11.01.1987.
Više
2023/2024
FavBet 1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1511.03.2024.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE3:3      
1205.02.2024.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE0:0      
908.01.2024.STAKLO MAAS3:6      
818.12.2023.DWS KIDAN ŽILE4:0      
711.12.2023.UDRUGA STUDENATA BIK1:5      
          
  UKUPNO 5 NASTUPA       
FavBet 1. LIGA VET, OSANDESETE - MALA KAVANA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1702.04.2024.VET. L.C. MONTY PYTHON TOLO TRADE3:0      
1626.03.2024.VAGABUNDO - BAOLI BAR0:6      
1512.03.2024.PB SPLIT2:3   1  
1405.03.2024.ARTEM3:1      
1320.02.2024.100LAR NAMJEŠTAJ PO MJERI0:1      
1206.02.2024.COSMOS2:3      
1130.01.2024.CROATIA BLIZNA2:0      
1023.01.2024.ARTEM0:0      
916.01.2024.STAARI VUCIBALUN3:221    
809.01.2024.SINTAKSA1:2      
712.12.2023.PB SPLIT1:2      
605.12.2023.KONTRA0:0      
521.11.2023.ELEKTRODALMACIJA1:1      
331.10.2023.VAGABUNDO - BAOLI BAR5:3      
224.10.2023.PODSTRANA3:2  11  
110.10.2023.VET. L.C. MONTY PYTHON TOLO TRADE0:0      
          
  UKUPNO 16 NASTUPA 2112  
LIGA KUP VET, OSANDESETE - MALA KAVANA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
219.03.2024.PODSTRANA3:4      
125.02.2024.DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDAR0:81     
          
  UKUPNO 2 NASTUPA 1     
2022/2023
FavBet 1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2505.06.2023.DWS KIDAN ŽILE4:1  11  
2429.05.2023.F.K. REDI - KUL1:1      
23V22.05.2023.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE2:4      
2215.05.2023.GANNICUS1:2      
2108.05.2023.GARAŽA PUJANKE1:1      
2024.04.2023.ZLATKO CELENT2:4      
1917.04.2023.ZRNO SOLI1:5      
1803.04.2023.STAKLO MAAS2:2      
1727.03.2023.C.B. SEA WOLF0:3      
1620.03.2023.RABONA SPLIT - CB LATINO2:41     
1527.02.2023.VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE3:3      
1420.02.2023.MILNA1:5      
1306.02.2023.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4:1      
1223.01.2023.DWS KIDAN ŽILE1:8      
1009.01.2023.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE3:4      
919.12.2022.GANNICUS9:4      
721.11.2022.ZLATKO CELENT3:3      
614.11.2022.ZRNO SOLI5:4      
507.11.2022.STAKLO MAAS5:1      
424.10.2022.C.B. SEA WOLF2:2      
317.10.2022.RABONA SPLIT - CB LATINO1:2      
210.10.2022.VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE0:81     
112.09.2022.MILNA5:0      
          
  UKUPNO 23 NASTUPA (1 V) 2 11  
LIGA KUP, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
420.06.2023.ZLATKO CELENT6:2      
230.01.2023.UDRUGA STUDENATA BIK0:3   1  
          
  UKUPNO 2 NASTUPA    1  
FavBet 1. LIGA VET, SINTAKSA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2616.06.2023.PODSTRANA2:6 1    
2406.06.2023.KONOBA ZENTA1:5      
2216.05.2023.VAGABUNDO - BAOLI BAR2:11  1  
2102.05.2023.COSMOS4:3      
2018.04.2023.KONTRA2:0      
1911.04.2023.ARTEM2:1      
1728.03.2023.STAARI VUCIBALUN3:1      
1621.03.2023.FIRULE 19671:1      
1514.03.2023.VET. L.C. MONTY PYTHON TOLO TRADE0:3      
1428.02.2023.PROMET SPLIT4:3      
1314.02.2023.PODSTRANA3:0      
1207.02.2023.PB SPLIT3:2      
1124.01.2023.KONOBA ZENTA2:0      
920.12.2022.VAGABUNDO - BAOLI BAR3:0   1  
722.11.2022.KONTRA5:2      
615.11.2022.ARTEM1:0      
508.11.2022.ELEKTRODALMACIJA4:1      
425.10.2022.STAARI VUCIBALUN2:51  1  
318.10.2022.FIRULE 19671:3      
211.10.2022.VET. L.C. MONTY PYTHON TOLO TRADE2:1      
120.09.2022.PROMET SPLIT0:2  11  
          
  UKUPNO 21 NASTUPA 2114  
LIGA KUP VET, SINTAKSA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
208.01.2023.OSANDESETE - MALA KAVANA5:1      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2021/2022
LIGA KUP, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
501.06.2022.C.B. SEA WOLF3:1      
404.05.2022.BILI 92:9      
207.01.2022.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE4:2      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA       
FavBet 1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2616.05.2022.GRM I TUNJ0:1      
1517.01.2022.RABONA SPLIT - CB LATINO7:4 1 1  
1410.01.2022.GARAŽA PUJANKE2:11     
1320.12.2021.GRM I TUNJ3:3      
1213.12.2021.F.K. REDI - KUL1:1      
1129.11.2021.C.B. SEA WOLF2:5      
1022.11.2021.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2:31     
915.11.2021.STAKLO MAAS2:4      
808.11.2021.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE4:21     
725.10.2021.ZLATKO CELENT3:2      
618.10.2021.DWS KIDAN ŽILE9:41  1  
511.10.2021.MILNA0:5      
404.10.2021.K i R4:41     
327.09.2021.GANNICUS1:41     
220.09.2021.RABONA SPLIT - CB LATINO4:21     
113.09.2021.GARAŽA PUJANKE1:3      
          
  UKUPNO 16 NASTUPA 71 2  
2020/2021
, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
          
  UKUPNO 0 NASTUPA       
FavBet 1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
123.11.2020.MILNA3:6      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2019/2020
FavBet 1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2526.10.2020.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2:2      
2419.10.2020.STAKLO MAAS4:01     
2312.10.2020.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE5:2      
2128.09.2020.PB SPLIT6:3      
2021.09.2020.ZLATKO CELENT2:2      
1914.09.2020.DWS KIDAN ŽILE2:2      
1809.03.2020.GARAŽA PUJANKE2:41     
1702.03.2020.BOL SPLIT – LA LUNA CAFFE7:01     
1510.02.2020.GANNICUS4:41  1  
1403.02.2020.MILNA6:5      
1320.01.2020.C.B. SEA WOLF1:2  11  
1213.01.2020.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:1      
1109.12.2019.STAKLO MAAS1:5      
1002.12.2019.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE4:5   1  
811.11.2019.PB SPLIT2:41     
704.11.2019.ZLATKO CELENT4:3      
628.10.2019.DWS KIDAN ŽILE2:1      
521.10.2019.GARAŽA PUJANKE2:1      
216.09.2019.GANNICUS4:4      
109.09.2019.MILNA2:5      
          
  UKUPNO 20 NASTUPA 5 13  
LIGA KUP, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
417.06.2020.CROATIA PROPERTY SALES7:6      
324.02.2020.DWS KIDAN ŽILE3:61  1  
227.01.2020.GARAŽA PUJANKE5:42     
          
  UKUPNO 3 NASTUPA 3  1  
2018/2019
1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2529.04.2019.DWS KIDAN ŽILE5:4     1
2415.04.2019.GARAŽA PUJANKE2:2      
2308.04.2019.STROŽANAC3:61     
2201.04.2019.GRM I TUNJ3:5      
2118.03.2019.STAKLO MAAS3:5      
1904.03.2019.PB SPLIT2:3  1  1
1818.02.2019.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE1:2      
1711.02.2019.GANNICUS4:21     
1528.01.2019.ZLATKO CELENT2:2   1  
1314.01.2019.BOL2:5      
1210.12.2018.DWS KIDAN ŽILE1:4      
1103.12.2018.GARAŽA PUJANKE1:0      
1026.11.2018.STROŽANAC6:0      
912.11.2018.GRM I TUNJ5:1   1  
805.11.2018.STAKLO MAAS3:2   1  
729.10.2018.IL VICTUM EN-WE5:11     
622.10.2018.PB SPLIT2:31     
515.10.2018.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE3:2      
401.10.2018.GANNICUS3:1      
324.09.2018.C.B. SEA WOLF4:31     
217.09.2018.ZLATKO CELENT3:1      
110.09.2018.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:1      
          
  UKUPNO 22 NASTUPA 5 13 2
LIGA KUP, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
325.02.2019.DWS KIDAN ŽILE7:82     
207.01.2019.BOL3:5      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA 2     
2017/2018
1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2628.05.2018.STEFI3:1      
2530.04.2018.ZLATKO CELENT2:2      
2423.04.2018.DWS KIDAN ŽILE3:2   1  
2126.03.2018.GARAŽA PUJANKE3:42  1  
2019.03.2018.IL VICTUM3:7      
1912.03.2018.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE7:31     
1826.02.2018.STROŽANAC3:93     
1719.02.2018.BOL1:2      
1612.02.2018.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE1:5      
1505.02.2018.PARNA MASTIONA6:2      
1429.01.2018.STAKLO MAAS0:2      
1322.01.2018.STEFI5:21     
1218.12.2017.ZLATKO CELENT3:0   1  
1111.12.2017.DWS KIDAN ŽILE8:21     
1004.12.2017.GRM I TUNJ1:6      
927.11.2017.PB SPLIT4:51  1  
813.11.2017.GARAŽA PUJANKE3:52     
623.10.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4:4   1  
516.10.2017.STROŽANAC3:7      
409.10.2017.BOL4:3   1  
302.10.2017.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE8:51  1  
225.09.2017.PARNA MASTIONA2:4      
          
  UKUPNO 22 NASTUPA 12  7  
2016/2017
1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2619.06.2017.MASLINICA9:31 1   
2405.06.2017.KIDAN ŽILE2:2  11  
2322.05.2017.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.2:3      
2215.05.2017.ARTEM6:1      
2124.04.2017.IL VICTUM AUTO Š. KRUŽNI TOK5:2  1   
2020.03.2017.GARAŽA PUJANKE1:3  11  
1913.03.2017.PB SPLIT4:5  2   
1806.03.2017.STROŽANAC6:2  2   
1720.02.2017.L.C. M. PYTHON ST GRAMIT4:4  3   
1613.02.2017.BEACH BAR COOL3:61 21  
1430.01.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE0:5   1  
1323.01.2017.MASLINICA5:71 2   
1216.01.2017.ZLATKO CELENT5:41 3   
1119.12.2016.KIDAN ŽILE3:61 2   
1005.12.2016.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.7:21     
928.11.2016.ARTEM1:61 2   
814.11.2016.IL VICTUM AUTO Š. KRUŽNI TOK3:7  1   
707.11.2016.GARAŽA PUJANKE2:2  11  
631.10.2016.PB SPLIT5:3  31  
410.10.2016.L.C. M. PYTHON ST GRAMIT0:5  1   
303.10.2016.BEACH BAR COOL0:2      
226.09.2016.BOL5:21 1   
119.09.2016.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:2  1   
          
  UKUPNO 23 NASTUPA 8 306  
LIGA KUP, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
201.03.2017.GARAŽA PUJANKE9:10   1  
113.12.2016.LAVANDIN ZA UMIVANJE6:1  11  
          
  UKUPNO 2 NASTUPA   12  
2015/2016
1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2602.05.2016.BOL5:4  1   
2525.04.2016.NEGRO SPINUT5:51 1   
2311.04.2016.MASLINICA3:3  11  
2204.04.2016.ZLATKO CELENT1:101 1   
2121.03.2016.PB SPLIT6:6  21  
2029.02.2016.CROATIA KMAN 831:3  1   
1922.02.2016.ARTEM3:4      
1815.02.2016.STROŽANAC0:41 2   
1214.12.2015.NEGRO SPINUT1:5      
1030.11.2015.MASLINICA4:5  11  
916.11.2015.ZLATKO CELENT0:3      
702.11.2015.CROATIA KMAN 835:4  2 1 
          
  UKUPNO 12 NASTUPA 3 1231 
2014/2015
1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2216.03.2015.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC3:1  1   
2109.03.2015.MASLINICA2:5  1   
2002.03.2015.ARTEM2:4      
406.10.2014.GARAŽA PUJANKE3:11     
          
  UKUPNO 4 NASTUPA 1 2   
LIGA KUP, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
705.06.2015.ZRNO SOLI6:8      
602.06.2015.PB SPLIT3:1  1   
501.06.2015.GRM I TUNJ1:3  21  
424.05.2015.SIERRA LEONE8:0  1   
114.03.2015.STARI PLAC - ADOREA8:22 2   
          
  UKUPNO 5 NASTUPA 2 61  
2013/2014
1. LIGA, ZLATARNA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1209.12.2013.KIDAN ŽILE5:2  3   
811.11.2013.GARAŽA PUJANKE3:31     
728.10.2013.MNK ZLATKO CELENT3:4      
514.10.2013.PB SPLIT3:4      
407.10.2013.RIBARI1:4      
          
  UKUPNO 5 NASTUPA 1 3   
4. LIGA, KREMPIJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2330.03.2014.PAPIĆ TOURS3:3  11  
2009.03.2014.RADIČIĆ TRANSPORTI1:6  2   
1923.02.2014.MIJO I DRUGOVI7:3  1   
1709.02.2014.VIK6:3  21  
1602.02.2014.D.D.K. LOKVE2:2  11  
1526.01.2014.HOPS SPLIT3:21 1   
          
  UKUPNO 6 NASTUPA 1 83  
LIGA KUP, KREMPIJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
129.03.2014.RIBARI1:2  1   
          
  UKUPNO 1 NASTUPA   1   
2012/2013
1. LIGA, ZLATARNA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2422.04.2013.BAZENI AQUA TEAM3:5  1   
2315.04.2013.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.2:1      
2208.04.2013.MNK U.N. HAJDUKA S.D.R.2:21 21  
2125.03.2013.MNK ZLATKO CELENT2:2  2   
1904.03.2013.STROŽANAC2:1  11  
1825.02.2013.KIDAN ŽILE4:2      
1718.02.2013.ARTEM1:3  2   
1611.02.2013.DOMUS - Croatia Kman 835:31 2   
1504.02.2013.PARNA MASTIONA4:51 2   
1428.01.2013.DUJMOVAČA D.O.O.3:4      
1321.01.2013.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC4:3  2   
1214.01.2013.ORBICO3:3      
1117.12.2012.BAZENI AQUA TEAM5:5  1   
1003.12.2012.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.3:2  1   
926.11.2012.MNK U.N. HAJDUKA S.D.R.2:0      
819.11.2012.MNK ZLATKO CELENT6:2      
705.11.2012.PB SPLIT2:1  1   
629.10.2012.STROŽANAC4:2  11  
522.10.2012.KIDAN ŽILE3:4  4   
301.10.2012.DOMUS - Croatia Kman 836:5  1  1
224.09.2012.PARNA MASTIONA5:21     
117.09.2012.DUJMOVAČA D.O.O.3:2  31  
          
  UKUPNO 22 NASTUPA 4 264 1
SUPER KUP, ZLATARNA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
113.09.2012.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.3:2      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
LIGA KUP, ZLATARNA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
123.03.2013.F.C. KAVANA CLUB1:4  1   
          
  UKUPNO 1 NASTUPA   1   
2011/2012
1. LIGA, KAMELEON KLUB
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2621.05.2012.PARNA MASTIONA7:21  1  
2430.04.2012.ORBICO2:84  1  
2323.04.2012.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.0:7      
2216.04.2012.GARAŽA PUJANKE5:11     
2019.03.2012.COLO COLO4:5    1 
1912.03.2012.KIDAN ŽILE5:3      
1727.02.2012.STROŽANAC1:31  1  
1620.02.2012.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR1:3      
1513.02.2012.BAZENI AQUA TEAM6:4      
1323.01.2012.PARNA MASTIONA4:5      
1216.01.2012.TOPEL MOBITELI4:91  1  
1112.12.2011.ORBICO6:2      
1005.12.2011.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.2:2      
928.11.2011.GARAŽA PUJANKE2:51     
821.11.2011.RADUNICA2:5      
714.11.2011.COLO COLO1:4      
624.10.2011.KIDAN ŽILE4:5   1  
517.10.2011.PB SPLIT1:3      
410.10.2011.STROŽANAC2:81     
303.10.2011.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR4:11     
226.09.2011.BAZENI AQUA TEAM5:72     
119.09.2011.MNK ZLATKO CELENT6:3      
          
  UKUPNO 22 NASTUPA 13  51 
LIGA KUP, KAMELEON KLUB
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
528.05.2012.ZLATARNA DVORNIK4:2   1  
          
  UKUPNO 1 NASTUPA    1  
2010/2011
1. LIGA, DALER
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2611.04.2011.MNK ZLATKO CELENT1:0   1  
2504.04.2011.GARAŽA PUJANKE1:1      
2428.03.2011.DOMUS - Croatia Kman 833:111     
2321.03.2011.BAZENI AQUA TEAM3:5      
2214.03.2011.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR7:42     
2107.03.2011.KIDAN ŽILE3:3   1  
2028.02.2011.DUJMOVAČA D.O.O.3:4      
1921.02.2011.HERCEGOVAC - NICCOMI3:2      
1814.02.2011.PB SPLIT6:5      
1707.02.2011.RADUNICA0:71     
1524.01.2011.STROŽANAC8:6    1 
1417.01.2011.PARNA MASTIONA4:3      
1313.12.2010.MNK ZLATKO CELENT15:8      
1206.12.2010.GARAŽA PUJANKE1:84     
1122.11.2010.DOMUS - Croatia Kman 838:21     
1015.11.2010.BAZENI AQUA TEAM6:21     
908.11.2010.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR3:2   1  
825.10.2010.KIDAN ŽILE3:3      
718.10.2010.DUJMOVAČA D.O.O.5:41     
611.10.2010.HERCEGOVAC - NICCOMI4:51     
504.10.2010.PB SPLIT2:1      
427.09.2010.RADUNICA9:21     
320.09.2010.TOPEL MOBITELI5:4      
106.09.2010.PARNA MASTIONA1:4      
          
  UKUPNO 24 NASTUPA 13  31 
LIGA KUP, DALER
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
720.05.2011.GRM & TUNJ6:5      
408.05.2011.MNK OXA3:6      
319.04.2011.GRADSKA4:7      
109.04.2011.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR2:3      
          
  UKUPNO 4 NASTUPA