DUJMOVAČA D.O.O.3:2      
620.10.2014.ZLATKO CELENT0:7      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA       
LIGA KUP, MNK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
111.01.2015.SVETI MIHAEL4:9      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
1. LIGA, MNK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2413.04.2015.ZLATARIJA DVORNIK3:4  11  
2330.03.2015.STROŽANAC5:5      
2216.03.2015.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA3:5      
2109.03.2015.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC6:4      
2002.03.2015.KIDAN ŽILE0:6      
1923.02.2015.ARTEM1:1      
1816.02.2015.DUJMOVAČA D.O.O.6:2      
1709.02.2015.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.4:1      
1602.02.2015.CROATIA KMAN 836:4      
1526.01.2015.PB SPLIT1:1      
1419.01.2015.GARAŽA PUJANKE3:3      
          
  UKUPNO 11 NASTUPA   11  
2013/2014
1. LIGA, DWS KIDAN ŽILE
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2514.04.2014.ZLATARNA DVORNIK4:2      
2331.03.2014.L.C. MONTY PAYTON4:2      
2224.03.2014.ARTEM1:6      
2117.03.2014.DUJMOVAČA D.O.O.0:1      
2010.03.2014.STROŽANAC8:4      
1903.03.2014.MNK ZLATKO CELENT2:41 1   
1817.02.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.7:4      
1710.02.2014.EBUR Split UNHSDR4:3      
1603.02.2014.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC3:2      
1527.01.2014.PARNA MASTIONA7:5      
1313.01.2014.GARAŽA PUJANKE3:3      
1209.12.2013.ZLATARNA DVORNIK5:2      
1102.12.2013.PB SPLIT7:4      
1025.11.2013.L.C. MONTY PAYTON0:2      
918.11.2013.ARTEM6:2      
811.11.2013.DUJMOVAČA D.O.O.2:6      
728.10.2013.STROŽANAC4:4   1  
621.10.2013.MNK ZLATKO CELENT3:6      
514.10.2013.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.4:2      
330.09.2013.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC4:4      
223.09.2013.PARNA MASTIONA6:4      
116.09.2013.RIBARI4:0      
          
  UKUPNO 22 NASTUPA 1 11  
2012/2013
3. LIGA, CB SINATRA VERAQUA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2618.05.2013.NEGRO SPINUT4:2  1   
2511.05.2013.STANO-UPRAVA - GRADSKA6:21     
2106.04.2013.MNK ŠOLTA1:2      
2016.03.2013.BILI 94:2      
1909.03.2013.GRM I TUNJ2:4      
1402.02.2013.KACUNAR3:1      
1212.01.2013.STANO-UPRAVA - GRADSKA3:6      
1115.12.2012.BATERIJA6:0      
1019.01.2013.PISMON ZVATI1:5     1
901.12.2012.LOBBY BAR SPLIT5:3      
824.11.2012.MNK ŠOLTA2:3      
717.11.2012.BILI 93:51     
603.11.2012.GRM I TUNJ4:1      
520.10.2012.MASLINICA5:11   1  
229.09.2012.NESLANOVAC - C.B. PISTURA2:6      
122.09.2012.KACUNAR2:2  1   
          
  UKUPNO 16 NASTUPA 2 21 1
2011/2012
4. LIGA, CB SINATRA VERAQUA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2620.05.2012.KACUNAR2:5      
2406.05.2012.ANDORA1:0      
2222.04.2012.G.T. TRADE4:5      
2115.04.2012.LE MERIDIEN LAV5:1      
2001.04.2012.ERICSSON NIKOLA TESLA2:4      
1925.03.2012.JACK DANIELS2:2      
1811.03.2012.OPS SPLIT1:3      
1705.05.2012.MERTOJAK4:0      
1519.02.2012.TRŠĆANSKA5:21     
1315.01.2012.KACUNAR6:7      
1208.01.2012.MNK ETIRI0:2      
1118.12.2011.ANDORA1:2      
1011.12.2011.FAST FOOD MALA KUĆA SPINUT4:2      
820.11.2011.LE MERIDIEN LAV3:4      
706.11.2011.ERICSSON NIKOLA TESLA5:2      
630.10.2011.JACK DANIELS1:3      
523.10.2011.OPS SPLIT6:0      
409.10.2011.MERTOJAK1:5      
225.09.2011.TRŠĆANSKA1:1      
118.09.2011.MILNA3:3      
          
  UKUPNO 20 NASTUPA 1     
LIGA KUP, CB SINATRA VERAQUA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
308.05.2012.ZLATARNA DVORNIK1:2      
110.04.2012.BILI 99:8      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA       
2010/2011
1. LIGA, TOPEL MOBITELI
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1313.12.2010.IS DEUTSCHE1:3      
1206.12.2010.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR4:4      
1122.11.2010.STROŽANAC4:2      
1015.11.2010.RADUNICA5:4      
908.11.2010.DUJMOVAČA D.O.O.3:2      
825.10.2010.HERCEGOVAC - NICCOMI5:1      
718.10.2010.KIDAN ŽILE6:1      
504.10.2010.PARNA MASTIONA4:3   1  
427.09.2010.PB SPLIT2:61     
320.09.2010.DALER5:4   1  
213.09.2010.GARAŽA PUJANKE7:3   1  
106.09.2010.DOMUS - Croatia Kman 832:5      
          
  UKUPNO 12 NASTUPA 1  3  
4. LIGA, CB SINATRA VERAQUA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2615.05.2011.G.T. TRADE6:3      
2517.04.2011.MNK ETIRI - HANSAFLEX0:4   1  
2227.03.2011.OTP BANKA2:2   1  
2120.03.2011.MNK ŠOLTA5:2      
2006.03.2011.LE MERIDIEN LAV0:4      
1927.02.2011.ANDORA1:3      
1706.02.2011.ERICSSON NIKOLA TESLA3:3      
1612.02.2011.ZARA 071:14      
1523.01.2011.DŠR KMAN2:3      
          
  UKUPNO 9 NASTUPA    2  
REGISTRACIJE U UDRUZI
JOŠKO ROGIĆ, UDRUGA ZA MALI NOGOMET - SPLIT, Sudac, Neaktivna registracija