11.02.1991.
Više
2023/2024
3. LIGA, MNK OXA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
22V26.05.2024.SAMO SPINUT2:5      
21V18.05.2024.OLIVA2:1      
19V04.05.2024.F.C. UNITED0:3      
18V20.04.2024.BARAKANA BELLAGIO4:3      
17V28.04.2024.MNK ŠOLTA2:2      
16V21.04.2024.LANTERNA2:3   1  
1523.03.2024.HOPS SPLIT2:4      
1310.03.2024.DŠR KMAN3:6      
1203.03.2024.DOGRADE0:3      
1117.02.2024.SAMO SPINUT2:0      
1001.03.2024.OLIVA2:1      
927.01.2024.PROMIL2:3      
813.01.2024.F.C. UNITED4:3      
7V16.12.2023.BARAKANA BELLAGIO5:1      
6V09.12.2023.MNK ŠOLTA2:3      
5V03.12.2023.LANTERNA2:3   1  
3V      
107.10.2023.DOGRADE6:4      
          
  UKUPNO 18 NASTUPA (10 V)    2  
LIGA KUP, MNK OXA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V18.03.2024.GARAŽA PUJANKE1:10      
1V03.02.2024.RETRO CAFFE3:5      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA (2 V)       
2022/2023
3. LIGA, MNK OXA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2410.06.2023.MIJO I DRUGOVI1:4      
2303.06.2023.ORDINACIJA PERIO PLAN3:0      
2228.05.2023.SALONA4:3      
20V13.05.2023.F.C. UNITED0:7      
19V06.05.2023.LANTERNA2:3      
17V02.04.2023.SAMO SPINUT3:2      
15V18.03.2023.OLIVA4:2      
14V18.02.2023.SKALICE 20171:3      
12V04.02.2023.MIJO I DRUGOVI4:3      
10V14.01.2023.DOGRADE1:1      
9V07.01.2023.CORPO MORTO1:1      
8V20.12.2022.F.C. UNITED1:1      
7V26.11.2022.ORDINACIJA PERIO PLAN1:1      
6V19.11.2022.JVP SPLIT0:2      
5V06.11.2022.SALONA4:1      
4V      
209.10.2022.RETRO CAFFE7:4      
124.09.2022.MNK ŠOLTA0:8      
          
  UKUPNO 18 NASTUPA (13 V)       
LIGA KUP, MNK OXA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V13.02.2023.MILNA1:5      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2021/2022
3. LIGA, MNK OXA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
21V10.04.2022.CORPO MORTO3:5      
19V26.02.2022.DŠR KMAN6:3      
1218.12.2021.MIJO I DRUGOVI1:4      
1111.12.2021.MNK ŠOLTA1:5      
1004.12.2021.JVP SPLIT6:4      
908.01.2022.BATERIJELO BANDINJOSI4:6      
820.11.2021.UDRUGA STUDENATA BIK2:0      
706.11.2021.CORPO MORTO3:2      
516.10.2021.MEFST3:2      
409.10.2021.OLIVA6:0      
302.10.2021.MEJE2:4      
224.10.2021.SKALICE 20174:41     
118.09.2021.ŠTRAPALA C.B. LATINO1:2      
          
  UKUPNO 13 NASTUPA (2 V) 1     
LIGA KUP, MNK OXA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
108.12.2021.MNK ŠOLTA1:2      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2020/2021
, MNK OXA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
          
  UKUPNO 0 NASTUPA       
2019/2020
4. LIGA, SPORTSKI CENTAR KORNER
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2705.11.2020.OUYEA LUMER SHOP1:1      
2518.10.2020.JVP SPLIT0:6      
2411.10.2020.C.B. BRAVO RIVER PLATE4:3      
2304.10.2020.UDRUGA STUDENATA BIK0:1      
2220.09.2020.MEJE10:4      
2113.09.2020.UZALUDAN TRUD2:71     
2008.03.2020.BATERIJELO BANDINJOSI4:5      
1901.03.2020.BOCA SENIORS0:2      
1816.02.2020.OUYEA LUMER SHOP2:4      
1602.02.2020.JVP SPLIT3:41     
1526.01.2020.C.B. BRAVO RIVER PLATE1:3      
1419.01.2020.UDRUGA STUDENATA BIK0:0      
1312.01.2020.MEJE6:4      
1215.12.2019.UZALUDAN TRUD3:0      
1108.12.2019.BATERIJELO BANDINJOSI5:1      
1001.12.2019.BOCA SENIORS2:5      
917.11.2019.OUYEA LUMER SHOP6:5      
703.11.2019.JVP SPLIT3:3      
627.10.2019.C.B. BRAVO RIVER PLATE6:1      
521.11.2019.UDRUGA STUDENATA BIK5:1      
406.10.2019.MEJE1:4      
329.09.2019.UZALUDAN TRUD1:5      
222.09.2019.BATERIJELO BANDINJOSI3:6      
115.09.2019.BOCA SENIORS4:11     
          
  UKUPNO 24 NASTUPA 3     
LIGA KUP, SPORTSKI CENTAR KORNER
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
325.02.2020.PB SPLIT7:3      
219.12.2019.VOLE GRADELE5:3      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA       
2018/2019
4. LIGA, OUYEA LUMER SHOP
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2704.05.2019.UZALUDAN TRUD2:4   1  
2514.04.2019.TRSTENIK1:5      
2407.04.2019.TEHNIČAR3:2      
2217.03.2019.RUB13:2      
2003.03.2019.CORPO MORTO4:1      
1917.02.2019.ETIRI4:1      
1703.02.2019.BOCA SENIORS4:1      
1627.01.2019.TRSTENIK2:1      
1520.01.2019.TEHNIČAR3:3      
1416.12.2018.DŠR KMAN8:3      
1202.12.2018.MNK USTANIK C.B TNT OMIŠ9:1      
1125.11.2018.CORPO MORTO2:2      
1018.11.2018.ETIRI5:21     
904.11.2018.UZALUDAN TRUD3:2      
5V07.10.2018.DŠR KMAN1:4      
323.09.2018.MNK USTANIK C.B TNT OMIŠ0:12      
216.09.2018.CORPO MORTO5:2      
          
  UKUPNO 17 NASTUPA (1 V) 1  1  
2017/2018
5A. LIGA, UNDERWATER MERCH OUYEA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2228.04.2018.LOS MATHEMATICOS2:2      
2122.04.2018.SUTIKVA 20126:21     
1908.04.2018.GALAPAGOS BLACK AND WHITE4:0   1  
1824.03.2018.LAVANDIN ZA UMIVANJE0:1      
1725.03.2018.RUB2:7      
1611.03.2018.TEHNIČAR3:31     
1504.03.2018.TRSTENIK0:4      
1417.02.2018.JEL NEĆEŠ0:4      
1204.02.2018.MNK USTANIK C.B TNT OMIŠ4:2      
1103.02.2018.LOS MATHEMATICOS2:1      
1019.11.2017.SUTIKVA 20121:31     
912.11.2017.VICKA4:6      
804.11.2017.GALAPAGOS BLACK AND WHITE4:21     
728.10.2017.LAVANDIN ZA UMIVANJE0:6      
621.10.2017.RUB6:1      
515.10.2017.TEHNIČAR2:3      
407.10.2017.TRSTENIK5:31     
130.09.2017.MNK USTANIK C.B TNT OMIŠ0:8      
          
  UKUPNO 18 NASTUPA 5  1  
2016/2017
5B. LIGA, OUYEA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2523.04.2017.LOS MATHEMATICOS1:1      
2409.04.2017.BOCA SENIORS9:0      
2302.04.2017.CORPO MORTO7:2      
2226.03.2017.UZALUDAN TRUD2:51 1   
2012.03.2017.SVETI MIHAEL1:1  1   
1926.02.2017.MEFST10:2      
1819.02.2017.SAMO ZABAVA6:0      
1712.02.2017.MOŽE BOLJE - C.B. 17002:2      
1605.02.2017.LOS MATHEMATICOS3:0  2   
1529.01.2017.BOCA SENIORS2:1  1   
1411.12.2016.CORPO MORTO3:3  1   
1227.11.2016.ETIRI11:3      
1120.11.2016.SVETI MIHAEL3:5      
1013.11.2016.MEFST1:2      
906.11.2016.SAMO ZABAVA3:7  1   
830.10.2016.MOŽE BOLJE - C.B. 17007:31 3   
723.10.2016.LOS MATHEMATICOS0:1  1   
616.10.2016.BOCA SENIORS4:4  1   
218.09.2016.SVETI MIHAEL2:2  1   
111.09.2016.MEFST2:2  1   
          
  UKUPNO 20 NASTUPA 2 14   
LIGA KUP, OUYEA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
110.01.2017.YOUNG BOYS0:9      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA